Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość karollinaaa
DO MAJREL jesli zmieszam efassor z oxydantem 9% to ile czasu powinnam trzymać go na włosach cienkich, aby z ciemnego brązu (palona kawa) zejść na 7.1 majirel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinaaa
dodam że potem chce nalozyc ta 7.1 z oxydantem 6% ale zastanawiam się czy wlosy mi nie powyłażą. co możesz poradzić??? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi13
zrobiłam vikingiem, odrosty chwyciło na rudawo,a reszta ciemna, prawie bez zmian. I co teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannarz
Witam wszystkich! Pytanie mam do Majrel. Jaką farbą wyrównać kolor włosów, które od nasady mają odrost 1 cm - ciemny blond (naturalne włosy), następnie są rozjaśnione różnymi farbami (Majiblond 900S z wodą 12%, wcześniej Nutriss Garniera bodajże 101 beżowy blond), także około 7 cm to jest bardzo jasny blond (niestety z przewagą żółci, nawet taki słomkowy), kolejna część włosów to pozostałości po balejażu (prawie białe, trochę siwe włosy - siwe od koloryzacji - gdzieniegdzie jeszcze ciemne pasemka, ale mało widoczne. Chciałabym wyrównać kolor do bardzo jasnego blondu naturalnego-beżowego, bez żółtej poświaty. Czytając poprzednie posty postanowiłam nałożyć mieszankę exelence 10.21 z połową 9.1. Tylko pytanie do Majrel? Czy dobrze zrobię, czy może poradzisz mi coś innego. Nie mogę trafić na dobrego fryzjera - z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Joannarz- mieszanka 10.21 z 9.1 to dobry pomysl , dobrym odcieniem do wyrownywania koloru jest tez odcien z majirela 9.0 z tym ze obawaiam sie ze na odroscie mzoe wyjsc troszke bardziej cieply blond ale za to pokryje te resztki bialego balejzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do edi- na odrost naloz odcien 03 z preference bo viking jest za slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
majrel, kiedys farbowalam sobie wlosy farba loreal feria odcien 84 champagne, ale wycofali ja z rynku, czy znasz odpowiednik tej farby np w majirel? lub innych loreala. Wiem ze amerykanskie feria 72 jest podobna, ale mam jak jej kupic. Zgory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marta- w majirelu podobnym odcieniem do ferii 84 ktory zostal wycofany jest majirel 9.23 lub troszke ciemniejszy 8.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Dziekuje za szybka odpowiedz majrel. Moze w koncu znalazlam swoj odpowiednik:) Myslisz ze moglabym zmieszac 8.2 z 9.23 w celu optymalnego koloru? Czy lepiej wybrac pomiedzy nimi? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPINKA_BLONDYNKA
DO MAJREL ! ! ! MAM ODROST CIEMNY GŁĘBOKI POPIELATY BLOND (POZIOM 7), RESZTA TO BLOND Z RÓŻNYMI ODCIENIAMI TJ: CIEMNY, JASNY BLOND, PASEMKA I TROCHE BRĄZU.... GENERALNIE SĄ ŻÓŁTO-RUDE :( CHCIAŁBYM NADAĆ IM JEDNOLITY (JASNIEJSZY NIŻ MÓJ NATURALNY ) POPIELATY KOLOR NP MAIJREL POZIOM 8-9 NP 911. JAK TAKI UZYSKAC NA ODROSTACH I CAŁOŚCI ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiiii
majrel, zafarbowalam wlosy tym kolorem copenhague,wyszedl nawet ladnie, 'ugasil' troszke te rudawe refleksy,jednak uwazam ze jeszcze fajniej mi by bylo w jasniejszym,czy zatem-jesli nastepny raz bede farbowac wlosy,moge polozyc na ten kolor ten viking?chcialabym miec taki kolor,jak ma ta pani z opakowania copenhague,taki beżowy??tylko zastanawiam sie,czy tak wyjdzie na moich wlosach,nie chce nic bardzo jasnego,tylko wlasnie cos bezowego,ale taki chlodny odcien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!
pomocy.. zrobiłam sobie garnier nutrisse 91 a wiec bardzo jasny popielaty blond na włosy farbowane garnier poziomem 8 w odcieniu ciepłym. Wyszło okropnie. Szaroburobrudno. Zaden jasny blond, raczej ciemny blond, jasny brąz. Lodowatoszary, obrzydliwy. Szorowałam to dwukrotnie szamponem przeciwłupiezowym, ale ani drgneło. Jak z powrotem wrócic do ciepłego jasnego blondu, który miałam???!!! Błagam majirel. Pomoż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie takie.bylam u fryzjera.na 3/4 dlugosci wlosow mialam pasemka oczywiscie rozjasniaczem.babeczka nalozyla mi (farba kadus albo cece) sredni blond z jakims tam ametystowym(?) czy cos takiego...chyba 7/1 to bylo z takiego fajnego popielu ciemnego czy sredniego no i na 3/4 wyszly super taki zimny blond ale oczywiscie odrost rudawy i strasznie mie to wkurza.czy jesli nastepnym razem bede u fryzjera to co ma mi zrobic?moze 3/4 zeby to byl ten popiel a 1/4 ten naruralny z kolorow zerowych? na tym poziomie co wtedy(oczywiscie oba kolory)?czy moze sam ten popielowy sredni?jak pokazywala mi palete to strasznie mi sie on podobal(choc wiem ze te probki wlosow srednio maja sie do tego co na wlosach wychodzi) boje sie tylko czy przypadkiem ten sredni popielaty czy jakis tam ametystowy nie wyjdzie z kolei na zbyt szary....ja chce zimny blond....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel! Mam włosy w kolorze raczej jasnego blondu, w tej chwili schodzi mi Cpenhague z Preference, wcześniej długo farbowałam Vikingiem. Mój naturalny kolor to mysi blond, typ urody raczej chłodny. Chciałabym uzyskać ładny odcień jasnego chłodnego blondu, niekoniecznie popielatego. Waham się pomiędzy Majirel 9.11 a 8.13 - chciałabym coś pomiędzy tymi dwoma, ale żeby kolor nie wyszedł za ciemny. Poradź, proszę :) Będę wdzięczna za wszelkie sugestie w kwestii farb profesjonalnych (może Diacolor?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casha
