Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

A czy ten 101 ma działanie rozjaśniające? a jeszcze znalazłam taki kolorek 13 Belle Color z Garniera i zastanawiam się czy ma jakieś działanie rozjaśniające żeby rozjaśnić średni blond? bo ja mam taki bardzo gęsty balejaż troche pożółknięty a teraz chciałabym sobie na święta wyrównać kolor ...Majrel co mi doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajć już wyczytałam w necie że 101 rozjaśnia i ma 9% utleniacz. Ale jeszcze proszę o radę z tą 13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Marlenka belle coor 13 jest odcieniem rozjasniajcym z tym ze 101 z nutrisse rozjasnia bardziej natomiast fajny tez jest efekt jesli pomiesza sie ze soba 101 z cwiartka ocienia nutrisse 91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarynda
mairel, teraz mam na włosach 8.31 majirel. czy mogłabyś mi pomóc w dobraniu podobnego odcienia farouka (bezamoniakowe). dodam, że teraz 8.31 na moich włosach ma lkko miedziany refleks w niektórych miejscach, ale mi to odpowiada. Pozdrawiam, z góry dziękuję za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do tamarynda- nie znam farb farouka:( ani odpowiednika odcienia 8.31 w tych farbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buxton
Droga Marjiel Farbowałam włosy farba Marjiel 7,1 wyszedł mi dośc ciemno,mam nadzieje,że wypłucze sie z czasem.Moje naturalne włosy sa na poziomie właśnie 7-mki takiej popielatej.Chciałabym zejść do poziomu 8,bo 7 jest teraz dla mnie ciut za ciemny.Czy farbując następnym razem Marjielem z poziomu 8-ki z wodą 4,5%,bo taką własnie mam otrzymam kolor na takim poziomie? Czy może dla pewności wziąść poziom 9-ki aby o jeden ton rozjaśnić włosy? Prosze o porade:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buxton
A może gdybym zrobiła pare cienkich jasnych pasemek to włosy będą wyglądały na ton jaśniejsze? Tylko jaka farbe do tych pasemek kupić aby to uzyskac,chciałabym wykorzystać ta 4,5%,która mam,ale nie wiem czy to się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiateczne zyczenia
czesc marjel,mam chaos na glowie,farbowalam recitalem 03moje zloto miedziane wlosy(wynik nieudanej koloryzacji) iefekt mam nastepujacy:tam gdzie wlosy byly jasniejsze sa szare a reszta jest miodowa:(,bardzo podoba mi sie kolor taki jak na opakowaniu 03,jak go uzyskac,moje wlosy sa teraz w zlej kondycji,poradz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
DO Buxton w takim razie przy nastepnej koloryzacji wybierz odcien majirel 9.11 ktory wyjdzie ciemniej tzn mniej wiecej jak 8.1 jesli chcesz teraz zrobic pasemka to jak najbardziej mozesz zrobic je ale lepiej u fryzjera jesli koniecznie checesz sama robic pasemka do tego odcienia to najlepiej zrobic balejaz na folii mozna uzyc rozjaniacza z londy do pasemek jest calkiem dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do swiateczne zyczenia- niestety na razie nie uzyskasz takiego odcienia jak na zdjeciu 03 preference poniewaz Twoje wlosy byly miedziane a gdzie niegdzie zoltawe i to niestety dalo efekt duzej nierownosci w kolorze wlosow, dobrze by bylo wyrownac ten kolor np odcieniem o neutralnej barwie np z majirela 10 lub z excellence 01 , ewentualnie juz teraz mozesz sprobowac po jakims tygodniu jesli chcesz chlodny kolor- to na takie wlosy dobrze jest pomieszac ze soba dwa odcienie np excellence creme 10.21 z odcieniem excelence blond supreme 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiateczne zyczenia
dzieki za szybka odp.tak tez uczynie,obawiam sie jednak o stan moich wlosow czy wytrzymaja te wszystkie farbowania,moglabys mi powiedziec tak na przyszlosc ,jak osiagnac taki kolor jak na 03 preference,podkladem do osiagniecia go bede wlosy w kolorze uzyskanym juz pomieszance exelence zgodnie z twoimi zaleceniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buxton
dzieki za odpowiedź Co sądzisz o farbach Luocolor,zastanawia mnie czemu maja taki wysoki oksydant az 7,5%,czy można je mieszac z słabszym oksydantem?? Czy kolory wychodzą ładne,czy długo trzyma się na włosach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostela
