Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

DO MAJREL Kochana zakupiłam recital preference hollywood ale teraz zastanawiam się czy nie dokupić odcienia viking i nie pomieszać tych dwóch odcieni??? poniewAŻ mam złocisty odrost i boje się ze hollywood sobie nie poradzi a domieszka vikinga może troche zneutralizuje odrost i ogólnie wyjdzie fajny kolor nie za jasny nie za ciemny a w stonowanej tonacji?? PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitusia81
Mam włosy farbowane poczatkowo loreal 9. Naturalny kolor ciemny lekko orzechowy blond. I ta 9 wychodziła mi dośc rudawo, co mi się nie podobało. Poza tym okropnie wysuszał mi włosy. Przerzuciłąm się więc na garniera i robiłam numerem 8 czyli jasny blond, który wychodził tak jasno jak 9 z loreala, ale bardziej bezowo bez rudawych błysków. Niestety po 2-3 tygodniach mimo używania szamponu fioletowego, ten kolor rudzieje. Kupiłam garnier nutrisse 89 bardzo jasny beżowy blond i licze na uzyskanie blondu o ton ciemniejszego niz u babki na opakowaniu i odrobinę cieplejszego. Wyjdzie mi to? Chętnie spróbowałabym popielatego np garnier color naturals 9.1, ale boje się, ze wyjda jakies szarozielone. Czy włąsnie moze lepiej spróbowac popielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel Już farbowałam samą X tylko czemu ten kolorek wychodzi mi bardziej rudy niż blond???;-(((A chciałabym otrzymać kolorek jak na zdjęciu: http://polki.pl/work/privateimages/formats/E /28923.jpg Czy otrzymam go farbując w dalszym ciągu farbką X czy lepiej coś z nią zmieszać??Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitusia81
hej floride, ja mam dokłądnie taki kolor teraz po garnier color naturals 8. identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiiii
majrel,mam pytanie Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond-taki mysi,mam na to polozona farbe w kolorze beżu, farbowanie bylo juz dawno..w tej chwili mam delikatny odrost,a na reszcie wlosow takie zolte-zlote niewiadomo co:) Chce znow zafarbowac wlosy,ale nie stac mnie zabardzo na fryzjera,ani jakies drogie profesjonalne farby. Naczytalam sie i chcialabym polozyc na to farbe Garnier Bell Color- Jasny Blond popielaty. Chce aby moje obecne wlosy-deko sie rozjasnily,ale tez mialy chlodny odcien,czy myslisz,ze to dobry pomysl,czy grozi mi to ze na glowie wyjdzie mi wielkanocny kurczak? :D Chce miec na glowie delikatny blond,ale w chlodnym odcieniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Dzięki wielkie. A jak to jest z tym infrazonem? Używacie do koloryzacji i pasemek za każdym razem? Czy możliwe,żeby przez infrazon nie łapał kolor? Przecież ciepło przyspiesza proces koloryzacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- wyprobuj w takim razie odcien preference chicago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do w maskejeza- ja nie uzywam do pasemek i do farbowania infrazonu nie lubie przyspieszac koloryzacji, metoda bez ciepla zawsze farba swietnie mi wychodzi oprocz blondow ktore zawsze wymagaja mieszania ze soba kilku kolorow oczywiscie na bazie co najmniej 8 a pasemka i balejaze robie na folii lub na paskach ze specjalnego papieru loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ketji- belle color zostal wycofany z polskiego rynku a na mysim blondzie on ci nie wyjdzie masz za ciemne wlosy to juz zdecydowanie lepszy bedzie preference odcien kopenhague

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiiii
dziekuje majrel, w takim razie sprobuje tym odcieniem,bo nawet jak ostatnio przegladalam farby w sklepie to ten odcien mi wlasnie wpadl w oko,ale fajnie zeby wyszedl taki jak ma pani na opakowaniu...ale co wyjdzie zobaczymy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel!! Dziękuję ślicznie za odpowiedź.Mam jeszcze jedno pytanko jaki byłby odpowiednik tego kolorku co ma J.Brodzik z farb alfaparf??Bo zastanawiam się nad wizytą u mojej fryzjerki,a ona pracuje na farbach tej firmy.Boję się już dalej eksperymentować z tymi blondami;-((.No a Ty Słonko znasz się "na rzeczy''jak mało kto-tym bardziej nie widząc włosów;-))).Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do fitusia81!! Dzięki śliczne za podpowiedź;-))Szkoda tylko ze Tobie ten kolorek też rudzieje;-(((.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeniaa.
