Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Pozwoliłam sobie troszkę poprawić Mamucie i Dzieci Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Aga84 ........18 Listopad...........synos Pawełek Ania_84...... czekamy na info Karola416....14 Grudnia........................... Oczekujace Megi ............30tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ........24tydz ..........1 Kwietnia ........????? Agula ...........24tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22.....26tydz.........27 Kwietnia........córeczka Kathy100.......25tydz...........4 Maj...............????? Siobhane........23tydz...........17 Maj..............???? Wiktorianka....16tydz........................???? Violaa............7tydz......4 Sierpnia.....???? Magda... .........7ydz......10 sierpnia....????? WITAM NOWE KOLEżANKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie troszkę poprawić Mamucie i Dzieci Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Aga84 ........18 Listopad...........synos Pawełek Ania_84...... czekamy na info Karola416....14 Grudnia...... córcia Oliwia Oczekujace Megi ............30tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ........24tydz ..........1 Kwietnia ........????? Agula ...........24tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22.....26tydz.........27 Kwietnia........córeczka Kathy100.......25tydz...........4 Maj...............????? Siobhane........23tydz...........17 Maj..............???? Wiktorianka....16tydz........................???? Violaa............7tydz......4 Sierpnia.....???? Magda... .........7ydz......10 sierpnia....????? WITAM NOWE KOLEżANKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góralka86
Mamucie i Dzieci Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Aga84 ........18 Listopad...........synos Pawełek Ania_84...... czekamy na info Karola416....14 Grudnia...... córcia Oliwia Oczekujace Góralka86.........35tydz........14 luty..........Wiktor Megi ............30tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ........24tydz ..........1 Kwietnia ........????? Agula ...........24tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22.....26tydz.........27 Kwietnia........córeczka Kathy100.......25tydz...........4 Maj...............????? Siobhane........23tydz...........17 Maj..............???? Wiktorianka....16tydz........................???? Violaa............7tydz......4 Sierpnia.....???? Magda... .........7ydz......10 sierpnia....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
Hej kochane wybaczcue że sie nieodzyam ale poprostu ostatnio na nic niemam czasu a jak już jest chwilka to spotykam sie ze znajomymi. Mały coraz wiecj gada:) już musiałam sporo ciuszków odłożyć bo za małe!! Skończył już 2 miesiące.. poprostu szok!! wierzcie mi niewiem kiedy to wszytko mineło!! muszę sie przyznać że mimo tego za pragnełam dziecka ze wszytkich sił czasmi mam poprostu dosyc!! Dobrze ze wtedy mogę liczyć na męza który sie małym zajmie a ja moge iść sie odstresować na bardzo długi prysznic (wierzcie mi pomaga) Oboje z mężem twierdzimy ze dziecko jest szczęśliwe wtedy gdy ma szcześliwą mamusie. I powiem wam ze to prawda.. kiedy jest i smutno mały kest marudny tak samo jak jestem na coś zła . A kiedy kjestem szczesliwa to potrafi cały dzien sie do mnie uśmiechac i gadac po swojemu:) oj musze kończyć bo już sie wybudza.. AA musiałam kupić mleczko modyfikowane.. dalej podaje cyca ale czami Fabi wypuije 2 cyce i nadal jest bardzo głodny.. na początku dawałm herbatke ale to go uspokajało na max. pół godzinki.. i posżło mleko w ruch. Co do cesarki ja miałam i siostra była zemną. weszła jak tylko podali mi Epidural. niemoże być tylko w wypadku gdzie jesteś całkowicie znieczulona. oj musze uciekac. Kochane czy macie swój portal na Nasza-klasa.pl ?? jak tak to dajcie znać jak was znaleźć:) Mnie można znaleźć wpisując Beata a w mieście kilcock pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, mamy juz internet:)jeszcze nie zdążylam poczytac zaleglosci.tak jak pisalam wczesniej, myslimy intensywnie o powrocie do Irlandii, Rafal ma w piątek