Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do dodola- odcien floride jest barzdo ladny ale fajnie wyglada przy cielej karnacji, mysle ze dla Ciebie lepszy jest preference Toscan- jasny kasztan opalizujacy to bardzo fajny kolorek lub excellence creme 8.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do anusiak- zolty blond najlepiej pokryje odcien opalizujacy z majirela 9.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel Kolorek wyszedł troszkę ciemniejszy niż na pudełku z Floride!!!(tak jak mi pisałaś).A niezużyta połówka to z farbki X(bo na całą Floride miałam dodać poł X).I teraz mam pytanko czy przy następnym farbowanku znowu zmieszać te dwie farbki w tych samych proporcjach 1:0,5 czy tylko samą Floride użyć żeby otrzymać kolorek jak na pudełku Floride?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka kasieńka
Majrel proszę o poradę. Obecnie mam na włosach farbę profesionalną z londy taki jaśniutki blond i na odrostach jest troche żółtawa i teraz moje pytanko co zlikwidowało by ten odcień na taki bardziej platynowy. Zastanawiam sie nad majirelem 10.21 lub 9.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina07
Dziekuje za odpowiedzi porade Majirel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do floride - skoro odcien wydszedl ciut ciemniej niz na opakowaniu floride to nastepnym razemn zrob taka sama mieszanke tzn kup sobie odcien floride i dodaj te polowke odcienia X ktora ci zostala:)) Mysle ze za trzecim farbowaniem sam floride bedzie juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do kasienka Kainka- odcien zotych odrostow zneutralizujesz najlepiej odcieniem 9.22 z woda 9% ale lepiej napisz mi jakim numerem farby londa robilas ten blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel Dziękuję ślicznie za odpowiedź!!!Pozdrawiam ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka kasieńka
To był taki jaśniutki z blondów specjalnych chyba 12.0 czy jakoś tak ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka kasieńka
ale ten 9.22 wygląda na dosyć ciemny blond bardziej szary czy tylko tak się wydaje na palecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
odcien 9.22 jest taki perlowy gleboki blond na palecie w internecie wszytkie kolory sa przklamane ale jesli chcesz miec jasniutki chlodny blond to fajny jest odcien majirela 10.1/2.1- super jasny blond popielaty lub z farb koleston perfect welli 12.89 lub 12.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka kasieńka
Majrel bo wiesz ja nie chciałabym żeby mi wyszedł siwy ani taki pod niebieski czy coś burego bardziej taka platynka może być nawet z delikatnym zabarwieniem złotego bo żeby nie wyszedł znowu biały. Spodobał mi sie kolor 9.02 na palecie w internecie majirela i powiedz mi czym mogę go osiągnąć bo moje włosy są podobne teraz do koloru 10 1/2 tylko sie tak nie błyszczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka kasieńka
aha jeszzce jedno jak czytałam kiedyś ze np liczba po przecinku oznacza odcień barwnika i tak np 9.22 zawiera barwnik fioletowy i niweluje żółty odcień ale jeśli ma 9.02 ? to na drugim miejscu jest zero a później liczba 2 to czy fa farba też ma barwnik fioletowy ? i jeśli kolorki na allegro sa inne to co wyszłoby mi z 9.02 dziękuje ci za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Odcien majirela 9.02 ma mala ilosc barwnika fioletowego bo 0 oznacza naturalny czyli naturalny opalizujacy, w takim razie jesli chcesz miec odcien platynki to uzyj odcienia 10.21 z woda 9% powinien byc chlodny blond bez sinego polysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoninaaa
Witam. Mam pytanko. Od jakiegoś czasu farbuję włosy lorealem"sklepowym" 10,21 i kolor wychodzi bardzo ładny jasny, i jestem raczej zadowolona (choć dość szybko się wypłukuje). Ale czy odcień 10.21 majirel z wodą 9% wyjdzie troszkę jaśniejszy czy taki sam jak excelence? Czy jest między nimi jakaś różnica? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrii
Droga Majrel :) Widzę, że jesteś ekspertem w dziedzinie m.in koloryzacji, dlatego też zwaracam się do Ciebie z wielką prośbą... Mianowicie, chciałabym uzyskać taki kolor: file:///C:/Documents%20and%20Settings/asia/Pulpit/UntitledAlbum/kolorjakichcemiec.html czyli coś pomiędzy toffi-orzech laskowy-blond, ciepły ale bez czerwonych refleksów, taki złotawy.. hmm troche ciężko mi okreslić ten kolor :) Obecnie mam kolor mniej więcej jaki chciałabym uzyskać file:///C:/Documents%20and%20Settings/asia/Pulpit/mojobecnykolor/mojaktualnykolor.html, robiony byl własnie majirel w salonie( podstawa dwa pomieszane i pasemka niewiele jaśniejsze, ale niestety nie pamiętam numerków) ale juz widoczny jest odrost ( mój naturalny to mysi blond z pozomu chyba 7/8) Chciałabym spróbować farb majirel sama w domu, ale nie wiem jaki odcień i utleniacz wybrać. Przejrzałam paletę i najbardziej widzi mi się 8.3 lub 9.03 z domieszką 8, żeby nie był za ciepły... Prosze pomóż.. Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Antonii- odcien majirela 10.21 jest troszke innym odcieniem od tego sklepowego pomimo tej samej numeracji technicznej poniewaz w majirelu jest wiecej barwnika opalizujacego ale nie rozjasnia on tak mocno wlosow jak ten sklepowy stad trzeba go mieszac z woda 9% ale podaj mi jaki masz naturalny kolor wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Umbrii- widze ze masz balejaz ale ok, jesli chcesz miec odcien w tonacjach cieplych taki toffi to z majirela fajnie wychodzi odcien 8.31 bez mieszania lub 8.13 pomieszany z cwiartka koloru 7.31. sam odcien 8.3 jest bardzo zloty i nie miesza sie go z 8 poniewaz odcienie zlociste podstawowe nie miesza sie z serii naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoninaaa
Moje włosy są według mojej oceny tak na poziomie 8. To rozumiem że marijel wyjdzie bardziej opalizująco, ale nieco ciemniej nawet z wodą 9%? A mam jeszcze pytanko odnośnie nowych odcieni blond nutrisse. Konkretnie bardzo mi się podoba odcień liczi, tj. bardzo bardzo jasny blond beżowy. Wiesz coś na jego temat? czy ładnie wyszedłby na moich włosach? I czy w ogóle garnier nutrisse jest dobrą jakościowo farbą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoninaaa
Mam jeszcze jedno pytanie jeśli można. Jakie w ogóle odcienie do mnie pasują jeśli mam niebieskie oczy, raczej jasną oprawę oczu, jasną karnację ale ze skłonnością do zaczerwienień i pękających naczynek? Czy ten mój ulubiony beżyk lub opalizujący jest odpowiedni czy raczej popielate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ania ania ania ania ania
cześć, widzę, że znasz się na rzeczy. farbowałam przez długie lata włosy na bardzo, bardzo jasny blond, bo chciałam mieć platynowe włosy (bez używania dekoloryzatora). zwykle używałam majirela, ale zawsze kupowałam sobie dwa różne kolorki i mieszałam. dopiero teraz widzę, że to było głupie, bo jednak koloryzacja to wyższa szkoła jazdy. jednak nie o tym chcę napisać. postanowiłam iść do fryzjera, który mi właśnie dekoloryzatorem pociągnął odrosty, a na to dał farbę. kiedy zrobiły mi się odrosty kupiłam garnier 111 (nie miałam akurat pieniędzy i bardzo żałuję, że poskąpiłam). no i co z tego wyszło? odrosty zafarbowały się na rudo, następnie mam 2cm pasek włosów, które są po prostu siwe, a potem z wierzchu moje włosy są białe, a pod spodem żółte. co mam zrobić? wyglądam idiotycznie. dodam, że chodzę z tym już ze 3 tygodnie, więc pojawiły się również normalne odrosty. majirel, ratuuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ania ania ania ania ania
