Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość Magda bede miec dzidzie
Czesc jestem nowa! Cztery dni temu dowiedziałam sie ze bede szcześliwa mamusia! czuje sie niezadobrze! pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorianka
hej Magda witaj:) ja jestem w 15 tygodniu i mdłości -a były upierdliwe - mam już za sobą, więc głowa do góry niedługo będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda bede miec dzidzie
Hej! Ja 6 grudnia doweidziałam sie ze bede miała dzidzie! bardzo sie cieszymy z mezem ale czuje sie fatalnie! jestem na zwolnieniu lekarskim! Byłam dzis w Medicusie u pani doktor i mówi ze chyba wszystko w porzadku! Niepokoja mnie bole jajników jakby ostry ból przed okresem! ale dbam o siebie i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorianka
hej!! MAGDA to raczej normalne objawy chyba ze ból jest naprwde ostry ale jak byłaś u lekarza i wszycho ok to tylko się cieszyć i chyba nietraktować ciąży jako chorobę a na pewno będzie ok. To już moje drugie dziecko -ta ciąża:) I dziś mam za sobą wizytę w Rotundzie:) pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda bede miec dzidzie
No wiesz a u mnie to pierwsza, martwie sie i przezywam! i jak było w rotundzie??? ja tez tam bede rodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki :) magda gratuluje ci serdecznie ale mieliscie niespodzianke na mikolaja hihi. u mnie normalnie, przed swiateczne porzadki w czasie wolnym, zakupy, ehhh troszke cieszko wbic sie w rytm pracy. fifi smiga w chodziku, dzis sprzatalam a on mi co chwile sciagal serwetke z lawy, wiec dalam sobie z nia spokoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzwesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Aga84 ........18 Listopad...........synos Pawełek Oczekujace Ania_84.....39tydz.......30 listopada......Oleńka Karola416...36tydz.......21 Grudzien......Oliwcia Megi ......29tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ..22tydz ..........1 Kwietnia ........????? Agula ......22tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22....17tydz......29 Kwietnia........????? Kathy100......17tydz.....4 Maj...............????? Siobhane...16tydz.........17 Maj..............???? Starajace sie: Viola ..............Trzymamy kciuki nikaWirsku .......Niecaly rok......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie juz 7 miesiac sie zaczal. Jeszce troszke i ... Boje sie jak pieron. Synus rosnie i wierci sie. Ostatnio juz mnie nawet budzi kopniakami. Czuje sie dobrze. W nastepnym tygodniu jade do Krakowa :) Po malu zaczynam sie pakowac i nie mam na nic czasu. Pozdrawiam Was Wszystkie i witam nowe Panie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie!!!! Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie :) Mam wspaniala wiadomosc udalo Nam sie!!!!JESTEM W CIAZY!!!! Cieszymy sie bardzo i zarazem bardzo sie boje czy wszystko bedzie dobrze.Bylam ostatnio na wynikach,wyszly bardzo dobrze i mialam robione usg i tutaj sie martwie bo mam torbiel na jajniku 3cm,gin powiedziala ze powinna sie wchlonac i przepisala mi progeteron w zelu,mam sobie aplikowac.Jestem zadowolona z przychodni do ktorej chodze,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!!!! Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki oraz bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie ciezarene 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violla!!!! Gratulacje!!!! To swietna nowina!!! Dbaj o siebie teraz i rozpieszcaj sie. Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Meggi tak wiem :) 6tydzien i 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Meggi a termin porodu mam na 4 sierpnia choc z moich obliczen wychodzi koniec lipca :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
