Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Koma 123
Dziękuje Majirelko za poradę. Jeszcze nie wiem na co się zdecyduję, ale trochę mi się już "rozjaśniło" w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pralina- 530 to odcien cieplego brazu to dlatego dodatkowo wybija ci po wczesniejszych koloryzacjach rudawy kolor, musisz uzyc cos w chlodnej tonacji np preference Bruges E- jasny braz lub excellence creme 7.1- popielaty blond ale on wychodzi jak jasny chlodny szatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga majrel, wykonalam dzisiaj probke farby na pasemku, po ok 8 min wlosy zaczely przybierac sinawy kolor wiec splukalam farbe w efekcie wyszledl nawet dosc chlodnawy blond ale z sinoniebieskawa poswiata. Zrobilam probe poraz drugi na nowym pasemku i tym razem zaryzykowalam i odczekalam tyle czasu ile mi radzilas, oczywiscie co 10 min sprawdzalam stan moich wlosow, efekt ten sam. Wprawdzie zolty kolor zostaje wyeleminowany ale za to rudy juz mniej. Wychodzi na to, ze powinnam trzymac farbe nie dluzej niz 5-6 min :), tylko ze niedostatecznie wybije rudawy kolor. majrelko jestem ciekawa Twojej opini w tej sprawie bo zastanawiam sie czy nakladac te farbe, odczekac iles tam minut zanim wlosy beda robic sie szarawe ale jak mowilam w moim przypadku jest to maximum 8 min, czy trzymac przez planowany czas w nadziei, ze ta szara poswiata z czasem sie "spierze" boc jeszcze owa nadzieja zostaje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal exell 10 8.13
Mam pytanko jak wychodzi ten kolorek na rozjaśnionych włosach ? Schodziłam z czerni i mam włosy w nieładnym kolorze i kupiłam dzisiaj tę farbę ale boję się nałożyć. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modny jozef- ta szara poswiata wypluka sie po kilku myciach ale powinien kolor przykryc zotko , naloz farbe przy nasadzi i koronie wlosow na dluzej a na dlugosciach i koncach trzymaj krocej, zote wlosy trudno jest pokryc tak by nie bylo takiej szarej poswiaty, bo z drugiej strony jak dasz odcien opalizujacy np 12/22 z koleston czy 10.21 z majirela to takiej zolci moze nie przykryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do loreal excell10 - excell 10 wychodzi bardzo ciemno na wlosach i ma sie nijak do tego co na zdjeciu czy testerze tym bardziej ze schodzilas z czerni - choc nie wiem jaki masz teraz kolor, excell 10 jest juz wycofana z Polski to co jest w sklepie to ostatki, ja osobiscie nie lubie tej farby poniewaz nie da sie tak szybko jej nalozyc a trzyma sie 10 minut , na roznych forach na temat tej farby wiekszosc pisze ze kolor jest nieudany bo za ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modny jozef - no chyba ze bardzo nie lubisz blond wlosow w takim lekko szarym kolorku , ale jak mowilam taka poswiata sie spierze , mozesz jeszcze sprobowac koleston 12/22 jest taki perlowy opal, ale trudno mi przewidziec czy kolor bedzie u Ciebie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal excell 10 8.13
Zrobiłam i mam ładny naturalny, chłodny średni blond w sumie nie taki jak bym oczekiwała ale lepszy niż ten co był. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal excell 10 8.13
ahaa ale trzymałam tylko 4 minuki bo faktycznie szybko ciemniał, jakby sie komus przydało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal excell 10 8.13
Chyba mi sie cos przwidziało jak pisałam ten komentarz :( popatrzylam pod swiatlo i mam siwe :( o matko :( powiedz mi Marel co mam zrobic zeby sparac ta swizne ? prosze :( co moge polozyc jeszce na to ? :(:(:( czy myc i myc i myc ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do excel 10-ten siwy sie wyplucze po paru myciach , nie warto znowu niszczyc wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal excell 10 8.13
Spieszyło mi się i zanim odpisalaś połozylam, a mogłam poczekac :( w pokoju sa nawet spoko ale jak poszłam z lusterkiem do okna to masakara :( wiem ze juz nie warto niszczyc ale jakbym połozyla jakis ciepły albo naturlalny kolor to czy by to cos zmieniło ? o ja głupia baba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralina
majrel bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, zrobię tak jak mówisz pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do excell- a co tym razem polozylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal excell 10 8.13
noo właśnie to 8.13 z loreal excel :( wydawalo mi sie w sztucznym swietle ze jest spoko a w swietle dziennym masakra. Myje cały czas włosy i troszke jaby pusciło ale jest brzydki paskudny siwy. Moze połoze cos ciełego albo naturlanego jednak ? pomoz mi prosze bo sie powiesze chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel raczej juz nie bede kombinowac i naloze 12/89, tylko zastanawiam sie ile czasu trzymac u nasady wlosow a ile na koncowkach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
