Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Ani gratuluję!!!!!!!!! no to zekmy na fotki noiutkick malństw. pinezka ja leciałam do polski w 30 ty wracałąm 32 i wszytko bylo ok. mialam list od lekarza ze mogę spokojnie lecieć. ze wszytko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka73
Witajcie laski:) wczoraj wrocilam do domu z Maksiem, urodzil sie 09.10.08 o 14:55. Ani79 Ciebie tez milo bylo poznac:) i musze wszystkim oznajmic, ze masz slicznego syneczka:) Dzieki dziewczyny za wszystko:) jak znajde wiecej czasu to sie odezwe. Trzymajcie sie cieplutko, narqa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynka73 gratuluje i tobie kurcze urodzilyscie prawie w tych samych dniach wiec za rok bedzie wielka impreza urodzinowa:D czekamy na fotosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaraie twoja Natalka jest śliczna ma bardzo ładne oczka tylko patrzeć jak chłopcy będą się za nią uganiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezkaaaa
bebolek- dzieki za odp:))) a dobrze sie czulas w samolocie w tym 32 tyg? nie odczuwalas nic w brzuchu? mnie lekarz troche nastraszyl ze pomimo ze wszytsko jest ok on nie gwaratnujte mi czy mi przypadkiem wody nie odejda.a a jest moze ktora z was z CORK???? jak tutejsza opieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziare Natalka śliczna!!!! pinezzkaaaa ja się czułam bardzo dobrze. spokojnie zniosłam oba loty. lekarze tak chyba tylko strasza.. ja bym sie niemartwiła. pozdrwaiamy. myjuż jutro lecimy do polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 huuurraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny!!! Trochę rzadko teraz zaglądam,ale mała daje mi popalić:)) Śpi jak zając co chwilę się budzi i tak na okrągło:))Czasami mam chwile kryzysowe,no i do tego moji rodzice:( Wszystko mówi za siebie:)Szczególnie mama.Ale jeszcze tylko jutro i wizyta ta długa się ich kończy,nareszcie:)) Dzięki wszystkim za miłe słwka na temat mojej malutkiej:))Taki mały aniołek z różkami:)) Mam pytanko czy jak zrobię zdjęcia w punkcie gdzie robią tutaj zdjęcia do paszportu to w konsulu mi je uznają??Chodzi mi o zdjęcie dla malutkiej.Dajcie znać jak wy to robiłyście.Dzieki i buziaki dla was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaraie ja robilam tu zdjecia u normalnego fotografa. Polozyli mi Emilke na podlodze:) pozniej robilismy wszystko zeby oczka otworzyla i juz. A w konsulacie to uznaja moja nawet usmiechnieta troche byla a nie powinna i nic nie powiedzieli tylko sprawdza czy dziecko zgadza sie ze zdjeciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Muszka86 za wiadomość.Bo jak się umawiałam na spotkanie to zapomniałam się spytać:))Śliczne dzięki jeszcze raz.Pozdrawiam was wszyściutkie papa:)) Miłego dnia życzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Muszka86 za wiadomość.Bo jak się umawiałam na spotkanie to zapomniałam się spytać:))Śliczne dzięki jeszcze raz.Pozdrawiam was wszyściutkie papa:)) Miłego dnia życzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Muszka86 za wiadomość.Bo jak się umawiałam na spotkanie to zapomniałam się spytać:))Śliczne dzięki jeszcze raz.Pozdrawiam was wszyściutkie papa:)) Miłego dnia życzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dziewczyny:) Mnie też mało teraz na necie... Maly nawet ladnie spi w dzien a w nocy sie wlasnie uczy... Nie chce Go chwalic ale idzie mu coraz lepiej:D Madziaraie-a na kiedy masz wizyte? Ja wlasnie dzisiaj dzwonilam i ustawili mnie na 17/11/08 ... Pytalam o zdjecia i powiedzial mi ze najwazniejsze sa wymiary i jednolite tlo z tylu... I tyle... Zapytalam Go czy mozna samemu zrobic a On mi na to ze jezeli mi sie uda to nie ma sprawy:) Mam pytanie gdzie to dokladnie trzeba jechac o te paszporty bo takam zakrecona ze nie zapytalam...:P:) Co do rodzicow to Moi jutro przylatuja:) Ciesze sie bo mi pomoga a naprawde ostatnio chodze jak snieta... Czy wy tez tak macie ze nienawdzicie nocy????? Normalnie u mnie jak sie wieczor zbliza odrazu zmiana nastroju...:P Aby do rana:) Katarzynak73-co u Ciebie??? Jak Maksiu??????? Buziale