Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość kathy100
dzieki dziewczyny za mile slowa. Nika, staralam sie od okolo 6 miesiecy. To niby niewiele, bo mowia ze trzeba przynajmniej rok probowac ale 6 miesiecy mija bardzo powoli jak tak bardzo chce sie miec malucha. Jestem w siodmym niebie dziewczyny, troche wystraszona ale mimo wszystko szczesliwa. Musze wracac do pracy.Potem sie jeszcze odezwe. Witam wszystkie dziewczyny, ktorych jeszcze nie poznalam. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Kathy ja rowniez Ci serdecznie gratuluje !!!!!!!!!!!!!!:):):):):):)Tez dbaj o siebie Kochana.Mam nadziej ze mnie tez nie dlugo spotka takie szczescie:) Dziewczynki weekendzik Nam sie udal :)Pojechalismy do mojej kolezanki ktora mieszka ze swoim bratem i narzeczonym do Tullamore.imprezka sie udala:)Przyokazji poszlismy na festyn ktory sie odbywal nie daleko ich domu.Bylo super.Wrocilismy wczoraj wieczorkiem.Wlasnie wrocilam z zakupow:)kupilam sobie spodnie i nawet nie musze ich ani skracac ani zwężac:)tylko jak narazie w nexcie sa takie male rozmiary jak na mnie:) Jestem strasznie opuchnieta,wygladam jak chomik:)Zab mnie cmi i mam powiekszone wezly chlonne z jednej strony:(czeka mnie wizyta u dentysty jak bede w kraju a juz panicznie sie boje:( Nic uciekam zajrze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kathy mialo byc teraz dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ... ja wpadłam sie pożegnać na tydzien!!!! jutro już lecimy.. nawet niewiecie jak ja sie ciesze!!!! walizka już spakowana prawie w całości:P jeszcze dzis miałam straszna historie!!!! dzwonie potwierdzic moja wizyte do polskiej ginekolog odnośnie tego zaswiadczenia.. i okazuje sie ze coś sie stało i jutro przyjmuje od 18... ja o 17 mam samolot... i skad to zaswiadczenie... ubrałam sie i lece do lekarza tutejszego mówie mu jaka sytuacje.. i na szczescie wypisał mi papierek.. ale powiedział ze i tak po nie niewidac takbardzo ze ejstem w ciąży!!! wiec pewno i tak go niebedepotrzeowac!!! przecież to niemoja wina ze taka moja uroda ze brzuszek mały!!! kathy!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobra uciekam.. jabede miec okazje to napisze z polski:) pozdrawiam i sciskamwszytkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIWECZYNY NO !:) Ratujcie topik bo nam zemrze ! Ja dzis mialam sie lenic ale Molly sie tak ułozyła ze 3ba było zajecia wynajdywac ,bo ból niesamowity tak w jednym miejscu siedziec... I tak ,opiad pieczen do kanapek ,3 prania prasowania ,odkurzanko...itp. a teraz uciekam do tescco na zakupy bo lodowka opustoszala ..... Ot i dzien zleciał .Torba wyprana i poprasowane ,jutro pakuje sie do szpitala i niech sie dzieje wola nieba od jutra hehe:) ja juz bede gotowa :) a co tam u Was ? HEJ WŁASNIE ,KTÓRA TO OBIECAŁA PRZEPIS NA KREWETKI ???? