Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Witam ja farbowałam włosy kolorem czekolada z tym że miałam swój naturalny kolor taki jakis sztynowy!Kolor wyszedł prawie czarny,ale po kilkunastu myciach jest w miare ładny,taki ciemny brąz z refleksami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina567
majrel pomóż proszę!!! :( chcę pomalować włoski używając farby majirel loreala, aby uzyskać kolor jak na zdjęciu: http://ikf.styl.fm/img94506.fryzury-dlugie.207063.jpg wydaje mi się ze najbliższy kolor z palety majirel do tego ze zdjęcia to 7.1 ale proszę o pomoc w tej kwestii. Największy problem tkwi w tym, że ostatnie dwa malowania robiłam zwykłą drogeryjną farbą (głupota totalna) Joanna Palona Kawa. za pierwszym razem kolor wyszedł cudny, ale po 2miesiącach kiedy zrobilam drugie malowanie jest bardzo duza róznica między pomalowanymi odrostami a reszta włosów, tzn. odrosty się wyprały i wyglądają jak jasny brąz, a reszta włosów jest ciemno brązowa. pomóż!!! co mam wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do karoliona- najbardziej podobny kolor do tego ze zdjecia jest majirel 7.11 z tym ze jesli dlugosci i konce masz ciemny braz musisz usuną c ten kolor i naczej mowiąc dokonac demakijazu za pomoca efassora z loreala ale lepiej zrobic to u fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do beata beata- z mjiblondow najladniej wychodzi odcien 911 pomimo tego ze na palecie wyglada jak m ocny popiel to daje rezultat chlodnego beżu a taki odcien bedzie idealny do twojej cery mieszasz go z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do janka- diacolor 911 daje efekt bardzo chlodnego popielu i tzryma sie go 5 minut , obecnie mozna nalozyc odcien 9.02 lub 8.13 z tym ze nalezy kontrolwac zas trzymania gora 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwv
Witam! Czy któraś z forumowiczek farbowała kolorem UE3 ultrarozjaśniający popielaty kasztan włoski o naturalnym kolorze kasztanowym? Kupiłam te farbę i boję się że złapią na rudo a zależy mi na kolorze pomiędzy jasnym brązem a ciemnym blondem... naturalny kolor mam kasztan miejscami bardzo jasny kasztan. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloa
Hej chce polecić wszystkim darmowy konkurs w stlu lotto :) Naprawde świetne nagrody do zdobycia ! MIędzy innymi laptopy, aparaty, ciuchy, kosmetyki, ipody, konsole, bony telefony i wiele wiele innych . 123konkurs.pl/pl/partnersprogram/50737.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska ou
drogie panie, majrel, jaką wodę dodać do farby majirel 8.34, jasny blond złocisto miedziany jeśli mój naturalny kolor włosów to ciemny blond ? Chciałabym otrzymać dokładnie taki kolor jak na próbce, ani za jasny ani za ciemny. http://www.allegro.pl/item882627932_super_zestaw_loreal_majirel_farba_koloryzacja.html A może któraś z Was robiła tym kolorem i może się podzielić informacjami ? Jak utrzymać taki kolor po farbowaniu? Które szampony do włosów rudych polecacie ? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do aska ou- 8.34 miesza sie z wodą 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska ou
a nie wyjdą za jasne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicool
pytanie do majrel. ostatnio pofarbowałam włosy garnier nutrisse 80, na wcześniej pomalowane floridą loreal preference, wyszło ładnie, równo, jednak ciemniej niz na próbniku, zastanawiam się czy mogę następnym razaem pofarbować ferią 92? czy kolor wyjdzie ładny? z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwek
Dziewczyny mam problem. Postanowiłam po raz pierwszy pofarbować sobie włoski farbą fryzjerską. Wcześniej zawsze farbowałam włosy u fryzjera ale zabrakło mi funduszy a chciałam znów mieć piękne rude włoski. Moim naturalnym kolorem włosów jest brąz, nie za ciemny nie za jasny :P Kupiłam w hurtowni farbę z Farmavity kolor 9.44. Przeczytałam instrukcję i wyszło ze powinnam kupić utleniacz. Musze dodać ze kompletnie sie nie znam na tych wszystkich fryzjerskich sztuczkach co do mieszania farb i utleniaczy. Mam już parocentymetrowe odrosty i zastanawiam sie jaki utleniacz wybrać i o jakim stęzeniu? Czy powinnam kupić dwa utleniacze?? jeden o wiekszym stężeniu na odrosty i jeden o słabszym na reszte włosów?? Jakie są proporcje mieszania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinaaa
DO MAJREL a do tej fabry 7.11 9% czy 6% ? :) pozdrawiam i dziękuję za poprzednią poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel!! Ostatnio farbowałam włosy loreal recital preference X(na wcześniej farbowane mieszanką preference V i X).Kolorek wyszedł mi taki jak na opakowaniu florideV ten najjaśniejszy.Jednak mam wrażenie że w świetle dziennym jest on bardziej rudy;-((.A chciałabym otrzymać kolorek taki http://polki.pl/work/privateimages/formats/E /28923.jpg .Czy jak jeszcze raz teraz położę tą farbkę X to otrzymam zbliżony kolor??Czy radzisz mi inną farbkę ze sklepowych??I jak długo powinnam odczekać między farbowaniami?? I jak nanosić i trzymać farbkę.Dodam,że zależy mi na czasie bo w takiej rudości to niezbyt dobrze się czuję.Przepraszam za tyle pytań.Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka beata!