dla Was:D Podajcie linka do jakiejs stronki gdzie mozna zdjecia Wam pokazac... oki Dobrej nocki😴 PS. Wyspijcie sie tez za mnie;)😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani79 co do paszportów to musisz do ambasady jechać w Dublinie najlepiej właśnie dokładnie na ta godz na którą jesteś umówiona. Jeżeli chodzi o nocki to ja tez miałam dola przy zbliżającym się wieczorze ale teraz Emilka przesypia nawet 8 godzin w nocy i jest już spoko. Teraz będziesz miała troszkę lżej jak rodzice przylecą ale to nie znaczy ze nie beda cie czasami irytować:) a jeżeli chodzi o stronę do zdjęć to polecam www.bobasy.pl POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! Ani79 wizytę w konsulu Polskim mam na 13/11/08 mieści się on na 4-8 Eden Quay D1.to jest w zdłóż rzeki za o\'Conell str.Chyba druga kamienica.Nie jestem pewna z tą kamienica ale zaraz za mostem. Twoi rodzice przylatują a moi odlatują :)) A z tymi nockami to też tak miałam że byłam bardziej rozdrażniona,mała dała mi troche popalić:))A jak narazie to odpukać od 3 dni śpi mi bardzo ładnie, budzi sie tylko o 4-5rano do karmienia:))oby tak dalej i będę szczęśliwą mamusią już na 100%:)) Buziolki dla was laseczki i bądzcie strong:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani79 kochana moja Twój synuś jest poprostu boski, śliczny, piękny chciałabym żeby Emilka mi takiego pięknego zięcia przyprowadziła:D, możesz być dumna z tego przystojniaka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny:):D Wasze Perelki tez sa sliczne:D Muszka.... Kto wie???????????;) hi hi hi....:D Nigdy nic nie wiadomo...;) Kolorowych snow 😴 Ja czekam jak moj ksiaze sie obudzi na cyca...:) Mam pytanie... Czy ktoras z Was uzywala moze pasa poporodowego? Jezeli tak to czy polecacie? Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani 79 ja nie uzywalam pasa poporodowego ale kupilam sobie takie majtki z nogawkami i ze stanikiem cos typu gorset ale takie elastyczne. Jak wyszlam dwa tyg po porodzie na spacer to wszyscy sie dziwlili ze taka chuda jestem:D polecam one kosztuja ok20 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a co tu tak cicho? Dziewczyny chyba pochłonięte opieką co? A ja się nudzę bo mała śpi:) błoga cisza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo... Ja jestem:) Czytam ale mało co się udzielam:) Muszka-a gdzie kupilas to cosik??? Ale jak to sie mialo do Twojej skory bez tego cuda? Czy jakos pomoglo? Chodzi mi glownie o brzuszek? Czy skora Wam powrocila do stanu z przed ciazy? I jak u Was z rozstepami? Moj Francesco cos szaleje ostatnio i troszke mniej czasu mam...:( Juz przybral 400gr przez dwa tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam to w sklepie dunnes store brzuszek po jakimś czasie się zmniejsza i wtedy musisz kupić mniejszy rozmiar ja do wagi sprzed ciąży wróciłam w 3 miesiące ale brzuszek i piersi już nie są takie same:( a jeżeli chodzi o rozstępy to w czasie ciąży nie miałam ani jednego ale zaraz po porodzie pojawiły sie na brzuchu udach pośladkach piersiach normalnie szok:( teraz używam kremów ale nie pomagają:( A skoro o tym mowa może ktoś ma dobry sposób na odzyskanie figury i pozbycie się rozstępów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko laseczki!!! Ja też teraz się mniej udzielam bo jakoś czasu brak:)) A z tymi roztępami to wam nie pomogę bo ich nie mam na szczęście:))Ani w ciąży nie miałam no i teraz też nie mam. Boję się tylko że jak przestanę karmić piersią to moje małe cycuszki się jeszcze bardziej pomniejszą:(( Dobrze że są staniki push up:)) kończę bo mala mi się obudziła buziole dla was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia..............8 czerwca07.........synek Filipek Żabcia.............6 lipca07..............córcia Amelia Karola.............2 sierpnia07..........córcia Kasieńka Melka.............16 wrzesień07........córcia Molly Kitek..............22 wrzesień...........córcia Maja Aine...............24 wrzesień...........córcia Natalka Magda............20 październik........córka Lenka Bebolek..........12 listopad.............synek