Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
jeste jeszcze jeden nowy fajny odcien rudego 8.46 z serii majirouge bardzo podobny do tego ze zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanka7777
ooo to fajnie,a powiedz mi drga majrel czy tez bede muisala go zmieszac z 0.400 czy wystarczy uzyc go pojedynczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
jesli Twoje wlosy sa z natury jasne tzn nie ciemniejsze niz sredni blond to na wodzie 9% powinien wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska kaska 1234545
MAJER PROSZĘ O PORADĘ moje naturalle włosy to jasny brąz. Obecnie są farbowane, zawsze miałam robione pasemka, a teraz zrobiłam sobie całe jasne tzn na gorze mam żółtawe ale nie aż tak tylko taki plażowy piasek ;) i chcę zrobić farbą z loreala tylko że nie wiem którą. Czytałam we wcześniejszych notkach o odcieniah które wystepuje w poszczegolnych farbach po przecinku i nie bardzo sie w tym orientuje. Zrozumialam tylko nie powinnam kupować z niebieskim barwnikiem bo wyjdą zielone a więc moje pytanie BRZMI KTORA FARBĘ MAM WYBRAĆ, ABY WYSZŁA ŁADNA PLATYNKA, NIE BIAŁA BLEE TYLKO TAKA ŁADNA PLATYNKA : - Farba Majirel 10,21 bardzo bardzo jasny blond opalizujaco-popielaty CZY -Farba Majirel 9,02 bardzo jasny blond opalizujący naturalny Powiem ze nie widzialam tych kolorow wiec proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska kaska 1234545
sorki ' majrel' mialo byc upssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska kaska 1234545
dodam ze mam wlosy teraz cos koło tego takie słomkowe http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura320010.htm i tego http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura319739.htm ciezko wyczuc ale konce leko ciemniejsze a chcialabym miec jasniejsze cos z tego : http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura336210.htm http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura329901.htm te tez fajne http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura319456.htm chce zrobic jakas z majrela tylko jaka pomocyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kaska kaska- panie ktore sa na zdjeciach maja wszystkie dosc mocno rozjasnione wlosy dekoloryzatorem a pozniej na to polozona farbe taki kolor mozna uzyskac na wczessniej rozjanione dekoloryzatorem wlosy stosujac farbe majirel 10.21 . Natomist jesli masz wlosy rozjasnione zwykla farba blond to takiego efektu nie uzyskasz, mozesz ewentualnie sprobowac farby majiblond 901s z woda 12%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska kaska 1234545
a gdybym dała farbę majblond 900s wyjdzie mi kolor zblizony do niego ? a nie wyjdą mi pod zielonkowate ? ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska kaska 1234545
a gdybym dała z mjirel 10 1/2 ? Nie wiem juz sama co tu dać na ten łeb.. teraz mam taki słomkowy wpadający w łółty więc chciałabym to trochę rozjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska kaska 1234545
ooo albo 10.31 z majirela hmmmmm chcę zamówić dziś ale z takim zdecydowaniem to chyba nie da rady.. czy wyszedł by mi ten 10.31 ? na moich słomkowych włosiętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
odcien 900 s podkresli tobie ten odcien zoltego , odcien 10 1/2 tym bardziej bedziez zolty, to juz bardziej odcien 10.13 z woda 9% powinien zneutralizowac zotawy kolorek, natomiast odcienie takiej platyny jak na djeciach wymagaja dekoloryzacji a pozniej mozna szalec z odcieniem 10.21 ktory po dekoloryzacji wychodzi pieknie bo jest pieknym perlowym ocieniem chlodnego blondu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
odcien 10.31 jest odcieniem cieplego bezu , musisz wyprobowac odcien 10.13 - odcien chlodnego bezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_F
Witam. Mama pytanie czy ktoras z Was farbowala włosy Revlonem?? zastanawiam sie nad uzyciem tej farby poniewaz farba majirel bardzo zniszczyla mi włosy:/ i mam jeszcze jedno pyt: Kupiłam farbe londa kolor 5/76 bo mam włosy farbowac kolezanec, a powiedzcie czy do tego dokupic jaks wode czy cos w tym stylu bo nie wiem, dodam ze to kolr brązowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Ani F- nieumiejtne farbowanie majirelem potrafi tez zniszczyc wlosy, farby revlona sa bardzo dobre i bardzo podobne do majirela, do londy color nalezy uzyc wode 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_F
