Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość jadwisia
sorki, podałam złe linki, więc podaję jeszcze raz: czy łącząc kolor 9 NA z wodą 6% ( link: http://sklep.sklepfryzjerski.waw.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&inc_subcat=1&keywords=goldwell%20topchic%20&sort=2a&page=10) otrzymam coś takiego, jak kolorek 8 NA? (LINK: http://sklep.sklepfryzjerski.waw.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&inc_subcat=1&keywords=goldwell%20topchic%20&sort=2a&page=9. Jak myslisz, Majrel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwisia
no nie wiem, co z tymi linkami, ale wpisz po lewej stronie GOLDWELL TOPCHIC 9NA i wtedy zoabczysz kolorek, o jakim mówię, no i jesli połaczę go z wodą 6% to czy wyjdzie mi taki jak 8 NA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawe
do Majrel - ostatnie pytanie :)) Zgodnie z Twoją radą kupiłam dziś Preference 03 oraz Feria 102 żeby je wymieszać i nałożyć na włoski. Okazuje się że w Preference jest farba 40ml i woda 80 ml, a w Ferii farba 60ml i woda 60 ml :( CZy mam i farbę i wodę zmieszać pół na pół (czyli 40 ml Preference + 30 ml Feria +70ml woda)??????? Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do asiawe- tak mozesz zmieszac w takiej proporcji jak napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jadwisia- ta paleta jest malo czytalne w komputerze ale biorac pod uwage numer techniczny odcien 9NA powinien byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do paryzanka- w takim razie musisz pomieszac majirel 7.4 lub 7.43 z odcieniem podstawowym zlocistym 7.3 pol na pol wowczas kolor powinien wyjsc gleboki i bardziej trawly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marcelina- najlepiej zniweluje te czerwone pigmenty odcien 5.71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do doralu- ocien 8.11 mieszasz z woda 6% kladziesz na 15 minut na odrost pozniej przeciagasz na kolejne 15 na calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoraLu
majrel wielkie dzięki. Jeszcze jedno pytani - doradziłaś mi na gore głowy mieszankę 9.1 z ćwiartką 10.21. Z jaką wodą wymieszać ten zestaw i jak położyć. Przypomnę, że mam pasemka i na to położone 7.1 - co się już wypłukało. Włosy z pasemkami są bardzo wysuszone :( ale ostatnio jak fryzjerka położyła farbę na odrosty na 20 min i 5 min na pasemka i resztę to po 2 myciach już nie było śladu po farbie i pasemka są biało szare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta_33
Witam Serdecznie Proszę o poradę ostatnio farbowałam włosy excellence ciemny blond włosy wyszły w kolorze ciemnego blondu ,chciałabym mieć blond popielaty Recital ale obawiam się ze może mi nie wyjść,ponieważ zawsze wychodzi ton ciemniejszy.Mam oczy piwne ,jasną cerę może ktoś poradzi jaki kolor będzie dla mnie odpowiedni? Dziękuję i Pozdrawiam Judyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam farbuje włosy farbą matrix 5AV.do tej pory robiłam to u fryzjera ale zdecydowałam się sama ją położyć jaki oxydant mam kupić ? czy ktoś mi może pomóc. i jeszcze jedno jaki kolor mogę dodać (tak robił fryzjer) żeby był nieco głębszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawe
Witam Dziś nałożyłam na włosy farbę pół na pół preference 03 i feria 103, 45 minut odrost, 12 minut reszta. Odrost co prawda pozostał złoty,ale lekko przytłumiony, platynowe pasemka na razie lekko szarawe, ale pewnie się wypłuczą. Ogólnie jest ok, na razie daję włosom spokój, niech chwilę odpoczną, ale drżę już na myśl o odroście :(((( Wtedy chyba lekko przyciemnię włoski (jak się da ;)) Tylko jaka farba??? Poniżej zdjęcia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98482684582f848b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57b32aa72ae65864.html Dzięki Majrel :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawe
oczywiście preference 03 i feria 102 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENGIRL
Droga Majrel.Czy jak na jasne,wypłukane włosy z odrostem ciemny blond położę Koleston 12/11 z wodą 6 % to uzyskam kolor średniego,stonowanego blondu?(nie za jasnego i nie za ciemnego)wcześniej fryzjer maloał mi tym kolorem wlosy i wyszedł piekny,bardzo naturalny blond.Chyba uzywal welloxonu 6 %?Boję się,żeby nie wyszedł mi zbyt jasny kolor.Proszę Cię o poradę i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENGIRL
Ile ewentualnie trzymac mieszanke na odrosie?Po jakim czasie przeciagnac na całość?Mam odrost 1,5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika123456789090
