Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do nathani77 - tak to prawdopodobnie przez Twoj pigment i tendencje do zolkniecia , nastepnym razem wyprobuj sam 11.11 on dlugo trzyma sie jako zimny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka96
Dziękuję bardzo za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taramtaram
Majrel, Chciałabym zmienić kolor włosów, tylko nie bardzo wiem na jaki. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, oczy mam niebiesko- szare, a kolor skóry taka jasna brzoskwinia. Dodam też, że mam bardzo ciemne brwi i rzęsy. W tej chwili włosy mam pomalowane na bardzo jasny blond. I tu pytanie: pasowałby mi jakiś brąz? Jaki konkretnie? I czy farba wezmie mi na włosach, które były malowane rozjaśniaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel jaki dekoloryzaror możesz polecić do zrobienia ombre na farbowanych na ciemno włosach - na folii tak jak radziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę o ton jaśniejsze.
CZy kładąc na włosy sam oxydant 9% rozjaśni mi odorbine włosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dłuższego czasu walczę z rudawym odcieniem, który powstaje po wypłukaniu się brązowej farby. Obecnie mam majirel odcień 7.13. Kolor jest bardzo ładny, ale źle się z nim czuję. Chciałabym uciec w popielate odcienie. Czy na tym poziomie mogę spróbować 8.11 z 6% oxydantem? Czy raczej powinien to być 7.11? Ewentualnie jakie dwa kolory mogłabym zmieszać ze sobą, żeby zneutralizować ten rudy odcień? I jeszcze jedno pytanie: końce moich włosów są ciemniejsze od tych u nasady. Jak nałożyć farbę, żeby kolor stał się jednolity? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agablond
Droga Majrel:) zaryzykowałam i połozyłam farbe 9.21 na odrost z wodą 9% - wyszło troszkę cieplo, ale ogolnie jest ok, napewno duużo lepiej niż po 11.21;) na resztę włosów nałozyłam z wodą 3% i trzymalam ok 5 minut bo włosy robiły się fioletowe ..! i teraz po wysuszeniu tam gdzie miałam wczesniej rozjaśniane to jest taka sina poświata, czy to się wyplucze? i czy nastepnym razem za 3 tygodnie mogę zrobić np. 8.1 żeby było troszkę ciemniej i bez tej fioletowj poświaty... :):) Pozdraiwam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ok katarakta
Prosze, wrzuc foto po 9.33 alfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁOOOO JEJEUUU
AGA BLOND- TA POŚWIATA SIĘ WYPŁUCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok katarakta
che z chcecia ale juz moja kolezanka zmienila ten kolor bo jej sie nie podobal-byl baaardzo zloty wygladal jak by kto ja plakatowka pomalowal. nie radze go robic bo sraczka pelna ;) to bynajmniej moja opinia i jej poza tym ona jest chlodna wiec moze dlatego jej tak nie pasowalo ale mysle ze mi cieplej tez by bylo dziwnie az w tak intensywnym kolorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no klamczycha
to szczegolnie...ehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agablond
Mam nadzieję że ta poświata fioletowa się trochę wypłucze bo włosy są bardzo chłodne ;)... a teraz chodzi za mną taki blond jaki ma Jennifer Aniston http://intioriginals.blogspot.com/2009/11/brond.html :) i tu pytanie do majrel ;) czy na takim chłodnym blondzie 9.21 da się wyczarować taki kolor przy następnym farbowaniu?? :):) albo przy paru nastepnych;) Jak dla mnie kolor idealny, wymieszać razem kolory 9 i 8 czy 8 i 7 ? Wiem że Jennifer ma zapewne pasemka ale może da się to zrobić w zaciszu domowym :):) Pozdrawiam Gorąco :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁOOOO JEJEUUU
Niektórzy to sami nie wiedzą czego chcą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agablond
Nooo naprawdę ciągle mi inny pomysł do głowy wskakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhdvshvbfhdgfhejgfhgrhf