Dziękuję bardzo:) jeszcze o jedno chciałam zapytać A czy odcień 911 majiblond nie jest za ciemny? I czy nie wyjdą mi sine włosy, bo mam włosy długie od lat farbowane rozjaśniającymi farbami. Na tesrerze bardzo podobają mi się odcienie 901 i 902...czy one nie ładnie wychodzą? Mam włosy średni blond Bardzo proszę o odpowiedź, chciałabym zdążyć jeszcze przed Świętami kupić farbkę na allegro. Dziękuję i pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka beata!
...droga majrel... a czy ewentualnie można pomieszać odcienie majiblond 901 i 902? obydwa bardzo mi się podobają:) No chyba że od razu mi odradzisz to zastosuję się do pierwszej porady:) Pozdrawiam Cię cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niedawno otworzyłam salon i fryzjerki pracują na Loreal. Ja nie jestem fryzjerką, ale kilka lat pracowałam w salonie,który miał autoryzację innej firmy (Kadus), więc trochę jarzę bazę. Mam pytanie do profesjonalistów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli podstawa włosów jest na poziomie 7 może 8(blond), a chcę uzyskać 3 lub 3,0 to co z loreala powinnam użyć i na jakiej wodzie? Dziewczyny zrobiły 3,0 mi na 6% i mi wszystko zlazło po 2 tygodniach (z odrostu), a przy Kadusie miałam robione selectą, tylko nie wiem na jakiej wodzie i zawsze mi się trzymało idealnie do kolejnej koloryzacji.Czy powinny użyć wyższej wody,żeby farba na dłużej złapała? Ja tak myślę, ale fryzjerki przeczą. Mówią,że wysoka woda rozjaśni mi włos i nie uzyskam 3,0 więc chcą zrobić na chyba 4%. A ja nie wiem już jak to jest. Fryzjerka na Kadusie pracowała w ten sposób,że zwykle robiła Fervidolem na 1,5% i po miesiącu nie było śladu po farbie , ale jeśli chciała przykryć kolor blond lub siwy to używała Selecty na wyższej wodzie. (wiem,że wyższa woda podniszcza włos ale mnie to wkurza,że po 2 tygodniach nie mam śladu po kolorze. Czy używacie infrazonu do Loreala przy każdej koloryzacji? W poprzednim salonie tak było, bo to skracało czas koloryzacji o połowę,a tu nie chętnie używają, bo mówią,że nie trzeba, a nawet nic to nie pomoże lub jeszcze farba gorzej łapie. To po co kupowałam sprzęt za 4500zł? Pomóżcie Kochani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mam kogo zapytać, bo teraz wszyscy są konkurencją, a wy jesteście objektywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina567
majirel, co znaczy przesadzić z efassorem o czym wczesniej pisalas??? jak wymieszam go z gorącą wodą i potrzymam na wlosach z 20 minut to chyba nie powypadają prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiapaj
Dziewczyny, a czy mogę do farby majirel nr 9 i 9.31 zastosować wodę 12%? po co mam wczesniej rozjasniac skoro moge uzyc mocniejszej wody, prosze pomozcie mi, swoje wlosy mam ciemny mysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wmskejza- farba majirel 3.0 splukuje sie u ciebie zbyt szybko poniewaz masz nadal wlosy przetrawione farba kadusa a selecta jest farba w skadzie ma barwniki metaliczne to dlatego majirel ktora ma zupelnie inny sklad szybciej sie wyplukuje , sprobuj uzyc farby 3.0 z woda 4% ale tylko i wylacznie z loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do karolina- nie przypominam sobei abym pisala o przesadzaniu z efassorem, miesza sie go z ciepla woda jesli kolor jest o dwa tony za ciemny to z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do asiapaj- te odcienie nie miesza sie z woda 12% bo kolor woda za bardzo wytrawi i kolorek nie wyjdzie tak jak ma byc, odcienie na poziomie 9 i 10 miesza sie z woda 6% lub 9% nigdy z 12%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do beata beata- nie mieszaj 902 z 901 bo kolorek wyjdzie raczej jasno zlocisty majiblondy czesto nie wychodza tak jak na testerze raczej daja odcienie cieplego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- spokojnie mozesz wyprobowac odcien preference X na pewno bedzie jasniejszy od mieszanki floride z X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do karolinna- odcien 7.11 mieszasz z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do nicol- odcien ferii 92 zdecydowanie bedzie jasniejszy od nutrisse 80 ale to jest dosc ciekawy kolor blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×