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry dziendobry 🌼 co slychac:) ja w pracy ale dosyc zajeta wiec ostatnio nie pisuje:( ale wy zajmijcie sie topikiem:):) !!!!przeciez nie chcemy zeby upadl:(!! pozdrawiam i zycze milego dnia. bebolku duzo wypoczynku w Polsce zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) co tam u Was?? ja odpoczywam, ile się da. CVzuję się świetnie,choć przyznam, ze od kilku dni mam takie lekkie bóle w dole brzucha jak na okres, ale podobno to normalne w 9. miesiącu. Poza tym dwa razy mnie dość mocno zabolał kręgosłup, nie znałam do tej pory takiego ucvzucia. No ale trzeba już się pomału z tym oswajać:) i się powoli zacząc pakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!!! Ja właśnie niedawno wróciłam z pracy i niemogłam odrazu dorwać się do kompa, bo mój misiek go dziś okupywał. Miał wolne i mu się nudziło. Nielubie jak on ma wolne a ja musze do pracy iść.Teraz następne wolne dostane w poniedziałek bo ide do doktorka gp. Dziś w pracy kręgosłup mnie bolał więc się troszke obijałam, wolóle to dzidzia strasznie się nademną znęcała, to znaczy biła mnie i kuła. Wyobrażam sobie co będę czuć w 8 lub 9 miesiącu, troszkę mnie to przeraża. Wtedy to już wogóle będę się skręcała od kopniaków. Niemogę się doczekać kiedy poznam płeć, może jak pojadę do szpitala na wizyte to mi powiedzą coś. Dziś mnie czeka wycieczka na zakupy bo musimy kupić jakieś części do autka bo coś już jest stare i trzeba wymienić, ale nawet niewiem co????????A jeszcze na 19 na angielski, troszke mi się niechce ale wiem że to tylko dla mojego dobra. Wsumie to jestem z siebie dumna bo widze jakie robie postępy, strasznie mnie to cieszy. Czasem zachowuje się jak duże dziecko, ciesze się z byle powodu. Ale tak powinno być, jakby nas nic nie cieszyło to by było do bani. ok spadam zjeść placki ziemniaczane, i trzeba będzie się zb9ierać do ,,miasta,, pozdrawiam wszystkie mamuśki i niemamuśki i dzieciaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim :) U mnie standard mój Mollek rozpycha sie niemiłosiernie i mam wrazenie ,że szczupie - czasem to az tchu brakuje ....:) Dzis godzinke spedziłam w wannie w takiej letnij wodzie to mi troche ulzyło bo sie inaczej przekreciła ,wiec przez godzinke nie czułam tylko ulge :) Ale oczywiscie wszystkowrociło do normy takze ,znow mnie uwiera:) Teraz wubieramy sie do Portalington do Gp ,musze wyrobic wkoncu medical card a tam jakis podpis lekarza Gp jest potrzebny ,to idziemy ,poza tym mam pare pytan to sie dobrze sklada :) Ocho Misiek wykąpany ,On cały czas sobie żartuje ze wszystkiego a ze mnie teraz taki mrik nilowy sie zrobił....az mi głupio...ale ja poprostu chyba sie porodem stresuje...:) Ok uciekam i mam nadzieje ,ze jeszcze sie ktos odezwie ??? :)całuski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Melka P - Dzieki ze [pytasz. Cos mi sie pogorszylo i dlatego sie nie odzywalam. Nie poszlam dzis do pracy i wlasnie wrocilam od gp. Dal mi zwolnienie do konca tygodnia i przepoisal jakis antybiotyk gdyby jutro bylo gorzej. Mam nadzieje ze nie bedzie bo ja tylko 2 razy w zyciu antybiotyk bralam i nie zamierzam. paracetamol moge wziac ostatecznie no ale nie anty. Mam nadzieje ze bedzie lepiej! Bebolek 20 - spokojnego lotu! Daj znac jak bedziesz miala chwilke. Kathy 100- Gratulacje!!! Dziewczyny podaje przepis na krewetki w ciescie z miodem: 1.krewetki obrac i zostawic tylko z ogonkami na koncach(mozecie dostac gotowe juz obrane w samych ogonkach)moga byc mrozone. osuszyc z wody, posolic dop smaku i zmielic chili i posypac(ja lubie duzo ale tak wedle uznania), polac olejem sezamowym i zostawic. 