Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do borka- londa do siwych wlosow wychodzi ciemniej chyba ze siwych jest ponad 60% ja polecalabym jej ciemny blond lub zloty braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride - znam te nowe odcienie casting blond z tym ze 801 na odroscie wyjdzie dosc fajnie natomiast gorzej jest z tym co masz na dlugosciach i koncach gdyz moze kolorek wyjsc ciemniej na tych partiach farbowanych no chyba ze jest to poziom jasnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ziutelec- kladac majirel 9.22 mozesz otrzymac sredni blond opalizujacy z lekko rozowawo cieplo bezowa poswiata, akutar ten odcien stosowany bez miesznia czasem daje rozne rezultaty znam osoby u ktorych wychodzi zimny perlowy sredni blond ale u niektorych wychodzi ceiply zlocisty bez z rozowawa poswiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Tak jak wcześniej pisałam była to mieszanka farb:pół 8,pół 10 i jedna czwarta 8/1.Więc włosy mam zafarbowane na poziomie 8.Czy ten casting 801 nie jest odpowiednikiem farb na poziomie 8???Nie ma możliwości żeby na całości wyszedł mi jeden kolorek(oczywiście oprócz refleksów,zresztą one nie są na całej głowie tylko do ucha)?????Co mi ostatecznie radzisz Majrel.Przypomnę że ostatni raz farbowałam miesiąc temu a moje naturalne to mysi blond.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londa123
Dziekuje Majrel,biegne zatem zaraz do sklepu po farbe:) Powiedz tylko jak mam ja nakładać, bo mam juz delikatny 0,5 cm odrost,czyli ile mam trzymac farbe na nim i na reszcie wlosow??? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- jesli masz wlosy na poziomie 8 spokojnie mozesz klasc casting 801 na calosc , jesli chcesz o ton jasniejszy blond to 910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do londa123- farbe kladziesz na calosc na 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziękuję bardzo za profesjonalna poradę, mam jeszcze jedno pytanie czy gdybym zdecydowała się na farbę majirel 10,21 to na jakim płynie muszę ja zrobić i czy odrosty mam na 1 cm muszę zdecoloryzować?, jak tak to czym?, Później na 5 minut nałożyłabym diacolor 9,01 i 9,02.Przypomnę , że obecnie mam słomkowy blond jasny, a moje naturalne włosy to jasny szatyn. Pozdrawiam i dziękuje za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Dziękuję ślicznie za szybciutką odpowiedź;-)))Tak farbkę mam na poziomie 8 a moje naturalne to mysi blond.Tylko proszę napisz mi jeszcze jak kłaść farbę-zacząć od czoła czy karku(tu mam ciemniejsze) i ile trzymać na odrostach a ile na całości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond franczeska
Witaj:) Czy możesz mi doradzić którą ze sklepowych farbek uzyskam ładny jaśniutki chłodny blond? Swoje mam taki średni blond. Oprócz 03 z loreala, bo tą już farbowałam i wyszła trochę ciepło na odroście...może palette? w nich jest chyba woda 12% więc może ładniej rozjaśnia? ewentualnie może któraś z profesjonalnych...nie mogę znaleźć swojego kolorku doradź proszę:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel bardzo Cie prosze o pomoc-bylam dzis u fryzjera bo po ostatnim farbowaniu ciemnym blondem ze zloto-czerwona poswiata szybo zmyl mi sie kolor na rudy i dzis powiedzialam ze chcialabym uzyskac sredni blond chlodny a moje wlosy naturalne to ciemny blond-fryzjerka sciagnela mi kolor i okazalo sie ze moje wlosy maja nardzo duzo rudego pigmentu,polozyla mi chlodny blond i niestety wyszla ta ruda poswiata,mysle o jakiejs plukance i nie wiem co dalej mam zrobic,za miesiac mam do niej isc na gratisowa koloryzacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blond franczeska- ze