Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Witaj marlej to znowu ja z ta 7 exelence bylam w 8 drogeriach i sklepach tu w niemczech i nigdzie nie znalazłam ani exelence 01,02,03 z preference było tylko 01 i PO1. te super rozjaśniające chyba nie są tu ogólnie dostępne;/ Dlatego doszłam do wniosku że lepiej zamowie sobie coś na allegro. Co mi możesz doradzić bo kompletnie się nie orientuje w tych profesjonalnych farbach loreala. Powtórze moje włoski z natury mysi blond zawsze mialam pasemka , rozjasniaja sie stosunkowo łatwo. Nie chcę aż super białych, jakiś fajny przyjemny blond bez rudości ani żółci. Nie wiem sama dokładnie, ale wiem że ty ty się na tym znasz i wiesz co jest ładne i powinno wyjść na moich włoskach. Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Majrel ...tak tylko zapytałam bo myślałam że wiesz coś o odżywkach sklepowych :-) Droga Majrel jeszcze jedna sprawa ...otóż byłam dziś w rossmanie żeby kupić preference 9 i zauważyłam ze jest też preference FERIA odcień 92 tj. b.jasny blond beżowo-perłowy ...nazwa odcienia mnie zainteresowała a także kolorek jaki ma złapać z tyłu opakowania ale sprzodu modelka na zdj miała niezachęcające ciemno żółte włosy takie bardzo ciepłe ... a nazwa wskazuje na chłodniejszy odcień tak jak z tyłu opakowania...Majrel czy wiesz jak wychodzi ten odcień 92??? czy on mógłby zgasić złociste odrosty jeśli np. na tak złapał by hollywood??? bardzo proszę o Twoją opinie na ten temat :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agatka- odcien ferii 92 daje efekt cieplego bezu wiec bedzie to tonacja raczej ciepla, odcien hoolywood jak pisalam wczesniej daje efekt jasnego lekko cieplego blondu wiec jesli chodzi o neutralizacje partii wlosow w odcieniu bardzo cieplym to moze sobie nie poradzic, z farb feria jest jeszcze odcien 102 ice blond ktory daje odcien chlodniejszego bezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moniczka- jeli chcesz cos z majirela ktory jest na allegro to polecam odcien 10.1 lub 10.13 sa to jasne blondy o chlodnym refleksie ale nie wychodza jako biale, jesli chcesz cos jeszcze bardziej chlodnego na poziomie 9 to odcien 9.11- intensywnie popielaty odcien jasnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
dogreen girl- tak aktorka na zdjeciu ma spora ilosc jasnych pasemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pytajaca aska- jesli uzyjesz tych farb o ktorych piszesz bez wody utlenionej to nic ci nie wyjdzie na wlosach bo kolor sie nie rozwinie, jesli chcesz stonowac biale pasemka to najlepszy bedzie diacolor odcien 9.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ale Ferii 102 nie widziałam niestety ;/ i nie wiem gdzie można tą Ferie jeszcze kupić ;/ no cóż zobaczymy jak wyjdzie preference 9 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel...mój problem jest taki że rozjaśniłam sobie włosy rozjaśniaczem i mam na głowie kaczo żółte i białe pasemka ;o czym to teraz wyrównać??? myślałam o Loreal excell'10 odcieniem bardzo jasny lodowy blond 9.13 ...powiedz jak wychodzi ten odcień ??? zależy mi na stonowaniu żółtych pasemek ale żeby nie wyszło siwo na tych białych pasemkach ;/ MAJREL RATUJ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj przejżałam sobie te kolorki co mi podałaś i doszłam do wniosku że te 10 jakoś za jasne a 9.1 aż za bardzo chłodne. Chyba bym się skłaniała do czegoś cieplejszego.Na palecie zaciekawiły mnie kolory :9; 8,31; 10.01 Co o tym myślisz czy jeśli mam teraz tą ciepłą 7 to powinnam czymś chłodnym rozjaśnić czy te jasne ciepłe blondy też ładnie wyjda? Jeżeli bym się zdecydowała to woda 9%? A tak na marginesie w jakim mieście pracujesz bo z chęcią umówiłabym się na wizyte:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majrel!Mam pytanie moje wlosy w kolorze sredniego blondu przefarbowalam farba goldwella na b jasny blond,potem juz w domu uzylam farby viking aby zbic cieplawe refleksy i bylam z koloru bardzo zadowolona.Ostanio skusilam sie niestety na farbe loreal bardzo jasny perlowy blond-bodajze 10.21-i ten kolor jest dla mnie zbyt cieply.Chcialabym uzyskac taki kolor jaki ma modelka w najnowszej kampanii reklamowej zara wiosna lato 2010. http://www.myddnetwork.com/clothing-shoes-accessories/spring-fashion-trends-zara-spring-summer-2010-collection/ Czy powinna w tym celu zastosowac vikinga loreala i zrobic sobie na to pasemka np platinium bez amoniaku,czy moze uzyc jakas inna farbe loreal np majirel.Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majrel!Mam pytanie .Moj naturalny kolor wlosow to sredni blond-przefarbowany na jasny blond farba goldwella.Na te farbe w domu polorzylam vikinga z loreala ,zeby zbic cieplawe refleksy,ostatnio niestety skusilam sie na loreala bardzo jasny perlowy blond-i ten kolor choc ladny nie pasuje do moich oczu i koloru cery-jest zbyt cieply.Chcialabym uzyskac taki kolor jaki ma modelka w najnowszej kampanii reklamowej zary wiosna lato 2010-probuje wkleic link. http://www.myddnetwork.com/clothing-shoes-accessories/spring-fashion-trends-zara-spring-summer-2010-collection/ Nie wiem czy w tym celu powinnam jeszcze raz nalozyc vikinga i zrobic sobie moze na to dodatkowo pasemka jasne np farba platinium loreala bez amoniaku?bez amoniaku poniewaz wlosy mam geste lecz bardzo cieniutkie.Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel i jeszcze jedno male pytanko.Ten kolor tez szalenie mi sie podoba http://www.myhairstylingtools.com/blog/wp-content/uploads/2008/04/beyonce.jpg ,czy jestem w stanie uzyskac taki np farba marijel 9.13 blond bezowy zlocisty?czy wyjdzie ciemniej?mam tera wlosy w kolorze jasnego blondu farbowane lorealem bardzo jasny perlowy blond.Z gory serdecznie dziekuje.Po prostu nie moge juz patrzec na ten odcien moich wlosow-zlewa mi sie z twarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green_girl
