Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość g 87
Wyglądają ładnie ale nie wiem czy kolor się szybko nie schodzi i płowieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam farbowalam wlosy pianka perfect musse 1200 i wyszly mi zolte wlosy moj kolor naturalny to taki mysi blond poradzcie mi prosze jaka farba to zniwelowac marze o takim czysciutkim jasnym chlodnym blondzie. zastanawiam sie na kolestonem 12/89 jak myslicie? Ewe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa69
witam Hmm od czego by tu zaczac, zaczne od poczatku. Najpierw mialam wlosy rozjasniane blond po poltora roku zaczelam farbowac je ciemnyi brazami az wyszly czarne i mialam je z poltora roku az teraz chce jakis fajny braz sobie zobic wiec kupilam kolor 6 i 6.32 ktore chce wymieszac a wczesniej niedawno zeszlam z czarnego i czubek glowy mam taki kurczak zolto pomaranczowy a reszta wyszla taka ciemna rudo rdzawy kolor. eh czy ta farba pokryje mi wszystkie wlosy i wyjdzie ruwny kolor? jaki oksydant uzyc 6 czy 9%? prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, nakładałam alfaparf 11.11 po rozjasniaczu, bez niego moje włosy po farbach z 12% wodą są herbaciane. Dlatego muszę je rozjasniać rozjasniaczem.... 11.11 alfaparf farba na moich włosach wyszła niebieska, czysto jasno niebieska tam gdzie włosy były jasniejsze w miejscu bardziej żółtych pasm chwyciła stalowo zielonkawo. Efekt taki, że musiałam usuwać to kapielą rozsjasniającą na niskim%. Bardzo proszę o poradę, chciałabym uzyskać czystą platynę, jasne ale bez żółtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia1992
Droga majirel poradź jakim kolorem uzyskam zloty blond nie za ciemny nie za jasny mam kolor naturalny ciemny blond ,i czy farba majirel 8.30 uzyjac 9%oxydantu da mi dobry efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAJREL JUZ TU NIE PISZE OD ROKU CHYBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 1515
Witam Jeśli jakaś dziewczyna jest mi w stanie pomóc będę bardzo wdzięczna. Moje naturalne włosy są ciemno brązowe i mam około 20% siwych włosów. Jeżeli farbuję włosy na kolory typu brąz, czekolada to wychodzą kruczo czarne i pokrywają te siwe. Natomiast wszelkie kolory typu jasne brązy, karmele to wychodzą takie brązy, ale za to nie łapią na te siwe. Przetestowałam już wiele farb, tańszych i droższych, i zawsze ten sam efekt. Byłam też wiele razy u fryzjera i prosiłam o zafarbowanie na kolor brązowy, a za każdym razem wychodziłam z włosami czarnymi. Czarnych nie chcę, bo szybko widać siwe odrosty. Szukam farby, która daje brązowy kolor i na taki sam brązowy zabarwia też siwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 1515
Aha Kupiłam właśnie farbę loreal preference jany złozisty brąz vergine, ale się zastanawiam czy nią farbować. Może ktoś wie na jaki kolor zabarwia one siwe kosmyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak braz,ale w blondzie wiem ze preferance slabo lapie siwe natomiast exellance bardzo dobrze pokrywa siwki i jest bardzo trwala,nie wyplukuje sie tak szybko jak preferance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 1515
Dzięki O, mi akurat exellence też jakiś jasny brąz nie złapał na siwe, a preference mroźny kasztan tak, tylko że kolor wyszedł taki mocno czerwony brąz. To pozostaje mi jednak zafarbować tym złocistym jasnym brązem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weronika moze na blogu kokardka mysi znajdziesz pomoc.Nie wiem czy teraz odpowiada na pytania bo otworzyla swoj salon..ale wpisz pytanie pod jej ostatnim postem,a nuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 1515
Dziewczyna faktycznie potrafi zrobić cuda z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majirell 8.11 Witam, Majirell 8.11 była fajna dla moich włosów i kolor mi pasował jednak szybko wypłukał się kolor z siwków(od razu słabo je pokryła). Dodała wodę 6% Na str jednego ze sprzedawców ostatnio pojawił się wpis "Dla odcieni o zimnych refleksach (1/2): Zmieszać 1/2tuby odcienia podstawowego (4/5/6/7/8/3) na tej samej wysokości tonu + oxydant 6%" Włosów siwych mam mniej niż 50% czyli powinnam użyć jednego odcienia natomiast czy pomieszanie by pomogło? A może powinnam użyć 8.1 zamiast 8.11 zęby pokryć siwki. Do tego obecny kolor mam po londzie 8.38 i ten kolor mi nie odpowiada (jest za ciepły) a włosy są mocno przesuszone... Czy powinnam pomieszać farby i czy mogę użyć 8.11 na obecny? Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel proszę o radę. od lat szukam swojego koloru włosów i nie moge go jakoś odnaleźć. Z natury mysi blond, od lat farbuję na ciemnie kolory, ostatnio mroźna czekolada Casting. Miałam dwuletnią przerwę od ciemnych włosów, najpierw słomkowy blond i czułam się ok, potem bardzo jasny i było już gorzej. Wróciłam do ciemnych i w sumie lepiej się czuję, ale potrzebuję porady fachowca. Mam oczy zaro niebieskie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati008
