Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

DO MAJREL również chciałabym prosić o radę ponieważ już jakiś czas nie mogę sobie poradzić z włosami...z natury mam mysie włosy, zrobiony miałam balejaż ale chciałam ujednolicić kolor no i pofarbowałam excellence creme 9 i to był mój błąd bo mój 1 cm odrost zrobił się bardzo złocisty:( Majrel powiedz mi jaką farbą mogę spróbować ten odrost rozjaśnić aby kolor się zrównał? zależy mi na odcieniu beżowym, żeby nie było żółci u nasady włosówa kolor żeby wyglądał naturalnie na poziomie 9:( czy recital preference hollywood coś by zdziałał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majirel, gorąca prośba o poradę chciałabym zmienić kolor włosów. Obecnie mam kolor ciemny brąz/ prawie czarny i chciałabym je zdekoloryzować i nałożyć farbę majirel 6.23. Czy uzyskam kolor bez większych problemów. Docelowo chciałabym mieć kolor jasny brąz /ciemny blond. Czy to dobry wybór farby a może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicooooooo
mam pytanie odnosnie odcienia 92 ferii, czy wyjdzie mi na 7,2cos tam, preference (floryda), czy najpierw dac 8,0 lub 8,1 a do ferii wrócic za miesiąc, a moze jednak wyjdzie na florydzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry2o
majrel a co powiesz o szamponie i odzywce z seri loreal proffesionel absolut repair?bo zastanawiam sie nakuonem w celu zregenerowania wloskow na wiosne;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atropina
Do Majrel Witam. Od pół roku farbuje włosy farbą Exellene 9.1 jasny popielaty blond, po ok miesiącu zmywa mi się na lekko rudawy kolor (mój naturalny kolor to średni, mysi blond). Chciałabym spróbować Preference Viking, ponieważ zależy mi na jaśniejszym ładnym popielatym blondzie (ale nie super jasnym!). Czy osiągnę to Vikingiem? I czy nie będzie zmywał się ta jak Exellence na jakiś rudawy kolor?Jaka jest moc rozjaśniania Vikinga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada7
do Majrel! Proszę o pomoc. CZy mogę na farbę excellance nr 7 (po miesiącu) nałożyć excelance nr 9 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel powiedz mi czy mogę położyć Loreal viking na ciepły blond po wcześniejszym farbowaniu hollywood??? dodam że mam dość zniszczone włosy i być może jak to sie mówi przetrawione farbami blond i czy nie złapie mi na siwo/błękitnie na tych bardziej zniszczonych włosach z wierzchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivk12301
MAJREL b.proszę Ci o pomoc! :( jakiej farby użyć ( dowolna z Loreal lub z Garniera) aby uzyskać efekt b.jasnego nie żółtego i nie platynowego blondu? coś podobnego jak na obrazku http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura489 814.htm a mój klor włosów aktualnie wygląda tak : http://img696.yfrog.com/i/dscdn1097k.jpg/ prosze, pomóżcie znudził mi sie ten rudy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJREL Kochana zakupiłam recital preference hollywood ale teraz zastanawiam się czy nie dokupić odcienia viking i nie pomieszać tych dwóch odcieni??? poniewAŻ mam złocisty odrost i boje się ze hollywood sobie nie poradzi a domieszka vikinga może troche zneutralizuje odrost i ogólnie wyjdzie fajny kolor nie za jasny nie za ciemny a w stonowanej tonacji?? PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytlop
pytanie do mariel, bardzo podoba mi sie odcien 7 loreal exell., z tym że po paru myciach ;) taki "sprany" ładny orzechowy blond. zastanawiam się czy jest jakas farba która od pierwszego zastosowania daje taki kolor... myślałam nad 80 garnier nutrisse (właściwie kupiłam już ją sobie), a może jakaś inna... z góry dziękuję za odp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechowa a a
