Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do belcia- rozjasnic mozesz ten odrost farba majiblond 903 s z woda 12 % lub preference 01 powinien tez dac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do XXXMonika- tak mozna zrobic demakijaz wlosa z profesionalnego loreala efassorem - robisz kąpiel z tym proszkiem dodajac cieplej wody do proszku ktory sie pieni a jesli chcesz mocniej je odbarwic tzn pozbyc sie niechcianego pigmentu mieszasz z woda 6% - dostepny w sklepie internetowym fryzjerskim prosprzet czasem na allegro , cytryna itp raczej nic nie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majirel,zastanawiałam się jeszcze ewentualnie nad Garnier Nutrisse nr 80 Jasny naturalny blond,moje włosy są teraz w takim odcieniu jak na pudełku(wiem że tym nie powinnam się kierować),patrzyłam na tabelkę na pudełku i wynika że chyba też powinien dać radę.Jak sądzisz?Co do majiblond 903 s też nad nim wcześniej myślałam,ale oksydantu 12% się boję,rozważałam 9%.Czy 9% nie rozjaśni ich do jasnego/średniego złotego blondu? Jeszcze mam pytanie co do preference 01 sklepowej ile % ona ma wodę? Jeszcze raz bardzo dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrelko tak zrobie. W czym maja pomoc te jasne naturalne odcienie? Majrel czy obecnie jestes w stanie powiedziec czy uda mi sie z czasem uzyskac naprawde jasny i zimny kolor blond wlosow? Zalezy mi na najjasniejszym kolorze bo wlasnie takie mi pasuja, albo bardzo jasne popiele albo prawie platyna, w ciemnych kolorach przy zimnej cerze wygladam mdlo, im jestem starsza tym gorzej mi w ciemnych wlosach nawet w tych o zimnych odcieniach. W jasniejszych czuje sie lepiej i wyrazniej. Wiem, ze droga do uzyskania koloru blond w moim przypadku latwa nie jest, ale na pewno sa jakies sposoby :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do belcia- nutrisse 80 nie da rady przy takim ciemnym odroscie , preference 01 ma wode 9% , mozesz do majiblondu spokojnie dac wode 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modnyjozef- twoje wlosy naleza do tych na ktorych bardzo trudno uzyskac platyne czy super jasny chlodny blond, na razie jakis czas nie kombinuj i nie mecz tych wlosow , odcienie naturalne w zasadzie przyciemnia ci kolor i zgasza te zielenie i szarosci ale juz widze ze Cie to niezadowoli wiec moze daj wlosom odpoczac jakies 3 tygodnie- ten szary sie zmyje, jeden z najlepszych rozjasniaczy w proszku ma firma alfaparf , ten rozjasniacz naprawde nie niszczy tak wlosow jak inne i fajnie rozjasnia do poziomu 10 , po takim wczesniejszym rozjasnieniu kladzie ie na cale wlosy np farbe alfaparf evolution 10.21 z woda 4% i wowczas paltyna powina wyjsc bez problemu, ale bez wczesniejszego mocnego rozjasnenia Twoich wlosow nie ma szans na jasniutki chlodny blond , jest jeszcze jeden swietny rozjasniacz firmy keune, w hurtowniach fryzjerskich jest do kupienia , dziala podobnie jak ten alfaparf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie bym sprobowala alfaparf ale kupienie go tutaj w UK prawie graniczy z cudem, dotyczy to zarowno farb jak i rozjasniacza bo jesli znajde farbe alfaparf to utleniacza do niej juz nie uwlacze, za to bez problemu mozna kupic produkty do pielegnacji wlosow. Poza tym mam jeszcze puche Goldwella, nie wliczajac oxydantow. Absolutnie nie w glowie mi teraz proby zmiany koloru tylko porzadna pielegnacja bo po tym kolestonie wlosy mam w gorszym stanie niz po rozjasniaczu. majrel masz racje, zadne przyciemnienie mnie nie usatysfakcjonuje bo wciaz zalezy mi na naprawde zimnym kolorze blond, nie chodzi mi o naprawde sztuczny bialy kolor, zle sie wyrazilam piszac, ze chce najjasniejsze:) ale z pewnoscia chce jasne w chlodnym kolorze. majrel a co sadzisz o Pallete XXl, czy raczej nie brac jej w ogole pod uwage sadzac po niezbyt pochlebnych opiniach, ze niszczy wlosy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel proszę powiedz mi czy jak potraktuje rozjaśniaczem całe włosy (obecnie mam takie: http://www.fotoszok.pl/show.php/498444_p1030714.jpg.html ), rozjaśniałam tylko końcówki, to potem mogę pomalować farbą l'oreal 8.1 Copenhagen (zależy mi żeby kolor był w miare taki jak na obrazku może być trochę ciemniejszy) czy lepiej Vikingiem? Pozdrawiam liczę na odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byel jaka maka paka