witaj mairel poleccilas mi tez tez luo color. nie wiem gdzie je moge dostac? czy mam ją z czyms mieszac? ile trzymac na wlosach wczesniej rojasnianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do buxton i osteli- farby luo color sa dostepne na allegro i musza miec oxydant 7,5% wcale to nie jest duzo , sa to farby o zmniejszonej zaartosci amoniaku i daja ladne efekty na wlosach , farbuje sie wloski w ten sposob ze kladziemy te farbe od razu na calosc wlosow na 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do swiateczne zyczenia- jesli kolor po tej miesznce bedzie juz rowny to po miesiacu mozesz polozyc na calos odcien 03 z tym ze musisz pamietac ze taki jak na opakowaniu wychodzi on jesli z natury masz jasne wlosy tzn co najmniej sredni blond no i pamietac nalezy ze u kazdego wlosy rozjasniaja sie inaczej u jednych bardzo szybko i ladnie na chlodny blond u innych na raczej zoltawy kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka z okienkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka z okienkaaa
Mam pytanie do majrel. Jaki odcień uzyskam kładąc farbe garnier nutrisse 101(bardzo jasny blond beżowy superrozjaśniający na włosy w naturalnym kolorze jasny brąz? Czy jest ryzyko,że wyjdzie żółtko? Chciałabym uzyskać jakiś ładny karmelek,ale raczej jasny. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel, mam włoski rozjaśnione rozjaśniaczem tzn. taki gęsty balejaż, naturalny kolor włosów mam średni blond...I moje pytanie: wyjdzie mi ładnie świetlisty blond z Castinga Creme Gloss? tzn. chciałabym abyś mi wkleiła linka z kolorkiem jaki mniej więcej mi wyjdzie...bo nie znalazłam nigdzie palety kolorów Castinga ,znasz sie na tym to napewno znajdziesz w necie podobny kolorek :-)))bo zależy mi na blondzie bardzo naturalnym tzn. byle żeby nie wyszedł bardzo żółty albo rudy... bardzo proszę o radę Pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do panienka z okienka - odcien nutrisse 101 wychodzi w zaleznosci od struktury i rodzaju wlosow i zawartych we wlosach naturalnych barwnikow, jesli masz duzo czerwonego barwnika we wlosach to blondy wychodza taczej zolte tak wiec - u jednych bedzie to jasny blond taki bezowy u innych kolor ten moze wyjsc bardziej zlocisty , z tego co wiem to w weilu przypadkach odcien ten dawal efekt jasnego blondu bezowego bardziej cieplego ale nie zoltego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Sekret21- casting jest w kazdej drogerii np rossmann itp wiec tam jet paleta kolorow , powinien na Twoic wlosach wyjsc jak odcien excellence creme 9 paleta kolorow tez jest w kazdej drogerii, linki przeklamuja kolory wlsow bo sa to zdjecia zrobione w sztucznym swietle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziękuje za odpowiedź , a jeszcze jedno...Garnier Belle Color 6 czy ten odcień wyjdzi na moich włosach podobnie jak na opakowaniu ??? czy ciemniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze czy odcień belle color 6 jest porównywalny z tym castingiem 900? a jeśli nie to który z garniera wyjdzie podobnie jak 900?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sekret 21- belle color nr 6 wyjdzie podobnie do tego castinga 900 z tym ze bedzie ciut ciemnijeszy niz na opakowaniu belle color nr 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) a jeśli mam malutki odrost średniego blondu to co lepiej go pokryje? casting 900 czy belle color 6??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvanus
witam, od jakiegoś czasu przyglądam się dyskusji ponieważ mam ochotę pofarbować sobie włosy farbą majirel 9.1 lub 9.11 tylko problem polega na tym że mam pasemka sprzed ok 4 mies (rozjaśniacz plus czekoladowy brąz, który już się właściwie prawie wypłukał ) jakby tego było mało są oczywiście również odrosty koloru popielatego blondu wydaje mi się że mniej więcej na poziomie 8, pasemka też są przeplatane moim naturalnym kolorem. Pytanie brzmi czy majirel z poziomu 9 to dobry pomysł? Czy może wziąć 8.1 lub 8.11 tylko czy nie wyjdzie za ciemny? i jakiej wody użyć? Boję się bo mam złe doświadczenia z farbowania samodzielnie włosów. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do sekret 21 - jesli masz malutki odrost to casting powinien sobie z nim poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do silvanus- no coz 8.11 bedzie zdecydowanie za ciemny, fajny bylby 9.11 z tym ze tam gdzie masz jeszcze pasemka te rozjasniane na blond to w tych miejscach ten kolorek wyjdzie bardziej szary a tam gdzie masz splukany braz bedzie troszke mniej popielaty ale juz przy nastepnym farbowaniu powinien sie wyrownac, mieszasz ten kolor z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel jednak postanowiłam ze użyje Belle color 6 tylko czy on rozjaśni mi troche żółte koncówki? wyrówna mi ładnie włoski? i jeszcze jedno pisałaś że wychodzi troche ciemniej niż na opakowaniu ale to nie znaczy że żółto ;-| prawda? jest to blond naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×