Witam Mam pytanie: czym się różnią farby majirel (majirouge ) od matrix (socolor.beauty)? Właśnie zdekoloryzowałam czerwone włosy i mam kolor średni złoty blond,czasami przechodzi w ciemny blond.Chciałam uzyskać miedziany intensywny blond kolorem majirouge 7.40 ale jak zobaczyłam socolor 8CC to już nie wiem której farby użyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casha
Witam Mam pytanie: czym się różnią farby majirel (majirouge ) od matrix (socolor.beauty)? Właśnie zdekoloryzowałam czerwone włosy i mam kolor średni złoty blond,czasami przechodzi w ciemny blond.Chciałam uzyskać miedziany intensywny blond kolorem majirouge 7.40 ale jak zobaczyłam socolor 8CC to już nie wiem której farby użyc??? Dziękuje i proszę o porade :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
dp casha- farby majirel sa o wiele lepsze od so color , matrix to taki tanszy i gorszy odlam loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do angi stone- odcien majirela 8.13 wychodzi ciut ciemniejsy i cieplejszy niz na testerku, odcien majirela 9.11 to chlodny ale szary odcien blondu najlepiej jest go zmeszac z cwiartka 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do teraz czas dla mnie- nie przepadam za firma kadus maja bardzo chemiczne produkty a farby nie zawsze daja ten odcien ktory chcemy, twoja fryzjerka robi blad poniewaz odrost powinna zrobic albo delikatnym rozjasniaczem a pozniej na to klasc odcien docelowy natomiast ona robi i odrost i reszte tym samym odcieniem, poniewaz odrost masz z natury dosc ciemny stad pozniej wychodzi on rudawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pmocy- umyj jeszcze pare razy ten szary popiel a pozniej poloz odcien farby preference scandynavie albo nutrisse 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
dokejtii- nastepnym razem smialo mozesz polozyc vikinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do spnka blndynka- twoje wlosy musza najpierw miec wyrownany kolor wiec nalezy je najlepiej zdekoloryzowac a pozniej polozyc odcien 9.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aileeen
Może i mi ktoś doradzić? Jestem naturalną ciemną blondynką, w ciągu ostatniego pół roku 2 x farbowałam samodzielnie na blond, średnio mi to wyszło, chciałam bardzo jasny blond ale jest miodowo- sraczkowaty ;) ogólnie jest dość jasny ale okropny odcień. W zeszłym tygodniu zrobiłam szampon 6-8 myć schwarzkopf CIEMNY BRĄZ i okazało się, że jako brunetka wyglądam o niebo lepiej. Zmył się po 4 myciach całkowicie. I teraz pytanie, jakiej farby użyć, żeby wyszedł jasny/średni brąz? moja siostra od 15 lat farbuje non stop ciemnym brązem chyba joanny (teraz ma 5 włosów na krzyż ) i wychodzi jej totalnie czarny. Strasznie się tego boję, bo absolutnie nie chcę mieć czarnych włosów. Chciałabym coś takiego: http://www.comparestoreprices.co.uk/images/co/covergirl-brown-wavy-wig.jpg albo jaśniejsze, byle bez rudego odcienia. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm juz wiem robila mi ce ce nie kadusem :) kurcze nie da sie innaczej? rozjasniac trzeba?wiesz z natury ja mam srednio jasny popielaty blond(mysi ale nie ciemny) a chcialabym zimny sredni blond no moze nawet i ciemny.jak myslisz bedzie rudawy kiedy nalozy mi mniej wiecej 3/4 tego popielatego blondu a tylko 1/4 naturalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Majrel :) Mam jeszcze pytanko w kwestii technicznej - jaki oxydant dodać 6 czy 9%? Jakie proporcje zastosować, bo rozumiem, że farby przy zmieszaniu będzie 50 ml odcienia 9.11 + ok. 12,5 ml koloru 10.21 i oxydant standardowo razy 1,5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPINKA_BLONDYNKA
BAAARDZO DZIĘKUJĘ MAJREL, DORADZIŁAŚ MI DEKOLROZYCJĘ. JAKIE MOŻE MIEĆ DZIAŁANIE ? JESIENIĄ PO RAZ OST. MIAŁAM ROBIONE PASEMKA, POTEM 3x BYŁY POTRAKTOWANE FARBAMI SKLEPOWYMI. MARTWIĘ SIĘ CZY WŁOSY -(i tak zmęczone) - DEKOLORYZACJA BAARDZO ZNISZY ? JESZCZE JEDNO PYTANIE MAJREL: CZY TAKĄ DEKOLORYZACJE MOGĘ ZROBIĆ W DOMU ? JAKI POWINNAM DOKUPIĆ OXYDANT DO MAIJREL 9.11 ? a MOŻE KORZYSTNIEJ WPIERW PRZEJSC NA POZIOM 8.1 LUB 8.2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majirel jakie to kolory Luo Color 5,35 i 5,52, wiem tylko że są to ciepłe odcienie brązu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do angi stone- oxydant 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do spinka blondynka- jesli chcesz uniknac dekoloryzacji ktora w Twoim przypadku zniszczy ci wlosy to mozesz je wyrownac odcieniem 8.11 z tym ze odcien wlosow bedzie szaro- popielaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×