Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do olkafasolka- najbardziej perlowy blondzik wyjdzie ci po mieszance odcien farby alfaparf evolution - dostepna na allegro odcien 11.21 mieszasz z 11.11 z woda 9% , majiblond 911 z woda 9% da odcien beżowego chlodnego blondu, koleston 12/89 wyjdzie zbyt szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Jolis- jesli chcesz pokryc siwe wlosy to odcienie z poziomu 10 niestety sobie z tym nie poradza tzn takie jasne blondy rozswietlaja siwizne co daje dobry efekt ale jej nie pokryja , jesli chcesz poziom 10 to mieszasz majirel 10 z 10.1 lub 10.13, a ile procent jest tej siwizny?? bo jesli ponad 60% to fajna jest farba lorela color supreme- farba specjalna dla bardzo siwych wlosow , wowczas nawet poziom 10 pokrywa siwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) jeszcze pytanko o aktywator - ilu procentowy będzie najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond.ewelinka
Majrel, dziękuje ślicznie za odpowiedź, bardzo mi pomogłaś. Mam jeszcze tylko pytanie. Dlaczego ta farba z loreala z woda 9% a nie 12% tak jak wcześniej robiła mi fryzjerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond.ewelinka
Zapomniałabym... ten diacolor do zlikwidowania żółci zaraz po farbowaniu nakładać na mokre włosy czy najpierw wysuszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakasia85
majrel, Z natury jestem ciemna blondynka- taki mysi blond, zachcialo mi sie farbowania, wiec przemienilam sie na jasny blond, glownie farbowalam farbami Londa- perłowy blond, świetlany. Niestety po jakims czasie znudzil mi sie ten kolor i chcialam deko przyciemnic, obecnie farbuje średnim blondem. Wlosy sa juz troche ciemniejsze, ale dalej mi sie to nie podoba. Chyba chcialabym wrocic do swojego ciemnego blondu,takiego jasnego brązu-ale chlodnego. Jaką farbę mi polecasz- z tych drogeryjnych? Z tego co czytałam londa ciemny blond wychodzi bardzo ciemno,więc boję się jej użyć...Nie chcę znowu dla odmiany wyjść za ciemna:/ Czytałam o farbach garnier ciemny blond, albo z swarzkopf farba srebrzysty średni blond? Możesz mi coś polecić? Na te profesjonalne raczej narazie mnie nie stać, chwilowy brak gotowki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do patilek- woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blond ewelinka - mozesz diacolor nakladac na wilgotne wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_ffasolka
Dzięki wielkie:) Ale mi teraz zabiłaś ćwieka;) Dotąd myślałam że najlepszą dla siebie farbę muszę wybrać między majiblondem a kolestonem.... Ale skoro mówisz że alfaparf będzie najlepsza, to oczywiście w najbliższym czasie wypróbuję. Zależy mi na chłodnym, perłowym blondzie bo mam wiele widocznych popękanych naczynek... Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do małakasia85- najładnij wychodzi cimny blond z farby loreal preference H - ombrie , obenie jest promocja tych farb w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do olka fasolka- majiblond jest bardzo dobry ale niestety nie ma takiego wyboru super jasnych i chlodnych blondow jak alfaparf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlki
Spróbuje zatem z Luo. Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Bardzo dziekuje za odpowiedz.Nie mam jeszcze tak duzo siwizny ale juz troche tego jest.A moze zamiast 10 uzyc 9 i 10.1 lub 10.13 ? Co o tym sadzisz? Czy lepiej pozostac przy pierwszej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossia089
Droga Majirel proszę o pomoc, obecnie farbuje włosy na jasny blond 8.38, chciałabym jednak nieco zmienić odcień by delikatnie wpadał w rudy, karmelowy blond jak na zdjeciu poniżej: http://www.we-dwoje.pl/fryzury;-;srednie;wlosy,artykul,361.html?foto_id=11. Jakiej farby majirel, inoa lub jeszcze innej użyć, lub jak je zmieszać by uzyskać podobny odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Jeszcze mam jedno pytanie na jakiej zasadzie dziala farba Loreal Color Supreme? Ma pewno slaba wode i nie rozjasnia wlosow a nadaje im kolor w przypadku bardzo duzej ilosci siwych wlosow.Moje wlosy naturalne sa jasne i u mnie odrost jest malo widoczny.Farbe kladlam ponad 2 m-ce temu i praktycznie z polozeniem nowej farby moge jeszcze smialo poczekac.Wiec moze ta farba poradzilaby sobie z moim odrostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Jeszcze mam jedno pytanie na jakiej zasadzie dziala farba Loreal Color Supreme? Ma pewno slaba wode i nie rozjasnia wlosow a nadaje im kolor w przypadku bardzo duzej ilosci siwych wlosow.Moje wlosy naturalne sa jasne i u mnie odrost jest malo widoczny.Farbe kladlam ponad 2 m-ce temu i praktycznie z polozeniem nowej farby moge jeszcze smialo poczekac.Wiec moze ta farba poradzilaby sobie z moim odrostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szzzara
