Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do meg 111- ja tez lubie mieszać :)) szczególnie kolory poniewaz najlepsze odcienie wychodza poprzez mieszanki:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- Penelope Cruz ma podstawe zrobiona odcieniem majirel 4.0 a na to delikatny balejaz w kolorze jasnego zlotego brazu mozna go uzyskac rozjasniajac delikatnie waskie separacje wlosow pasta platinium bez amoniaku po delikatnym rozkasnieniu nakladamy diacolor w odcieniu 5.3 lub 6.3 na 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Droga Marjel...kupiłam sobie dwie farby koleston perfect, tak jak mi doradziłaś...i ponieważ nie mogę się zdecydować pomiędzy tymi dwoma odcieniami, to czy mogę pomieszać 12/89 z 12/11? a może któryś z tych odcieni jest zdecydowanie ładniejszy? Pozdrawiam...Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bellatka- mozesz pomieszac te dwa kolory ze soba pol na pol , bardziej chłodnym odcieniem jest 12/89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
bardzo dziękuję:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majiblond
witam marjel,czy mozesz mi doradzic jak pomieszac farby,zeby otrzymac ladny i nietuzinkowy kolor,mam majiblond 921 i 903 oraz majirouge 0.400 i 8.56,pozdrawiam,ps .chce otzrymac kolor blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia :)
ja tez mam maly problem zciemnialam wlosu gdyz moje naturalne to ciemny blond / jasna / ciemna szatynka :) troszke zmiennie w zaleznosci od pory roku.. poczatkowo przyciemnialam szamponetkami ktore trzymaly sie nawet nawet: ) ostatnio zastowalam farbe z londy czekoladowy braz ktora niestety bardzo szybko sie zmyla...nastepna farba byla loreal deluxe znow czekoladowy braz... farba zmyla sie po 1,5 tyg:((( zrezygnowalam wiec z ciemnych na rzecz hmmm minimalnie jasneijszych. jak narazie zastosowalam szamponetke z palette 'smakowity toffi" podoba mi sie niesamowicie po opakowaniu jednak wyszlo minimalnie co innego... jestem dosc opalona :) oczy mam niebieskie... nie wiem juz sama co zrobic i co bedzie sie dlugo utrzymywalo...bardzo podobaja mi sie ciemne kolory...ale jesli am to tak wygladac moge zrezygnowac z nic na rzecz neico jasniejszych ale dosc ladnych kolorow :) blondy , delikatne rudzie.. okej :) moge przetestowac... :)) co radzisz? chcialabym zeby kolor sie troche utrzymal:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marjel a powiedz mi czy ten głęboki brąz 4.0 z tej firmy marjel ma swojego" powiedzmy" zamiennika w farbach sklepowych ?Dziękuje Ci za wyrozumiałość w moim dociekaniu:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- zbliżony jest odcien excellence creme 4 choc wychodzi jak ciemny braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do majiblond- odcienie majiblond ktore posiadasz mozesz zmieszac efekt bedzie odcien cieplego beżu z polyskiem lekkiego złota , natomiast majirouge nie mozesz mieszac z majiblondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do klaudia- uzywasz fatalnych farb i szapmonow koloryzyjacych z palette nie ma farby loreala deluxe taka farba jest z palette one czesto szybko sie zmywaja i maja komponent metalicznych barwnikow ktory bardzo niszczy wlosy, z ciemnych brazow ładnei wychodzi loraala excellence creme 4 lub kolor głębokiej kawy excellence creme 4.3 odcienie miedziany czy mlecznej jasnej czekolady nie wyjda na twoich koloryzowanych na ciemno wlosach nalezy zrobic demakijaż np efassorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funnia*
Majrel :) jeszcze mam ostatnie pytanie orientujesz sie czy ten toscane loreal 623 i kasting caffe late 623 daja taki sam odcien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funnia*