dodam jeszcze, że chciałabym mieć taki kolor włosów http://stylio.pl/zdjecia/146/146589_l/damn_girl/blond+grzywka.jpg i zależy mi, żeby to wszystko było bez używania dekoloryzatora, moje włosy są i tak już w fatalnej kondycji :( w ogóle to z jakiego miasta jesteś? czy jesteś fryzjerką? znasz się na rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ania ania ania ania ania
słuchaj, a może kupiłabym dwie farby i na czubek dam coś co zneutralizuje siwiznę, a pod spód coś na tą nieszczęsną żółć? słyszałam też, że woda 9% szybciej się utlenia, dlatego włosy wychodzą żółte, a 6% wolniej i dlatego wychodzą bardziej platynowe, srebrzyste. prawda to? bo ja chciałabym się skierować bardziej w stronę platyny. pozdrawiam i przepraszam za tyle pisaniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel. Fryzjerka zdrkoloryzowała mi włosy a następnie położyła odcień majiblond 9.31. Już się trochę wypłukał przez co nieco zciemniał. Czy teraz można położyć coś z 10 tek lub 900tek by je jeszcze rozjaśnić? Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrii
Majrel, bardzo dziękuję za odpowiedz!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTANIE DO MAIREL - czym można wywabić ciemna obwódkę na włosach????? chodzi dokładnie o to, że po farbowaqniu odrostów - jakies 7 cm farbami Ri.Richesse - w tym rozjaśniane pasemka..została mi ciemna obwódka na ostatnbich 2 cm odrostó. Fryzjer nakładał farbę na całą długość odrostó w tym na stare włosy na cała ich długość i co się okazało ??????że na granicy odrostów ze starymi włosami jest pasek 2 cm na całych włosach b.b.b. ciemny. Jak to mozliwe ze tak wyszło.??? nie ma mozliwosci zeby fryzjer nie nałozył mi farby bo widziałam jak nakłąda mi na całą dlugość włosów..najpierw na kilkanascie minut na cały odrost, a potem przeciagał na resztę włosów i wcale farby nie brakło...i ku naszemu zdumieniu na odrostach na całej głowie został jakby pasek o szerokosci 2 cm, w jednym miejscu bardziej widoczny , w drugim mniej ale jednak jest i niewiadomo jak to zatuszowac.Probowano mi potem zrobic delikatny balejaz na odroscie aby zamaskować to ale niestety bez rezultatu. I wygladamkoszmarnie.Od skory głowy mam inny kolor na odroscie 5 cm, po wymieszaniu odcieni z serii 8 i 9 - nie pamietam ktore numery dokladnie- wyszły herbaciane plus pasemka blond, potem nastepne 2 cm to ten ciemny kolor, pod moj naturalny 'mysi czyli jasny szatyn, a potem moje wlosy blond wyblakły...wygladam koszmarnie,nie mogę rozpuścic włosów. Probowałąm w domu nałozyc na kosmyk ciemny farbę blond, Garnier , jakis jasny blond i NIC...nic a nic..tylko nad tym ciemnym i pod rozjasnilo a to czarne ani trochę. Czy zdarzyło Ci się juz cos takiego??moj fryzjer nie potrafi tego wytłumaczyc i niewie jak to usunac i skąd to się wzieło., Najgorzej ze probowalam w domu troche usunac ale nie wyszło bo wogole nie rozjasnia sie...Jestem przerazona..a nie chce meczyc wlosow bo są po przejsciach mocnych i połamały się...niewiem co robić....jak to usunąć, dodatkowo nie niszcząc włosów..fryzjer mowi ze się wypłuka ale nie chce mi sie w to wierzyc skoro bo probie wywabienia farba blond nic się nie rozjasnilo...ani troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Antonia- odcien liczi to chyba bardzo jasny popielaty blond a nie bezowy wychodzi on raczej ciemniej tzn tak jak sredni blond popielaty, do Twojej karnacji pasuja blondy opalizujace lub popielate natomiast cieple odcienie blond podkreslaja zaczerwienienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×