hej majrel! mam wlosy na poziomie 9 jasno-zolty blond (wynik tego ze w blond przeistoczyłam się poprzez nakładania rozjasniacza przez fryzjera i nie mialam nalozonej potem zadnej farby ani tonera) moje naturalne wlosy to jasny szatyn, ciemny blond. Szukam farby , która nada moim włosow chłodne, popielatego kolorku nie powodując efektu glonów czyli zieleni ani przesadzonej gołębiej szarości!!! . Zalezy mi na ciemniejszym (ale niezbyt ciemnym) odcieniu poziom np. 8 . Jesli to możliwe zaproponuj farbę i oxydant ktory jednoczesnie rozjasni mi troszke odrosty, zeby nie roznily sie one znacząco od wlosow na dlugosci (moj naturalny to poziom chyba 6) . Dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Jeszcze mam jedno pytanie na jakiej zasadzie dziala farba Loreal Color Supreme? Ma pewno slaba wode i nie rozjasnia wlosow a nadaje im kolor w przypadku bardzo duzej ilosci siwych wlosow.Moje wlosy naturalne sa jasne i u mnie odrost jest malo widoczny.Farbe kladlam ponad 2 m-ce temu i praktycznie z polozeniem nowej farby moge jeszcze smialo poczekac.Wiec moze ta farba poradzilaby sobie z moim odrostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jolis- mozesz uzyc 9 i 10.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jolis- farba supreme ma skoncentrowane pigmenty kilku odcieni , dziala to w ten sposob na silna siwizne ze skoncentrowany barwnik gleboko osadza sie w strukturz siwego wlosa i idealnie go pokrywa , miesza sie farbe z woda 6% ale warunek jest jeden musi byc ponad 60% siwwych wlosw poniewaz jesli jest ich mniej klor wychodzi zbyt intensywny i przytłumiony poniewaz farba ta brzydko osadza sie na wlosach ktore nie sa siwe, ja najlepsze doswiadczenia ma wowczas gdy klientka ma ponad 70% siwych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do gosia089- karmelowy lekko miedziany blond mozna uzyskac stosujac majirel 8.34 lub luo color 8.34 , recital preference odcien Florence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Szzzara - niestety ale zadna farba nie da efektu poziomu 8 chlodnego blondu na wlosy ktore masz na poziomie 6, muisz sam odrost rozjasnic dowolnym rozjaniaczem a pozniej nalozyc na calos luo color 9.12 lub luo color 8.21 ewentualnie evolutions alfaparf 9.1 zmieszany z 9.21 z woda 6% ale odrost musisz potraktowac rozjasniaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Droga Majirel.Jutro bedę farbować włosy Loreal Preference 01.Doradziłaś mi aby nałożyć na odrosty na 35 min a potem na 15 minut na całość.Chciałabym moje włosy trochę jeszcze rozjaśnić i moje pytanie jest takie czy jak położę resztę farby na 15 minut na całość to czy to wystarczy aby się rozjaśniły czy muszę na całość nałożyć na 45 minut?Przypomnę że odrost mam w odcieniu jasny szatyn i w ciągu dwóch miesięcy zeszłam balejażem z brązu na raczej jasny złoty blond.Czy preference 01 to farba bardzo silna?Czy mogę po dwóch balejażach nałożyć na całe włosy na 45 minut czy radzisz na 15 minut.Przepraszam że tak Cię męczę,ale odkąd jestem blondynką jestem jakaś taka mniej kumata :-) Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szzzara
majrel a co myslisz o kolorze 8.1 lub 8.11 z majirel? czy na moich wlosach rozjasnionych o lekko zoltawej(zlotej?) poswiacie moga wyjsc glonowate ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szzzara
aha i gdybym zdecydowala sie na odcien luo color 8.21 to uzyc ja z woda 6 czy 3 procentowa? strasznie boje sie efektu zielonych wlosow, rude jeszcze zniose .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeee
do Szzzzara W koloryzacji luo stosuje sie WYLACZNIE rewelator luocolor -woda utleniona w kremie o stezeniu 7,5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do szlarra- luo color 8.21 nie wyjdzie ci glonowaty, na allegro kupisz caly zestaw - woda do luo color ma 7,5 % ale mozna tez uzyc 6% natomiast nie mniej bo nic ci nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do belcia- lepiej trzymaj na dlugosciach i koncach 15 min , bo preference 01 jest farba rozjasnaijaca i jest mocna, wlosy tam gdzie byl balejaz sa uwrazliwione wiec tam trzyma sie krocej, przy kolejnej koloryzacji mozna juz trzymac dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×