GosiaIrlandia🌼 Jestesmy tacy SZCZESLIWI!!!!Do tej pory nie moge uwierzyc!!!!!! A bylo tak:)....27 powinnam dostac @ ale nie dostalam,30 listopada tej daty do konca zycie nie zapomne!!!postanowilam ze zrobie test,bardzo sie balam,rece mi sie trzesly jak cholera,czekalam az Maz pojedzie do pracy bo nie chcialam jeszcze jego nie potrzebnie stresowac i denerwowac jak bedzie test negatywny.Zrobilam ten test i co ujrzlam juz po paru sekundach 2 PIEKNE CZERWONE KRESECZKI lzy ze szczescia mi lecialy i nie moglam uwierzyc ze sie udalo!!!Zadzwonilam do Meza i mowie jestem w ciazy,Maz tak samo nie mogl uwierzyc.Pozniej jak zrejstrowalam tego samego dnia do gina i znow zadzwonilam do Meza i mowie idziemy do gina.Maz pomyslal jak do gina ide to juz nie przelewki i coraz bardziej do niego dochodzilo ze naprawde jestem w ciazy :)Pojechalismy do gina zeby potwierdzic ciaze,oczywiscie Maz wszedl ze mna do gabinetu :) Gin zbadal mnie,zrobil usg i faktycznie potwierdzil ciaze3-4 tygodniowa,Boze jak to uslyszalam to normalnie myslalam ze z tego lozka spadne :)gin powiedzial ze mam podejsc z dystansem bo ciaza jest bardzo wczesna ja to bym chciala wykrzyczec calemu swiatu ze NAREZSZCIE PO PONAD 4 LATACH WALKI SIE UDALO!!!Zapisalm sie juz do Polskiej Gp jest w tej przychodni do ktorej chodze:)Przeprowadzila ze mna wywiad,zrobilam sobie wyniki z krwi wyszly dobre i ostanio bylam na usg i mam torbiela na jajniku,gin mowila ze powinien sie wchlonac,przepisala mi progeteron w zelu i mam aplikowac sobie:)Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze bo bardzo sie boje!!!!Kolejne usg mam po Swietach mam nadzieje ze juz zobacze wiecej :):):):) na usg.Pozdrawiam Was serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich starych i nowych:) jakos malutko piszemy ostatnio ale tak bywa:( u nas ok jedziemy juz w piatek na 8 rano na cesarke mamy juz wszystko gotowe tylko nerwy do kieszeni :) pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola uwazaj teraz na siebie i dbaj ;) my mamy juz choinke, dzis robie przedswiateczne porzadki :) kazdy zakamarek buuuuuu no ale jak juz zrobie to nic tylko usiasc i sie relaksowac :P dzis z filipkiem tanczylismy rock and rolla ale mial ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) u mnie praktycznie bez zmian mały dalej ma kolki:( ale już sie z tym troche oswoiłam .. wiem kiedy go najbardziej łapie i stram zapobiegac.. ale niezabardzo pomaga ale coż.. Viola!!!!!!! Kochana z całego serca ci Gratuluję!!!!!!!! wiedziałm ze w koncu ci sie uda.. mam nadzieje ze teraz bedziesz juz częsciej zagladała na nasze forum. życzę wam aby wszytko poszło dobrze i kochana dbaj o siebie i kruszynke.. kurde ale sie cieszę ze ci sie udało.. mieliście super przed milołajkowy prezent:) Witam wszytkie nowe ciążóweczki:) Ale wam zazdroszcze czeka was tak wiele wspaniałych chwil.. pierwsze ruchy.. czkawki:) a puznij to wielkie oczekiwanie:P Ja już mam swoja kruszynke przy sobie ale strasznie tęskie za tym wszytkim. Ja lece na antybiotykach .. na tą okropna rane..jeszcze 2 dni .. mam nadzieje ze bedzie lepiej.. mąż mi zmienia opatrunki i mówi ze coś lepiej wyglada.. Ania już pewno sie rozpakowałą:) czekamy ne newsy:P Karola nioc sie niemartw bedzie dobrze:) jestesmy z Tobą:) bedzie oki. ciesz sie bo już za 3 dni bedziesz miałą swoją kruszyne ze soba:) daj znac jak wrócicie do domku:)trzymam kciukasy:) Gosia no ja tez pomalutku przygotowuje sie do pierwszych świoat we trójeczke:) mój mąż własnie gra na pianinie dziecięcym( kupiliśmy już synkowi siostry na świeta) z Fabim na rękach.. biedny en mój syn zmuszony jest wysłuchiwać tych brzęgotów:P:P:P Ja dziś na godzinke wyszłam sama z domku.. ODPOCZĄĆ i wyszło mi to znakomicioe.. rozlużniłam sie troszke pospacerowałam.. a mały smacznie spał z tatusiem w domku:) oki kochana zmykam robić kolacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorianka
Hej dziewczyny u mnie w piatek 16 tydzień, pewnie niedługo będę czuła pierwsze ruchy - podobno przy drugim dziecku nieco wcześniej - nie mogę się doczekać. Moj synek Gerard robił dzisiaj z brzuszkiem noski, noski eskimoski - prawie sie pochlipałam ze wzruszenia:) Hej Magda. Przepraszam, że nie odpisywałam wcześniej ale mój 2-letni synek sie dwoił i troił jak tylko mógł zeby zająć mamusię:) no więc w rotundzie spoko ale tak jak słyszaszam - niestety się potrwierdza- kolejki, kolejki i jeszcze raz kolejki więć trzeba się uzbroić w cierpliwość. Na pewno masz obawy i są nerwy ale czy pierwsze czy kolejne to zawsze są -na pewno wszystko będzie ok. Tak jak pisała Bąbelek wszystko jest piękne w ciąży, pierwsze smeranie w brzuchy i końcowe bombardowanie po żenrach i pęcherzu wszystko ma swój urok i cieszę się ze znów bede się mogła to wszystko poczuć:) Viola wielkie gratulacje - po 4 latach niezła nagdoda za cierpliwość i na pewno niezłe nerwy - trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze dbajcie o siebie:) Meggie nerwy na pewno są niezłe i pewnie im bliżej porodu to będzie goręcej, chociaż jak ja dwa lata temu dzwigałam mojego pierwszego małego smoka w brzuchu to poźniej nerwy przeszły w wielkie oczekiwanie - no niech to się w końcu zacznie!! usiska do góry wszystko jest do przeżycia a jaka pyszna i kochana nagroda na koniec:):) Pozdrawiam wszystkie kobitki i ich małe i duże pocieszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