Witaj Majrel! Proszę doradź mi jak mogę uzyskać kolor włosów ciemny blond, nie wpadający w rudość tylko naturalny najlepiej coś takiego: http://www.handsomemen.pl/UserFiles/Image/Piekne_wlosy_22.jpg do tej pory robiłam excell'10 loreala nr7 i b.fajna farbka tyle, że ten kolor taki trochę nijaki..robiłam tez garnier naturals 6 i odcień chodź znacznie ciemniejszy to jednak bardziej naturalny..tyle, że farba mi nie odpowiada i kolor się szybko wypłukuje..dlatego najlepiej interesowałby mnie excell'10 jeżeli ma podobny odcień ew. inne farby komercyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bloooondaassssiiik heeeelp
Hej !:) Chce zmienić kolor z bardzo jasnego blondu, wpadającego w biały na trochę ciemniejszy. Myślałam, że to nie będzie trudne.., ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Może któraś z Was mi pomoże? Chodzi mi o taki kolor jaki ma np. dziewczyna w teledysku meza - zemsta http://www.youtube.com/watch?v=3eLOi-p0gpM może nawet ciut ciemniejszy.. w każdym razie coś takiego..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Majrel
Chciałabym uzyskać taki kolor: http://i39.tinypic.com/izc2mw.jpg mam włosy bardzo jasne farbowane wcześniej ferią preference - silver blond. Ogólnie od dawna farbuje na ten kolor, ale kiedyś wychodził mi taki ładny słoneczny, a z czasem robił się co raz jaśniejszy. Chciałabym troszeczkę przyciemnić mój blond, żeby nadać twarzy wyrazistość..tylko żeby nie był on za ciemny..coś takiego właśnie jak na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel jesteś Aniołem! Dzięki wielkie! Uwierzyłam w swoich pracowników. W poprzednim salonie Kadusa szli pewnie na ilość, a fryzjerzy Loreala stawiają na jakość usługi. Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitusia81
Floride, no własnie rudzieje. Pewnie tylko profesjonalne farby nie rudzieją. Jakby to się działo po 4tyg, to ok, do przezycia, ale po 2, to trochę za szybko. Zrobiłam pasemko tym nutrisem 89 bardzo jasny bezowy blond i kolorek wyszedł identyczny jak po garnier color naturals8, taki jak zawsze mi wychodzi, jak na Twoim zdjęciu, no może odrobinę jaśniejszy. Zobacze co sie z tym dziac będzie. Czy nie zżółknie :D http://img228.imageshack.us/img228/134/132855.jpg w cieniu po 8 http://img291.imageshack.us/img291/3834/12373910.jpg w słonku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bloooondaassssiiik heeeelp
Może dla ułatwienia podam zdjęcia tej dziewczyny http://i44.tinypic.com/35bw2l5.jpg http://i43.tinypic.com/2exxcnb.jpg http://i44.tinypic.com/2yo3mur.jpg bardzo zależy mi na tym kolorze..zwracam się dlatego z prośbą do wszystkich dziewczyn, które miały jakieś doświadczenia oraz równie do słynnej Marjel. Bardziej interesowałyby mnie farby, które można kupić na rynku typu feria itd. , ale jak nie da rady to juz w ostateczności mogę zainwestować:P Przypominam, że mój kolor włosów to farbowany bardzo, bardzo jasny blond taki jakby słoneczny wpadający w kolor biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie. ostatnio zafarbowałam włosy niby na jasny braz z palette ale wyszły mi bardzo ciemne. zle sie czuje w tym kolorze i w ogole nie moge patrzec na siebie w lustrze:( dlatego prosze o pomoc. co mam zrobic, aby je rozjasnic. wczesniej mialam taki jasny ciepły braz, wpadający w kolor truflowy, bardzo mi sie podobał i dobrze sie z nim czułam... nie wiem co mnie teraz podkusilo;( czy teraz mam uzyc jakiejs farby dekoloryzujacej czy cos??? prosze o pomoc!!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do witam majrel- podobny do tego ze zdjecia jest odcien majirela 9.23 lub feria preference 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- odpowiednik z alfaparfu to 8.3 lub cos z cieplych bezy ale nie znam calej palety alfaparfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel!! Jeszcze raz Ci ślicznie dziękuję Słonko za cierpliwość do mojej osoby i wszystkie odpowiedzi i rady;-)).Pozdrawiam i życzę miłego wiosennego (WRESZCIE!!!!) dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtiiii
majrel to jeszcze raz ja, weruje ten topik od poczatku-chcialam cos wiecej doczytac o tej farbie loreal kopenhague,ale z tego co czytam wiele osob poleca tu kolor viking i ze wychodzi on wlasnie jak ma ta pani z opakowania koloru copenhague.Mysle,czy wlasnie jednak nie nalozyc tego vikinga,bo chce troche rozjasnic swoje wlosy i z tego co czytam dobrze pokrywa on zolt-zlocisty refleks.Przypominam ze moje wlosy,z natury sa taki sredni blond-mam lekki odrost,a reszta wlosow to taki zloto-zolty kolor.Co Ty o tym sadzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaaaaaa
Witam Proszę o radę. Mam włosy średni brąz, przez trzy lata robiłam rozjaśniaczem pasemka, ale mi się znudziły. Kupiłam farbę blond i wyszły mi brązowe. Potem nałożyłam krem superrozjaśniający blon blond z loreala i teraz mam takie rudawo miedziane. Chciał drugi raz go połozyć, bo chcę mieć taki ładny blondzik, ale przeczytałam , że do siwych włosów go nie stosować. Co mam teraz zrobić , by mieć ładny kolorek i zakryć siwiznę. Dodamż że siwych włosów mam najwięcej na czubku głowy na przedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna jaaa
a jak moge uzyskac taki kolor na ciemnych blond wlosach wpadajacych w lekko zloty kolor??? http://www.zeberka.pl/img/a/475.jpg Jaki to jest wlasciwie odcien??wydaje mi sie,ze bezowy...chlodny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastel.aune
Majirel pomóż! naturalny kolor: ciemy blond- poziom 6-7. Zawsze byłam blondynką- z czasem rozjaśnianą (pasemka) w odcieniu słomkowym, swietlistym (nie żółtym!) coś takiego: http://m.thehollywoodgossip.com/gallery/amanda-bynes-got-milk/, http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura378075.htm Jesienią ub.roku kondycja włosków nagle znacznie pogorszyła się (stwierdzona niedocz. tarczycy). Skróciłam je z wielkim bólem ok.30cm:( i teraz sięgają szyi. Fryzjer zrobił mi złoty blond (dla mnie to blond rudy). Okropnie mi w takich odcieniach ciepłych. Stonowałam odcień sklepowymi farbami. Obecnie mam odrost ok 1,5cm, reszta totalny mix odcieni: od brązów, blond w odcieniu żótości, szarości: (...Beznadziejna dla mnie taka długość włosów, a do tego ten kolor :( Mój fryzjer naciska Majirel miedziany blond ewentualnie 8,20, który myślę, że może być moim naturalnym kolorem włosów.... ( Uparł się-a mi nie pasuja ciemne,rudawe kolory- jestem typowym chłodnym latem-!!??) .. Ja rozważam 911 i 9,11 (Maijblond?) lub 8,1 lub 8,20..tylko nie bardzo wiem czym się różnią 911 od 9,1 oraz czy są dużo jaśniejsze od 8,20 czy 8,1... Czego mogę się spodziewać: czy wyjdzie mi kolor taki jak na palecie? Czy rozjaśnić odrost i do jakiego poziomu? ew. jak silnym oksydantem? marzę o jasnym blondzie, ale nie chcę katować włosów, więc myślę że poziom 9 lub 8 będzie ok. Chciałabym aby farba wyrównala kolor włosów. Zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać.. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka14
Witaj Majrel, pamiętasz niedawno pytałam cię o kolor nr 8.46 i pisałaś mi że nie jest wycofany. Schodziłam cały kraków i pytałam w wielu sklepach internetowych i nie mają go nigdzie :/ mówią że jest wycofany. Może mogłabym od ciebie odkupić tą farbę skoro ją masz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka14
Witaj Majrel, pamiętasz niedawno pytałam cię o kolor nr 8.46 i pisałaś mi że nie jest wycofany. Schodziłam cały kraków i pytałam w wielu sklepach internetowych i nie mają go nigdzie :/ mówią że jest wycofany. Może mogłabym od ciebie odkupić tą farbę skoro ją masz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×