Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do martaaa_ - ja ci polecam evolution 10.21 przepiekny kolor i dlugo sie trzyma na odrost woda 9% na reszte 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ewa B - jesli bardzo boisz sie zoltka na odroscie to pomieszaj odcien 11.00 z 11.10 pol na pol i naloz na odrost , natomiast reszte tego 11.00 naloz na dlugosci i konce to zalezy jak dlugie i geste masz wlosy, pamietaj ze odcienie evolution rojzjasniajace miesza sie na 1: 2 czyli na tubke odcienia 60 ml dajesz 120 ml wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magamaga - zamiast rozjasniacza ktory z woda 3% da mega zolte wlsoki , lepiej naloz na odrost odcien rozjasnaijacy evolution np 11.10 z woda 12% odcien bedzie jasny naturalny6 i chlodny blond a na reszte odcien 10.21 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dynia_mala - jak zmieszasz te kolory co pani ci proponuje to uzyskasz raczej ciemny blond bo 9NI wychodzi ciemniej o dwa tony niz tester , proponuje ci sam odrost nadal farbowac ta mieszanka a pozniej po splukaniu i wysuszeniu na calosc nalozyc 9.01 z woda 3% na ok 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do melania pixie 22 - sam casting nie ruszy Twojego ciemnego odrostu chyba ze sam odrost rozjasnisz tym samym co zawsze a pozniej po wysuszeniu wlosow i rozjasnienu nalozysz odcien Berlin preference ale ja bym raczej stawiala na farbe profesionalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cichy szept - powinien byc ok ale jak chcesz bardzo chlodny odcien to sam 7.1 z woda 3% powinien wyjsc chlodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinka
Majrel, może poradzisz, mam szaro-niebieskie oczy z niezbyt ciemną oprawą, ale widoczną, jasna zimną karnację, ale opalajacą się na naturalny brąz beż, nawet lekko złotawy. Do tego mój naturalny odcień włosów to czysta 7. Jak się Tobie wydaje, powinnam się chylić ku rozjaśnieniu na jasny opalizujący blond, czy może przejść w średni brąz? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksanylka
Witaj Majirel.Zabrakło mi cierpliwości żeby przeczytać cały wątek (może tam już jest odpowiedź). Ale naprawdę podziwią Twoją wiedzę i cierpliwość do odpowiedzi na wszystkie pytania.Oto moja.Mam włosy w takim stanie : http://zapodaj.net/0d7ca96a2f9bf.jpg.html Włosy były rozjaśniane a następnie na nie były położone brązowe pasemka które miały by zmyć się do ciemnego blondu.To miało eliminować ewentualne rude i zielone odcienie i raczej tak się stało.Chociaż odcień raczej nie jest ciemny blond tylko jasny brąz.Chciałabym mieć kolor jak u Jenifer Aniston: http://zapodaj.net/c4e119b77506c.jpg.html http://zapodaj.net/8cf50268e9db3.jpg.html http://zapodaj.net/4db5232135483.jpg.html http://zapodaj.net/3b69a3629272e.jpg.html Może to być także odcień bardziej popielaty na poziomie 9 (na próbkach majirel 8 i 9, alparaf 8.1 i 9.1).Tylko nie wiem w tym momencie czy muszę skorzystać z dekoloryzacji czy jest może farba która mnie chwyci-przyciemni jasne pasemka i rozjaśni ciemniejsze do poziomu średniego blondu? Bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rekina
Sama powinnaś wiedzieć w jakich włosach czujesz się lepiej. Myślę że fryzjerka może jedeynie stwierdzić czy pasują do Ciebie chłodne czy ciepłe odcienie, a resszta nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksanylka
Ale błędów narobiłam!Pisałąm z małym niuniem na rękach:) Jeszcze spytam co sądzisz o farbach Ducastel Subtil Creme ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa B
Majrel jesteś nieoceniona:)ślicznie Ci dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cati424