Fabian 19joasia85......13 listopad.............córcia Lusia Aga 84...........18 listopad.............synek Pawełek Ania_84..........03 grudnia.............córcia Oleńka Karola416.......14 grudnia.............córcia Oliwcia Mamba 9.........15 luty.................córcia Viktoria Meggi 1982......4 marca................synek Antoś Wesmar..........5 marca................synek Maksymilian Aaagcia..........2 kwietnia.............córcia Emilia Kathy100........19 kwietnia...........córeczka Zosia Themonic........23 kwietnia...........synek Bilal Motylek_22......27 kwietnia..........córeczka Lena Siobhane.........19 maj.................synek Antoś Wiktorianka.....29 maj.................synuś Adaś Muszka 86.......22 czerwca...........córeczka Emilcia Viola..............3 sierpnia.............córeczka Natalia Madziaraie......4 października.......córeczka Natalka Ani79.............6 października.......synek Francesco Agula.................................?????????????????? ?? OCZEKUJĄCE: Olacork............31 tydz......15 lipiec............chłopiec Kania82............30 tydz......24 lipiec............chłopiec Magda..............7 tydz.......10 sierpnia.........???????? Magda.............18 tydz.......21 września.......???????? Katarzynka73....34 tydz......17 październik....syn Maksymilian happymama.......39 tydz......6 listopad.......... Zuzia Myszkaa25........14 tydz......28 listopad.........????????? helka :) ja dzisiaj zaczynam 39 tydzień ciąży :) jeszcze dwa tygodnie sie pomęczę i też będę szczęśliwą mamusią tak jak wy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:D Muszka -co do rozstepow toniestety musisz sie z nimi pogodzic:( Niestety ... Ale polece Ci BIO-oil jest rewelacyjny ... Pomaga zmniejszyc istniejace juz rozstepy:) Mozesz udac sie tez do kosmetyczki ... Nie pamietam jak sie to nazywa ale chodzi o scieranie naskorka co powoduje ze rozstepy nie sa tak glebokie... Ja nabawilam sie paru na brzuszku:P Ale nie sa wielkie i prawie ich nie widac:) Sek w tym ze ja je widze:) A to byla moja najwieksza obsesja w ciazy... Ja bardziej sie obawiam tego ze moje cycuszki beda mi siegac az do pasa jak skoncze karmic:P:( No nic pozostaje teraz oszczedzac i wybrac sie na totalna operacje rekonstrukcyjna do doktora 90210... he he he:D:D:D Happymama- no to juz tuz tuz:D Juz niebawem dolaczysz do Nas:D A sprawdzalas moze te wozki co Ci podawalam linki? Chyba ide sie przespac bo pogoda do dupy:P😠 Francesco spi, tata gotuje, mama mu pomaga a ja sie chyba zrelaksuje:) Moze wpadne wieczorkiem... Buziale dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annya
Witam wszystkie mamy i prawie mamy:) Jestem pierwszy raz na tym forum ale ,śledzę wasze wypowiedzi i porady już od dłuższego czasu.Widzę, że większość z was jest już "po" i teraz opieka nad maleństwami to temat wam najbliższy ( i wcale się nie dziwię :))ale liczę, że jeszcze pamiętacie rozterki " ciężarówek" i pomożecie w potrzebie:) Jestem w ciąży ( tak naprawdę to nie wiem jak ją liczyć, bo jeśli od ostatniej miesiączki to w 8 tygodniu, jeśli od zapłodnienia , to w 5).Znam dokładnie datę zapłodnienia, ponieważ jestem po in vitro ( 6 lat starań!). Mój problem polega na tym, że tydzień temu byłam u lekarza ( "polska przychodnia" - dr Banaczek - omijajcie szerokim łukiem!), który stwierdził, że mam kilka torbieli na jajnikach. Największy ok 50 mm. Stwierdził, że to niebezpieczne i zabronił pracować. Tak mnie nastraszył, że myślałam, że już nie żyję , nie mówiąc o dziecku. Ja słyszałam, że to się zdarza i takie torbiele się same wchłaniają. Czy któraś z was miała taki problem? I jeszcze jedno, jestem na zwolnieniu, które wypisał mi GP. Zaniosłam druk do social welfare, aby zapłcili mi za to zwolnienie. Powiedziei, że na odpowiedź będę czekań do 3-4 tygodni!!!Masakra!Czy ktoś z was wie jak faktycznie długo to trwa i jaka może być wysokość ego zasiłku? Trochę się martwię , bo jesteśmy teraz tylko na jednej pensji mojego mężą. Proszę o odpowiedź. I gratuluję wszystkim nowym mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×