Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do MAJREL- miałam dziś dekoloryzację czarnych włosów ze skutkiem: od głowy blond, a na dlugosci poprzez przeróżne odcienie żólci, pomarańczu do kasztanu. na to została położona farba islande 7.1 popielaty blond i wyszedl przy skórze jasny brąz, później brąz ( przynajmniej brąz a nie czarny). nadal uparcie dążę do blondu ciemnego, ciełego BLONDU (typ urody wiosna-jesień). Co powinnam zrobić? Bardzo proszę o radę.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolki
Majrel, dziękuję kolejny raz. Skuszę się na ten 7.21 , mam refleksy na tym obecnym kolorze więc jest szansa że będzie kolorowo:) Opiszę za jakis czas rezultat. MamoAli farbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do piniuszka- już ci pisałam wczesniej co nalezy zrobic:) dekoloryzacja wlosow zostala źle zrobiona najpierw sciaga sie kolor z koncowek i srodkowych partii wlosow a , dopiero na kilka minut kladzie sie przy skorze glowy, za jakis czas musisz sciagnac kolor z samych koncow np efassorem , jesli chcesz miec srednio ciemny cieply blond pomieszaj farby alfaparf evolution 7 NB z 8 NB pol na pol z woda 6% lub naloż sam odcien 8NI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję! chyba wezmę sprawy w swoje ręce.. i zrobie tak jak mówisz.. .tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
dziekuje bardzo majrel!!! na pewno kupie ta farbe, mieszkam za granica, jak tu nie znajde, kupie na allegro. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrej..zrobiłam jak poleciłas na bardzo jasny blond połozyłam mieszanke 9.31 i 10.31 majirel.wyszło ok .chociaz myslałam ze bedzie wiecej tego miedzianego błysku ...i widze ze po pierwszym razie szybko sie wymywa..wiec mam pytanie czy teraz połozyc to samo czy moze sam 10.31..?czy moze jeszcze cos innego mi zaproponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, a czy jak nałożę 1010ss i 1020ss to nie wyjdą mi na poczatku zbyt popielate pasma, że prawie niebieskie? Bo tak się czasami zdarza z tymi farbami popielatymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agulla19855- raczej nie bedzie niebieskiego reflaksu z tej miesznki poniewaz 1020ss ma w sobie połysk opalizującego refleksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lamia70 - jak chcesz bardziej miedzianego kolorku to pomieszaj 10.31 z 8.34 albo z farb alfaparf , ktore są trwalsze pomieszaj 10.31 z mniej niz ćwiartka 8.43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak czytam i czytam i postanowiłam napisać.. Moje naturalne włosy to jasny brąz.. chyba.. w sumie to już nie pamietam dlugo farbowałam na brąz, ciemny brąz.. rok temu podjelam sie rozjasniania ale wychodzily zolte, rude... wiec wrocilam do ciemnego koloru.. w tym roku znowu mnie naszlo na jasniejsze kolory wiec zrobilam sama dekoloryzacje z loreala - efekty ponizej. po dekoloryzacji i nalozeniu castinga 801 satynowy blond.. wyszly jasno rude... niezzbyt dobrze sie czuje w tym kolorku.. wolalabym cos bardziej szarego... i teraz pytaine jak myslicie co wybrac: 1. Casting 910 lodowy blond 2. Wbis 8.1 kopenhague jasny blond popielaty 3. L 7.1 Islande Popielaty Blond 4. Z 9.1 Wiking Bardzo jasny blond popielaty a moze ze Schwarzkopf? natural and easy? macie dosw z tymi farbami? myslalam o srednim blondzie - 542...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosiaczek_cfc - wszytkie w/w farby dada u Ciebie efekt zlotego wpadajacego w rudawy blond, jedynie farba alfaparf evolution 11.11 nada efekt jasnego szarego blondu i zniweluje brzydkie niechciane refleksy w Twoim przypadku nalezy do tego odcienia uzyc wody 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel...rozumiem kochana ze to 10.31 i 8.34 po 50% i woda 6..? zebym ruda na wyszła:-) chodzi mi o lekką poswiate...i jeszcze przy okazji co by moza nałożyc zeby je nabłyszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel...rozumiem kochana ze to 10.31 i 8.34 po 50% i woda 6..? zebym ruda na wyszła:-) chodzi mi o lekką poswiate...i jeszcze przy okazji co by moza nałożyc zeby je nabłyszczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Do Majrel: Jesli juz zrobie wlosy ta farba alfaparf 11.11 z woda 9% , jesli po jakims czasie by zzolkly zadziala na nie szampon fioletowy co dziala takze na rozjasniacz? ze likwiduje zolc? czy na farby nie dziala? Z gory dziekuje za odpowiedz:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Majrel za odpowiedz.. na moje wlosy dosc dlugie tj. do polowy plecow, ale cienkie wystarczy mi jedna taka farba?? Nigdy wczesniej nie robilam farbami profesjonlnymi wiec prosze o porade.. w sumie kupilam juz ta recital prefernace Z 9.1 Wiking Bardzo jasny blond popielaty, ale to moze zostawie na przyszlosc... Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cati424- odcien alfaparf 11.11 długo nie żółknie ale na taki typ rozjasnienia jak ta farba plukanki i szmpony tzw fioletowe daja ładny chłodny blask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lamia70 - na poł tubki 10.31 dajesz mniej niz ćwiartka 8.34 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosiaczek_cfc - mysle ze ci wystraczy poniewaz ten odcien alfaprf miesza sie na 1 tubke dwie czesci wody czyli na 60 ml farby 120 ml wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy sama 1020ss da też dobry efekt?? bo już nie ma 1010ss, podobno jest wycofana...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga majrel, marzą mi się włosy jak w linku: http://wstaw.org/w/16jp/ lub: http://wstaw.org/w/16jr/ ewentualnie ciut jaśniejsze: http://wstaw.org/w/16jq/ i moje pytanie/prośba: którą z farb profesjonalnych uzyskam taki odcień? zastanawiałam się nad loreal richesse, hi-richesse albo majirel.. dodam, że mam włosy obecnie na poziomie 4 (chcę dekolorozyować albo zrobić kąpiel rozjaśniającą, by swobodnie położyc farbę) a mój naturalny kolor to taki mysi jasny brąz (odrosty) bardzo mi zależy niedługo mam wesele znajomych a kompletnie nie wiem którą farbę połozyc:( pomóż Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella-pytanie
Witam Mam pytanko....kupiłam sobie w sklepie fryzjerskim farbkę Allwaves odcień super rozjaśniacz perła 11,2. W instrukcji jest napisane że odcienie super rozjaśniające miesza się wyłącznie z utleniaczem 12%. Czy to znaczy że nie mogę użyć 9%? Zawsze robię na dziewiątce, i myślałam że i tą farbkę z dziewiątką pomieszam....co sądzisz? Jakie jest Twoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agulla19855- obecnie odcienie 10 ss zostaly wycofane , ale mozesz pomieszac odcien 11.20 z 11.11 i bedzie ok a nawet lepiej poniewaz odcienie 11 zostały ulepszone i nadaja ładne jasne chlodne odcienie blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bella-pytanie - spokojnie mozesz ten odcien pomieszac z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do LemonaRay - podobny odcien do tych co maja modelki ma farba alfaparf odcien 6.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje majrel jesteś wielka! własnie tak myślałam że to jakieś 5.32 czy 6.32 ale w ofercie tych co wymieniałam nie ma .32 .... a jaka woda/aktywator do tej farby alfapraf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel aaaa i jeszcze jedno - a farbę z koloryzacji trwalej czy ton w ton alfaparfu polecasz? i jaką wode do tego 6.32? dzięki wielkie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
do Majrel: dziekuje za odpowiedz:) jestes naprawde przemila!!! :) w pon ide suzkac tej farby, mieszkam we Wloszech wiec pewnie ja tu znajde:) Jeszcze jedno pytanie czy woda 9% tez musi byc tej samej marki? czy nie koniecznie? Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy_blond
Do majrel :-) Kochana - proszę doradź mi, jak osiągnąć (najlepiej farbą z serii luo color) taki odcień - czyli CHŁODNY średni blond: http://i.wp.pl/a/f/film/033/23/23/0272323.jpg Mój naturalny kolor włosów to typowy chłodny mysi blond, chyba na poziomie 7. W 10.2011 miałam farbowane włosy hi richesse 9.13 (odcień wyszedł ładny i chłodny, ale za ciemny jak na mój gust), z kolei w 03.2012 fryzjerka położyła mi ten sam 9.13, ale z mocniejszą niż standardowa wodą. Generalnie jestem zadowolona z poziomu odcienia, w pomieszczeniach i w cieniu wygląda całkiem ładnie, ale problem pojawia się na zewnątrz, zwłaszcza w słońcu - włosy są po prostu rudawo-żółtawe, co mnie strasznie drażni :-/ Teraz zastanawiam się nad użyciem luo color, z racji że ma silniejszy oksydant. Myślałam o 9.1 albo 10.12, lub też mieszance tych kolorów, ale boję się, że mają jednak za dużo żółtych "podcieni" w sobie :/ A może spróbować jednak chwalony wszędzie Alfaparf? A jakie blondy daje Goldwell? Proszę, pomóż, bo już nie mogę w lustro patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loosia
majrel, pomóź kochana!!:( Od kilkunastu lat robię sobie balejaż u fryzjera i dzisiaj właśnie postanowałam to zmienić. Mam włosy ciemny blond i robiłam sobie balejaż tylko na odrostach. Kupiłam ferie 102 loreala i scandinavie preference. Na nieszczęscie wybrałam ferię i teraz mam rudawy, rdzawy odrost, który bardzo kontrastuje z bardziej naturalnym blondem:( Zrobiłam sobie kąpiel koloru: 1:1:1 szampon, oksydant 9% i farba matrix 10 mm, ale nic to nie dało. Doradź kochana co robić, żeby wyrównać kolor, zniwelować odcień rudości na odrostach?? Czy mogę jutro ufarbować włosy tą scandinavią czy może castingiem? Nie wiem co robić, bo kompletnie nie mam rozeznania. Mam jeszcze w domu zakupioną przez przypadek farbę matrixa socolor 9n very light blonde neutral. Zrobię jak doradzisz. Wyślę kogoś po farby, szampony cokolwiek... bo samej wstyd mi się pokazać. Błagam pomóż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×