Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość jolcia_123
do Teraz ja tutaj pilnuje :D witam, dziękuję za odp. Z gotowych farb, to wiem , że te przypominają ten kolor, ale takich nie używam , tylko profesjonale , które niestety wychodzą w innym odcieniu , jeśli położę 7/43 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz ja tutaj pilnuje :D
Szatynkowy odcień to szatynkowy. Na poziomie 7 czy 8 to już nie jest szatynkowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Minie :)
Hej 🖐️ Dziewczyny farbowała któraś z was alfaparf 5.32 ? chciałam prosic o fotke jak wychodzi ten kolorek bo w necie nigdzie nie ma :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyblond
Majrel ostatnio polecilas mi zeby wlosy zafarbowac INOA 9,2 i 9,1 9% na odrosty, 3% na reszte (wlosy blond, koncowki zbyt jasne, odrosty na poziomie 6,7). Zamawiajac dzisiaj farbe, okazalo sie ze nie ma juz 2 malych tubek ktore mozna mieszac, tylko 1 duza. Zamowilam wiec dwie farby i odcienie 9,2 i 9,1 (zalozylam ze moge je pomieszac pol na pol?), i czy lepiej nalozyc pierwsze farbe na odrostyz 9% a pozniej na reszte z 3%, czy skoro mam dwie farby, lepiej rozjasnic odrosty z 9%, a pozniej ja zmyc i na calosc 3%? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Do majrel: W sobote zafarbowalam wlosy 11.11 alfaparf, z woda 12%, odrost mialam prawie 2 cm ciemny mysi, sietnie chwycil, zero zolci wlosy sa platynowe, prawie biale;) Jestem zadowolona, ale nastepny raz mysle uzyc koloru ktory wpada w srebro, popiel? jaki nr bys radzila blond bunny? Nie siwy jak starsze panie, tylko popielaty ladny i co sie szybko nie zmyje.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kot
Witam, potrzebuję waszej porady. Mam swoje naturalne włosy w odcieniu średni naturalny blond (tak określiła fryzjerka, ja sądziłam zawsze, że jestem szatynką :). Kiedyś przez długi okres farbowałam na kolor brąz, zazwyczaj używałam Garniera. Przestałam farbować i obecnie mam o ton jaśniejsze pasemka po wcześniejszych farbowaniach i troszkę siwych włosów na czubku. Wszystko jednak w podobym kolorze do mojego naturalnego. Chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru i sama zafarbować farbą allwaves kolor średni naturalny blond nr 07. Jaki utleniacz ile procent zastosować? Jestem zielona w tym temacie. I jak długo trzymać farbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaparf 5.32
Ciemno wychodzi ten kolorek :-o jestem wkurrrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka :(((((((
nom mi też wyszedł ciemno, prawie jak czarny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dont like cricket
majiel- podpowiesz jak uzyskac taki kolor wlosow ?http://www.plotek.pl/plotek/56,79592,10879984,Magda_Mielcarz_zdradza_swoje_sekrety.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agablond
Droga Majrel :) jak wrócisz to proszę o poradę :) w jaki sposób mogę uzyskać kolor ciemny blond coś takiego tak jak ten http://fryzki.blogspot.com/2012/01/ciemny-blond-jasnyzoty-braz-dugie-wosy.html ?? W tej chwili mam odrost ponad 1cm ciemnego blondu a resztę włosów rozjaśnionych farbą alfaparf 11.21, wcześniej miałam robione balejaże rozjaśniaczem, włosy są raczej w kiepskim stanie więc chciałabym je przyciemnić i na razie nie farbować. Wiem że musiałabym zrobić pigmentację włosów naturą myślą że z poziomu 8 alfaparf a później nałożyć farbę tylko nie wiem jaki kolor i z jaka wodą żeby nie spalić włosów. Bardzo proszę o poradę pozdrawiam serdecznie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam pytanko czy któraś z was orientuje się czy jest majirel kolor copper blond jaki to nr ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bladdddddddddddddddddd
