Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Kasika8869
Majrel jeszcze jedno pytanie jesli pozwolisz. Te numerki farb, które podałaś to majirel a nie majiblond? Jesli uzyje wody 4% to w jakiej proporcji mam ja zmieszac z farba, czy tak jak w przypadku silniejszych wod? Ta woda 4% jest chyba mało popularna bo na Allegro jst jej mało. A co myslisz o diacolor sprzedawanej z rewelatorem? Jakis kolor byłby dla mnie odpowiedni po uzyciu tego rozjasniacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Zosia ciekawska- niestety ale odcien 12.0 z profesjonalnej londy moze wyjsc u Ciebie tez w odcieniu bardziej zlotym bo odcienie tzw naturalne bez refleksu u niektorych wychodza jak odcienie cieple, myslalam ze zmowilas londe z odcieniem chlodnym refleks-1 , szkoda ze nie zamowilas odciena z londy z refleksem perlowym tzn 8 np 12.8 ale ok bo on by ladnie zneutralizowal ten zolty ale byc moze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Jesli nie mozesz zdobyc wody 4% to spokojnie mozesz uzyc wody 6% te farbki ktore ci podalam to seria majirel, seria majiblond nie nadaje sie do wlosow po dekoloryzacji. Dosc dobrym sklepowym rozjasniaczem jest rozjasniacz w proszku z LOndy tylko najlepiej bylonby go uzyc z woda 9% bo oni daja do nich wode 6% z tym ze tym rozjasniaczem robisz tylko i wylacznie sam odrost a pozniej kladziesz farbe majirel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia ciekwaska
Majrel tyle że ja nie chcę włosów białych albo siwych takich babcinych tylko właśnie takie jak na testerku u tej londy 12.0 mogloby byc takie cos http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura353835.htm albo takie http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura4655.htm teraz mam niby takie cos moze bardziej rudo zołte ciuezko jest mi okreslic aktualny kolor http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura356633.htm Jak myslisz wyjdzie mi cos takiego jak na tych fotkach Sory za moje nieustające pytania ale wiesz jak to z nami kobietami jest nigdy nam nie dogodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia ciekwaska
A od zawsze marzyły mi sie włosy takie jak ma Pani Marzena Rogalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kce
Do Majrel Proszę o poradę. Od kilku lat farbowałam włosy loreal preferencje 03 ale ostatnio postanowiłam przejść na profesjonalne i mniej niszczące włosy. Farbę i wodę 12% zakupiłam na allegro. Zafarbowałam włosy wella kolestonem 12.11 z emulsją 12%. Włosy wyszły mi fioletowo-szare a odrosty beżowe. Teraz Niewinem czy Pani na allegro mi sprzedała słabszą emulsję czy ja zrobiłam coś nie tak. Chciałabym włoski bardzo jasne prawie białe (bez beżu, żółtego i szarego) i myślę aby teraz zafarbować 12.89 ale się boje. Proszę o poradę jak nakładać czy na całość czy tylko na same odrosty – może coś z innej firmy. Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiskaIO
witaj mairel. moje naturalne wlosy to ciemny blond. ale ostatnio gfarbowalam je odcieniem loreal VIking a potem garnier nutrisse 111. i są one jasno-popielate. chcialabym miec teraz taki kolor http://www.emmimariage.pl/index2.html jak ma ta dziewczyna w KOLEKCJI 2008 suknia CAPRISE -to jest taki złoty odcień blondu ale nie popielaty a ni nie zółty. jaką farbe polecasz?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlie23
Majrel, czym różnią się odcienie popielate z Garniera 111 (nutrisse czy belle color) od Excellence 03, czy któreś są jaśniejsze lub bardziej popielate, trwalsze? Oprócz tego zastanawiam się też nad blond pasemkami, lecz mam dość rozjaśnione włosy (poziom 10), a bardzo podobają mi sie blond pasemka jakie wychodzą na jasnych mysich blondynkach, czy uzyskałabym taki efekt przyciemniając włosy do ciemniejszego blondu a na to zrobiła platynowe pasemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Zosiu- dwa pierwsze zdjecia pokzauja laske ktora ma chlodny odcien bardzo jasniutkiego blondu ktory jest zrobiony na podkladzie dekoloryzatora a na to jest polozona jakas farba w raczej chlodnym bezu akurat w majirelu bedzie to odcien 10.13 ale polozony na wlosy wczesniej dosc mocno rozjasnione, na trzeciej fotce to niby ten ocien co masz teraz nie nazwalabym tego zoltym czy rudym raczej bardzo jasnym cieplym bezem . 12.0 z Londy jest ladnym jasniutkim odcieniem blondu ale taki jak na testerku moze ci nie wyjsc chyba ze z woda 12% pani marzena rogalska wlasnie ma cos w tym stylu a tej ostatniej fotki nie moge otworzyc:( wiec ci nie powiem co to za kolor, a wloski ci nie wypadna o to sie nie martw jedynie nie mozna powtarzac koloryzacji dwa razy po wczesniejszej dekloryzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