czy farbowanie włosów w sposób taki jak jest napisane w ulotce mozna nazwać ze jest to nieumiejętne farbowanie?? w takim razie w jaki sposób powinnam to robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
po pierwsze nalezy zdiagnozowac wlos, czy byl on juz koloryzowany lub rozjasniany lub z pasemkami czy balejazem, pozniej okreslic odrost jaki ma kolor nastepnie okreslic jesli wlos byl juz koloryzowany ile pigmentu ma na srodkowej partii ile na koncowkach , jesli nie masz siwych wlosoow ciemne kolory od poziomu 7 robi sie na odrostach woda 3% reszte na wodzie 6% ale to zalezy od porowatosci wlokna wosowego , bo przeciaga sie kolor na calosc w zaleznosci od ilosci sztucznego poigmentu itp, oczywiscie kolory blond robi sie w zupelnie iny sposob, przyznam szczerze ze nie zdarzylo mi sie aby klientka miala zniszczcone wlosy po farbie majirel a pracuje na nich 15 lat no chyba ze miala wlosy rozjasniane a zyczyla sobie majiblondu ktory nie powinno sie nakladac na wlosy po silnej dekoloryzacji, ponadto wazne jest aby woda utleniona byla z tej samej firmy , byc moe masz bardzo uwrazliwione wlosy , nie wiem ale jest to dosc delikatna farba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Kolor modelki to odcien czekolady wpadajacy w mahon, wszystko zalezy jaki masz naturalny kolor wlosow, w palecie farby majirel takich kolorkow jest pare tzn 5.15, 5.25 - te kolory sa ciut ciemniejsze od tych jakie ma ta pani. natomiast 5.61 lub 5.35 lub 4.4 sa mniej wiecej takie jak ten z tym ze ten pierwszy jest bardziej mahoniowy a dwa nastepne bardziej kasztanowe ale tak jak mowie wszystko zalezy od twojego naturalnego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoz marjel
a mam jeszcze pytanie czy ktorys z castingow da mi taki kolor,a moze pomieszac 643 z 550?hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
taki posredni ocien czekolady mozeszuzyskac mieszajac farbe majirel 7.23 z 5.02 tzn np na cala tubke 7.23 mieszasz z polwa tubki 5.02 , natimiast casting zawsze wychodzi ciemniej odcien 550 bedzie bardziej czerwono- mahoniowy, to juz z stych castingow chyba jest 635 ale nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoz marjel
a z jaka woda mieszac 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluseczkkkka
Witam,czy garnier naturals i nutrisse 9/1 dają ten sam odcien na włosach rozjasnianych ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia ciekwaska
witam majrel wczesniej pisalas o tym ze inaczej farbuje sie farbami z majirela na kolor blond prosze napisz jak poniewaz kupilam sobie farbe na allegro z woda 9% i jak mam zrobic na suche włosy ? normalnie nalozyc i juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
nutrisse 9.1 ( ma numer techniczny 10.1) czyli jest o ton jasniejszy od naturals 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zosia ciekawska- a jaki kolor farby kupilas? - podaj numer i czy bedziesz farbowac wlosy juz farbowane czy naturalne - okresl poziom koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
tzn co chcesz mieszac casting? czy farbe majirel? bo ciemne kolorki miesza sie z woda 6% natomiast w castingu jest woda chyba 4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Taki kolor farba z drogerii na blond wlosy otzrymasz farba excellence creme lorela nr 5.15 lub farba preference lorela - odcien antigua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia ciekwaska
kupiłam kolor 9.02 bo czytałam ze niweluje żółte refleksy, więc wybrałam kolorek z opalizujących fioletów. włosy mam farbowane jakos 8 lat i parwie cały czas pasemka rozjasniaczem. czasem siewkradł jakas ciemna farba ale to tylko na chwile gdyz zaraz powracałam do rozjaśn. Odbiegając od tematu chciałam powiedzieć ze jakies 4 cm mam włosy farbowane farbą fryzjerska blond co dało słoneczny a reszta wyszła podobnie tyle ze troche jaśniej bo był tam rozjaśniacz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×