sklepowych raczej jest malo farb ktore daja jasny chlodny blond ewentualnie z farb londa color srebrno- platynowy blond, z majblond 911 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mala- ruda poswiate mozna zrobic farba majirel 8.11 lub jesli chcesz rozjasnic wlosy dosc dobrze zrobi to londa color naturals perlowy blond, plukanka nie ochlodzi ci tego refleksu na tym poziomie blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- odcien castingu naloz od razu na calosc na 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do michalina- jesli odrost jest szatyn to musisz go silnie rozjasnic np pasta paltinium lub rozjasnieczem do wlosow tym w proszku z londy bo jest dosc dobry pozmniej na calosc kladziesz 10.21 z woda 9% mysle ze nawet nie trzeba klasc diacoloru po tej koloryzacji a jesli odcien bylby ciut za cieply to wystraczy polzyc sam diacolor 9.01 lub touch z welli odcien 10.81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Jeszcze raz ślicznie dziękuję!!Tylko napisz mi jeszcze czy zacząć nakładać ten casting 801 od karku czy od czoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci za odp,a jeszcze chciałabym wiedziec jaka woda mam farbowac ta ruda poswiate bo fryzjerka uzyla wody 3 %,a najlepsze jest to ze obok mnie dziewczyna tez miala sciagniety kolor i potem ta sama farbe jej polozyla i ona miala jasny popielaty blond a ja rudy blond wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mala- nakladasz z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- zaczynasz nakladanie od karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel:) Ty sie znasz na tych wszystkich farbach wiec może mi coś poradzisz...Używam farby Loreal recital Islande ale farbka szybko sie zmywa i jest dość droga;/ prosze napisz która farba jest odpowiednikiem Islande..może coś z Garnier Nutrisse? coś co da mi naturalny średni blond porównywalny z Islande a tańszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do perła88 -podobny odcien ma farba garniera nutriisse 81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
mam pytanie -moje włosy ciemny blond,na końcach pasemka.chciałabym je troche rozjaśni nowym castingiem ?czy zmywa się,bo z nazwy jet to szampon.czy końcówki nie wyjda zielone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
chodzi mi oczywiście o nowe blondy castinga.który wybra?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marlut- nowy castin creme blond gloss to jest farba bez amnioaku ktora rozjasnia wlosy, najlepiej do ciemnych blond wlosow jest odcien 801 oraz jasniejszy 910 farba ta rozjasnia do dwoch tonow, swietnie koloryzuje pasemka nadajac im chlodny odcien blond nie ma mowy o zielonej poswiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel!!!:(:(:(Zrobiłam wielką głupotę za namową siostrzyczki skusiłam się na farbę londa ciemny blond15 bo taki kupiła jak jej radziłaś a że był podobny do tego 6.30 to mówię może ma rację po co przepłacać wezmę tak jak jej radziłaś. Jej wyszedł ciemno ale jej pasuje ten odcień podoba się a ja zafarbowałam sobie tą londą i..:(:( kolor ciemny może być, ale znowu ta poświata powiedzmy rudego?Jestem zła na siebie jak byczek że nie posłuchałam CIEBIE!!Nie wiem co z tym teraz zrobić chciałabym to na już przefarbować na ten 6.30 prawidłowy który mówiłaś ale nie wiem czy ten kolor pokryje to i ile od farbowania mam poczekać czy mogę farbować jeszcze raz na dniach?Nie gniewaj się na mnie bo już sama jestem zła na siebie za głupotę którą zrobiłam chciałam tanio to mam teraz to co mam:(Proszę doradz mi coś mądrego na te włosy:)Odpisz szybko MARJEL PROSZĘ CIĘ GORĄCO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoraLu
majrel doradź proszę jak potraktować moje włosy. Ich historia jest taka - przez ostatnie kilka lat nie były farbowane - ciemny blond od słońca dostawały miodowych refleksów. Podkusiło mnie i poszłam do fryzjera po refleksy ... a wyszłam z białymi paskami na całej głowie. Masakra. Poszłam do innej fryzjerki i zrobiła mi zapienienie z farby majiarel chyba 7.3. Napewno była o złotym odcieniu. Dość ładnie się wypłukała z włosów i pasemek ale złoty odcień mi nie pasuje. Mam szaroniebieskie oczy ciemne brwi i dużo lepiej czuję się w chłodnych odcieniach. Z nowymi odrostami poszłam jeszcze raz do fryzjerki z prośbą o efekt chłodnego odcienia nie za jasnego ale jednocześnie z refleksami na górze. Fryzjerka zrobiłam mi na czubku gruby balejaż (wyszedł biały) a następnie położyła majirel 7.1. Efekt był bardzo ładny tylko pasemka były szarawe ale wtapiały się w całość i nie rzucały się w oko. Minęły niespełna trzy tygodnie a włosy tandetnie zżółkły i kolor wypłowiał z pasemek przez co są bardzo widoczne. Chciałabym mieć ciemniejsze włosy od sodu i tu myślę o 8.11 a jaśniejsze na czubku - i tu może 9.1 lub 9.11 ale boje się że pasemka wyjdą szare. Więc może coś z czym pomieszać? A może 9.1 czy 9.11 są za ciemne? Doradź proszę. Byłam w sklepie z art. fryzjerskimi i mają nieco inna paletę farb majirel, kolory mają nr i nazwę np. 7.1 to kawa z mlekiem ale nie ma np. 8.1 i 8.11 (nie wiem czy się z tym spotkałaś) ale z tej palety wydawał mi się ok na górę 9.01. A może żeby nie niszczyć włosów to między farbowaniami zneutralizować żółty odcień dicolorem??? Doradź proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENGIRL
Majrel będę malować włosy Kolestonem Specjal Blondes 12/11 z wodą 6% aby stonować i przyciemnić mój wypłukany już jasny blond.Mam długie włosy więc kupię 2 farby.Doradź mi tylko czy jak dodam do nich w sumie 120 ml welloxonu 6% to będzie dobrze?czy też muszę kupic dwie farby i na każdą po 120 ml wody????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woleezozolee
Chciałabym się poradzić w kwestii farby 901s z majiblond, czy można by zastosować ten kolor na włosy wcześniej przez długi czas traktowane pasemkami z rozjaśniacza, odrost jest mniej więcej ciemny popielaty blond. Zdaję sobie sprawę że nie uzyskam równego koloru na całości. wogóle jakiej wody zastosować do tego,czy wystarczy 9% na odrost a na resztę 6%czy może 3%, i czy nie wyjdzie za zółto? może ktoś próbował takiego eksperymentu, a może macie lepszy pomysł co do "przejścia z tych pasemek na farbę" chodzi o to by nadal pozostać przy jasnym blondzie ale nie musi być to tak jasne jak po rozjaśniaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunamatata
mój naturalny kolor to mysi blond dwa razy miałam platynowe bardzo jasne pasemka, pózniej zdecydowałam się na całkowitą koloryzację na jasny blond (ale nie platyna)... pomimo, że byłam u fryzjera to odrosty wyszły mi żółte ;/ troszkę pomogła fioletowa płukanka, ale przez ten czas włosy sporo odrosły i ponownie mam z 3 cm odrostów stąd moje pytanie, nie chce poraz kolejny wydać pieniądze na kaczy blond u nasady ;/ zatanawiam się nad koloryzacją w domu przy użyciu Loreal Casting Creme Gloss (jakis jasny blond), ponoć nie zotawia żółci i nie niszczy tak włosów... drogie panie jakie są wasze opinie na temat tegoż kremu koloryzującego??? mogę pomalować włoski w domu, czy raczej radzicie fryzjera??? bardzo proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- mozesz farbowac za dwa dni ale uzyj juz innego odcienia bo ten nie wyjdzie polecam ci excellence creme 6.13 naloz go na calosc na 25 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×