Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość gerkam
Z drugiej strony naczytałam się wiele pochlebnych opinii o alfaparf - jeżeli chodzi o blondy. Nie mogę mięć nic ciepłego i wpadającego w złoty bo ewidentnie do mojej karnacji pasują tylko chłodne, z tym że nie te sine czy wybarwione do białego. Mam delikatne włosy wiec opcja najpierw odbarwiania odrostu a potem nakładanie farby odpada - raz dałam sie namówić i miałam potem siano na głowie. Sama kilka razy stosowałam Feria 102 (rozjaśniały się do ciemnego, truskawkowego blondu) natomiast fryzjerka od jakiegoś czasu robi mi balejage wiec w połączenie z tymi pasemkami wychodziło to całkiem Ok i mogłam tak sobie farbować odrosty i odświeżać kolor pomiędzy odnową balejage. Niestety ten balejage wytrawia mi kolor,owszem pasemka szybko łapią piękny odcień blondu ale równie szybko wypłukują się wiec nie jestem długo zadowolona z koloru. Ratuję sie touchami typu Revlon Profesional nutri color 931 które odświeżają kolor. Takie błędne koło - stąd pytanie jak z farbami alfaparf, czy jest opcja żeby nie robić pasemek i jednocześnie uzyskać jasny, chodny, beżowy odcień blondu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kobietki :) Może któraś jest w stanie mi pomóc. Powiedzcie mi czym różnią się farby alfaparf 9nb i 9.31 wydają się takie podobne i nie wiem którą wybrac. Byłabym wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitko wyzej. Jak nie masz pojecia o farbach- a nie masz , to radze fryzjera. 9 nb to naturalny blond ( wychodzi cieply mocno) , 9.31 to zloty z odcieniem popielatym. Nikt nie powie co masz wybrac bo nikt nie zna Twoich wlosow i gustu. Do fryzjera. Do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1515
Czy ktoś orientuje się jaki mniej więcej wyjdzie kolor loreal preference jasny brąz złocisty 5.3, nałożony na włosy które były rozjaśnione z czarnego i potem farba jasna mleczna czekolada i są teraz w kolorze średniego brązu z dość mocnym odcieniem czerwieni i rudości? Rozjaśniałam i farbowałam u fryzjera i nie jestem zadowolona z koloru, ani trochę nie przypomina tego który wybrałam z próbek kolor*****cę teraz zafarbować sama, najlepiej preference lub exellence tylko nie wiem jaki brąz wybrać żeby nie był rudy ani czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklamena
witam mam pytanie do znawczyn tematu mieszania farb L'oreala Farbuje ciemnym blondem nr 6 nie wiem czy ten numer jest w Polsce,poniewaz gdy bylam latem w Polsce nie widzialam tego numeru. Ale do rzeczy,ten ciemny blond po kilku myciach wyglada jak jasny braz,nawet bardziej orzech laskowy. Chcialabym przyciemniec kolor o ton,nie bardzo wiem jak to zrobic.Juz przeczytalam,ze nalezy stosowac ta sama firme,ale tez ta sama linie i tu nie wiem o co chodzi? Bede wdzieczna za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Pomocy!!!! Właśnie farbowalam włosy i zamiast pięknego blondu mam zloty rudy. Doradcie! Czy do farby loreal perfect mogę zmienić wodę na mocniejsza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka22
Droga Majrel, Po ponad 3 letnim rozjaśnianiu włosów zamarzylam o przyciemnianiu:) Na mojej naturze (5/6) miałam kładzione blondy naturalne z poziomu 9. Położyłam sklepową floridę loreala 7.3, dość szybko się wypłukał a ciemniejsze kolorki bardzo mi się spodobały (włosy kruszyły się przy tym blondzie i chciałam zbliżyć się do natury z ciepłą nutką:) Po 3 tyg położyłam więc castinga 6.30 caramel i znów to samo... kolor wypłukuje się do trudno określonego blondu:( Marzy mi się taki kolor jak w linku http://voila.pl/index.php?f=1807602#prettyPhoto/0/, Jaką farbą sklepową uzyskałabym taki odcień? (6.35 havana loreal?), a może za kilka tygodni znowu ten casting (5.35?) Z góry dziękuję za odpowiedż:) Anuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AzjatSMok
Loreal Excellence nr 7 MASKAKRA. Wczoraj farbowałam włosy, mam ciemny blond wpadający w rudy, chciałam mieć włosy popielate bez odcienia rudego i co mi wyszlo?... MEGA RUDY. Szczególnie widoczne przy skórze no masakra. Użyłam 2 opakowań. Zapłaciłam za to 160 zł (mieszkam w Danii) i kupa ;(. Jestem ruda i muszę teraz odczekać przed następnym farbowaniem. Jedyny ratunek fioletowy szampon, ale nie wiem czy w tym durnym kraju cos znajde taniej, pewno tylko z biosilka za 150 zł !!! ;( buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz przyciemniać stopniowo z 9 najpierw 8 potem 7 i musisz się liczyć, że jednak włosy wciąż będą się wypłukiwać do tego blondu, który jest "pod spodem", ale z czasem będą ciemniejsze ;) i Casting to akurat bardzo kiepski wybór, bo poza blondami, to jest tylko szampon koloryzujący więc wypłukiwać będzie się dużo, dużo szybciej niż trwała farba z amoniakiem (u mnie Casting przyciemniający schodził z blondu już po 1 myciu i to prawie całkowicie :O) ; lepiej użyj farby z amoniakiem, bo te bez amoniaku (Prodigy, Olia) schodzą tak samo jak Casting żeby zejść całkowicie z jasnego blondu musisz po prostu poczekać aż odrosną;) przerabiałam to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AzjatSmok-----> nie bardzo rozumiem Twojego zdziwienia? przecież wybrałaś odcień 7.0, czyli odcień NATURALNY, a nie POPIELATY, czyli 7.1 więc to oczywiste, że odcienie naturalne nie wychodzą popielato a z rudym odcieniem zwłaszcza jeśli były kładzione na włosy, które nie były potraktowane uprzednio rozjaśniaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, i rudości gasi się NIEBIESKĄ płukanką, a nie fioletową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniek890