Majrel :) jeszcze mam ostatnie pytanie orientujesz sie czy ten toscane loreal 623 i kasting caffe late 623 daja taki sam odcien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do funai- casting jest krememe koloryzujacym bez amoniaku czyli zawsze pigmenty nie beda tak identyczne jak w klasycznych farbach wiec odcien ten technicznie ma ten sam numer ale Toscane bedzie bardziej wyrazisty i swietlisty niz casting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel pobieglam do sklepiku zobaczyć tą farbkę kolorek ładny taki brązowy a powiedz mi jak kładzie się taką farbę na już ciemnych włosach brąz to wyjdzie taki głęboki brąz , czy może się stać tak że włosy będą czarne?Marjel ja postanowiłam sama sobie zafarbować włosy dlatego wybieram w tych odcieniach brązu polecanych przez Ciebie Potem chcę wybrać się do fryzjerki i zacząć robić ten balejaż.Dobrze że już wiem jak ma mi nakładać ten balejaż, tak aby potem zlewał się ładnie.Robiąc dużo cieniutkich pasemek uzyskam taki efekt tak Cię zrozumiałam:) i o to chodzi.Podobają mi się te włoski od Penelopy i taki efekt jak ona ma z tym brązem.Podstawa włosów ciemna i takie refleksy.Mnie się wydaje że jak uzyskam taki efekt jak penelopa to jak bedę nakładać z czasem coraz wiecej tych cieniutkich pasemek o ton -dwa jaśniejszych dojdę z do koloru włosów lopez.Nie wiem czy dobrze sobie to wymyśliłam:)Chcę pochodzić sobie troszkę w tym brązie i zobaczyć jak się będę w tym czuć a awaryjnie mam przygotowany ten odcien lopez gdybym czuła się już z tamtym kolorem zle:) Co do brazów podanych dla mnie wszystkie ładne odcienie.Nie umiem tylko znaleść tego exellence 4.35.Marjel dobra kobieto :):)Odpisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel pobieglam do sklepiku zobaczyć tą farbkę kolorek ładny taki brązowy a powiedz mi jak kładzie się taką farbę na już ciemnych włosach brąz to wyjdzie taki głęboki brąz , czy może się stać tak że włosy będą czarne?Marjel ja postanowiłam sama sobie zafarbować włosy dlatego wybieram w tych odcieniach brązu polecanych przez Ciebie Potem chcę wybrać się do fryzjerki i zacząć robić ten balejaż.Dobrze że już wiem jak ma mi nakładać ten balejaż, tak aby potem zlewał się ładnie.Robiąc dużo cieniutkich pasemek uzyskam taki efekt tak Cię zrozumiałam:) i o to chodzi.Podobają mi się te włoski od Penelopy i taki efekt jak ona ma z tym brązem.Podstawa włosów ciemna i takie refleksy.Mnie się wydaje że jak uzyskam taki efekt jak penelopa to jak bedę nakładać z czasem coraz wiecej tych cieniutkich pasemek o ton -dwa jaśniejszych dojdę z do koloru włosów lopez.Nie wiem czy dobrze sobie to wymyśliłam:)Chcę pochodzić sobie troszkę w tym brązie i zobaczyć jak się będę w tym czuć a awaryjnie mam przygotowany ten odcien lopez gdybym czuła się już z tamtym kolorem zle:) Co do brazów podanych dla mnie wszystkie ładne odcienie.Nie umiem tylko znaleść tego exellence 4.35.Marjel dobra kobieto :):)Odpisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia :)
dziekuje slicznie za odpowiedz :))) nie znam sie poprostu zbyt mocno.. moze tez dlatego wychodzilo to jak wychodzilo , ale dzikei Tobie napewno bede madrzejsza(mam nadzieje) jakie jasniejsze kolory po tym demakijazu ew mi polecasz? :) nie chce przesadzac nie wiadomo jak z jasniejszym kolorem, ale tak by roznica byla widoczna jednak 'subtelna'., cos co nie niszczy az tak wlosow :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia :)
i czy trzymac tyle ile jest napisane na opakowaniu czy dluzej? ciemne kolory np musialam trzymac o wiele dluzej gdyz nie chcialy lapac..ale to moze dlatego jak juz wczesniej powiedzialas , ze nie zbyt dobre farby i szamponetki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- odcien nr 4 excellence creme moze jednak wyjsc u Ciebie jak czarny skoro twoje wlosy ja sa ciemne, mysle zedobrym rozwiazniem bedzie odcien 4.3 a na to duzo pasemek , z czasem dojdziesz do tego co ma Jenifer Lopez, odcien excellence creme ktorego szukasz to 4.25 a nie 4.35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do laudia - po demakijazu wlosow polecam ci majirel 6.23 lub 5.31 lub odcien typowej kawy excellence creme 4.3 lub preference 5.3 po dmakijazu trzymasz