Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość inex
jeszcze jedno: ilu procentowa jest woda w 92 feria preference? dzięki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcana82
Jaki wyjdzie kolor na rozjaśnionych włosach po sprayu Joanna Reflex do ciepłego blondu, jak nałoże na nią Majirel 9.23.Czy nie bedzie jakiejś fioletowej czy innej poświaty?Moje włosy sa na poziomie 9 i jakiego oxydantu najlepiej powinnam użyć. Nałożyć farbę na całe włosy czy najpierw na odrosty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Właśnie nie wiem też co mam robić?? Nie chciałabym ich niszczyć dekoloryzacją,więc chyba będę myła codziennie włoski i po jakiś 2 tygodniach położę te farbki tak jak-1:0,5(floride rozrabiam normalnie z kremem utleniającym i do tego dodaję połowę żelu koloryzującego z farbki X).Myślisz ,że będzie dobrze???I mam jeszcze jedno pytanko-może mogłabyś podać swój adrea e-mailowy(np.fikcyjny tylko do tego forum,może masz??) to bym Ci przesłała moje zdjęcie z tym moim brązikiem;-)).No i przepraszam,że Ci tak truję,ale z moją fryzjerką nie mogę niestety dogadać się co do tego koloru,zawsze robi mi ciemniejsze;-(((((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Rozjasniacz platinium ejst bardzo dobry ale delikatniejszy przez co nie rozjasnia tak dobrze wlosow tzn nie da nim sie uzyskac platyny, natomiast najlepiej rozjasnia wlosy Framesi i jaksciowo tez jest dobry, najlepszy preparat do rozjasniania jest firmy KEUNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do inex - feria 92 ma wode 9% - jest to odcien cieplego bezu na pewno wyjdzie ladnie bez poswiaty sinej czy zielonkawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do arcana- odcien majirela 9.23 to odcien bezowego blondu i nie bedzie zadnej poswiaty, jesli nakladasz go na lekko rozjasnione wlosy Joanna reflex to musisz zmieszac z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride - zdjecia na nic sie nie zdadza poniewaz zawsze wyjda ciut przeklamane to nie to co zobaczyc je w naturze w dziennym swietle, mysle ze jak zmieszasz tak jak ci podalam to powinno wyjsc dobrze, wloski tez ladnie sie wyplukaja po mieszance soku cytrynowego z oliwa z oliwek nakladasz to przed myciem glowy na pol godziny przy okazji to swietna odzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ktg
mozesz uzyc wody utleninej z welli rozcienczsz ta 12% z przegotowana ostudzona woda z tym ze uwazaj zeby nie za duzo rozcienczyc raczej w proporcji pol na pol, mozesz tez kupic wode w sklepie fryzjerskim o malej pojemnosci np subrina lub alfaparf do farby evolutions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiskaIQ
MAjirel robilam dzis tym Nutrisse 89 ale wyszedl znów taki koniakowy a nie złoty blond:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel Mam pytanko...Z Natury jestem ciemną szatynką/brunetką, ale od wakacji farbuje się na skandynawski blond z Paletta ;/ Z kolorku jestem zadowolona, ale stan moich włosów jest koszmarny, są matowe i strasznie wypadają. W tej chwili chciałabym wrócić do trochę ciemniejszego koloru niż miałam naturalnie. Nie wiem jakiej farby użyć, aby równomiernie pokryła włosy...i aż tak ich nie zniszczyła jak Palette. Włosy sięgają do połowy łopatek wiec nie wiem też czy 1 opakowanie starczy??? Proszę o pomoc! Z góry dziękuję :) Byłabym wdzięczna gdyby również inne dziewczyny sie wypowiedziały i poradziły mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Zgadzam się,że zdjęcia przekłamują(nawet w świetle dziennym mogą być za każdym razem inne-zależy pod jakim kątem patrzysz;-)))!!!).A co do tej odżywki to ile soczku z cytrynki na ile oliwki???Zrobię tak jak mi radziłaś-pomieszam te farbki(sama jestem bardzo ciekawa co to wyjdzie za kolorek????).Tylko proszę Cię napisz mi ile te farbki trzymać i jak nakładać;-)).Czy myślisz,że przy następnym farbowaniu wystarczy już sama Floride,czy z dodatkiem połowy X????Nie wiem czy ma to duże znaczenie ale ten brązik fryzjerka mieszała z ciemnym blondem i nałożyła mi gęste pasemka(kolorek jest zbliżony do odcieni z pudełeczka farbki A3 Havane-tak na piśmie Ci mogę go troszkę przybliżyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce miec CZARNE