wlosy po kolestonie wyszly ci fioletowo szare bo masz je przetrawione tym preferencem tak sie wlsow na blond nie farbuje. Najpierw musisz mocno rozjasnic sam odrost najlepiej wlsanie tym preference 03 bo on lepiej rozjasnia niz koleston ale tylko sam odrost nastepnie mozesz zrobic sobie mieszanke z woda 6% kolestonu perfect odcienia 12.22 i przeciagnac na dlugosci i konce na 15 lub 20 minut musisz kontrolowac czas i sprawdzac jak sie osadza kolor na tych dlugosciach i koncach , odcien 12.11 ma duzo barwnika niebieskiego stad ten siny i fiolet na mocno przetrawionych blondem wlosach. a tak wogole to najlepiej pozniej aby utrzymac chlodny blond to farbuje sie tylko sam odrost moze byc kolestonem 12.22 z woda 12% a na reszte kladzie sie toner np z welli fajny jest color touch bez amoniaku odcien 10.89 daje piekny chlodny odcien blondu nie ma pozniej jak juz uzyskasz chlodny jasniutki blond klasc za kazdym razem kolestonu na calosc, lepiej robic odrost a na raszte klasc color touch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Gumiska- taki odcien ma w palecie farba majirel bardziej cieply bez to odcien 9.31 lub ciut jasniejszy 10.31 te kolory nie sa ani zlote ani popielate tylko cieplo bezowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
acha ale na tych kolejnych zdjeciach to pani ma odcien jednak typowego jasnego bezu bardziej chlodnego wiec z majirela jest to kolor 10.13 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
farby garniera nutrisse creme 111 i excelence 03 niczym sie nie roznia poza jakosia farby excellence creme jest trwalszy i delikatniejszy.w twoim przyapdku zrobilabym na odwrot te twoje mocno rozjasnione wlosy wlozylabym pasemka na folie tak jak w balejazu a reszte wlosow przyciemnic do ciemnego blondu np 8.0 lub 7.0 z majirel w ten sposob bez rozjasniania zostana jasniutkie pasemka bo byly zawiniete w folie a jedynie przyciemniasz podstawe wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiskaIO
a jakimi gotymi farbami zrobie taki kolor? chodzi o ten ciepły bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlie23
dziekuje bardzo majrel, a jesli chodzi o to ktora farba bardziej rozjasnia i jest bardziej popielata to rowniez nie ma roznicy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlie23
dziekuje bardzo majrel, a jesli chodzi o to ktora farba bardziej rozjasnia i jest bardziej popielata to rowniez nie ma roznicy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlie23
dziekuje bardzo majrel, a jesli chodzi o to ktora farba bardziej rozjasnia i jest bardziej popielata to rowniez nie ma roznicy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlie23
dziekuje bardzo majrel, a jesli chodzi o to ktora farba bardziej rozjasnia i jest bardziej popielata to rowniez nie ma roznicy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
z farb sklepowych cieply bez mozna uzyskac stosujac excellence creme odcien 10.21 lub belle color 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiskaIO
a czy ten belle color nadaje sie na moje rozjasniane włosy>? ile trzymac taka farbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kce
Do Majrel Bardzo dziękuje za poradę, mam jeszcze jedną pytanie czy po tym farbowaniu mogłabym zafarbować włosy na kolor miedziany. Czy musiałabym odfarbiać włosy czy wystarczy że nałożę farbę np. wellla koleston nr 7.4 lub 8.4 tylko z ilu procentową emulsją. Myślałam o włosach rudych - miedzianych a nie pomarańczowych czy czerwonych. Będe baaaaaardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
oczywiscie ze na takie blondy mozesz smialo klasc odcienie miedziane w Twoim przypadku 8.4 bedzie ladniejszy jest to typowo miedziany ocien bez czerwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
gumiska- jesli twoje wlosy sa mocno rozjasnione to mozesz zrobic sobie ciut ciemniejszym bezem np z nutrisse 89 a jesli zalezyci aby ten kolorek byl bardziej zlocisto bezowy to plecam z preference odcien chicago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kce
Do majrel Dziękuje, chciałabym zapytać jakiej emulsji mam użyć (ilu procentowej) i czy na pewno nie wyjdzie pomarańcz po tak na tak rozjaśnionych włosach. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiskaIO
dziekuje Ci MAjirel/ a jeszcze chcialam zapytac mam nalozyc tylko na ten odrost( ma 2 cm) i przedłuzyc na reszte czy na cale wlosy? i ile trzymac farbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
jesli chcesz aby na mocno rozjasnione wlosy nie wyszedl pomarancz to o takim ladnym miedzianym kolorkiem jest odcien majirela 8.42 pamietaj o tym ze te kolorki z kolestonu na mocno rozjasnione wlosy wyjda dokladnie tak jak na palecie kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Ten bezowt blond jesli wybierzesz np cieply bez z preference chicago to nakadasz go na 30 minut na calosc , jesli ma to byc belle color nr 13 to dajesz go na 20 min na odrost a na reszte przeciagasz na 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kce- wode dajesz 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×