Mjarel pisalam już tutaj wczesniej. Miałam zółte kłaki i polozyłam na to loreal preperence 8.1 kolorek ladny i zniwelował wszytsko ale chciałabym na tym zrobić sobie cieniutkie pasemka ale nie wiem jaka farbe wybrac zeby rozjasnila do jasniutkiego blondu bo rozjasniaczem nie chce niszczyc juz wlosów. Jaka farbe bys mi poleciła do tego zabiegu ? Zbieraj opłaty za te porady :) ...ale dopiero jak juz mi odpowiesz...:D Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do excell10- mozesz polozyc cos w cieplym odcieniu blond np 9.3 excellence creme lub preference odcien Chicago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal excell 10 8.13
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) Nałożyłam i jest o wiele lepiej :) Nie wiem co zrobiłabym bez Twojej pomocy, pewnie jeszcze bardziej bym zepsuła włosy. Dziękuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po farbowaniu, totalna porazka :/, wlosy mam w kolorze hmmm, rudym, szarym i zielonym, jestem zalamana :/, jedynie to pasemko na ktorym wczoraj testowalam farbe jest jeszcze najbardziej wyjsciowe. majrel nie watpie, ze ta szarosc sie zmyje ale ta bura zielen? Szczerze mowiac spodziewalam sie, ze Koleston mniej inwazyjnie zadziala niz farba drogeryjna a jednak. Zalaczam zdjecie http://imageshack.us/photo/my-images/846/dscf2930p.jpg/ majrel czy jest jakas droga ratunku na pozbycie sie tego koloru, na ciemno nie chce juz ich farbowac, wole juz miec biel na wlosach niz te ekologiczne kolory :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modnyjozef- nie wiem dlaczego Twoje wlosy tak dziwnie reagują z farbami majacymi chlodny refleks tym bardziej ze w 12/89 nie ma popielu tylko jest srebrny barwnik, mam wrazenie ze po tym castingu tak zareagowaly wlosy, na razie muj je w szamponie przeciwlupiezowym , ten refleks zniknie, pozniej mozesz nalozyc ten excellencecreme 10.21 cala tubka i pol 9.1 albo mozesz tez nalozyc jakis neutralny blond np majirel nr 9 lub luo color nr 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bozia- jesli chcesz pasemka na tym kolorze po kopenhague to farby bardzo jasne blond sobie nie poradza , ewentualni mozesz sprobowac najjasniejsze blondy superozjasniajace np nutrisse 101 lub wellaton 12/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modnyjozef- lub nalozyc jeszcze mozesz blond dosc neutralny z nutrisse nr 80, ale ja widze ze Twoje wlosy raczej sa szare a nie zielonkawe, to i tak sie wyplucze , widac ze Twoje wlosy kiepsko sie rozjasniaja tzn wybijaja na żółto - duza ilosc tzw czerwonej melaniny we wlosach naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel na zdjeciu tego nie widac, ale normalnie zielen jest widoczna i to dosc mocno i juz nie tylko na calych koncowkach ale na dlugosci i co dziwne najwiecej jej jest po prawej stronie glowy niz po lewej. Nie wiem czy to barwnik z moich wlosow czy to po brazowej farbie jaka zostala uzyta do balejazu. Fryzjerka, ktora robila mi balejaz sama stwierdzila, ze mam "dziwne" wlosy, ktore utleniaja sie na zimne i cieple kolory, nie potrafila tego wytlumaczyc inaczej jak, ze albo zmiany hormonalne albo taka moja natura. majrelko po jakim czasie moge nalozyc farbe? czy mam odczekac standardowo te dwa tygodnie az kolor szary nieco zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modnyjozef- poczekaj jakies poltora tyg, stosuja jakąs maske nawilzajaca na wlosy, a pozniej naloz jakis blond w tonacji neutralnej np sredni blond nutrisse garniera 80 lub excellence creme nr 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majrel.Mam prośbę o udzielenie mi porady odnośnie wyboru farby rozjaśniającej.Otóż poprzez dwa balejaże zeszłam z farbowanego brązu na jasny złocisty blond (profesjonalny rozjaśniacz loreala w salonie).Mam odrosty w kolorze jasny szatyn.Szukam farby która te dosyć ciemne odrosty wyrówna do tego jasnego złocistego blondu.Szukałam farb drogeryjnych Loreala ale większość rozjaśnia maksymalnie z ciemnego blondu a ciemniejsze pisze że są niezalecane.Tak więc proszę o poradę jakiej farby użyć,może być też profesjonalna majirel(i jaki oxydant).Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXMOnika1980XXX
Czy jest jakiś szybki sposób aby zmyć farbę z włosów ? słyszałam o szamponach przeciwłupiezowych że pomagaja szybciej uporac sie z niechcianym kolorem czy to prawda. Sa jakies zmywacze do zmycia farby ? jak tak to bardzo prosze o polecenie czegos. Wczoraj zafarbowałam włosy i mam brzydki kolor, farbe trzymalam bardzo krotko ale i tak chwycila. Miałam ladne blond wlosy ale chialam troszke przyciemnic a teraz sa jakeis takie w dziwnym kolorze szaro, brązawe, bezowe nierownomierne. A moze cytryna pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×