Moja kumpela założyła forum pomocy dla ludzi szukających pomysłu na prezent. Dla osób bez wybujałej wyobraźni i czasu - zwłaszcza przed świętami - bezcenne:) Zapraszam: www.gieldaprezentow.pl !!! Polecajcie - odradzajcie, odwiedzajcie i piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
GosiaIrlandia🌼oczywiscie dbam o siebie i malenstwo:):) leniuchuje na maksa :)Mdlosci mi dokuczaja,mam nadzieje ze to nie dlugo minie:) Bebolek🌼 dziekuje 👄 Prezent niesamowity na Meza urodziny prezent wymarzony :)i na Mikolaja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzwesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Aga84 ........18 Listopad...........synos Pawełek Oczekujace Ania_84.....39tydz.......30 listopada......Oleńka Karola416...39tydz.......14 Grudzien......Oliwcia Megi ......29tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ..22tydz ..........1 Kwietnia ........????? Agula ......22tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22....17tydz......29 Kwietnia........????? Kathy100......17tydz.....4 Maj...............????? Siobhane...16tydz.........17 Maj..............???? Wiktorianka....15tydz........................???? Violaa............6 tydz......4 Sierpnia.....???? Starajace sie: nikaWirsku .......Niecaly rok...... oczywiscie tabelka do poprawki:) witam wszystkie mamy i ciezarne :) GRATULUJE WRSZYSTKIM NOWYM PRZYSZLYM MAMA I OGROMNE BRAWA DLA VIOLI teraz musicie dbac o siebie i byc rozpieszczane bez wyrzutow sumienia:) ja juz nie moge spac nerwy daja znac o sobie bo tak poza tym ze idziemy na cesarke w piatek moja Niedzwiedz stracil prace tan pracuje do swiat a potem echo mala masakra martwie sie tym wszystkim ale wiem ze bedzie dobrze musi byc nie ma innego wyjscia:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wiadomo co slychac u ani84 jak jej rozwiazanie bo to juz 2 tyg po terminie jak by nie bylo........???????? buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Ale się wkurzyłam!!!1 dzis miał być u nas za wszelką cene najpuzniej akt małżeństwa.. przetłumaczony. a tu gówno!!! i znów niezarejestruje małego a przez to dalej nieoddam papierów na Rent Supplement jestem zła jak diabli!!! Karola Ania84 pewno już urodziła tylko oni zmieniali mieszkanie i niemaja narazie dostępu do internetu. Kochana mój mąz też stracił prace jak byłam w 37 tygodniu.. niemartw sie napewno dacie rade tylko wal do socialu jak cie beda wyrzucac dzrzwiami to pchaj sie oknami:) bo czasmi wiedzą ze moga coi pomuc ale niepomoga jak jakis debil jest za biurkiem. oki jan spadamk bo idziemy na garde podpisac te papiery do rent supplement bo teraz tak trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Dawno sie nie odzywalam. Widze ze sa nowe mamusie i nowe dzieciaczki :) Gratuluje wszystkim!!! Moja Mayka za 10 dni skonczy juz 3 miesiace :) jest cudownym dzieckiem, zdrowym, slicznym i grzecznym :) Wlasnie slodko spi obok mnie :) No i najwazniejsze: od 18 listopada jestesmy juz w Polsce :) Odpoczywamy sobie u mojej mamy i czekamy na Swieta. Musze powiedziec ze jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z porodu w Rotundzie, a nie bylo latwo i chetnie odpowiem przyszlym mamusion na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️ Dziewczyny czy wiecie może jak to jest z tą becpłatną opieką po porodzie???Czy dobrze mi się wydaje że 6 tygodni po jest jescze bezpłatna??? A czy to dotyczy też szpitala??? Teraz właśnie byłam 4 dni w szpitalu na zapalenie piersi. Naszczęście już jest oki. Witaam wszystkie nowiusieńkie kangureczki-ciążóweczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda bede miec dzidzie
Witam mamusie i przyszłe mamusie! Mam pytanie czy jezeli chodze do polskiego centrum medycznego w Dublinie Medicus to wystarczy??? czy należy zgłosić się do lekarza GP??? Moja pani ginekolog skierowała mnie do szpitala! Co teraz??? Mam czekać aż do 15 tygodnia???? Czy wszystkie badania usg są płatne???? Jestem na zwolnieniu lekarskim! Czy badania krwi zrobią mi w szpitalu czy mam je zrobić prywatnie??? POMOCY !!! Ja mam termin na 10 sierpnia! Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×