Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość suche kłaczki
Noo i olej rycynowy przyciemnia włosy wiec do blondów nie jest zalecany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta jak maciora
Majrel, jak uzyskać taki kolor. Taki chłodny jak tu na pierwszym zdjęciu: Moje włosy są mniej więcej na takim samym poziomie, tylko, że są ciepłe. A w sumie to dziwne, bo zależy w jakim świetle na nie patrzę. I wygląda to tak, że: 1) gdy wychylam się przez okno, to wyglądają spoko, chłodno ALE 2) gdy jestem już na zewnątrz to moje kłaki są mega żółtawo-rudawe Myslę sobie: wtf???? Jakie ja mam te włosy? takie zżółknięte jak jakaś maciora czy jak? KOleżanka mówi, że żółte jak gnój i to mnie unerwiło. I to bardzo. No ale laska jest szczera, więc pewno nie kłamie. Kłamie obraz, który widzę gdy wyglądam przez okno, gdzie moje włosy są chłodne. MOże to wina drzewa, które stoi naprezciw okna i to daje takie efekt? Nie wiem, ale wiem, że nie chcę mieć włosów koloru maciory. Chyba rozumiesz. Czym je ochłodzić, jaki kolor polecasz. Żadne szampony typu niwelujący żółty kolor odpadają, bo u mnie robią platynę i ledwo co udało mi się dojść do tego poziomu zwykłego blondu. Szkoda, że taki maciorowy jest. http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=30798

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Wilicka
Dziękuję, widzę że znasz się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żółta jak maciora - laska na zdjeciu ma raczej jasno miedziany blond daleko jej dożółtego, uzyj alfaparfu 10.1 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia_123
Dobry wieczór wszystkim, mogę dołączyć również z moim pytaniem ? - a mianowicie - Włosy już niejednokrotnie rozjaśniane - odcienie mahoniu i czerwieni miedzianej oraz orzechowego brazu już były, teraz czas na rudość rudości.I proszę o podpowiedź jakimi farbami uzyskam taki kolor rudy? Zależy mi dokładnie na takiej rudości ,a nie czerwono miedziana ostrość , bo takie już były . A że wesele mam za tydzień , więc proszę o radę , widzę że koleżanki zadowolone są z porad majler. http://jejuroda.pl/rude-wlosy-komu-pasuja dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia_123
przepraszam za przekręcenie nicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
Dziś przyjdzie 7/45- tego sie boje ze wyjdzie czerwień i nie wiem co zrobić. Szukam w dalszym ciągu tej 8/64 , być może ktoś jeszcze ma stare zapasy, bo wszędzie jest już nowa paleta . A np. innej firmy 8/64+ 8/4 albo 7/64+8/4? co o tym myslisz? A może jak nie ma takiej , to 8/4 + jakiś mix dający 64? sama już nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta jak maciora
Aha, naturalnie mam blond złocisto-mysi (zależy, jakie światło - latem są złocistsze, zimną mysiowate) z poziomu tak 8-ego. Do tej pory nakładałam to, co akurat było w promo w rossku, a to szampony do 24 myć, a to pianka wellatonu, tak wiesz, ale zawsze były to numery typu 90 lub 900 (pianka) i to u mnie też wywaliło na wierzch bulwers, bo niby na pudełku tego 900 jest fajny taki chłodny blond a co mi wyszło? jakiś sit! złoty, żółty! wtf??? ja się pytam????? wcześniej nawet jak po innych wyszedł mi chłodny to do pierwszego tarmoszenia włosów - gdy wyschły to wyłaziło żółtawe coś - jak mówi moja koleżanka - mam psychiczne włosy, które nie chcą po prostu żreć farby na chłodno. Może i tak. Ona sobie farbuje na czarno, więc ma wy*****ne na wsio, a ja jestem blondynką i tak ma zostać, no tylko taki ładny bym chciała ten kolor. A z rosska jaki to byłby kolor? bo może jakaś farba w promo by była akurat. No myślę jeszcze o tych ALFAPARF - ale czytałam, że nieładne teraz są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
Dostałam , znalazłam więc ok. :) zobaczymy - dzieki, a tak na przyszłośc skoro już nie robią to co w podobie zaproponujesz, żeby uzyskać taki odcień zgaszonej rudości? Możesz też się wypowiedzieć, jaki odcień rudego pasuje do loków? ale nie baranka , skręt normalny i nie puch:) pozdrwaiwm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaga4