umhuuu wykorzystujesz dziewczyne, bo sama nie wiesz czego chcesz. Zdecyduj sie a nie ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.parstudio.pl/modelki/monika-gerber/ majrel proszę Cię jak uzyskać taki kolor włosów...obecnie mam położone Revlon revlonssimo kolor pół na pół 10.31 z 9.3 i odrobinkę 8.04 ale to nie to końcówki włosów mam wpadające w zielony...chciałabym zby był to kolorek taki jany ciepły blond wpadający w miedziany ale nadal blond...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to pierwsze zdjęcie po lewej...:) podobno to właśnie copper blonde z majirela ale nie wiem czy to nie 9.04 który jest wycofany...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze sprobuj
alfaparf 11.34 bodajze tam rez maja bardzo jasny miedziany blond zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO PILNIE PROSZE O POMOC
Moj typ urody: lato, natura: mysi blond na poziomie 8/9, aktualnie: zlocisty bez na poziomie 9dol i 10 gora, oczy: niebieskie ciemne ze zlota wyrazna obwodka w okol zrenicy, cera: szaro-brzoskwiniowo-rozowa, trudno sie opala, jednak roz szybko zmienia sie w zlocista opalenizne. Co chcialabym uzyskac: http://i.pinger.pl/pgr313/92745365002218204cc07fc5/blake-lively-20071105-334380.jpg http://i.pinger.pl/pgr294/140879b80001a97b4dcff96c/blake-lively-met-costume-institute-gala-2009-10-217x300.jpg http://i2.pinger.pl/pgr350/7ca587e10000a5534dcff963/90a64_blakelivelyheaderfavorite.jpg 1. czy bedzie mi ten kolor pasowal, czy mzoe lepiej postawic na zlocisty blond poziom 9, lub 9.31? 2. jesli kolor blake lively bedzie mi pasowal, to jaki jest jego odpowiednik z alfy? PILNIE PROSZE O POMOC, GDYZ JUZ ZAMOWILAM FARBE Z ALFY I MUSZE PODAC JAKI KOLOR CHCIALABYM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkinia
droga Majirel mam pytanko jaki kolor uzyskam mieszajac farby alfaparf 10.3 z 10.21??? widzialam tez na palecie kolor 11.34 ale nie moge go nigdzie dostac, nie wiem na co sie zdecydowac, mam szare oczy, swoje naturalne wlosy sredni blond, ciezko sie rozjasniaja bo sa krecone i grube.w jakich odcieniach bylo by mi najlepiej zimnych czy cieplych? teraz obecnie mam bardzo jasny bezowy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkinia
droga Majirel mam pytanko jaki kolor uzyskam mieszajac farby alfaparf 10.3 z 10.21??? widzialam tez na palecie kolor 11.34 ale nie moge go nigdzie dostac, nie wiem na co sie zdecydowac, mam szare oczy, swoje naturalne wlosy sredni blond, ciezko sie rozjasniaja bo sa krecone i grube.w jakich odcieniach bylo by mi najlepiej zimnych czy cieplych? teraz obecnie mam bardzo jasny bezowy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana jolka
marjel-masz pomysl jak pozbyc sie albo szyblo splukac niechciany kolor? dekoloryzacja nie wchodzi w gre. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loveeee <3
jolka- spróbuj umyć włosy w płynie do naczyń, ja kiedyś tak zmyłam farbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana jolka
love-serio czy jaja se robisz? kiedys sie w plynie do naczyn mylo przedluzki a plukalo w lenorze. serio! oczywiscie syntetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveeee <3
Serio. Wiem że nie brzmi to zbyt zachecająco, ale mi pomogło. Możesz też płukać włosy w wodzie z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana jolka
love- faktycznie ,poczytalam o tym i to prawda. bede probowala. dam znac jak idzie. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaaa_____
Daj znać bo też jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10.3 alfa
UWAGA alfaparf 10.3 wychodzi bardzo ciemna i bardzo zlota-stare zloto... nie wiem jak mocno zlota musi byc 10.33, skoro ta jest taka ;/ kolo bardzo jasnego blondu, to to nie lezalo ;/ farbowalam na wlosy bezowe na poziomie 9/10 z oxy 6%, nawet na pasemkach na poziomie 10 wyszla ciemno i mocno zloto ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×