Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do mala bela- odcien preference viking ma nr techniczny 9.1 - jego odpowiednikiem jest luo color 9.1 , majirel 9.1 , Inoa9.1 alfaparf evolution9.1 koleston perfect 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modnyjozef- spokojnie mozesz uzyc welloxonu 9% do rozjasniacza alfaparf, tylko poczekaj troche i nie rozjasniaj tych wlosow juz teraz bo naprawde ci sie bardzo zniszcza , teraz zainwestuj w dobra maske nawilzajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, czyli za 2 tyg efassor z 6%, na to majiblond 911 z 6% na całą glowę. żeby uzyskać parę ładnych jaśniejszych pasm pomiędzy tym 911, muszę jeszcze po efassorze rozjaśnić wybrane pasma majimechem? i co na nie nałożyć żeby ładnie kontrastowały z resztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za poradę, na pewno skorzystam, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Droga Majirel.Zdecydowałam że zamówię majiblond 903 s(chociaż na niektórych aukcjach pisze że jest wycofywany) i oksydant 9%.Mam jeszcze jedno pytanie jak nałożyć tą farbę,czy tylko na odrosty i na jak długo,czy potem przeciągnąć na całość i na jak długo?Moje włosy były potraktowane rozjaśniaczem loreal profesjonalny -dwukrotny balejaż na brązowych farbowanych włosach.Włosy nie są zniszczone,w podobnej kondycji jak przed balejażem.Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_bela
Dziękuję za odpowiedź:) A czy ten majiblond 911 z wodą 6% również da podobny efekt jak Viking? I która z tych farb które napisałaś wychodzą najładniej? Przepraszam że zanudzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mala bela- luo color 9.1 wychodzi ładnie i chlodno, majiblond 911 wyjdzie jasniej od vikinga bo jest to farba rozjasniajaca choc z woda 6% az tak jasna nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do belcia8210- 903 s na odroscie trzymasz ten odcien 35 minut na reszte przeciagasz na jakies 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marzeenkkaa- a kto niby na tych zdjeciach ma blond , bo aktorka grajaca Majke jest ciemna szatynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do afro75 - tak efassor nakladasz na konce i dlugosci , po wysuszeniu wlosow pasemka majimeches robisz na folii a pomiedzy folie nakladasz 911 majiblond z woda 6% choc zamiast tego majiblondu dla kontrastu moze to byc odcien majirel 10.1 lub luo color 10.12 ktory ladnie kontarstuje z pasemkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marzeenkka- patrzylam na zdjecia mariety żukowskiej i podobny kolor farby ma loreal preference M -Baikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeeeenkaaa
Dziękuję.... A czy ten Bajkał to jest odcień ciepły czy chłodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmigrantkaIrl
wkleiłam powtórnie posta bo mnie pominęlaś :P Hej. Chcę zadać pytanko ale mam problem z określeniem swojego koloru włosów :/ w zimę jest to ciemnawy blond piszę ciemnawy bo ciemny nie jest a w lato od słońca rozjaśnia się do średniego blondu z naturlanymi pasemkami i mam pytanie co położyć na te moje włosy aby osiągnąć taki kolorek włosów jaki ma Małgorzata Socha. Z góry dziękuję za opdowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marzenkaa- odcien BAIKAL M to odcien beżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do EmigrantkaIrl - Małgosia Socha ma odcien jasnego lekko miodowego blondu - podobny odcien mozna uzyskac luo color 9.21 lub preference loreala odcien Chicago lub majirel 9.