2.osobno przygotowac ciasto. Podobne do nalesnikowego tylko bez mleka. Sama maka, woda,jajko, troszke soli i szczypta cukru. NIe podaje proporcji bo zawsze robie na oko ale tak zeby bylo geste, ze jak sie zanurzy krewetki to zeby nie splywalo za bardzo. 3.nalac do garnka miodu. Na jedna porcje ok 3/4 duze czubate lyzki, i podgrzac ale nie gotowac. Tylko zeby byl cieply i bardziej plynny. 4.rozgrzac na patelni oliwe. opiero jak bedzie max goraca to wtedy trzymajac krewetki za ogonki maczas w ciescie dokladnie i na patelnie. Ciasto powinno natychmiast sie sciac jak temperatura jest ok. OK 4/5 min z jednej strony(zeby mialy ladny zloty kolor), przewrocic. 5.wyjac, odsaczyc na papierze z oleju w wrzucic do garnuszka z miodem i dokladnie wymieszac tak zeby sie cale okleily. mozna jesc z ryzem ale jak kto woli, mozna posypac tez sezamem na sam koniec ale ja ostatnio nie mialam i gotowe. robi sie ok 20 min calosc. TYlko ryz wstawcie wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Bebolek udanego wypoczynku w Polsce i szczesliwego lotu:) Mamba mam nadzieje ze wrocisz do zdrowka i wszystko bedzie ok:) Zabciu dowiadywala sie o wyniczki jakie Twoja kolezanka robila??? Ja za 9 dni lece do Polski:):):):) Zab boli mnie,mam powiekszone z jednej strony wezly ale nic musze wytrzymac jeszcze pare dni:(bo tutaj na pewno do dentysty nie pojde!!!Biore tabletki przeciwbolowe i jak na razie nie jest tak zle Pozdrawiam reszte dziewczynek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z lekcji, niestety niedowiedziałam się czy zdałam test który pisaliśmy w piątek bo niesprawdzili. bedznadzieja, a taka byłm ciekawa.Wyadaje mi się ze zaliczyłam ale mam stresa jak w szkole pare lat wcześniej. Jutro jak zwykle do pracy na 8.30 strasznie mi się neichce. Bebolek udanego wypoczynku w polsce i przyjemnego lotu:) Mamba wracaj do zdrówka!!!!Duże uściski odemnie, jutro napewno będzie lepiej!!!!Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka. 3maj się kochana!!!!!!!!!!!!!!! Dobranoc wszystkim laseczką!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne Panie :) !!! Mamba - zdróweczka życze,swoją drogą musi byc z Ciebie zdrowa sztuka skoro tylko 2razy w zyciu brałas antybiotyk ( ja biłam rekordy przez stomatologow konowałow - 8 roznych zntybiot.w ciagu 2miesiecy! Wydaje sie nie mozliwe ale jak człowiek cierpi to mysli ze kazdy nastepny pomoze....skonczyło sie szpitalem) :) Co do przepisu uwielbiam ostatnio potrawy na słodko :) jakzrobie i sie uda to dam znac:)Ale brzmi zajeb.....smakowicie :) Viola - kurcze wspołczuje szczerze ! mam nadzieje ze wytrzymasz ....a jak nie to moze do Medicusa - polskiego ,tam jest polskistom ale niestety niewiem jak leczy widziałam tylko sporo ludzido niego,no i nie wiem jakie koszta - jak medicus to pewnie drogo ? Uwazaj z tymi tabletkami zebys nie przedawkowała kochana.Mi pomagał ketonal (silny srodek) ale moze lepiej zebys nie brala takiego paskudstwa....Zycze szybkiego lotu i jak najmniej bólu ( własnie ,a kiedy ty lecisz? ) :) Aguś - napewno zdałas z tego c piszesz to ambitna jestes wiec pewnie nie ma sie czym stresowac ,no i chyba sprawia Ci to frajde wiec .....jak dla mnie masz zaliczone :) Najwazniejsze ile z tego zostało Ci w głowie :):):) Hej, Goski i Bebolki - wracajcie z tej Polski szybko I piszcie do nas ! :):):) tesknimy juz troszke za wami :) Ps. Tez bardzo chciałabym pojechać ....ale narazie jestem uziemiona ,finansowo rowniez.... :) Bo to zaraz cała wyprawa sie robi z maluszkiem ( paszpportu nie mamy - no poza tym jeszcze sie nie urodził:):):) ) i upominki wiadomo .No i z wyjazdu robi sie skarbonka....:) ale co tam raz na jakis czas WARTO Alez bym szalała po rodzinie i znajomych.....:) Czekam na reszte reanimujących topik!!! :):):) całuchy Melka-klamerka:) Ps2 ach kurcze ,zapomnialam sie pochwalic ze wczoraj juz powiesiłam urocze zasłonki i lampke w Molly pokoiku (jeszcze wstawic łózeczko - zrobieto dzis) no i mam uzbierane na komode :) Szafe w koncu wstawili ale tak zmontowali ze sie nie domykały drzwi ..połowe szfy było widac i cała sie ruszała....ale Misiek złota raczka wział ja w obroty i teraz to ma wyglad i jest funkcjonalne ,ach....co ja bym bez niego zrobiła....Dzis 3am z aniego kciuki bo kładzie kafelki u klientki ( da rade !!!) :):):) No dobra to teraz naprawde uciekam sprzatac wczorajszy bałagan ...:( ot i dzien zleci :) pappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim:) ja sie dzis czujemy bo ja swietnie dzis robie sobie glodowke:) tylko woda i....... tylko woda:) dzis nawet ladna pogoda az wierzyc sie nie chce ze juz sie taka ponad tydzien utrzymuje:)??!!! Byla ktoras w donegalu na tamtych klifach i na tym moscie wiszacym??? my za dwa tygodnie sie wybieramy ( za dwa bo dopiero wtedy bedziemy miec aparat:)) ) podobno tam jeszcze dziko:) a Wy lecicie na swieta do Polski?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Melka wytrzymac,wytrzymam musze boli ale wiesz nie az tak mocno.Z tabletkami oczywiscie uwazam.Do medicusa napewno nie pojde bo tam cholernie zdzieraja sama wizyta u gina 160 euro[usg + wizyta}no a jeszcze inne badania...wiec stwierdzialam ze jak gin jest taki droi to dentysta napewno tez!!!Wiem ze otworzyli nowa przychodnie na przeciwko szpitala Rotunda ale jeszcze tam nie bylam i nie wiem czy tam jest stomatolog. Do Polski lece 6 wrzesnia za 8 dni:)lece na miesiac.Chce porobic badania i moze w koncu sie dowiem czemu nam nie wychodzi:( A zaslonki musza byc sliczne i cala reszta zreszta tez:) Nika tylko uwazaj z ta glodowka.Na swiata do Polski nie lecimi no bo teraz bedziemy w Polsce.Nie wiem moze do mojego brata do Londynu polecimi ale nic nie planujemy zobaczymy co czas pokaze... Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Dzieki bardzo ze trzymalyscie kciuki zeby mi sie polepszylo bo pomoglo!!! Dzisiaj jest zdecydowanie lepiej i nie musialam wziac antybiotyku!! Calydzien siedze w domu i sie lenie i jem cytryny, czosnek itd. Juz w calym pokoju czuc ten czosnek no ale czego sioe nie zrobi dla dzidzi?!Lece wracac do lozka. Jutro napisze cos wiecej. Dzieki za dobre fluidki bo pomogly!! Trzymajcie sie i Wy nie chorujcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga reanimuje :) Juz po sniadanku ,zwykle tak o tej porze cos wcinam ,bo robie miskowi kanapki do pracy i jemy razem sniadanko :) a potem sprawdzam co w topiku piszczy i ide spac :) Mamba - dobrze ,zejuz lepiej :) tylko tego czosnku nie przedawkuj :) Czosnek obniza