Droga majrel: Mam wlosy farbowane ostatnio alfaparfem, ktory mi polecilas 11.11 na wodzie 12%, osrost ciemny mysi blond. Wyszlo super, kolor jasny, odrost tez swietnie wchwycil, ale i tak zolkna minely 3 tyg jakos i zolkna, a niby mialy nie zolknac po alfaparfie.. Kolejny kolor mysle zrobic taki pod popiel, ale nie siwy taki srebrny cimeny srebrny bym chciala i zeby sie szybko nie wyplukal, jaka farbe i z ile % woda mieszac mi polecasz?? Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
DO MAJREL cytaty: do rudaaga4 - 7.45 tez poiwniwn dac fajny rudy po drugi pochodny refleks jest mahoniowy a nie miedziany lub zloty jak w tamtych farbach , daj go z woda 9% do rudaaga4 - 7.45 ma dominujacy refleks miedziany a czerwien to pochodana wiec nie bedzie dominowac czerwony ale jak chcesz to do tego 7.45 daj polowe 8.4 alfa witaj , jestem wściekła załamana ., Walczyłam tyle czasu , żeby włosy były rozjaśnione do poz 8 . Miłam wyprane włosy w odcieniu 43, po nałożeniu 7/45 z 8/4 wyszłam MAHONIOWO CZERWONA - kolor którego od zawsze chciałam uniknąć , do tego wyszedł poz 5-6 , efekt w ogóle nic nie przypominający zdjęć które podałam. Jestem załamana i nie wiem co mam teraz zrobić lekki bursztynowy kolor lub miodwoy polozyc zeby juz jakiś delikatny karmelkowy wyszedł? juz nie chce rudosci bo znów czerwono mahoniowa wyjde.....pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
do rudaaga4 - 7.45 tez poiwniwn dac fajny rudy po drugi pochodny refleks jest mahoniowy a nie miedziany lub zloty jak w tamtych farbach , daj go z woda 9% do rudaaga4 - 7.45 ma dominujacy refleks miedziany a czerwien to pochodana wiec nie bedzie dominowac czerwony ale jak chcesz to do tego 7.45 daj polowe 8.4 alfa witaj , jestem wściekła załamana ., Walczyłam tyle czasu , żeby włosy były rozjaśnione do poz 8 . Miłam wyprane włosy w odcieniu 43, po nałożeniu 7/45 z 8/4 wyszłam MAHONIOWO CZERWONA - kolor którego od zawsze chciałam uniknąć , do tego wyszedł poz 5-6 , efekt w ogóle nic nie przypominający zdjęć które podałam. Jestem załamana i nie wiem co mam teraz zrobić lekki bursztynowy kolor lub miodwoy polozyc zeby juz jakiś delikatny karmelkowy wyszedł? juz nie chce rudosci bo znów czerwono mahoniowa wyjde.....pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
do rudaaga4 - 7.45 tez poiwniwn dac fajny rudy po drugi pochodny refleks jest mahoniowy a nie miedziany lub zloty jak w tamtych farbach , daj go z woda 9% do rudaaga4 - 7.45 ma dominujacy refleks miedziany a czerwien to pochodana wiec nie bedzie dominowac czerwony ale jak chcesz to do tego 7.45 daj polowe 8.4 alfa witaj , jestem wściekła załamana ., Walczyłam tyle czasu , żeby włosy były rozjaśnione do poz 8 . Miłam wyprane włosy w odcieniu 43, po nałożeniu 7/45 z 8/4 wyszłam MAHONIOWO CZERWONA - kolor którego od zawsze chciałam uniknąć , do tego wyszedł poz 5-6 , efekt w ogóle nic nie przypominający zdjęć które podałam. Jestem załamana i nie wiem co mam teraz zrobić lekki bursztynowy kolor lub miodwoy polozyc zeby juz jakiś delikatny karmelkowy wyszedł? juz nie chce rudosci bo znów czerwono mahoniowa wyjde.....pomocy wyszły takie z przebłyskami refleksów miedziano czerwnych http://www.we-dwoje.pl/jak;dobierac;kolor;farby;do;wlosow,artykul,11919.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