wszytko na calosci przez 35 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel posłucham i wybiorę ten 4.3 a co do tego 4.35 typowa czekolada szukałam takiej farby z tym numerem napisałaś mi stronkę wcześniej że brunetki pożądają ten kolor więc chciałam sobie go zobaczyć jaki to odcień.Fajne są brązy złote,czekoladowe i zimne bez czerwieni a ten 4.25 mam wrażenie że wpada w czerwień ale może mam tylko wrażenie:)Marjel jescze pytanko innego rodzaju co polecasz na szybszy wzrost włosów odżywka? witaminy jakie? drożdże?:)używam wodę brzozową nie wiem czy pomaga :) jeszcze jedno pytanko czy faktycznie ta oliwa z oliwek+cytryna zbawienne dla włosów np:po długotrwałym robieniu pasemek?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia :)
a co myslisz po tym moim demakijazu wlosow o Loreal Excellence Creme 6.30 Ciemny Blond Złocisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- najbardziej wzmacnia wlosy to co jesz czyli jesli jesz za duzo miesa szczegolnie wieprzowego i napojow slodkich zawsze odbija sie to na wlosach, zadna odzywka najlepsza na swiecie nie spowoduje ze wlosy szybciej urosną , natomiast najlepsze sa witaminy z grupy B wiec nalezy spozywac warzywa i owoce ktore maja tych witamin najwiecej , drozdze tez sa dobre, odzywka z oliwy z oliwe jest super, najlepiej kupic sobie sok z aloesu i pomieszac z oliwa z oliwek podgrzana do tem 35 stopni ta mieszanke nalozyc na 30 minut na wlosy na to czepek , splukac i umyc, super jest tez odzywka sok z aloesu i masc z witamina A pomieszac wmasowac w skore glowy i po 15 minutach umyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Kaludia- 6.30 fajny jasny braz ze złotym połyskiem, powinien wyjsc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, to znowu ja.doradzalaś mi jak uzyskać kolor małgosi sochy, miałam zafarbować mieszanką 10.1/2. 1 z 10.21 do tego woda 6%, zęby się upewnić czy żeczywiście mam swój kolor na poziomie 7 poszlam do innej fryzjerki ktora powiedziała ze to będzie 8 i teraz nie wiem czy woda 6 czy 9 % ???? poza tym trochę mnie zniechęcila mówiąc, że czym bym nie farbowała to wyjdą dwa kolory - na odroście inny i na pasemkach inny i bedzie brzydko, i żeby znów zrobić pasemka (nie chcę) albo poczekać aż odrosną i na swoje dopiero farbę - nie wiem czy bym wytrzymała. Nie wiem teraz co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel mięsa jem mało ze słodkich napojów też staram się nie używać bo bardziej wolę wodę owoce jem i zażywam witaminy- witaminum B compositum kwas foliowy, wit a+e, rutinoskorbin a czy skrzypowita z drożdżami dobre lub merc spezial ? czy lepiej zażywać to co biorę?Marjel i jeszcze czy ten exellence 4.35 a 4.30 jaka w nich różnica;)Nie bądż zła że tak dużo pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel jeszcze odpisz mi na pytanie od mojej znajomej jak wychodzi ten odcień Preference 5.1 co to za kolor?Dzięki w imieniu koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do meeg- oczywiscie ze przez jakis czas bedzie tak ze pasemka beda ciut inne od reszty , mozna by zrobic tak ze odrost i tylko odrost rozjasnic pasta platinium bez amoniaku pozniej polozyc mieszanke ktora ci doradzilam , po dwuch kolejnych farbowaniach efekt sie wyrowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- skrzypowita jest ok ale najwazniejsza to zdrowa dieta owoce warzywa ryz itp, nie wiem o co pytasz z tym excellence creme bo w polsce nie ma 4.35 ten odcien jest dostepny w Wielkiej Brytanii u nas jest 4.15 i 4.25 natomiast w farbie majirel jest odcien 4.35, jesli chodzi o preference 6.1 to zapewne chodzi o serie kasztany rozjasniajace do ciemnych wlosow , kolor ten jest fajny dla naturalnych brunetek ( nie farbowanych) ktore chca uzyskac efekt jasnego brazu na naturalnych niefarbowanych ciemnych wlosach, woski nalezt tym odcieniem farbowac najpierw konce i srodkowe partie a na samym koncu odrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×