cisnienie.Kiedys wrąbałam całą główke ugrilowaną z chlebkiem pieczonym (pyyycha) a ja i tak mam niskie cisnienie to spałam przez cały dzien po tym smakołyku :):):) Viola jak ząbek? mam nadzieje ze nie daje zbytnio popalic ( umow sobie juz wizzyte do stoma ,ze jak przylecisz to od razu na fotek zeby z tym nie czekac-zeby jakiegos zapalenia nie było) A do 6go blizej jak dalej :) Akurat mam wizyte w szpitalu tego dnia ,a nastepnego przyjezdza Irenka :) Aguś jak samopoczucie ,jak wpracy dają w kosc czy nie dajesz sie przemeczać ?:) Aine77 - jak tam Twoje bole w dole brzucha ???? przeszło ? Ja tez takie miewam ( to chyba normalne? ) Czy ty przypadkiem nie jestes wrzesniowa tak jak ja ?:) Ja juz spakowana ,dokumenty przygotowane ,zostawiłam tylko na torbie karteczke co jeszcze musze dopakowac (jakies drobne kosmetyki albo spirytus - to sie upije z tego szczescia jak szalec to pocałosci spirytusem ! :) - żarcik to był :) to wrazie potrzeby do pępuszka oczywiscie :):):) Kathe co tam u Ciebie ? jak samopoczucie ?:) Daj jakis znak życia ,bedzie nam miło :):):) Chwilowo znikam ,na drzemke :) Ale sprawdze postepy w topiku moje drogie panie i lepiej zeby ,któras cos na skrobała ! Bo jak nieee.....:):):):) Pozdro Melka-klamerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) nasza firma do 3 tygodni juz bedzie przeniesiona wiec czeka nas rowniez przeprowadzka . nareszcie:) narazie zaczynamy poszukiwanie domku juz jeden mamy na oku taki dwupokojowy apartament z wielgasna kuchnia:) chcialabym juz miec to wszystko za soba!!! pozatym to jeden wielki haos jak narazie w firmie do 3 tygodni mamy sie wyniesc a nikt nic w tym kierunku nie robi ---straszne lenie z tych irlandczykow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Melka zabek niestety dokucza:(dokladnie juz dzwonilam do stomatologa ale byl na ulopie i kazal zadzwonic w poniedzialek ale powiedzial ze miejsce na piatek chyba bedzie zeby mnie przyjac.Okaze sie w poniedzialek.W czwartek bede a w piatek do stomatologa nawet jak nie bedzie miejsca to bede prosic ze musze bo mnie boli i juz ale zobaczymy...juz mnie ciarki przechodza ajk sobie pomysle ze musze isc do dentysty.Zdjecia bardzo fajne az Ci zazdrosze takiego brzuszka:) Pozdrawiam reszte kolezanek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczny brzusiu obym ja taki kiedys miala 🌼 violu a ty jak najszybciej do dentysty bo wiem jak to bol zeba potrafi odebrac checi do wszystkiego. ja bardzo lubie chodzic do dentysty:) A dawniej to poprostu panikowalam na sam zapach gabinetu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z bolem zeba to przyjmuja odrazu w ten sam dzien przynajmniej ja nie znam innych przypadkow kiedy nie przyjeli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,pomocy gdzie udzielili by mi informacji i w sprawie maciezynskiego po polsku? moze wy mi odpowiecie? zaczelam prace w 2004 (0czywiscie w irlandii) i zakonczylam przce w 2006 w listopadzie ,chcialabym sie przyjac do pracy na 1/2 etatu ze wzgledu na dziecko poniewaz chcialabym zajsc w droga ciaze ,czy mam szanse dostac maciezynskie i ile sie dostaje jak sie pracuje na 1/2etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🖐️ A u mnie ineternet padl na kilka dni 😭 a wiadomo