do rudaaga4 - 7.45 tez poiwniwn dac fajny rudy po drugi pochodny refleks jest mahoniowy a nie miedziany lub zloty jak w tamtych farbach , daj go z woda 9% do rudaaga4 - 7.45 ma dominujacy refleks miedziany a czerwien to pochodana wiec nie bedzie dominowac czerwony ale jak chcesz to do tego 7.45 daj polowe 8.4 alfa witaj , jestem wściekła załamana ., Walczyłam tyle czasu , żeby włosy były rozjaśnione do poz 8 . Miłam wyprane włosy w odcieniu 43, po nałożeniu 7/45 z 8/4 wyszłam MAHONIOWO CZERWONA - kolor którego od zawsze chciałam uniknąć , do tego wyszedł poz 5-6 , efekt w ogóle nic nie przypominający zdjęć które podałam. Jestem załamana i nie wiem co mam teraz zrobić lekki bursztynowy kolor lub miodwoy polozyc zeby juz jakiś delikatny karmelkowy wyszedł? juz nie chce rudosci bo znów czerwono mahoniowa wyjde.....pomocy do tego na 9% i z większą ilościa wody zeby nie był kolor intensywny wyszły takie z przebłyskami refleksów miedziano czerwnych http://www.we-dwoje.pl/jak;dobierac;kolor;farby;do;wlosow,artykul,11919.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
do Marjel przepraszam ze poszły 3 posty ale komp sie zaciął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania pixie 22
Majrel, dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, czy mozna dać na włosy farbę alfaparf 11.21 na przykład z wodą 6% albo mniejszą? żeby nie rozjaśnić, a ochłodzić ocieplające się włosy:) wcześniej kładłam 11.20 z 11.11 z wodą 9% na złoty blond włosy i chciałabym je odświeżać czymś co jakiś czas na chłodno już bez rozjaśniania, bo mają tendencję do żółknięcia niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina90
majrel prosze doradź mi jak mam z baleyagu zejsc do jednego koloru blond. moje naturalne włosy są na poziomie pomiędzy 7-8. teraz mam na głowie misz masz, kogiel mogiel i po prostu porażka. jak wychodze od fryzjera to wlosy sa albo za biale albo zolte.. pomóż proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę już blondu
Witaj majrel, może Ty będziesz mogła mi pomóc :) Już od wielu lat rozjaśniam włosy na blond, rozjaśniaczem lub farbami i stwierdziłam że już mam tego powoli dosyć, ciemnych odrostów i zniszczonych włosów. Jestem zdecydowana na powrót do mich naturalnych czyli ciemny blond, poziom 6/7. Chcę je przyciemnić tylko teraz nie wiem która farba da dobry efekt. Z tego co wyczytałam na forum to mogłabym użyć Alfaparf np. 8.1 z 8 lub 7.1 z 7 ? Lub który inny mix wychodzi dobrze? Czy poziom 7 jest bardzo ciemny? Bo czarnych włosów bym mieć nie chciała tylko taki ciemny popielaty blond. Proszę o pomoc w wolnej chwili . Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rudaaga4 - odcien ten i tak szybko sie wyplucze, dziwi mnie to ze u Ciebie tak wyszlo poniewaz dwukrotnie kladlam te mieszanke na wlosy pozom 7 i bylo ok, jesli chcesz miec na poziomie 8 lub 9 z refleksem typowo rudym to trzeba wlosy wstepnie rozjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie chcę już blondu - odcien 8.01 z 8 pol na pol z woda 3% lub odcien ciemnego blondu z nuta chlodnego kasztanu 7.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - lacrimose - jesli wlosy zolkna po paru myciach to wystarczy blond tonowac co jakis czas tonerem np wella touch 8.81 z woda 3% a farbowac odrost samym 11.11 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaaa to ja
Droga majrel. Mam podobny problem do kolezanki wyzej. mam dosc blondu, chce wrócić do swojego koloru włosów który jest na poziomie 6 w zimie, a w lato jasnieje do 7. Bardzo podbny mam swój kolor do tego na zdjęciu tutaj http://www.plejada.pl/17,55486,news,1,1,maja-bohosiewicz-niezrownowazona-psychicznie,artykul.html Chciałabym wrócić do swjego koloru, jaką byś mi farbę poleciła ? z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksanylka
Majirel, a do mnie nic nie odpisałaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×