aga blond - gzies wczesniej majrel odpisała jakim kolrkiem uzyskac ten odcien, to samo zdjecie byhyło wklejone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonellaaaa
agablond- To rada majrel odnośnie tego koloru. "aby uzyskac podobny ciemny blond wpadajacy w karmel z odrobiną chlodnego jasnego brązu nalezy pomieszac alfaparf 7.13 z 8.13 pol na pol z woda 3%"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAAABRYSIAAA1975oo
Droga majrel, wczoraj zakupiłam farbę alfaparf 3.7 (60 ml) i wodę 3 % w wielkiej butelce. Chciałam Cię zapytać w jaki sposób mam rozrobić mieszankę. Czytałam, że powinna to być proporcja 1:1,5. Czyli jeśli mam 60 ml farby, to powinnam dodać do tego 90 ml oksydantu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonelllaaa
tak, w tym przypadku bedzie to 90 ml oksydantyu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agablond
Ups nie widziałam tego posta a tyle kartek wątku przeczytałam;) dzięki wielkie:) ale tak się zastanawiam czy na wcześniej rozjaśnianych włosach i pasemkach z rozjaśniacza nie wyjdzie mi jakiś dziwny kolor żółty albo coś w tym stylu jak położę ciepłą farbę , z końcówką .13 ?już sama nie wiem co robić przyciemniać czy użyć wody 12% bo 11.21 z wodą 9% chwyta trochę na żółto... a może jak nałożę mieszankę 11.11 z 11.20 z wodą 9% to może będzie trochę chłodniej niż samo 11.21?? Już sama nie wiem co robić a przydałoby się już odrost zafarbować :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAAABRYSIAAA1975oo
Super, dziękuję za błyskawiczną odpowiedź!! Pozdrawiam :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonatka_
Ładne kolorki, niestey jak każda farba troszke niszczy, Ostanio znalazłam sposób. Mam świetną odzywkę OLIVOLIO. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrgrreddd
jonatka przestan reklamowac wszedzie ten shit :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyblond
Kochana majrel, bardzo prosze Cie o porade jak wrocisz. Posluchalam Twojej rady ostatnio i zafarbowalam wlosy 9.1 z 9.2 na odrosty 9% na reszte 3%. Mam wlosy na poziomie 6-7, odrosty wychodza lekko rude, wlosy z tendencja do zolkniecia. Wlosy od polowy (te ktore byly rozjasniane odcieniami superrozjasniajacymi z majiblondu) przyciemnily sie ale wyszly potwornie szare. Po kilku myciach jest lepiej, ale chcialabym nastepnym razem uzyskac neutralny - naturalny blond, ani nie szary, ani nie zloty, rudy, czy zolty, bardziej chlodny. Czy myslisz ze wymieszanie 9.0 (50%,) 10.1 (25% - nie jest tak szary jak 9.1) i 9.2 (25%) z woda 6% jest dobrym pomyslem, czy mialabys jakas inna rade? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyblond
Przeszukiwalam rozne obrazki i chodzi mi o "baby blond". Exelence 10.02, jak taki kolor uzyskac z inoa? Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czarnyblond - jesli chcesz taki blond z farby Inoa to mieszasz odcien 10 z polowka 10.1 z woda 9% na odrost i z 3% na reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agablond - z alfaparfu mieszanka 11.20 z 11.11 bedzie bardzo dobra i wyjdzie chlodno lub sam odcien 11.10 tez wychodzi chlodny mieszasz z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do GAAABRYSIAAA1975oo - tak taka jest proporcja mieszania jak napisalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Czekam na Majrelke :) - podobny odcien mozna uzyskac alfaparfem 6.53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do i dont like cricket - podobny odcien z alfaparfu ma 11.13 z woda 9% lub dla mocniejszego rozjasnienia 12% wszytko zalezy od twojej natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×