Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość MAjrel wróciła :***
Muła, mułaaa :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam majirel tak jak poleciłaś mi 2 m-e temu pofarbowałam właosy alfaparf 9.13 z wodą 9% odrosty i z wodą 6% resztę, farbowałam już 2 razy, za pierwszym razem wydawały mi się trochę za szare, ale szybko zrobiły się lekko złote, a teraz po drugim farbowaniu, to już nowa wersja farby, na początku wyszły zupełnie szaro-fioletowe, teraz po 3 myciach już jest ok, możesz mi polecić jakiś kolor naturalny, ale nie taki metaliczny, i bez żółtych odcieni, może zmieszać z czymś ten 9.13? na resztę włosów kładę z wodą 6% może położyć z 3%? czy zawsze kolor się zmywa po kilku myciach? i wtedy wychodzi bardziej żółty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel:) jak na włosach farbowanych wcześniej na ciemno, ale już nie farbowanych parę miesięcy, uzyskać efekt ombre - jaśniejszych końcówek? taki lekki, chodzi o nadanie lekkości fryzurze, nie jakąś kontrastową różnicę. Użyć efassora i na to jakąś farbę aby zgasić prawdopodobny pomarańcz, zrobić kąpiel rozjaśniającą, na którą pełno przepisów w internecie (proszek rozjaśniający, szampon, odżywka, woda- czy to w ogóle się nadaje do wlosów?:)) i na to farba, czy po prostu zastosować jakiś rozjaśniacz, np. ten eclaire clair loreala? Który pomysł najlepszy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Hej !! Włosy miałam zrobione majirel 10.21,były zbyt jasne.Teraz zrobiłam u fryzjera 8 i 9.22 pół na pól i jeszcze troche dodała farby 8.2 ze względu na to że miałam bardzo jasny kolor i żeby tak szybko się nie wypłukał.Niestety nie jestem zadowolona kolor jest ciemny i bardzo chłodny.Fakt że włosy mam dziś robione ale nie przyzwyczaje się do nich żle się w nich czuje.Nie wiem co mam z nimi zrobić.Może coś pomożecie. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Dodam że farby byly mieszane z wodą 6% i 20 min trzymała mi na głowie tą mieszanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok katarakta
o marjel wrocila . no w koncu ;) ja chcialam tylko powiedziec ze farba 10nb z alfa wyszla zupenie inna niz zdjecie ktore przedstawilam. wyszedl mi blond bardzo jasny-zoltawy natomiast na zdjeciu tym ktore chcialam byl zup inny kolor. no ale nic. ide do fryzjera zobaczymy czy trafi. mimo wszystko pozdrawiam i dziekuje za wszelkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenu8
Mam naturalne cienkie kręcone włosy średni/ciemny brąz, z małą ilością siwych włosów, więc farbowałam jasnymi popielatymi brązami z majirel. Ostatio ściągnęłam nabudowany kolor efasorem z loreala z 6% utleniaczem i zafarbowałam majirel 7.22. Dalej mi prześwieca żółty kolor, ale mam jasny brąz na głowie, który by mi sie podobał, gdyby nie te żółte refleksy. Zbliża mi się następne farbowanie i boje się, że znowu przyciemnie włosy. Moje pytanie to, czy zostac przy tym 7.22, czy moze pójść w 8.22? Albo wymieszać coś z 8.11? Dzięki z góry za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nenu8 - wszytkie odcienie mairela ktore wymienilas dadza u Ciebie odcien zoltawy lub cieply, jesli chcesz jasnychlodny brąz to z alfaparfu 7.1 lub 6.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ok katarakta - skoro 10 NB jest za cieply to uzyj samej 10 z alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jolis - ja ci polecam zmieszac alfaparf 9.1 z 9 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lacrimose - efekt ombre robisz w ten sposob ze nakladasz dowolny dekoloryzator z woda 6% na srodkowe partie wlosa i konce na folii aluminiowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcik83r
Do majirel: mam naturalne ciemno brazowe wlosy, farbuje od kilku miesiecy na blond, dokladnie rozjasniam je i klade na 15 min farbe z Joanny Szlachetna Perla, kolor jest sliczny, problem polega na tym ze wlosy przez rozjasnianie sa bardzo zniszczone...niechce ich juz tak meczyc ale chcialabym pozostac przy blondzie, niemusi byc az tak jasny oczywiscie. Wiec moje pytanie brzmii, czy musze je rozjasniac? Czy ktorys odcien Majiblondu pokryje moj naturalny wlos? Dodam iz juz farbowalam wlosy farbami Loreala gdy mialam rude i pieknie kolor wychodzil na moich naturalnych :) z gory dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdvxsbfbnfgnghnmj
Mam żółtawe włosy i nie wiem jak się tego pozbyć. Po farbowaniu są wporzo ale po kilku myciach znów wychodzi ten żółty paskudny :( włosy mam na poziomie 10 a miejscami 9. Jak na takich włosach uzyskać taki blond http://nocoty.pl/gid,10052190,kat,89634,title,Ktora-blondynka-jest-bardziej-ponetna,galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenu8
Dzieki, chyba sie skusze i sprobuje tej farby. Mam w domu oxydant loreala, czy musze kupowac koniecznie nowy alfaparf, czy moge uzyc Loreal? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....__________
mozesz uzyć lorala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka96
Witaj Majrel. Mam podbny problem do koleżanki wyżej, po zmyciu się farby kolor robi się żółtawy. Bardzo bym chciała uzyskać taki kolorek, czy to możliwe http://weheartit.com/entry/29246961/in-set/2645081-hair Nie dawni robiłam włosy lorealaem 10.01 z połową 10. Czym uzyskam kolorek wyżej wklejony ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparafka
Witaj, bardzo chciałabym uzyskać poradę w sprawie moich włosów. Włosy moje są podobno na poziomie 6, ostatnio farbowałam alfaparf 8.1 na 9% wodzie i wyszły rudawe. Chciałabym wiedzieć, co mogę na nie położyć, by były jaśniejsze niż moje naturalne, ale w chłodnym odcieniu. Czy jeśli zmieszam 8.1 z poziomem np.7.1 to uzyskam to, co chcę? Czy może samo 7.1 ? Czy wtedy też wyjdzie raczej rudo? Czy jest jakakolwiek farba, która pozwoli mi uzyskać taki jasno - średni -popielaty blond, czy jestem skazana na taki ciemny myszowaty blond lub brąz? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok katarakta
nie nie - nie za cieply. ja chcialam cieply. po prostu inny kolor wyszedl niz chcialam . to po prostu nie ten kolor ktory poradzilas ze jest tym kolorem ;) ale coz. zobaczymy co fryzjer jutro zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agablond
droga majrel:):) a powiedz mi proszę jak wychodzi kolor 9.21 alfaparf?? ze zdjęć które znajduję na necie nie jest za ciemny i nawet ładny, czy wyjdzie na rozjaśnianych włosach? mam w planie użyć teraz na odrost z wodą 9% a na resztę włosów z 3% żeby trochę przyciemnić.. byle do czerni nie przyciemniło ... ;) myślisz że nie wyjdzie mi z tego jakiś dziwny kolor zielony albo żółty??? albo czarny? czy lepiej zmieszać go z jakimś innym odcieniem żeby było ładnie..:) Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petaludka
WItaj Majrel, zdecydowalam sie na farbki alfaparf, z tego co wyczytalam piszesz zeby trzymac na odroscie 35min a konce na 15min, czyli wychodzi 50min:) Dzis przyszly mi farbki, juz w tej technologii cube 3D TECH i jest napisane żeby trzymac 35min,a w ostatnich 10min przeciagnac na konce. Jest napisane ze serie platinum trzymac 50-55 min. Co robic? ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathani77
Majrel czym spowodowane jest wypłukiwanie się koloru do żółtego ? farbowałam mieszanką alfaparf 11.11 i 11.21 i brzydko mi się spłukuje. czy to przez mój pigment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dorcik83r - jesli masz nature ciemny brąz to żadna farba blond a tym bardziej majiblond nie da jasnego blondu raczej ciemne zloto lub zlociste rudawe refleksy, taki odrost nalezy zawsze zdekoloryzowac przed farbowaniem mozesz wyprobowac paste platinium loreala bez amoniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Justyśka96 - majirel 10.01 szybko zolknie, ja ci polecam alfaparf 11.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aparafka - wyszlo tak bo poziom 6 jest za ciemny do odcieni popeilatych z poziomu 8 , sam 7.1 bedzie jak jasny chlodny brąz z kolei odcienie z poziomu 11 nadaja jasny odcien blondu a 11.11 wychodzi bardzo chlodny ale jasny , wyprobuj ewent 9.1 z alfaparf z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ok katarakta - no coz czasem to co jest na zdjeciu a to co mamy w realu rozni sie, wszytko zalezy od struktury wlosa, itp a ja jestem tylko w necie , zycze powodzenia u fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agablond - 9.21 wychodzi albo jak perlowy blond albo taki bezowy blond ale jesli odrosr jest ciemny blond to raczej odrost bedzie jako cieply bezowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do petaludka - jesli to nie jest seria platinium to trzymaj tak jak pisze czyli 35 min i 10 na dlugosciach i koncach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×