a ja chc miec zueplnie czarne kruczoczarne wlosy, jaki nr polecacie? ostatnio farbowalam loreal casting granatowa czern ale nei jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
gleboka czern uzyskasz majirelem nr 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride - jesli odcien jest podobny do tego z havane to za pierwszym podejsciem odcien bedzie ciemniejszy ale przy nastepnej aplikacji kolorek sie wyrowna a jesli sprobujesz teraz farbowac to tez nie bedzie tragedii po prostu kolor bedzie troche ciemniejszy , dwiel lyzki stolowe oliwy z oliwek na sok z polowki cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do gumiski- widocznie Twoje wlosy potrzebuja farby blond rozjasniajacej np odcienia nutrisse 101 ale ja bym go pomieszla ze 111 tzn na cala tubke 101 dac pol 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Dziękuję Ci ślicznie za rady!!!Poczekam jeszcze i będę farbować;)).Tylko niestety nie napisałaś mi jak te farbki nakładać i ile trzymać,bo nie wiem czy mam się stosować do zaleceń producenta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- farbki po zmieszaniu nakladasz na lekko wilgotne wloski na odrost kladziesz najpierw a po 15 minutach przeciagasz na calosc i trzymasz kolejne 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Dzięki śliczne!;-))Jak zrobię kolorek to napiszę jakie są efekty.Jeszcze raz tylko chciałam się upewnić na całą Floride pół X i tylko z jednej farby krem utleniający????nigdy (nie mieszałam farb;)))!!!).Pozdrawiam i miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- na cala tubke floride polowa odcienia X z tym ze wode bierzesz cala z odcienia floride i polowe z odcieniaX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Jeszcze raz gorąco dziękuję!!!Dobrze,że się o to jeszcze raz spytałam bo ja bym dała jedną wodę,ale teraz dam tak jak mi napisałaś-1,5.Pozdrawiam;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktg
Majirel Czy możesz mi polecić dobrą sklepową farbę odpowiadająca kolorowi 8.42 Majirela lub 7.4 welli. Chciałabym uzyskać miedziany kolor na rozjaśnianych włosach (żeby nie był czerwony lub pomarańczowy) niestety obleciałam w moim mieście hurtownie i nie ma akurat tych numerów (chyba wszystkie się robią na rudo). Będe bardzo wdzięczna o coś takiego mi chodzi http://i.hityczykity.pl/uploads/tx_hck/zdjecia_pojedynki/akpa_miedziane_1.jpg lub http://www.hityczykity.pl/pojedynek/gwiazdy/hity/najbardziej-twarzowa-fryzura-anny-wyszkoni/lewy/pojedynek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry20
Witam;) ja mam pytanko nie dotyczące farbowania,pytam dlatego bo uwazam Cie Marjel za świetnego fryzjera. Jaka prostownice najmniej niszczą włosy?te ceramiczne,szklane czy turmalinowe?bo własnie planuje zakup a mam słabe włosy. Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry20
Witam:) ja mam pytanie dotyczące prostownic,Marjel jaką prostownice uważasz za najmniej szkodliwą?bo wiem że są ceramiczne,szklane,turmalinowe i pare innych,a własnie planuje zakup i amam włsosy słabe.Mama nadzieje że coś doradzisz,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fallka
