Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Majrel bardzo bardzo dziękuję Ci za wszystkie rady, nie będę oryginalna jak napiszę,że Twoja wiedza jest niesamowita,a to forum to kopalnia wiadomości...:) Pozdrawiam serdecznie:) (sorki jeśli byłam trochę upierdliwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel ta farbka P10 też którą nakładamy warstwami ? kolor też w moim guście. ale ja nie mogę mieć właśnie takiej farbki, że trzeba warstwami nakładać na włosy.Obawiam się że nie dam rady sama tak dokładnie to zrobić.Wolę takie które mogę nałożyć na całe wlosy:)Marjel powiedz mi też czy ten odcień farby exellence 6.30 wyjdzie na mojej głowie ciemny czy będzie taki jasny jak na opakowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do fairy land- nic sie nie stanie z twoimi wlosami jesli sa juz zlote poniewaz wlasnie 7.22 opalizujacy sredni blond neutralizuje zloto ale zeby nie przesadzic z odcieniem ( opal to barwnik rózowo- fioletowy) daje sie do domieszki intensywny popiel np 8.11 z tej mieszanki pwinien wyjsc sredni blond bez zielonkawej czy zlotej poswiaty, diacolorem mozna przyciemnic wlosy np 7 , jesli chodzi o twoja mame to jesli ma siwe wloski to najlepiej zrobic balejaz w odcieniu jasnego blondu, lub na;lozyc odcien naturalnego blondu neutralnego np majirel 9.0 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do iwanna- do twojego typu urody fajny bedzie kolor jasngo brazu w kolorze mlecznej czekolady np preference Toscan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- odcien excellence creme 6.30 na twoich wloskach wyjdzie ciemniejszy ale mysle ze ten odcien bedzie dobry do tego balejazu ktory masz zamiar zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do meg111 i innych- nie jestescie upierdliwe zadawajcie pytania z przyjemnoscia na nie odpowiem, bardzo was goraco pozdrawiam MAJREL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edmunda()
Dziekuje bardzo Majrel :))) Ten odcien exellence 9.1 ma wiecej popielatego pigmentu od vikinga i jest delikatniejsza farba? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel dobrze zostanę przy tej 6.30 właśnie chodzi mi o to aby wyszła ciemniej niż na pudełku:)Także jest Ok:)Marjel może po tym farbowaniu zrobić już kilka cieniutkich pasemek tak jak mówiłaś o ton jaśniejszych od farby?Tak trochę że niby są a niby nie są pasemka tylko czy mogę iść zaraz po tym moim farbowaniu , moi znajomi mówią mi że kilka refleksów rozświetlą moją twarz.A tak jeszcze powiedz mi czy to dobry pomysł czy może mam przeczekać ? czy ta farba sama w sobie "rozświetli" twarz.Marjel jak ostatnim czasem liczę się z Twoją wypowiedzią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel a tak po za ja też bardzo jestem zadowolnona z faktu iż tu się znalazłam i właśnie na Ciebie trafiłam jesteś moją domową internetową fryzjerką. Lepiej nie mogło być ponieważ fryzjerki salonowe mają czasem wysokie mniemanie i człowiek nawet kiedy coś zapyta to zostaje co najmniej dziwnie przyjęty.Powiem nawet tak bardzo ładny odcień P.Włodarczyk niby nie ma tzw.zamiennika a co? okazuje się że jest wystarczy dobra praktyka i profesjonalizm taki jak u Ciebie i jest wszystko Ok:) Ja byłam częstym gościem salonów fryzjerskich, ale z czasem postanowiłam sama spróbować z farbkami i jest na dzień dzisiejszy dobrze tylko jeszcze trochę obawiam się z tymi farbami nakładanymi warstwowo, ale myślę że z czasem i to opanuje.Stwierdzam nawet iż opinia forumowiczki typu: farbka super ,kolorek wyszedł ok itp.jest dla Ciebie dalszym rozwojem i utwardzeniem profesjonalizmu który posiadasz.Taka prawda.Także ja życzę dalszych sukcesów:):)Ale się napisałam:)Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo za rade,kupiłam farbe przez ciebie polecaną, mam nadzieje że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorszyk
Majirel, czy farby Majirel (poziom 10) wyjdą przy wymieszaniu z bardzo słabym oxydantem? Można zastosować np oxydant z richesse? chyba 1,7% czy jakoś tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel znowu ja pytanie o o zamienniki sklepowe tych kolorów to dla tej znajomej kasztanowej:)zdjęcie nr1 http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura692055.htm zdjęcie nr2 http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura691715.htm zdjęcie nr 3http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura675457.htm zdjęcie 4http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura668469.htm zdjęcie 5http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura670860.htm zdjęcie 6http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura693671.htm zdjęcie 7http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura489361.htm .Marjel w nie których fryzurkach są pasemka ale jej chodzi o sam kolor podstawowy:)żeby było prościej napisz tylko numer zdjęcia i numer farbki loreal o ile jest pod dane zdjęcie zamiennik jeżeli nie ma to nie pisz jej chodzi tylko o sklepowe farby:) Dziękuje w imieniu znajomej . :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajagna
A ja znowu męczę Majrel, ale sama powiedziała, że lubi te dociekliwe... :)) Miałam czekać na to aż w pobliskim salonie wprowadzą Inoę i po prostu zobaczyć próbniki. Ale wygląda na to, że jednak będę musiała dokonać zakupu sama. Ale dzięki Tobie, Majrel - już nie w ciemno. Chodzi o złoty blond. Pisałaś mi, że 9.3 Inoa jest ładny. Czy na jasne (własne szarawe i farbowane Majirel 9.04, który już jest prawie wypłukany, wyjdzie coś w ten deseń?: http://bi.gazeta.pl/im/4/4086/z4086284X.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajagna
Jeszcze dopisuję, bo coś znalazłam. Może być też w tej tonacji: http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/29153.jpg Ten jest jaśniejszy (czego się nie boję) i bardziej spokojny. Czyli idealnie coś pomiędzy... Jaki odcień Inoa będzie odpowiedni więc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,włoski wyszły ok,jednolicie,chociaż troszke ciemno.gdybym za jakiś czas chciała ładny blond,to co zrobićżeby nie wyszły żółte,jakie kroki poczynić?pozdrawiam i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Majrel :) pomóż proszę, nie znam się kompletnie na koloryzacji i sama juz nie wiem jaką farbę mam wybrać :( Mój przypadek : moje naturalne to ciemny blond, jednak od długiego czasu po wielu przejsciach farbuję L'oreal excell'10 ciemnym blondem 7.0, wychodzi on dość ciemny ale nie najgorzej, niestety minus taki, żę błyskawicznie sie zmywa do rudawych odcieni ( moja zmora ). Marzę o zimnym ciemnym blondzie, cos z popielem. Nie chcę doprowadzić się do zbyt ciemnego koloru jak to było kiedyś.Powiedz mi jaki będzie efekt jeśli użyję : Majirel 8,11 jasny blond popielaty głęboki ;ub Majirel 7,1 blond popielaty lub Majirel 7,11 blond popielaty głęboki. Doradź mi proszę czego użyć, żeby nie było tych rudawych odcieni. Będę mega wdzięczna jeśli zechcesz mi pomóc :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mamusiamartynki- niestety ale odcien 7.0 excell daje efekt takiego rudawego blondu jak sie zmywa, z majirel polecam ci 8.11 poniewaz on wyjdzie ciemniej - taki ciemny blond popielaty natomiast 7.11 bedzie dosc ciemny, 8.11 ładnie zneutralizuje te rudawe refleksy, miesasz go z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do iwanna - a wjaki ma byc ten jasneijszy odcien?? ma to byc jasniejszy braz czy juz blond??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jajagna- wiec jesli chodzi o perwsze zdjecie to odcien inoa 9.3 bedzie zblizony, natomiast ten drugi odcien to juz jasny zloty polaczony z opalizujacym blondem wiec nalezaloby pomieszac inoa 9.2 z 9.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dorszyk- farby majrel z poziomy 10 wyjda z tak słabym oxydantem tylko na silnie rozjaśnione wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bongobong