Czy żadnego korektora do zniwelowania tej czerwieni nie potrzeba? pytam, bo wiem że tak sie robi i sa dostepone na ich stronie neutralne farby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jolcia_123
Ja farbuje włsoy henna khadi i mam niemal identyczny kolor jak na zdjęciu które załączyłas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTFfff
majrel a czy alfaparf 10.21 wychodzi wiele ładniej niż 10.21 loreal exellenece ? jaka jest róznica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rudaaga4 - 7.45 ma dominujacy refleks miedziany a czerwien to pochodana wiec nie bedzie dominowac czerwony ale jak chcesz to do tego 7.45 daj polowe 8.4 alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do WTFfff - tak alfa 10.21 moim zdaniem wychodzi ladniej od loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żółta jak maciora - nie wiem skad ta dziwna opinia ze nowe alfy sa gorsze, moim zdaniem sa lepsze i trwalsze a zimne odcienie po prostu sa zimne a niektore sooby niby chca zimny , chlodny lub srebrzysty blond i pozniej narzekaja ze sa zbyt chlodne, no coz, z farb sklepowych chlodny blondzik np z preference viking lub helsinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rudaaga4 - raczej w tonacji jak we wczesnijszych fotach, wszytko zalezy od struktury Twoich wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewien czas znikam z tego forum bo mnie nie bedzie , pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majrel tylko wróć :)
Mam nadzieję że wrócisz bo bez Ciebie ten temat nie istnieje 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia_123
Witam , zostałam pominięta:( proszę o odpowiedź na pytanie. Dobry wieczór wszystkim, mogę dołączyć również z moim pytaniem ? - a mianowicie - Włosy już niejednokrotnie rozjaśniane - odcienie mahoniu i czerwieni miedzianej oraz orzechowego brazu już były, teraz czas na rudość rudości.I proszę o podpowiedź jakimi farbami uzyskam taki kolor rudy? Zależy mi dokładnie na takiej rudości ,a nie czerwono miedziana ostrość , bo takie już były . A że wesele mam za tydzień , więc proszę o radę , widzę że koleżanki zadowolone są z porad majler. http://jejuroda.pl/rude-wlosy-komu-pasuja dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACIORAAAAA
I nie błagam nie poczuaj mnie, bo sobie nie zyczę :P Pozdrowionka 🖐️ A skąd ty mieszkasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathani77
Witaj Majrel. Chciałam podziękować za udzieloną radę. Zrobiłam włosy alfaparf 11.11 +11.20 i powiem Ci że byłam pewne , że wyjdą dużo jaśniej! Odrost trochę się różni od reszty ale ogólnie wyszło bardzo ładnie.Dziękuje za poradę.;-) Jesteś nieoceniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ten filmik
Co ten filmik ma wspólnego z tym forum, bo nie za bardzo rozumiem? Ja mam pytanie do Ciebie, Majrel - jak uzyskać naturalnie wyglądający szatynkowy odcień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja tutaj pilnuje :D
majrel na urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWÓJ_FRYZJER
DO jolcia_123: POLECANE FARBY: - Garnier 100% color - złocisto-miedziany blond 743 (intensywny efekt) - L'Oreal Excellence nr 743 (bardzo naturalny rezultat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja tutaj pilnuje :D
Naturlany szatynkowy odcień da alfaparf 6 NB super kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ten filmik
6 NB? wydaje mi się, że za ciemny będzie...ja rozważam coś z poziomu 7-8 na niższej wodzie. 6 NB wyszedłby mi jak ciemny szatyn a ja chcę jasny, szatynkowy kolor, więc chyba nie skorzystam z Twojej porady i sama poszukam, ale dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja tutaj pilnuje :D
No ja się nie znam na farbach i kłakach i mam gdzieś, jak wam wyjdą kolory. Ja teraz tutaj pilnuje tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×