rozmowę kwalifikacyjna pr\\zez telefon, trrzymajcie kciuki. całuski od NMatalki:) ma już 4 miesiące i rośnie zdrowo, śmieje sie na głos i sama siedzi! Żabcia, dzięki za super fotki Amelki!!pozdrowienia dla pozostałych, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane zmobilizowałam sie i wrzuciałam najmnowsze zdjcia na fotosika:) www.bebolek20.fotosik.pl nienapissze wiecej bo małego karmie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Aga84 ........18 Listopad...........synos Pawełek Ania_84...... czekamy na info Karola416....14 Grudnia........................... Oczekujace Meggi ............34tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ........24tydz ..........1 Kwietnia ........????? Agula ...........24tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22.....26tydz.........27 Kwietnia........córeczka Kathy100.......25tydz...........4 Maj...............????? Siobhane........23tydz...........17 Maj..............???? Wiktorianka....16tydz........................???? Violaa............7tydz......4 Sierpnia.....???? Magda... .........7ydz......10 sierpnia....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Aga84 ........18 Listopad...........synos Pawełek Ania_84...... czekamy na info Karola416....14 Grudnia........................... Oczekujace Meggi ............34tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ........30tydz ..........1 Kwietnia ........dziewczynka Agula ...........24tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22.....26tydz.........27 Kwietnia........córeczka Kathy100.......25tydz...........4 Maj...............????? Siobhane........23tydz...........17 Maj..............???? Wiktorianka....16tydz........................???? Violaa............7tydz......4 Sierpnia.....???? Magda... .........7ydz......10 sierpnia....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Aga84 ........18 Listopad...........synos Pawełek Ania_84...... czekamy na info Karola416....14 Grudnia........................... Oczekujace Meggi ............35tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ........30tydz ..........1 Kwietnia ........dziewczynka Agula ...........24tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22.....26tydz.........27 Kwietnia........córeczka Kathy100.......25tydz...........4 Maj...............????? Siobhane........23tydz...........17 Maj..............???? Wiktorianka....16tydz........................???? Violaa............7tydz......4 Sierpnia.....???? Magda... .........7ydz......10 sierpnia....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! co tu taka cisza?? jak ja w końcu mam dostęp do kompa to nikogo nie ma tylko jakieś tabelki wklejacie, leniwce jedne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic ciekawego się nie dzieje, w czwartek będziemy mieli gości na tydzień. No i wyszukuje ciuszków dla Naszej Małej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, fajne to wyszukiwanie ciuszków, sama przyjemność:) a moja mała ma zatwardzenia po zmianie mleczka , srtrasznie się męczy:( będę jednak musiała wrocic do tego śmierdzącego nutramigenu, fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Oj ja zajęta jestem 3 dzieci to troszke sporo jak dla mnie samej.. przynajmniej narazie póki mały potrzebuje tyle uwagi. Chłopcy wprost uwielbiają Fabiego.. co na s bardzo cieszy. Fabi podnosi już bardzo wysoko główkę nawet czasai się zdarzy na około 60 Stopni.. Uwielbia sie śmiać .. Wiecie co każde pieniądze i chwile warto poświećic dla takich chwil gdzie Fabi sie budzio i na mój widok sie tak słodko uśmiecha:) Jest bardzo grzeczny ostatnio .. ostatniego cyca podaję mu o 23.;30 do tego czasu od 21 staram sie go niekarmić i karmie 2 piersiami i śpi do około 7 pije cyca jednego albo 2 i spi do 10-12 różnie. Muszę sie pochwalić że Mały zaczoł spać we własnym łożeczku.. i jest super.. wkoncu możemy sie z męzem bez "problemu" poprzytulac. Łóżeczko stoi koło naszego łóżka i w nocy nawet z łóżeka niemuszę wychodzić by wziąść małego do karmienia. Załączyłam nowe foteczki Fabiego na fotosika. kochane zmykam bo mały niedługo watnei an