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do majrel ... moj kolor to ciemny blond,włosy za łopatki. Chcialam troche rozjasnic moj kolor i użyłam szamponu loreal satynowego blondu nr 801, i fajnie wyszedl , ale z czasem jak kolor zaczał sie spłukiwać włosy zaczely nabierac miedzianych refleksów w słońcu ... nie bardzo mi sie to poboda :-( dwa razy już stosowałam ten odcien i juz wiem ze to nie to. Teraz zastanawiam sie nad odcieniem 910 lodowy blond rowniez casting creme gloss , jest troche jasniejszy , ale czy jak go teraz zastosuje to nie wyjdzie jakis rudy albo jakies zolte odcienie tego sie boje, a i czy pokryje odrosty. Chodzi mi o nie za jasny chlodny blond .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mlilo- odcien casting 910 wcale nie wychozi taki jasny i chlodny wiec na pewno bedzie jasniejszy od 801 i nie powinien miec zadnego miedzianego czy złotego refleksu, te odcienie casting daja naturalny efekt i lekko rozjasniaja wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskamaska
do majrel Mam 2 farbki majirel 10 i 10.1 jak je wykorzystac? Zalezy mi na wyrownaniu koloru i zneutralizowaniu zoltawych przy odroscie /pokryciu spranego 902 majiblondu/ Odrost naturalny jest na poz. 9 a moze i jasniejszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel dziekuje za szybka odpowiedz :-) zatem jutro wyprobuje i zobaczymy co z tego wyjdzie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do baskamaska- jesli odrost naturalny masz na poziomie 9 to najlepiej jak zmieszasz te odcienie majirela ze soba , na calą tubke 10.1 dodaj polowe 10, odcien powinien byc bardzo jasnym blondem z lekka chlodna poświatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskamaska
Wielkie dzieki majriel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_beti
Majrel kochana:) Chciałabym położyć na długości majiblond 911 z wodą 6% żeby je trochę ochłodzić. mam w domu jeszcze z pół dużej butelki 9%. Powiedz mi czy można dolać wody do potrzebnej ilości utleniacza 9% żeby uzyskać 6%? I w jakiej proporcji? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel - bardzo proszę o poradę Mam na włosach baleyage zrobiony z palletty natural color - średni brąz do tego pasemka z rozjaśniacza + moje naturalne jasny brąz. Obecnie mam już 4 cm odrosty swojego naturalnego koloru, natomiast na reszcie włosów są jasne pasemka i bardzo mało brązu. Chciałabym zrobić sobie na całej długości włosów piękny brązowy kolor - coś w kierunku czekolady, praliny. Bardzo proszę o radę w jaki sposób to zrobić, żeby nie wyszły mi ani rude włosy ani czarne. Jakiej farby użyć? Z góry dziękuje za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Droga Majrel.Kupiłam jednak Loreal Preference 01,majiblond 903 s jest ciężko dostępny i pewnie wkrótce będzie wycofany.Otóż na instrukcji są 3 sposoby farbowania i nie wiem jak się do tego zabrać.Są podane dwa sposoby do włosów już farbowanych: -przypadek 1 -na włosy już farbowane Preference Blondissimes-nałożyć farbę od nasady włosów na 40 minut a potem na 5 minut na długości i końcówki. -przypadek 2 - na włosy już farbowane jasnym odcieniem - nałożyć farbę od nasady włosów,rozprowadzić pozostałą mieszankę na całej długości i końcówkach włosów.Pozostawić na 45 minut. Według tej instrukcji wynika że powinnam się zastosować do przypadku 2,ale czy 45 minut na długości i końcach włosów to nie za dużo jak na moje włosy które przeszły drogę z brązu do blondu.Zastanawiam się czy wystarczy nałożyć na odrosty a po 30 minutach nałożyć resztę mieszanki na cała długość włosów i pozostawić na 15 minut.Czy mam jednak zastosować się do instrukcji?Poradź majrel,Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Belcia- naloz preference 01 na 35 minut na odrost a pozniej przeciagnij na reszte wloswo na ok 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mzetka- naloz na calos farbe preference Bruges E- jasny brąz , ładnie wyrowna kolor a odcien powinien byc brazem z lekko czekoladowa poświata, naloz go na calos na 30 minut, drugim kolorkiem ktory daje ładny odcien to majirel 5.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×