czyli nałożyć mam jaki kolorek na całą głowę a potem zrobić cieniutkie pasemka rozjaśniczem? przypominam ze teraz mam na włosach 10.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zeodora- a wiec tak pani z kampanii reklamowej ma odcien bardzo chlodnego blondu ktory mozna otrzymac robiac bardzo geste pasemka np pasta platinium a pozniej kladzie sie na to np diacolor bez amoniaku 911 lub farbe majirel w odcieniu 10.1 , natomiast beyonce ma balejaz z woch blondow tzn cieplejszego i zimnego ale 9.13 tak nie wyjdzie raczej bardziej podobny bedzie majirel 10.13 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jovitka- mozesz to zrobic tym 9.13 z excelle z tym ze ta farba wychodzi zawsze ciemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moniczka- wiec to co jest na palecie kolorow na pozimie 10 wcale tak jasmo nie wychodzi , tak wychodzi tylko na jasnych wlosach na poziomie 9, natomist sam odcien 9 wyjdzie jako zlocisty blond odcien 8.31 jak rowniez 9.31 to cieply odcien beżu wpadajacy w tonacje zlota lepsze sa odcienie chlodniejszych bezy np 9.13 - ten odcien jest ladnym blondem, natomiast odcien 10.01 wychodzia ladnie i naturalnie nalzy go zmieszac z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moniczka- odcien 9.04 to odcien jasnego miedzianego blondu jest to bardzo ladny kolor taki metaliczny miedziany blondzik z tym ze nalezy do grupy odcieni miedzianych , przepieknie wyglada w balejazu tzn jesli ma sie jasne zlociste pasemka a podstawa jest 9.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do gren girl- pasemka robimy na folii w formie balejazu biorac cienkie partie wlosow jak przy klasycznym balejazu , natomiast podstawe farbujemy odcieniem 10.13, jesli po splukaniu balejazu i farby pasemka sa za cieple naklada sie tonujacy krem diacolor bez amoniaku i patynuje sie pasemka mieszanka diacoloru 9.01 z 9.02 scisle kontrolujac czas tak ok 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel a dużo ciemniej wychodzi excell 9.13??? na jakim poziomie ten blond by mi wyszedł??? ale po paru myciach wymyłby sie i byłby taki jak na opakowaniu farby czy nie bardzo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo!! Chyba zdecyduję się na 9.13 lub 10.01 co z tych dwóch bardziej byś proponowała?? mam włosy do łopatek dosyć gęste ile będe potrzebować tej farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunaje
Witam! Który odcień majirel poleciłabyś, aby przyciemnić włoski. Obecnie mam bardzo jasny blond perłowo-żółty :( Chciałabym, żeby był to naturalny blond w odcieniach beżu (bez żółtego odcienie). boję się, żeby nie wyszły zbyt szare. Zastanawiam się nad odcieniem 9.13 z wodą 6%, bo 10.13 chyba nie przyciemni bardzo jasnych włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jovitka- wyszedl by na poziomie 8 ale nigdy nie patrz na zdjecie z opakowania, mozesz tez uzyc farby garniera nutrisse nr 89 to odpowiednik tego bezowego blondu 9.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moniczka- na Twoje wlosy moze byc potzrebna poltorej tubki choc jedna tez powinna starczyc, jesli chcesz bardziej chlodny i naturalny kolor to 10.01 , 9.13 jest o ton ciemniejszy i ma mniej refleksu popielatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do sunaje- najlepiej byloby pomieszac dwa odcienie np 10.01 z 9.22 ale sam 9.13 tez powinien byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunaje
Dziękuję za odp. Zdecyduję się chyba na 9.13, bo boję się, że 10.01 z 9.22 wyjdą za bardzo popielate :) A nie chcę szarych włosków. 9.13 to bardzo jasny blond popielato-złocisty więc chyba troszkę złagodzi ten delikatny żółtawy odcień - mam nadzieję :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel.Dziekujw za odpowiedz.Jeszcze jedno pytanie-czy masz moze jakis salon.Czy moznaby sie z Toba umowic na wizyte:)jezeli tak to czy moglabym sie dowiedziec,gdzie musialabym przyjechac?:)gestego balejazu nie jestem w stanie zrobic sobie sama,a czuje ze Ty naprawde swietnie sie na tym znasz:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna3480
Droga Mjarel.bardzo prosze o rade.mam zafarbowane wlosy farba exscellence 4.54-braz mahoniowo-miedziany(obecnie dosyc wypłukany)-odrost ok 2cm. z kolorku jestem nawet zadowolona tylko zalezalo by mi na bardziej miedzianym niz mahoniowym, ale zeby kolor nie był tak bardzo jaskrawy.Moglabys mi powiedziec jaka farba majirel mam uzyc.dziekuje za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×