Majrel, przeglądam ten temat i widzę,że jesteś prawdziwą specjalistką i mam nadzieję,że pomożesz mi uzyskać w końcu wymarzony kolor. Naturalnie mam włosy średni/jasny brąz. Wymarzyłam sobie blond. Po nieudanych koloryzacjach w domu farbami blond z garniera - zawsze wychodził mi jasny rudy - poszłam do fryzjera,żeby zlikwidować rudy odcień. Niestety rudy nadal pozostał... Fryzjerka położyła mi na włosy kilka blond pasemek. Mam teraz takie włosy : http://img.photobucket.com/albums/v640/nicole_nikusia/n.jpg , a marzą mi się takie jak avril lavinge: http://img.photobucket.com/albums/v640/nicole_nikusia/Untitled.jpg. Chciałabym uzyskać taki kolor sama w domu. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być jaśniejszy brąz a za jakiś czas może zrobie blond-a jakie farby byś polecała profesjonalne i sklepowe?mam cienkie włoski i wydaje mi sie że jak są blond to jakby było ich więcej! i prosze napisz jeszcze co bardziej niszczy włosy blond pasemka czy farbowanie włosów w całości na blond,bo szczerze mówiąc to pasemka mi sie już znudziły,a wydaje mi sie też że farby w ciemniejszych kolorach są mniej agresywne od blond. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie kolor włosów jaki chciałaby uzyskać moja poprzedniczka bongobong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomne że teraz mam pokryte włosy farbą loreal preference jasny kasztan opalizujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza333
Witam, mam włosy ciemny blond, zrobione u fryzjera niby najjaśniejszy popielatym loreala ale wyszły dosć złote i kilka pasemek rozjaśniaczem; jakiej farby najlepiej użyć by mieć coś zbliżonego do Jolanty Pieńkowskiej? i odrost by nie wyszedł żółty...dziękuję serdecznie za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ong bong- z tych rudych jakie masz terazraczej nie uzyskasz takiego blondu jak Avril, tzn wlosy najpierw musisz zdekoloryzowac do jasniutkiego blondu a pozniej na to polozyc mieszanke majirela 10.21 z 9.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do iwanna- na obecny kolor jaki masz jasny blond nie wyjdzie musisz poczkac az ten kolor sie dosc mocno wyplucze i pozniej mozesz sprobowac mieszanki np excellence creme 10.21 z 03 lub majiblond 902 z 911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do luiza 333- muissz rozjasnic sam tylko odrost pasta paltinium bez amoniaku a no polzyc mieszanke majirela 902 z 10.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza333
Cudnie dziękuję za błyskawiczną odpowiedz, trochę dokładniej opiszę co mam na głowie:) otóż po koloryzacji ( to był najjasniejszy popielaty, cos pomieszałam w nocy, przepraszam:) wyszły wyraznie dwa odcienie: te refleksy dość odrózniają sie od reszty są ładne, jasniutkie tak jak w balejazu, natomiast reszta włosów jest taka karmelowa, ciemne złoto, mokre to takie ruskie, rudawe złoto:) w tym zle się czuję. mam 1.5 cm dosc mocno ciemny blond odrost. Podoba mi sie to co ma Pieńkowska na głowie. rozumiem ze jak pomieszam 9.02 i 10.21 to otrzymam zbliżony do niej, ale te farbki musze dopiero zamówic. czy teraz(łatwiej mi sie zaopatrzyc w sklepie)jak połączę exellence 0.3 z 10.21 to pozbędę sie tego ciemnego złota? i czy na te odrosty proponujesz dalej pastę platinum, jak mam to rozwiązać.. prosze o podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×