Majrel czy farba z majirela 8.3 na włosach jasnych i miejscami jeszzce z rozjaśniaczem wyjdzie ładnie ? wystarczy farba i już ? bez zadnych oxydantow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beżowy blond
Droga Majrel, czy odcień 10,13 wychodzi jaśniej niż 10,21? Chodzi mi o farby majirel. Zależy mi na jaśniutkim blondzie, chłodnym, ale raczej beżowym żeby nie był szary ani popielaty. I jeszcze, czy 98 nutrisse wychodzi bardzo ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilra
do majirel Mam naturalny kolor wlosow na poziomie 6, od 2 lat farbowalam preference kolorem island. Na moich wlosach ktore podobno trudno sie rozjasniaja kolor na odrostach wpadal w lekko brazowy na reszcie, ktora byla juz lekko rozjasniona byl rowniez z lekka poswiata brazu ale raczej chlodny. Zaczelam farbowac u fryzjera, ktoremu po raz 2 nie wyszedl chlodny kolor. Pierwszy raz luo color 7,1 + 9,1, drugi raz nie wiem co ale wyszlo jasniej i bardziej rudo- jednak w koncu sie ta rudosc sprala na zolc. Mam teraz jasne wlosy na poziomie 8 z jasniejszymi pasemkami no i naturalny 2 cm odrost. Co mozna by nalozyc nie odbarwiajac odrostow zeby kolor sie wyrownal. Przyciemnil te jasne i lekko rozjasnil moj naturalny - i gdyby to wyszlo chlodno lub bezowo raczej nie zloto. Czy luo color 8,02 by sie nadawał? za odpowiedz z gory dziekuej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie.Mój naturalny kolor to ciemny popielaty blond.(to są odrosty)Natomiast na głowie mam metaliczny popielaty majirel 5.71 taki ciemny podobny do moich naturalnych odrostów.Chciałabym mieć włosy jak kate moss lub podobne,lub też popielato- zielonkawe.Czy można uzyskać taki efekt używając wyłącznie majirel bez rozjaśniania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobela
Majirel bardzo serdecznie dziekuje ci za pomoc,lecz powiedz mi jeszcze czy tą farbę evolutions color z alfaparfu o odcieniach z serii 11 też używać z wodą 12% czy wystarczy 9%. Muszę ci powiedzieć że nie mam włosów w najlepszej kondycji i boję się trochę uzywać tej 12%.A przy okazji słyszałam że Alfaparf ma bardzo dobre produkty do regeneracji włosów czy to prawda i ewentualnie jesli możesz polecić jakiś szczególnie dobry?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaDoMajirel
Do Majirel Chce zmieszac 3 farby ze soba majirel 9.23 majirel 6.42 i dodac odrobine majirouge 7.62, zeby zneutralizowac zielonkawy odcien Odrosty dosyc spore mam na poziomie 5,6 odcien cieply. A reszta wlosow to mocno rozjasnione (dlatego dodaje troche czerwieni, zeby ie wyszly zielone przy zlotym refleksie) Czy to zadziala? Czy koncowy efekt bedzie porownywalny to odcienia Beyonce? http://c.wrzuta.pl/wi4173/162982f400247952466bc2b2/0/beyonce- czy odcienie te sie nie gryza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechowa a a
MartaDoMajirel - wydaje mi się ze nie mozna mieszac poziomow ocdcieni tak jak ty chcesz, tylko np 6.0 z 6. 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaDoMajirel
hej, dzieki orzechowa, hmm, teoretycznie wiem, dziekuje, jednak jestem ciekawa co powie majirel Jezeli ktos wie jaki to kolor z majirel lub z luokolor, jaki ma beyonce na tym zdjeciu http://c.wrzuta.pl/wi4173/162982f400247952466bc2b2/0/beyonce- , bede baaardzo wdzieczna, bo szukam go juz od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasemka...
