Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Dziękuję za odpowiedź:) Jeśli te farby alfaparf mają lepszą siłę rozjaśniania niż majirel czy nawet majiblond to może rzeczywiście same poradziłyby sobie z tymi włosami. Majiblond kładłam z 3 razy w sumie na całe i nigdy do końca zadowalająco nie rozjaśnił pasm ciemniejszych po brązowych farbach, stąd myślałam o efassorze. Ogólnie te włosy nie są aż tak różniące się jak na zdjęciach wyglądają znośnie no ale coś chce z nimi zrobić jeszcze;) Odrost będę robić sobie tym majiblondem bo mam zapas w domu i na takie włosy bez odrostu będę kłaść ten alfaparf. Myślisz, że farba z wodą 12tką będzie mimo wszystko mniej inwazyjna od efasoru w komplecie ze słabszą farbą? nigdy takiej nie używałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślisz okiem specjalistki jakbym zrobiła tak: przy robieniu odrostu majiblondem jak zwykle (901s i 911 robi z moich całkiem ciemnych włosów słomkowy blond bez grama rudości, który mi się podoba) i jednocześnie upaćkała wybrane ciemniejsze pasma alfaparfem z wodą 12tką - tak robiłam też tym majiblondem z wodą 9, ale jak mówiłam nie do końca sobie poradził, a potem za tydzień czy dwa na całe żeby podrasować kolor tym alfaparfem jakimś znów ze słabszą wodą (max 9%). Trochę się obawiam zwyczajnie kłaść 12% na całe włosy:) ale może nie ma czego się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do izabela88 - mozesz zrobic tak jak to opisalas , nie gwarantuje ci ze odcien bedzie super jasny ale powinien zneutralizowac te zlote wlosy a woda 12% jest mniej inwazyjna w farbie niz efassor z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do andzik258- luo caly czas sa dostepne na allegro, luo daja ladniejsze jasne blondy i sa delikatniejsze od majirela, richess nie rozjasniaja wlosow, farbuja ton w ton ewentualnie o ton jasniej z tym ze blondy z richess wyjda ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttusia
Możesz mi powiedzieć, czy ruda farba pokryje rozjaśnione włosy? Nie są one blond ani żółte, tylko raczej taki jasny brąz z miejscowymi jasnymi rudościami. Żeby uzyskać średni rudy wpadający w pomarańcz, powinnam nałożyć farbę taką jaki chce kolor czy wybrać jaśniejszą bo na tym jasnym brązie i tak wyjdzie ona ciemniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttusia
i jeszcze mam jedno pytanie.. Wiesz może która z drogeryjnych farb dałaby zbliżony kolor włosów jak ten u Ashlee Simpson? http://www.google.pl/imgres?q=ashle+simpson+rude+w%C5%82osy&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1152&bih=745&tbm=isch&tbnid=jngev5N6Cc8LcM:&imgrefurl=http://www.trendz.pl/foto/%3Fid%3D5021&docid=_PPsaCK-YHlTXM&imgurl=http://www.trendz.pl/files/imagecache/wide2/files/gallery_5021_ashlee%252520simpson%252520ostatnio%252520zafarbowala%252520sie%252520na%252520rudy.jpg&w=220&h=350&ei=_ciXT9bQAozTsgaOld3-AQ&zoom=1&iact=hc&vpx=539&vpy=4&dur=666&hovh=280&hovw=176&tx=121&ty=177&sig=102785995259898896610&page=1&tbnh=171&tbnw=105&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:3,s:0,i:73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka :(
MAjrel czy możesz polecić jakis salon z oklic krakowa lub z samego krakowa gdzie profesjonalnie zjamuja sie włosami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natttusia - z farb sklepowych raczej nie znam odcienia zblizonego do tego ze zdjecia, z tego co piszesz to masz nierowny ten kolor , intensywna miedź z ferii loreala odcien 78 na jasno brazowo rudych poinien byc ok z tym ze jesli masz odrost jasniejszy to niestety efekt bedzie nierownomierny na odrostach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do maleńka :( - - dosc dobry salon jest na rynku Studio Fryzjerskie Framesi Rynek Główny 30 , salon Roman lorela rog brackiej i gołębiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel.jezeli zdecydowała bym sie na majirel 10.31 to jaka woda do tego firma? procent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam już ten luo 10.12kolor się stonował ale strasznie wysuszył mi skórę głowy...a tak na przyszłość jak wychodzi kolor 9.1 z luo lub majirela? czy podchodzi pod naturalny mysi czy jest jakiś taki siwy brudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea w kaloszach
Dzięki za odpowiedź. U mnie ten kolorek 11,21 wychodzi bardzo ładnie, chłodno(przede wszystkim) i jasno, ale miałam nadzieję że jednak będzie troszkę jaśniej. Może wypróbuję tą mieszankę którą polecasz. Zobaczę może będzie ciut jaśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoloryzacja
witam :) słyszałam że mogę sie Cb poradzic . A więc zacznę od początku Moje naturalne włosy to średni blond. Wpadłam na pomysł żeby je przyciemnic i użylam szamponu koloryzującego z palette brąz. Wyszedł mi bardzo ciemny. Zrobiłam dekoloryzację i wyszedl mi prawie platynowy blond od głowy a końce żółte ;/ połozyłam farbę blond żeby wyrównac. Po pewnym czasie kolor przy głowie znów był platynowy do tego doszly bardzo ciemne odrosty. Poszłam do fryzjera i nałożylam średni blond. Wyszedł mi w miarę ładny. Ale po niecałych 3 tygodniach zupełnie mi się splukał. Znów mam żółty odcien . Chciałabym miec włosy koloru ciemny blond ale taki naturalny i żeby się nie zmywał. Nie wiem co robic ! Dodam jeszcze że są baaardzo zniszczone. Używam nafty kosmetycznej ale to jeszcze bardziej wypłukuje mi kolor. Do tego szampon z Gliss Kur do wlosow zniszczonych . Czy mogłabyś mi powiedziec co zrobic? Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaablond
Droga Majrel:) Bardzo proszę o poradę :) czy mieszanką farb alfaparf 1010ss z 1020ss z wodą 9% uzyskam jasny beżowy blond bez żółtka na odroście z poziomu między 7 a 8? Z natury mam ciemny blond (mysi) od 3 lat rozjaśniany balejażem rozjaśniaczem od czego bardzo włosy się kruszą.. Marzę o ładnym jasnym blondzie ale nie białym. Czy lepiej użyć mieszanki 11.11 z 11.20 z wodą 9%?? Bardzo proszę o rade bo ostatnia wizyta u fryzjera dała pomarańczowy odrost a tego pragnę uniknąć. Dodam tytlko że kiedyś sama farbowałam sobie włosy farbą wella safira kolor blask księżyca 12/1 i ładnie łapała odrost a włosy były w chłodnej tonacji. Odrost praktycznie nie różnił się od reszty włosów :):) Niestety juz tej farby nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bea w kaloszach - skoro chcesz jasniej to dodaj do tego 11.21 wzmacniacz rozjasniania 0SP tzn nacala tubke 11/21 cwiartke wzmacniacza rozjasniania lub wyprobuj moja mieszanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do andzik258 - luo 9.1 wychodzi jak jasny szary blond ciemniej o ton od 10.12 majirel 9.1 daje tez taki jasny mysi blond, dosc fajnie jest pomieszac luo 10.12 z 9.1 , kolor taki jak beyonce na tym zdjeciu ma alfaparf 10.21 zmieszany z cwiartka 9.13 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dekoloryzacja - ja bym ci polecila odcien alfaparf 7NI odcienie z tej serii mocno kryja włosy a odcien 7NI jest naturalnym ciemnym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agaablond - miesznka 1010 ss z 1020 ss z woda 9% daje efekt bezowego blondu , 11.11 z 11.20 z 9% daje efekt jasnego chlodnego blondu nie baiłego i nie sztucznego o ton jasniejszego od tych 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lamia70 - masz bardzo jasny blond wiec 9.3 przyciemni je do jasnego miodowego blondu, natomiast majirel 10.31 powinien nadac cieply blond podobny do tego z tej fotki co wkleiłaś wcześniej , majirel mieszasz z woda 6% , excellence creme tez ma wode 6%, bardziej naturalny odcien nada excellence creme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agablond
Dziekuje Majrel za szybką odpowiedz:):) chyba zdecyduję się na poziom 10 tych farb. Powiedz proszę tylko czy proporcje farby do wody to 1:1,5 (tak pisze na stronie z farbami) czy może 1:2 (tak na forum przeczytałam) i z tego co przeczytałam to trzymać 50 min na odroście? :):) Z góry dziękuję za pomoc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agablond - odcienie 10 ss miesza sie 2:1 czyli dwie czesci wody na 1 czes kremu koloryzujacego , trzymasz na odroscie 45- do 50 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea w kaloszach
dzięki:) chyba wypróbuję tą Twoją mieszankę...jestem bardzo zadowolona z tej farby. Jako jedna z bardzo niewielu daje efekt ładnego chłodnego blondu. A przetestowałam naprawdę wiele, i zawsze odrost łapało ciepło. Pozdrawiam serdecznie:) Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Marjel, czy moglabys mi powiedziec jaki kolor wlosow ma na zalaczonym linku nasza misska i jakim tonerem lub mieszanka ( chetnie Welli) taki kolor na rozjasnionych pasemkami wlosach mozna uzyskac, bede wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam http://www.google.de/imgres?start=92&hl=de&sa=X&biw=1366&bih=637&tbm=isch&prmd=imvnso&tbnid=50HVBOvb0KcIOM:&imgrefurl=http://missosology.info/forum/viewtopic.php%3Ft%3D97070&docid=AV7rZU1sCnKsJM&imgurl=http://e3.pudelek.pl/p2648/830df47a0010864a4e54e9aa&w=623&h=563&ei=CniZT_j2AYratAbsz9TIAQ&zoom=1&iact=hc&vpx=224&vpy=153&dur=174&hovh=213&hovw=236&tx=161&ty=99&sig=102063704022619109316&page=4&tbnh=128&tbnw=144&ndsp=32&ved=1t:429,r:26,s:92,i:60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam krótkie pytanie odnośnie LUO COLOR: Mogę do LUO użyć oxydantu 3% do przyciemnienia włosów?? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - podstawa wlosow zrobiona jest na poziomie blond 10 , np majirel 10.31 a pasemka stonowane wella touch 9/16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Trojaa - luo jest tak skonstruowaną farba ze farbuje włosy " nierownomiernie" co daje efekt bardziej naturalnego odcienia i dlatego woda ma moc 7.5 % oczywiscie przy przyciemnianiu mozna uzyc wody 3% ale efektem bedzie delikatniejszy odcien tzn farba akurat ta delikatniej pokryje włókno włosa ale mozna tak zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×