Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do beti beti- raczej odradzam rozcienczanie wody 9% ale jak już musisz to odlej 35 mll wody 9% i dolej 35 ml przegotowanej i ochlodzonej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_beti
dziękuję bardzo za odpowiedz. Skoro jednak nie polecasz rozcieńczania oxydantu to może jednak zastosuję 9%? Czy jest duża różnica między 6% i 9%? To znaczy, czy jest duża różnica w delikatności dla włosa...? I z jaką wodą majiblond 911 wychodzi najładniej? Przepraszam że tak zanudzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do beti beti - to zalezy jaki naturalny masz kolor wlosow, majiblond 911 przy naturze od ciemny blond do sredni blond wymaga wody 9% jesli mamy na farbowane juz wlosy na jasny blond nadac refleks chlodny dajemy 6% , oczywiscie przy 9% farba zwieksza moc , ale mozesz te wode rozcienczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_beti
chmmm...ciężko mi stwierdzić jakie są moje naturalne włosy. Myślę że coś pomiędzy 7 a 8. Więc na odrost pewnie lepiej zastosować 9% żeby ładniej chwyciło? A na długości rozcieńczyć. A z Twojej praktyki na takich włosach jak moje ładniej wychodzi majiblond 911 czy luo 10,1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reira
Witam wszystkich ! Farbuję włosy od wielu lat na różne kolory ale od roku staram się farbować na naturalny jasny brąz. Niestety farbki czesto wychodzą sztucznie no i się wymywają. Niedawno farbowalam moje wypłukane jasno brązowe-rudawe włosy farbą Loreala Excell 10 nr 7.13 i początkowo byl bardzo ciemny ale po 2 tygodniach wypłukał się i był rewelacyjny. Wyglądał bardzo naturalnie, jaśniutki brązik. Podziwialam go przez tydzień... Potem zaczal zmywac sie bardziej i bardziej... no i teraz mam znów uwielbiany wyprany jasny brąz z jakimis tam rudymi refleksami ;P Zastanawiam sie co na nie nałożyć. Marzę o mysim, naturalnym, chłodnym blondzie wpadającym w brąz. Zastanawialam sie czy użyc znow Excell 10 7.13 czy moze spróbowac 8.13 ( jest on jasniejszy od moich włosów ale moze zniszczylby rude refleksy i nadał chłodny odcień ) Co myslicie ? A moze jakis inny odcień doradziłybyście mi ? Moze Excellence albo Preference ? Byłabym wdzięczna gdybyście coś mi doradziły ! Z góry dziękuję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Majrel - a co myślisz o serii loreal Casting Crme Gloss kolor czekolada, czy na takich blond pasemkach z rozjaśniacza wyjdzie kolorek taki jak na opakowaniu czy czarny? Co do farby, którą mi poleciłaś, czyli preference Bruges E- jasny brąz nie mogłam nigdzie znaleźć, czy to jest seria loreal RECITAL PREFERENCE? Może to są trywialne pytania, ale na koloryzacji w ogóle się nie znam, proszę więc o wyrozumiałość :) czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mazetka- tak to jest odcien recital preference , dostepny w rossmanie , drogeriach natura, casting czesto wychodzi ciemniej na wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
jeli masz wlosy na poziomie 8 to luo 10.01 wychodzi bardzo ladnie, natomiast majblond jest mocniejszy , silniej rozjasnia 911 zazwyczaj wychodzi jako chlodny bez na wlosach, luo color nadaje wlosm piekny polysk i jest delikatniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_beti
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź i cierpliwość;) Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Reira- excell 10 nr 8.13 bedzie u ciebie dawal efekt lekko ciemnego blondu ale w tonacji cieplej, wyprobuj loreal excellence creme 7.1 - daje efekt chlodnego ciemnego blondu lub Inoa 6.07 - ciemny blond chlodny naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaca
Droga Majrel Niedwawno prosilam Cie o rade i takowa otrzymalam, ale jednak znow musze zapytac.Poradzilas mi uzycie samego koloru zlocistego (wczesniej mieszanka 8.3 i 8.34) jednakze widze ze moje wlosy nieladnie wyplukuja sie ze zlocistych kolorow, robia sie zolte a w sztucznym swietle wygladaja zielonkawo. Przez lata mialam juz rozne kolory wlosow, najlepiej wspominam odcien Toskana 6.23 jednakze jest on troche za ciemny, najlepiej wygladal po kilku myciach bo zmywal sie u mnie do rudawego kasztana.W jaki sposob moge uzyskac majirelem podobny odcien ale jasnieszy, cos okolo 8 lub miedzy 7 a 8. Obawiam sie ze 7.23 wyjdzie chlodno czy mozna go jakos zmieszac aby byl jasniejszy i cieplejszy? Mialam juz 9.23 , ladny kolor, troche jak przybrudzony, zmywal sie szybko ale nie zostawial zoltych wlosow, troche za jasny.Podoba mi sie tez odcien 8.42 ale ten tez musialby byc mieszany bo nie chce byc calkiem ruda. Moze moglabys mi podpowiedziec jakies mieszanki, jestem gotowa wyprobowac. Ciagle nie jestem pewna w jakim odcieniu bedzie mi najlepiej. Podpowiem tylko, ze mam bardzo jasna karnacje w cieplym odcieniu, jakby zoltawym ze sklonnoscia do zaczerwienien, oczy niebieskozielone ze zlota otoczka, naturalne wlosy poziom 8 cieply odcien, no i mam 40 lat. Przepraszam za brak polskich znakow w pisowni i z gory bardzo dziekuje za Twoja pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do guaca- skoro w 9.23 bylo ci ok ale ciut za jasno to wyprobuj 8.13 pomieszany z domieszka cwiartki 7.23 lub dosc fajnie wychodzi 8.31 z ćwiartka 6.32 , ewntualnie luo color 8.23 , do Twojego typu urody pasuja ciepłe beże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, majrel proszę o poradę. Chciałabym zapytać jak i co mam zrobić aby z koloru który aktualnie mam na włosach (L'Oreal, Richesse 4,0) dojść do odcienia rudego. Mój naturalny kolor włosów jest także zbliżony do tego koloru, ponieważ jak kolor sie zmywa to praktycznie nie widać odrostów. Podaje linki na których są kolory włosów które mi się podobają. http://pomponik.pl/galerie/podpatrzono/nowy-image-iwony-wegrowskiej/zdjecie,1183800,4, http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu?t=w%C5%82osy%23rude zdjęcie 3 i 4 Myślałam aby zrobić dekoloryzacje efassolem a potem nałożyć jeden z tych kolorów(loreal majirel 7,46, 6,46) , ale nie jestm do końca pewna który będzie najlepszy i czy wogóle uzyskam taki kolor. Dodam także że mam ciemne oczy i brązowy odcień skóry. Proszę o poradę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dycia55
Bardzo dziękuje za wszystkie porady , mam nadzieje, że coś nareszcie wybiore z tego co mi podałaś bo już mam bzika na punkcie farbowania :D a tak przy okazji przegladając neta natknełam sie jeszcze na kolorki które by mi się podobały więc mam ogromną prośbe do Ciebie majrel o określenie ich :) http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura969651.htm http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura980477.htm I mam jeszcze jedno pytanie odnośnie odzywiania włosów bo planuje zakupic serum z loreala i myślałam nad tymi: FIBERCEUTIC BOTOKS SERUM serum dogłębnie regenerujące, RENEW C ABSOLUT REPAIR cellular regeneruje włosy bardzo uwrażliwione , lub SERUM ABSOLUT REPAIR cellular REGENERUJĄCE SERUM DO WŁOSÓW BARDZO ZNISZCZONYCH i nie wiem na co się zdecydować bo moje włoski pilnie potrzebują regeneracji Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do dycia 55 - obydwa preparty czyli maski do wlosow sa bardzo dobre, modelka z pierwszego zdjecia ma odcien majirel 4.15 lub preference Caracas M1 , drugie zdjecie odcien preference Paris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mada 1009 - musisz wlosy rozjasnic pasta paltinium lub paltifizem z loreala , efassor moze byc za slaby aby pozbyc sie tego richess , nkladasz go na konce i srodkowe partie wlosow , dopiero na sam koniec przy odroscie, wlosy musza sie rozjasnic do zlotego blondu, pozniej spokojnie mozesz klasc 7.46 z tym kolor ten bedzie taki rudo - czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoa
do majrel- Bardzo prosze o rade.. mam dekoloryzowane wlosy na to nalozona garnier jasny blond. Kolor jest szary i taki bezplciowy,nawet lekko czasem wpada w zielony... Mysle o farbie inoa bo mam wlosy bardzo zniszczone i sianowate i nie chce juz ich meczyc. Interesuje mnie odcien 8-jasny blond. Czy ozywi on ten kolor i troche rozswietli? I czy nie bedzie za jasny? Bo z kolei nr 7 to juz za ciemne dla mnie. Myslalam tez o luo color ale czytalam ze inoa lepiej "odzywia" wlosy. Dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do INOA- z tego co piszesz to rozumiem ze farbowalas farba garniera nr 8 - jasnlony blond co dalo efekt lekko zielonkawy , tak czasem jest przy odcieniach naturalnych blond ze daja na danej strukturze wlosow taka poświate , wiec koloryzowanie Inoa - jasny blond - ten sam refleks co garnier moze dac ten sam kolor, użyłabym raczej Inoa 8.21 co powinno dac chlodny bez lekko perłowy ale nie za jasny lub z poziomu 8 Inoa 8.13 czyli klasyczny bezowy blond , wszytkie odcienie zmieszaj z woda 6% , co do luo color to tez jest delikatna farba ale moim zdaniem mniej trwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond.ewelinka
Droga majrel, proszę o radę. Od dłuższego czasu fryzjerka nakłada mi farbę loreal 10 z wodą 12% (zapisała mi to na karteczce żeby pamiętała co robiła). Podoba mi się ten odcień ale wolałabym coś delikatnie chłodniejszego. Niestety z uwagi na to, że mam malutkie dziecko nie mam czasu chodzić do salonu i chcialabym sama zrobić sobie koloryzację. Z tego co widziałam na allegro jest kilka rodzaji farb loreala. Jakiej powinnam użyć? Mam odrost średni blond, mniej więcej coś takiego (może ciut jaśniejszy): http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://flashfashion.pl/UserFiles/System/Mini/img_49789b678606a.jpg_280x400.jpg&imgrefurl=http://flashfashion.pl/models/mariana_idzkowska&usg=___J4HKZYSuwSMxqEVnvDf6xgesXU=&h=400&w=266&sz=25&hl=pl&start=30&zoom=1&tbnid=BWtC_plYlZFKXM:&tbnh=135&tbnw=89&ei=EJjvTf6QHI2g-AbjsaXdBw&prev=/search%3Fq%3Dciemy%2Bblond%26um%3D1%26hl%3Dpl%26biw%3D1007%26bih%3D452%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=0&page=3&ndsp=15&ved=1t:429,r:1,s:30&tx=53&ty=74 A taki jest efekt koloryzacji tym nr 10 z wodą 12%: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.113325732078499.18408.100002032188619#!/photo.php?fbid=113533875391018&set=a.113325732078499.18408.100002032188619&type=1&theater Pamiętam, że w innym salonie (Loreal Matrix) zawsze kładziono mi najpierw jedną farbę po której miałam lekko żółte włosy, a zaraz po niej jeszcze coś delikatnego na 15-20 min i to dawało już ładny odcień pozabawiony żółci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlki
Droga Majirel! Proszę o poradę. Czy jest sens nakładać Luo odcień 9.1 lub 10.12 na ciemne blond z natury odrosty czy Luo stosuje sie tylko do włosów jasnych z natury? I czy Luo stosowany co miesiąc na całe włosy faktycznie ich nie niszczy? Bardzo sie wypłukuje z naturalnych włosów? Miałam nałożyć majiblond z 6% wodą za Twoją poradą na włosy potraktowane Kolestonem 10.16 z wodą 9% (po Kolestonie wyszły żółto-miedziane. Ale poczekałam trochę i miedż sie wypłukała na szczęscie z tym że pojawiły sie już odrosty. Teraz mam żołtawe włosy (choć nie jest tragicznie) , ciut za jasne i niestety widoczny już odrost. Nie wiem czy w tej sytuacji lepszy będzie Majiblond 911 czy Luo 9.1 lub też inna farba. Chciałabym chlodniejszy odcień taki bardziej naturalny. Kusi mnie strasznie ta Luo tylko nie wiem czego sie spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlki
Dodam tylko że zanim zrobiłam sobie 2-letnią przerwę w farbowaniu stosowałam Koleston 11.0 z 9% wodą oraz Koleston 9.1 z 6% wodą . Po 11.0 za pierwszym razem miałam żólte odrosty za kolejnym były już bardzo jasny blond naturalny ( ale za jasny) natomiast po 9.1 miałam szarość dnia która bardzo długo nie chciała sie wypłukać i paskudnie sie w niej czułam ale na fotkach wygładała bardzo ładnie. Ale ogólnie byłam zadowolona z tych farb. A tu taka wtopa z tym 10.16, widocznie perłowe odcienie nie są dla mnie:) Zresztą faktycznie najlepiej czuje sie w naturalnym blondzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoa
do majrelk Na palecie ta 8 wygladala pieknie dlatego mnie zaintrygowala. Wiem z autopsji,ze to co na palecie malo ma sie z rzeczywistoscia. Dziekuje ci serdecznie. Wybiore cos z tych kolorkow co polecasz i dam znac jaki efekt. Pozdrawiam;) ps. Jak milo,ze jest ktos taki jak ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, od kilku lat farbuję włosy (tylko szampony koloryzujące, najpierw poziom 5, potam jak wypłowiały to 6) na złote bądź ciepłe odcienie, chciałabym teraz nieco ochłodzić włoski. położyłam ostatnio 6A z ColorSync, włosy ożywione ale wciąż w ciepłych barwach. czy 6.1 lub 6.07 z Inoa da radę coś zdziałać? widziałam też na palecie popieli 5.17 ale nie chcę już takich ciemnych włosów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_ffasolka
Droga Majrel Naczytałam się wiele na ty forum i interesuje mnie jaśniutki chłodno-perłowy blondzik. I zastanawiam się nad kolestonem 12,98 i majiblondem 911. Czytałam wiele opinii i ciągle nie mogę się zdecydować.... Doradź proszę która z nich jest lepsza? Którą uzyskam ładniejszy odcień na myszowatych włosach (skłonnych do żółknięcia) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Droga Majrel ! Prosze o porade.Moj wyjsciowy kolor wlosow to jasny mysi blond i niestety mam juz sporo siwych wlosow. Wlosy mam rozjasniane na poziome 10.Ostatnio polozylam farbe Loreal excellence 10.21 i 9.1. Kolor wyszedl dosyc ladnie jednak nie do konca jestem zadowolona z pokrycia siwych wlosow.Wczesniej robilam takze Syossem 9-5 mrozny perlowy blond i ten kolor mi bardzo odpowiada jednak ta farba nie kryje siwych wlosow.Chcialabym sprobowac farby profesjonalnej np loreal.Wiem ze aby pokryc siwe wlosy i nadac im chlodniejszy odcien musze uzyc dwoch farb. Farby w kolorze naturalnym bez refkesu np .10 ,ale nie wiem jaki drugi kolor powinnam uzyc,ilu procentowa wode i ile czasu powinnam trzymac na odroscie ,a ile na pozostalych wlosach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blond ewelinka- jesli lubisz farby loreala to z majirela mozesz farbowac na poziomie 10 z tym ze aby zniwelowac ten zołty pomieszaj go z 10.1 pol na pol, z woda 9% inna opcja to farba koleston perfect z welli odcien 12/22 wychodzi taki bezowy jasniutki blond - dajesz wode 9%, do niewlowania zolci mozna uzyc zaraz po farbowaniu diacolor 9.01 z woda 1.9% lub 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Mamaolki- trzeba niestety probowac np z tym luo color pniewaz moze sie okazac ze odcien 10.12 wyjdzie u Ciebie ladny i chlodny lub o ton ciemniejszy 9.12, luo color jest delikatna farba i nie penetruje tak gleboko wewnetrznej struktury wlosa dlatego za kazdym razem farbuje sie calos wlosow ale trudno mi przewidziec czy u Ciebie wyjdzie dobrze, 9.1 luo color ci odradzam bo mozesz miec ten sam efekt co po kolestonie 9.1 czyli zbyt szary kolor, natomiast jesli sluzyl ci koleston to mozna ten 9.1 pomieszac z 9.0 wowczas kolor bedzie stonowany i bez zbytniej szarosci - woda do tego 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do patilek- najchlodniej wyjdzie Inoa 6.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×