hej dziewczyny ja tez mam pytanko, mam wlosy ciemny blond z jasnymi pasemkami, zachciało mi się jakiejś odmiany, jaką farbą mogę uzyskać taki kolor? oczywiście żadnej złocistej ani rudej poświaty! http://www.kozaczek.pl/img/a/970.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casha
Majrel dziekuje za wczesniejsze porady.Mam jeszcze pytanko.Żeby usunąc 4 letnią czerwień z włosów poradziłaś mi dekoloryzator,ale czy rozjasniacz mam użyc odrazu po dekoloryzacji?Czy nalożyc farbe na konce po dekoloryzacji a rozjaśniacz na odrosty koloru ciemnego blondu?przypomne ze chce uzyskać miedziany blond.czytałam że po dekoloryzacji trzeba użyc farby o 2 tony jasniejszej,czyli skoro chcialam uzyc majirel odcien 8.43 to teraz mam uzyc...no wlasnie jaki?dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaDoMajirel
ups, teraz zuwazylma, ze zwracam swoje pytanie do Marjel, nie do majirel, latwo przeoczyc brak literki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shanee
Mam pytanie do Majrel Moj kolor wlosow to farbowany czerwony braz z rudym refleksem. Naturalne wlosy to jasny braz ze zlotawym refleksem. Nie pasue mi jednak ten kolor jaki mam obecnie, poniewaz mam rozowa twarz i czesto się czerwienię i jest troche za ciemny. Bardzo chciałabym je zmienić na kolor kawy z mlekiem, taki bardzo jasny bezowy braz. Czy mozesz mi polecic jakies farby z majirel? Podejrzewam, ze najpierw musialabym zrobic tzw demakijaz? Czego moge uzyc do zrobienia go? Czy potem czerwien lub rudy nie bedzie przebijac przez nowy kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrudziała załamana
Witaj Marjel Proszę o radę bo jestem załamana. Mój naturalny kolor to taki średni popielaty blond, który chyba z tego co przeczytałam tu wcześniej ma dużo czerwonego barwnika. Nawet jeśli po wyjściu od fryzjera kolor jest w porządku tzn. chłodny popielaty blond jaśniejszy lub ciemniejszy to wypłukuje się na rudo szczególnie tam gdzie były odrosty. Jakiś miesiąc temu zafarbowałam majirel 9.11 wyszedł średni popielaty, trochę bez wyrazu ale taż zaczął rudziec więc zachęcona dobrymi wypowiedziami dziś użyłam 10.21 i wody loreal 6 i są jaśniejsze ale jeszcze bardziej rude!!! Co zrobiłam źle? Jestem załamana. Proszę poradź coś. Najbardziej bym chciała mieć swój naturalny i tylko rozjaśniać refleksami rozjaśniaczem, Ale to niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyfer
DO MAJREL chodzi o zdjęcie nr 512310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada7
majrel proszę o pomoc. Czy mogę położyć na excellance nr 7, excellance nr 9 (po miesiącu farbowania) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechowa a a
właśnie zeszłam z bardzo jasnego blondu farbą 8.3 z alfaparf kolor cudowny włosy lśniące bosko :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_li
Do Majrel: Obecnie mam farbowane włosy u fryzjera farbą goldwell 11N z wodą 12%. Przy ostatnim farbowaniu fryzjerka dodała jakąś farbę, która miała wybić żółty odcień, ale wg mnie nie ma różnicy. Moje pytanie brzmi: czy istnieje jakaś farba, która dałaby na moich włosach jaśniejszy kolor? Bo po tej mam jak dla mnie za bardzo żółty. mój odrost to ciemny blond/jasny brąz. Proszę o radę. chciałabym mieć chłodny blond bez używania rozjaśniacza. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Majrel Wczoraj zafarbowalam wlosy diacolorem nr9,11 na wlosy wczesniej farbowane majirel 10,1 chcialam tylko poprawic odciecn wiec diacolor. Odrostow jeszcze nie bylo mocno widac>Kolor wyszedl jak ''szara mysz'' a trzymalam tylko 10 min mialm wode 4,5% h richesse moze to przez to na pudelku pisalo mieszac z woda 2,7% czy ten kolor zplowieje .Teraz to wyglada beznadzijenie jak zneutralizowac ten efekt bo kladzenie kolejnej farby zwlaszcza ze ten diacolor to toner chyba nie wskazane.Pomoż prosze.Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka beata!
Witaj Majrel:) Widzę że rzadko tu ostatnio zaglądasz, szkoda. Ale w miarę możliwości, możesz mi doradzić???... Z Twojego doświadczenia który odcień z całej gamy majirel i majiblond wychodzi najładniej? Chciałabym znaleźć dla siebie najlepszą farbę i skończyć ciągłe poszukiwania. Zależy mi na jaśniutkim blondzie raczej chłodnym, beżowym. Mam skłonność do pękających naczynek...poradź mi który odcień byłby dla mnie najlepszy? Z góry baaaardzo dziękuję!:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×