papu.. pozdrtawiam wszytkie ioteczki forumowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babeczki! moja Natalka dziś dokładnie o 12:30 kończy 4 miesiące:) ale ten czas leci... powoli wprowadzam jej nowe smaki, dosteje już deser z jabłuszka z Bobo Vity, kaszkę ryżowo -kukurydzianą z Nestle i marchewkę z ryżem. Tylko mleczko musi pić niestety ohydne, bo jest alergiczką:( ten Nutramigen smakuje jak pasza, a ona nie chce tego jeść, krzywi się i pluje biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEŻELI JESTEŚCIE NA TYM PORTALU TO DOPISZCIE SIĘ DO MNIE I ZAŁĄCZCIE WIADOMOŚĆ, ŻE JESTEŚCIE Z KAFETERII. CZASEM WIELE OSÓB PISZE I NIE WIADOMO CZY SIĘ JE ZNA WOGÓLE. BUZIACZKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tylko na chwilke, grypa mnie chyta :( bartek juz od paru dni sie meczy, mam nadzieje ze malego nie zarazimy :( ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi, potwierdzam-super fotki, wyglądasz jak modelka, ekstra!!!niezła wizytówka polskich dziewczyn na tle zaniedbanych Irlandek hehe. Gosiu, napisz, jak się czujesz, przechodzi trochę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:( kochane mnie też chyta choróbsko chyba zaraziełam sie od chłopców:( najgorsze ze mały tez coś zzaczyna podła[pywac powoli:(:(:( jestem tak strasznie zła na siebie i na dzieciaki ze mimo moich próśb podchodzili i bawili sie z małym:( Ale tez niemogłam im tego zabronić:( czyli by sie odepchnieci... a teraz żałuje:( Gosiu albo Żabciu jak zrobiłyście zjęcie do paszportów waszych maluszków???? mi w ambasadzie kazali duża buzia z otwartymi oczami na wprost na jasnym tle o wymiarach 3,5 na 4,5 ... jak to zrobić/???? Czy mogę sama zrobić takie zdjęcie odpowiednie i wyciać??? dajcie jkąś rade. pozdrawiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki nie odzywam sie za bardzo bo po przeprowadzce do Balbriggan mamy duzy problem z netem a lada dzien lecimy do Polski - w końcu :) Bebolku w jakim wieku są Twoje dzieciaki? Odnośnie zdjęcia to słyszałam ze wymagają od fotografa jak Fabi ma już dwa miesiące to nie powinni robić problemu i niestety muszą byc spełnione wszystkie te wymogi o których pisałaś. A jesli chodzi o przeziębienie i Wasze maluszki nie sa uczulone to spróbujcie ratować się miodem a jak nie to chyba zostaje homeopatia tylko nie na każda osobe działa i nie wiem czy wogole tu w Irlandii mają takie specyfiki. Dużo zdrówka dla chorowitków i ich maluszków i dla reszty dziewczyn również pozdrawiam Wiktorianka P.S. jak mam uaktualnic tą tabelke? jestem juz w 21 tyg i termin na 3 czerwca, ale nie wiem jak to dopisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekopiuj(do edytora tekstu jaki kolwiek masz) popraw i wklej poprawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!! DZISIAJ ZNAJOMA CHCIAŁA MI DOKUCZYĆ I POWIEDZIAŁA DO MOJEJ MAMY, ŻE ALE SIĘ ŚMIAŁA WCZORAJ ZE MNIE OGLĄDAJĄC NA \"NASZEJ...\" MOJE ZDJĘCIA. MAMA ZASKOCZONA ZAPYTAŁA ALE O CO CHODZI. A TA WARJATKA ODPOWIEDZIAŁA, ŻE W TEJ CIĄŻY TAK SIĘ ZAOKRĄGLIŁAM, ŻE JESTEM GRUBSZA OD MĘŻA. MOJA MAMA ZE ZDZIWIENIEM ZAPYTAŁA JEJ CZY DOBRE ZDJĘCIA OGLĄDAŁA I CZY PRZYPADKIEM NIE JEST ZAZDROSNA. JA NIE WIEM LUDZIE TO S A CZASEM PORĄBANI I STRASZNIE ZAWIEDZENI JAK KTOŚ DOBRZE WYGLĄDA A NIE PUCHNIE, BRZYDNIE I NIE MA BUZI CAŁEJ W PRYSZCZACH. PRACOWAŁAM KIEDYŚ PRZEZ PIĘĆ LAT JAKO MODELKA, WIĘC NIE RAZ SPOTYKAŁAM SIĘ ZE ZŁOŚLIWYMI KOMENTARZAMI NA SWÓJ TEMAT. ZAWSZE TŁUMACZYŁAM SOBIE TO TAK, ŻĘ CI LUDZIE MI ZAZDROSZCZĄ. WAM KOCHANIUTKIE DZIĘKUJE ZA KOMPLEMENTY, BO TO JEST BARDZO MIŁE SŁYSZEĆ TAKIE SŁOWA W CIĄŻY. IDE COŚ ZJEŚĆ, BO SIĘ DOPIERO OBUDZIŁAM Z DRZEMKI A MAMA UGOTOWAŁA PYSZNY GULASZ Z KASZĄ. SYNEK WIERCI SIĘ, WIĘC CHYBA TEŻ JUŻ MA NA TO OCHOTE. ODEZWE SIĘ PÓŻNIEJ. POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi na takie osoby najlepiej nie zwracać uwagi, Twoja znajoma to pewnie zakompleksiona kundzia i zazdrość przez nią przemawia. a ja oglądam właśnie \" Zmienników \"-dziewczyny, pamiętacie ten serial?? hehe, polska rzeczywistość, będzie mi jej brakowac, jak wyjedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×