Mam pytanko: otóż marzy mi się dość ciemny, bardzo zimny (wręcz siwawy) blond. Jaką farbą mogę uzyskać taki kolor? Moje naturalne włosy to ciepły, sarni średni blond. Fryzjerka powiedziała mi, że w moim przypadku bez uprzedniego rozjaśniania jest to niemożliwe, ponieważ mam za dużo ciepłych pigmentów we włosach i kolor wyjdzie mi zawsze brudno - beżowy. Nie chcę rozjaśniać włosów gdyż są i tak mocno uwrażliwione po codziennym prostowaniu włosów... I jeszcze jedno pytanie: kiedyś dość często farbowałam włosy farbami drogeryjnymi i zastanowił mnie jeden fakt: przy ciemnych blondach włosy zawsze uzyskiwały czerwony połysk. Czego to jest przyczyną? Czy farby mają taki pigment, czy to coś nie tak z moimi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fallka
Mam pytanko: otóż marzy mi się dość ciemny, bardzo zimny (wręcz siwawy) blond. Jaką farbą mogę uzyskać taki kolor? Moje naturalne włosy to ciepły, sarni średni blond. Fryzjerka powiedziała mi, że w moim przypadku bez uprzedniego rozjaśniania jest to niemożliwe, ponieważ mam za dużo ciepłych pigmentów we włosach i kolor wyjdzie mi zawsze brudno - beżowy. Nie chcę rozjaśniać włosów gdyż są i tak mocno uwrażliwione po codziennym prostowaniu włosów... I jeszcze jedno pytanie: kiedyś dość często farbowałam włosy farbami drogeryjnymi i zastanowił mnie jeden fakt: przy ciemnych blondach włosy zawsze uzyskiwały czerwony połysk. Czego to jest przyczyną? Czy farby mają taki pigment, czy to coś nie tak z moimi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel Mam pytanko...Z Natury jestem ciemną szatynką/brunetką, ale od wakacji farbuje się na skandynawski blond z Paletta ;/ Z kolorku jestem zadowolona, ale stan moich włosów jest koszmarny, są matowe i strasznie wypadają. W tej chwili chciałabym wrócić do trochę ciemniejszego koloru niż miałam naturalnie. Nie wiem jakiej farby użyć, aby równomiernie pokryła włosy...i aż tak ich nie zniszczyła jak Palette. Włosy sięgają do połowy łopatek wiec nie wiem też czy 1 opakowanie starczy??? Proszę o pomoc! Z góry dziękuję Byłabym wdzięczna gdyby również inne dziewczyny sie wypowiedziały i poradziły mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mambaaa
Witam Majrel Pisałam tu już kiedyś i jeszcze raz chcę zasięgnąć porady. Mam czarne włosy farbowanych już kilka lat. Jutro mam zamiar je zdekoloryzować i tu pojawia się pytanie jak mam to zrobić. Saszetki mam z elgonu. I jeszce jedno pytanie jak osiągnę taki kolor włosów http://moda.allegro.pl/item788584589_11470a_kurtka_japan_style_czarna.html Tylko farbami nieprofesjalnymi, sklepowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
jesli chcesz zdekoloryzowac czarne farbowane wlosy to nakladasz ten z elgonu z woda 9% na dlugosci i konce wlosow na odorsty nie kladziesz , dopiero kiedy czarny kolor z dlugosci i koncowek zaczna zmieniac sie na pomaranczowy to nakladasz na pare minut na odrost, musisz pamietac o tym ze czarny kolor najtrudniej sie dekoloryzuje. Odcien ktora ma modelka to z majirela 8.42 ale aby go uzyskac musisz wlosy rozjasnic do poziomu 8 - jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ktg- odcien rudego jaki ma Ania Wyszkoni to nie znajdziesz takiej rudosci w farbach sklepowych tzn w majrelu jest to odpowiednik 7.40 odcien 8.42 jest delikatniejszy, z farb sklepowych jest excellence creme z loreala 8.42 ale jest on bardziej stonowany jest tez bardziej intensywna rudosc z excellence creme 7.43 ale musisz miec wlosy na poziomie co najmniej jasny blond czyli 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
kazda prostownica niszczy wlosy ale najmiej ta szklana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×