Kolestonu nigdy więcej! Kiedys lubilam te farby, dzis nie. Kładłam ostatnio poziom 6, chyba 66/55 plus 6/75 i co wyszło? Bardzo ciemne prawie jak ciemny brąz plus czerwona poświatą....gdzie to ciemny mahoniowy blond. To samo z color touch, 6/77 wyszedł niemal jak czerń. Na dodatek po kolestonie mam spalone wlosy, gorsze niż po rozjasnianiu. majirel jaki to kolor z Inoa? Mucha na tej focie w rozowej sukience z maserakiem. http://www.pudelek.pl/artykul/19414/maserakowi_puszczaja_nerwy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Marjel pomoż. przewertowałam internet i wariuje od koncepcji róznych odcieni. Nie znam sie w ogole na farbach, mam niefarbowane włosy, moj kolor naturalny to raczej ciemny blond. Chciałabym uzyskac wlosy podobne to Jenifer Aniston (może ciut ciemniejsze i nie rudaśne). Tzn Beżowy,zbożowy (raczej chłodny) średni blond i jakieś mało odznaczajace sie refleksy. Jaka farbe być zaleciła i kolejnośc czynności. Bo myśłalam równiez o farbie Wella Touch połozonych na rozjasnionych wczesniej refleksach (ale boje ze mnie nie złapie na pozostalych włosach). Lub nad farba Luo Color. Prosze doradz, bede przeogromnie wdzieczna jakie numery byś poleciła dla mnie?? BARDZO DZIEKUJE:) Coś w ten deseń, ale moze ciutke ciemniej i chlodniej plus delikatne refleksy http://s371.photobucket.com/albums/oo158/kaszubosia87_album/?action=view&current=jennifer_aniston_amoureuse_reference.jpg http://s371.photobucket.com/albums/oo158/kaszubosia87_album/?action=view&current=jennifer-aniston-photo-1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na piatej stronie mojego albumu który Ci sie otwiera przy linkach Jennifer Aniston jest moje zdjecie. ostatnia strona nr 5, to moje naturalne i obecne włosy:) Jeszcze raz dziekuje za wszelkie sugestie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, bardzo dziękuję za rady dzisiaj farbowałam włoski według Twoich dobrych rad (jesteś naprawdę profesjonalistką )- u fryzjera bo nie miałam pasty platinum, fryzjerka nałożyła mi na odrosty pastę platinum i na całość moją farbę 10, 21 niestety nie chciała się zgodzić na płyn 9% tylko połączyła farbę z 6% płynem (twierdziła że zniszczę włosy). Włoski wyszły i tak bardzo ładne naturalny blond opalizująco chłdny, nie nakładałam jeszcze diacoloru 9,01 -9,02, ale tak myślę że nałożę go sama za 2 tygodnie jak farba zacznie sie wypłukiwać. Mam jeszcze pytanie czy jak następnym razem będę farbować to mogę nałożyć farbę z 9% płynem , moje włosy po dekoloryzacji i wcześniejszych farbowaniach były na poziomie 10.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENGIRL
Majirel pomalowałam włosy Kolestonem 12/11 z wodą 6% i wszystko byłoby dobrze gdyby nie to,że kolor jest zbyt szary.Czym myć teraz włosy lub co nałozyc aby wypłukać tą szarą poświatę?Słyszałam,że dobry jest zwykły sok pomidorowy polozony na wlosy?Ja Ty uwazasz?Proszę pomóż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o pomoc... jestem totalnie zalamana:(((( 2 tyg. jedna fryzjerka spierniczyla mi kolor, a chcialam tylko odrosty pomalowac, to wyszly odrosty bure, reszta wlosow szaro-siwa z poswiata fioletowa, wrrrrrrrrrrrrrr wczoraj bylam na poprawce juz u mojej fryzjerki, powiedzialma co i jak, pokazalam zdjecie jakie chce miec wlosy, 3 razy pytalam czy da rade tak zrobic, ona oczywisice ze tak, a w koncu wyszlo tez do baniiiiii, wyrownala mi tlyko lekko kolor, ale dalej mam szaro bezowe.... mysie.... a chialam taki kolor http://www.urodaikosmetyki.pl/loreal_feria_preference_farba_do_wlosow-97,2621.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaspezynka
Czy ktoś może mi pomóc?:(( Witam farbuje włosy farbą matrix 5AV.do tej pory robiłam to u fryzjera ale zdecydowałam się sama ją położyć jaki oxydant mam kupić ? czy ktoś mi może pomóc. i jeszcze jedno jaki kolor mogę dodać (tak robił fryzjer) żeby był nieco głębszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hengirl- odcien kolestonu 12/11 to podwojny popiel wiec nie dziw sie ze odcien jest szary , nalezy umyc glowe kilka razy szamponem przeciwlupiezowym i szarosc zejdzie , nastepnym razem wybierz odcien 10/16 lub 12/89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Ali 1- link ze zdjeciem sie nie otwiera jaki masz naturalny kolor wlosow i jaka farbe kladla fryzjerka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Michalina 133- mozesz nalozyc 10.21 z woda 9% , pamietaj ze diacolor trzymasz gora 8 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do doragdynia- Jenifer Aniston ma balejaz , np podstawa majiblond 911 z woda 9% oraz mnostwo cinkich pasemek na folii, pozniej naklada sie mix diacoloru 9.02 i 9.01 na 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do asiawe- jak chcesz przyciemnic wlosy to mozesz np excellence creme 8.13 nada odcien sredniego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqata
chciałabym prosić kogoś o rade. Moj naturalny kolor to tzw mysi blond, który niestety jest ciężko rozjaśnić ( sama fryzjerka wydała taką opinie). Obecnie poza odrostami , które są w granicach 2 cm mam na głowie kolor " jasny blond" w początkowej fazie był popielaty ale teraz już ślad po nim znikł. Dlatego też mam nadzieje ze ktoś pomoże mi dobrać jakiś kolor który byłby jednolity. Nie czuje się dobrze w kolorach ciemnych a marzy mi się np. taki jasny blond naturalny- nie wiem czy coś takiego da się zrobić, ale może coś w przybliżeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×