Za ciemne masz włosy zeby chwycił 8.1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1919
Majrel mam ogormną prośbę , abyś pomogła wybrac mi kolor farby loreal majirel i określiła z ilu procentową wodą jej użyć! Obecnie mam na glowie kolor lekko żółtawy, słoneczny jasny blond na poziome 9 albo 8 (nie umiem dokladnie okreslic ) uzyskany rozjasniaczem u fryzjera . A moim marzeniem jest mieć srednio popielate wlosy takie jak na tym zdjęciu, (bardziej chyba odpowiadaja mi farby z poziomu 8, nie chcialabym od razu miec bardzo ciemnych wlosow, najwyzej z czasem przyciemnić) :http://imageshack.us/photo/my-images/857/77500x640.jpg/ Powiedz mi, czy na moich wlosach po nalozeniu jakiejs zimnej farby w takiej tonacji nie wyjdą one zielone? mam lekką tendencje do żółknięcia włosów ;/ i prosze podaj z jaka woda to robic, bo sie na tym kompletnie nie znam a paniom z hurtowni ciezko zaufac!!! dziekuje za odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel Udalo mi sie znalezc ten Alfaparf Evolution :) 10.21,( sa jeszcze odcienie platyny i czystej platyny), chyba Koleston 12/96 tez ma w nazwie fioletowy blond tyle, ze bez popieli. Nawet myslalam, ze moze jego uzyc za jakis czas. A z drugiej strony, czy te farby Koleston Perfect zawsze tak smierdza okrutnie amoniakiem? Czytajac opinie na temat Kolestonu 12/89 nie spotkalam sie aby ktos narzekal na smrod amoniaku, w tej farbie, ktora ja uzylam zapach byl nie do wytrzymania, nie dosc, ze farba zastygala na wlosach w rekordowym tempie to jeszcze ten duszacy odor amoniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do katherine- musisz rozjasnic wlosy tak aby byly jasniejsze od koncowek czyli taki zdecydowany jasny blond , wowczas kopenhague powinien wyjsc ok z tym ze bedzie ciut cieplejszy od taego co ma modelka na zdjeciu tej farby, jasniej wyjdzie viking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modny jozef- skoro u Ciebie sa dostepne alfaparf evolution to najlepszy bedzie odcien czystej platyny z serii pur platinium PP01 pomieszany z 11.21 , poniewaz one najbardziej rozjasniają z woda 9% dowolnej firmy, koleston z serii special blond maja duzo amoniaku niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do karolina 1919- aby miec taki srednio- ciemny popiel jak modelka na zdjeciu dobrze jest zmieszac dwa odcienie majirel aby uniknac zieleni na zotych wlosach, musisz pomieszac majirel 8.11 cala tubka z cwiartką odcienia majirel 9.22 z woda 6% lub nalozych luo color 9.12 z tym ze luo moze wyjsc za jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel niestety ale PP01 nie ma, sa tylko pp013 i pp015 i tak na cale UK dwa sklepy internetowe prowadza sprzedaz tych farb a tylko jeden z nich ma utleniacze tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marudnego jozefa
A zamów zesz sobie w PL i ktoś z rodziny Ci podeśle. Ja też mieszkam w UK i zawsze tak robię. Jak czegoś tutaj nie ma to dzwonię do rodzinki albo sama zamawiam na stronie internetowej i ktoś mi podsyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednakze sie okazuje, ze jest :D i to w tym samym sklepie tylko, ze asortyment byl nie uzupelniony stad braki w numeracji, ale jest alfaparf :), nosz jeszcze niecaly miesiac temu jak szukalam tej marki w necie to tylko trafilam na pojedyncza saszetke z utleniaczem z Alfapara, ale co tam, wazne, ze w koncu wszystko jest do kompletu. majrel mowisz, ze moglabym uzyc welloxonu 9% jako utleniacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marudnego jozefa
marydna jestes strasznie i nieporadna jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmigrantkaIrl
Hej. Chcę zadać pytanko ale mam problem z określeniem swojego koloru włosów :/ w zimę jest to ciemnawy blond piszę ciemnawy bo ciemny nie jest :) a w lato od słońca rozjaśnia się do średniego blondu z naturlanymi pasemkami i mam pytanie co położyć na te moje włosy aby osiągnąć taki kolorek włosów jaki ma Małgorzata Socha. Z góry dziękuję za opdowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz, dowartosciowalas sie swoimi uwagami? Jesli masz odwage to pisz do mnie na priv albo zaloz osobny watek skoro internetu uzywasz do tego by podniesc swoja niska samoocene. Poza tym dlaczego tchorzysz by pisac pod prawdziwym nickiem tylko pomaranczowym? Mocna w gebie a slaba psychicznie, napisz do mamusi, niech ci przesle cos z Polski czego nie ma tutaj to z pewnoscia humor ci sie poprawi, przeciez ty tak zawsze robisz bo inaczej sobie nie umiesz poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marudnego jozefa
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Wiem że łatwo teraz wpadasz w histerię, bo masz kiepski humor przez glonowy kolor włosów.Nie wyzywaj się za to na innych sama sobie zgotowałaś taki los :) Chciałam doradzić a ty sama naskoczyłaś na mnie więc nie odwracaj kota ogonem. Nie mam konta na tym forum, bo intersuje mnie tylko ten jeden wątek i śledzę go z uwagą. A z resztą co by Ci to dało jakbym miała czarny nick bo nie rozumiem. Jak ci ma ulżyć to Ci podam numer telefonu to zadzwonisz i mi nabluzgasz. Ehhh ludzie paskudni teraz są strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam cos Ci napisac ale daruje sobie i wole zachowac klase niz znizac sie w swoich wypowiedziach do Twojego poziomu. Wez te swoje rady umiesc na portalu spolecznosciowym typu Facebook moze ktos kliknie "lubie to" :) bo mnie one do niczego sie nie przydadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_bela
Do Majrel:) Używam odcienia Viking, ale farby preference strasznie podrażniają mi skórę głowy. W związku z tym proszę Cię o radę, jakimi profesjonalnymi farbkami uzyskam ładny jasny (ale nie ultra jasny) chłodny blondzik? Słyszałam że może majiblond z 6% wodą ładnie wychodzi....a jakie jeszcze? Dodam że swoje mam takie średni blond pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majirel witam, proszę o fachową poradę. 3 dni temu z koloru ciemny brąz( sublime mousse loreal) zeszłam do koloru sarni rudy-nie umiem inaczej tego określić-myślę,że będzie to poziom 5. kolor zdemakijażowałam efassorem i nałożyłam richesse 7.02, moje włosy są w stanie takim jak przed zdjęciem koloru-gładkie i błyszczące. chciałabym zejść do beżowego blondu, widziałam, że polecasz kolor majirel 9.11, który zawsze wychodzi zimny i ładny, oraz kolor 10.21, który n pasemkach zasze wychodzi biały. teraz pytanie: 1.czy teraz,żeby osiągnąć jasny beżowy blond z jasny blond pasmami gdzieniegdzie, powinnam zrobić jeszcze raz demakijaż efassorem, jeśli tak, to po jakim czasie od pierwszego demakijażu? 2.i co potem, co zrobić, jak i co mieszać z czym, w jakiej kolejności, żeby włosy jak najmniej uciepiały( są cienkie)? 3. czym rozjaśnić pasma? myślałam o majimeches, czytałam,że jest delikatny dla włosów, ale wolałabym się oprzeć na opinii i poradzie eksperta, niż na reklamie. 4. mieszkam w Irlandii i nie mogłam znaleźć w palecie majirel kolorów 10.21 i 9.11, znalazłam 911 i 10 i pół.1( 10 1/2.1)- czy to są te same kolory co w polskich kartach kolorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do afro75 - ja polecam majiblond 911 a to nie jest to samo co majirel9.11 majiblond to seria mocno rozjasniajca nawet do 4 tonow i tam wlasnie jest odcien 911 ktory czesti wychodzi jako chlodny bezowy, majirel 9.11 raczej nie rozjasni wlosow a ufarbuje ton w ton, mysle ze masz nadal za ciemn ten kolor aby wyszedl chlodny niezbyt jasny blond , majimeches jest bez amoniaku i moglabys za jakies dwa tyg go uzyc - sluzy on do robienia pasemek ale nie farbuje sie majimeches calych wlosow, jesli chodzi oefassor to mozesz go uzyc za dwa tyg z woda 6% a pozniej mozna by uzyc majiblondu 911 z woda 6% lub luo color 9.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×