jak tutaj sie zabieraja za naprawy 😭 Na szczescie dzis juz jest inetrnet :D aneczka11 Jesli np: zajdziesz w ciaze w 2007 roku to brane pod uwage sa twoje zarobki i odprowadzane skladki z 2004 roku.W moim przypadku jest tak,ze ja praowalam zeszlym roku w Irlandii,ale brany pod uwage jest rok 2004 czyli roku w ktorym pracowalam w POlsce :)A,ze jestesmy w Unii to jest to liczone :)Musisz miec odpowiednia ilosc skladek odpprowadzonych :),ale mysle ,ze w twoim przypadku jest to bardzo moliwe a nawet wydaje mi sie,ze dostaniesz :)Maciezynski dostaje sie przez 22tyg.Sprawdz sobie na stronie www.citizeninformation.iehttp://www.citizensinformation.ie/categories poszperaj sobie napewno znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie :)Powodzenia Kathy moje gratulacje 🌼 jejku ja to przeczytalam to az serce mi zabilo 😍 tak sie ciesze nie znam Cie,ale ciesze sie,ze dolaczylas do naszego grona :) :) :)Wrazie czego sluze pomoca gdys potrzebowala jakis informacji a gdzie bedziesz rodzic wiesz juz :D Pozdraiwam i sle buzilaka dla przyszlej mamusi :) i fasoleczki 👄 Viola nie widzialam sie jeszcze zta dziewczyna ,ale tak jak obiecalam to ci napisze dopiero wpadnie do nas w ten weekend,bo w zeszly objezdzalismy Irlandiie :)I NIE BYLO CZASU :( Obiecalam to napisze :)buzka Melka :) ale brzusio masz fajny :) a jak sie czujesz :) ?Juz powrocilam na stanowisko :)forumowiczek :) Dziewczyny mam pytanie czy orientujecie sie czy jako bagaz podreczny mozna zabrac fotelik smaochodowy :),bo ja 29 wylatuje do Polski i wydaje mi sie ze tak,ale chcialam was prosic o rade :) Pozdarwiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha aneczka jak poszperasz to znajdziesz informacje po polsku odnosnie maciezynskiego a jak bedziesz miala problemy to mi napisz poszukam ci na stronie socjal welafre :)Pisz smialo jak nie znajdziesz bo ja gdzies mam zapisane te stronki ale bym musiala poszukac w stercie paierow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ JA MAM DZIS JAK NIGDY DOBRY ZASIEG:) To szybciutko zdjecia wrygawam do fotosika bo potem to sie moze nie udac..... robie wam sesje dzisiaj hehe :) Zabcia - no nareszcie :)!!! juz sie martwiłam ze sie cos twu,twu stało...dobrze ze sie pojawiłas :) Ps. wiecie co? dobrze ze moja Irenka przyjezdza bo ja to juz jak wieloryb sie czuje.....ciezko sie poruszac az Miniek wczoraj u Gp sie smial ze mnie :) łózko było zawysokie i nie miałam jak zejsc i wcelowac w klapki....taki grubasek siłujacy sie z łózkiem i wcelowaniemw buty az sama z siebie sie smiałam ( oczywiscie Miniek pomógł) :) Dobra to teraz fotki ze ślubu ,potem sie troche z nimi uspokoje i moze znow cos wam wrzuce...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!! Żabcia dobrze że już jesteś stęskniłyśmy się za tobą!!!!:):)🌼 Melka masz piękny brzuszeczek!!!!!Ja z dnia na dzień mam większy:):)Mam prawie taki jak ty na tym pierwszym zdjeciu.Mnie już zaczynają puchnąć stopy,okropieństwo:( maluszek mnie kopię i wogóle nie daje mi spokoju. Ale ciesze się że jest taki ruchliwy. Czasem mnie to denerwuje że niewiem jak mam mówić czy on czy ona. Chciałabym już znać płeć. Słyszałam że tutejsi lekarze nie podają płci, to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×