Hej, Być może taki temat był już poruszony jednak nie mogę go znaleźć w gąszczu wypowiedzi... W związku z tym, że żaden fryzjer czy drogi, czy tani, z polecenia czy nie nie potrafił mi wyprowadzić nigdy koloru. Miałam na włosach całą paletę blondów od czubka głowy aż po końce. W końcu postanowiłam sama coś z tym zrobić i zaczęłam używać farb z Loreala. Na początku nie do końca byłam zadowolona z uzyskiwanych odcieni, ale zauważyłam, że te farby idealnie, równo pokrywają całe włosy. Używałam farby Loreal Excellence 10 Naturalny Baby Blond i otrzymałam wymarzony przeze mnie efekt. Używałam jej od ponad roku jednak została ona wycofany z produkcji. I tu właśnie mam do Was pytanie i proszę bardzo o radę. Jakim innym kolorem z tej serii mogę zastąpić Naturalny Baby Blond? Rozumiem, że takiego samego nie znajdę, ale coś maksymalnie zbliżonego i przez Was sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farba Inebrya 10/0 da identyczny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,mam nadzieję że u Was uzyskam pomoc.Pofarbowałam włosy na kolor dzika śliwak(kolor wyjściowy średni brąz)kolor jak dla mnie tragedia,czy mogę przefarbować na czekoladowy brąz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa bloond
hej dziewczyny mam pytanie moze ktoras z was wie jak uzyskac kolor wlosow jka kaisa bujakiewicz majac żółty blond z gory dzieki za info ponizej link jaki chce uzyskac kolor https://www.google.pl/search?tbm=isch&q=kasia+bujakiewicz+mali+giganci&ei=HgofVaToJ8utsAGd_YKwDQ#imgdii=_&imgrc=xRZZEoYzmE6DeM%253A%3BkpuXYf2-CwDyRM%3Bhttps%253A%252F%252Fmedia.jastrzabpost.pl%252Fwp-content%252Fuploads%252F2015%252F03%252FAll-ONS_2029404-Katarzyna_Bujakiewicz-770x1017.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fjastrzabpost.pl%252Fgalerie%252Fmali-giganci-zobaczcie-co-dzialo-sie-na-planie-programu-galeria_95884.html%3B770%3B1017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Przyszłam prosić o poradę, bo w sprawie kolorystyki jestem delikatnie mówiąc mało zorientowana.Czy mogę pomieszać kolory farby Luo Color 8.02 i 9.21 ? Nie będą się gryzły ? Czy może do tej 8.02 lepiej dodać 9.12 ? Bardziej zależy mi na efekcie opalizującym niż popielatym.Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanny
A First Class stamp http://cainawning.com/residential/ buy desyrel font High inflation has already started to erode Brazilians'purchasing power, threatening the popularity of President DilmaRousseff who is trying to appease a nationwide movement againstpoor public services and corruption sparked by a hike in busfares last month.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesley
Can I use your phone? income aldactone online stout eligible The improvement in the presidentâs ratings comes almost exclusively from Democrats.  Approval hit a record-low 69 percent among Democrats last month during the situation with Syria.  The new poll finds 84 percent of Democrats approve -- an increase of 15 percentage points.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmitt
A staff restaurant aldactone 50 mg for facial hair "We have made efforts to conclude FTAs (free tradeagreements) with already 45 countries. But usually those FTAsare used to strengthen our business relationships with ourpartners," Kim told the Economic Club of New York.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristopher
Where's the postbox? motilium generic rq I thought I read the recent bad summers and cold winters 'were' as a result of climate change.....oh anywhoo.... its amazing that we all use the inventions and take the advice of experts 'until' there is some popularist band wagon to jump onto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steep777
I'm a housewife buy cheap methotrexate Karen's top sustained were holding at 40 mph (65 kph) lateSaturday afternoon. But that was down from 65 mph (105 kph) onThursday and 50 mph (80 kph) on Friday, and National HurricaneCenter forecasters in Miami said data from an Air Forcereconnaissance plane showed Karen could soon lose its status asa tropical storm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clement
Do you have any exams coming up? http://adoptingteensandtweens.com/category/show-archives/ paroxetine price walgreens The Clinton project and other miniseries are part ofComcast-owned NBC's effort to lift its prime-timeratings and draw live audiences to one-time events, a defenseagainst later viewing on digital video recorders that makesprograms less valuable to advertisers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willis
Best Site Good Work robaxin 750 Cash flow from operating activities more than doubled to 1.2billion euros, thanks to an efficiency programme that reducedworking capital and disposals of assets including hundreds offilling stations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett
I'm a member of a gym purchase albuterol A lesson for the municipal bond market could come from what happened to New York City in 1975, when the New York state legislature created a State Financial Control Board led by the governor to oversee its finances when the city was swamped by $3.3 billion of debt and near bankruptcy, an analyst said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moses
An estate agents clomid generic Consumer Focus and Age UK recommended that environmental and social levies were applied on a per-unit of consumption basis, rather than a per-household basis, âÂÂto protect fuel-poor households which, on average, consume less energyâÂÂ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×