Droga Majrel Jestem pełna podziwu dla Twojej wiedzy na temat farb Alfaparf. Chciałabym prosić Cię o poradę w doborze farby Alfaparf Cube. W kwietniu zbliża się pewna impreza u mnie w rodzinie i chciałabym zaskoczyć wszystkich pięknym naturalnym bardzo jasnym blondem. Włosy mam z natury b.ciemne-poziom 3, długości po kilku rozjaśnianiach i farbie blond z poziomu 8 (lekko zielonkawy). Odrosty często mi rudzieją, nie chciałabym też całkowitego żółtka. Bardzo proszę Cię o pomoc. Moja fryzjerka nie umie mi pomóc i mnie zawiodła, widzę, że dobrze znasz te farby. POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luta77
Droga Maljer, farbuje włosy na odroście 9,13 i 9,01 z maljera,pozostałą długość mam rozjaśnioną- czym je mogę odświerzyć aby nie zniszczyć- czy np 3% wodą z wyżej wymienionymi kolorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta 123
Droga Majirel, czy stosując farbę alfaparf 7NB zmieszaną z wodą 9% , na włosach farbowanych ostatnio 6 z welli colour touch plus, otrzymam kolor zbliżony do: http://princessofmoon.home.pl/ALLEGRO/WLOSY/PASMA_60CM/AUKCJA/jasny_braz_12.jpg ? zależy mi na takim kolorze, teraz ta 6 jest za ciemna, naturalny mój naturalny kolor to 8 z miodowo bezowymi refleksami. Czy może samo 7NB nie wystarczy i będę musiała to z czymś zmieszac? z góry dziękuję za pomoc. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o pomoc. Farbowałam włosy garnierem colors naturals 111, ale szybko się wypłukiwał, więc koleżanka polecila mi Loreal Preference. Uzyłam 10.23 i wyszło rudo ... co kompletnie nie pasuje do mojej karnacji, po około tygodniu spopieliłam joanna(golebi popiel) wymieszana z odzywka i była po prostu bajka , cieszyłam się kolorem 3 miesiace ( odrost był ale w podobnej tonacji wiec sie az tak bardzo nie rzucał w oczy) , teraz powinnam się farbnąć. Chce wypróbować 10.1 z preference ale wszedzie jest tylko 9.1 ( obawiam sie ze bd za ciemny). Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wychodzi 10.1 albo polecic jakis zamiennik który nie wypłucze się tak szybko jak inne farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały problem tkwi w tym że wszystkie farby z drogerii są dobre ale tylko w reklamie nidy nie idzie przewidzieć jakie mogą być nieporządane efekty stosowania tego typu farb. W cenie takiej farby 90% to reklama telewizyjna i koszt aktorek które w nich kłamią, nie zastanawia was dlaczego fryzjerki nie używaja tych farb ?? Dla przykładu mogę powiedzieć że nawet najtańsza farba fryzjerska nawet allwves http://www.vitalitys.eu/pl/162-farby-do-wlosow-allwaves jest o wiele lepsza od mega mocno reklamowanej farby z marketu . Piękne pudeło i fajna bodelka w TV nie zapewni wam pięknych włosów bo są to produkty produkowane masowo w wielkich fabrykach, natomiat produkty fryzjerskie tworzone są z pasją przez najlepszych fryzjerów i to oni towrzą produkt po doświadczeniach w salonie fryzjerskim a nie po badaniach marketngowych naczym można świetnie zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka B
Majrel,farbuje włosy Alfaparf 11.13,ale jest za żółto,z jakim kolorem moge to wymieszać,aby wyszedł taki czysty dziecięcy blond,nie szary ani nie żółty?Pozdrawiam serdecznie Ewka B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Zakupiłam farbę majiblond 903s przez allegro, i nie dostałam polskiej ulotki, Może ktoś z Wam ma dostęp do takiej? będę wdzięczna, pozdrawiam Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majirel mam pytanie odnośnie farbowania, właśnie zeszłam z ciemnego brazu za pomocą metody "kąpielowej" i wyszły mi żółto rude włosy wiec zafarbowałam je lorealem excellence 10,21 i wyszły mi trochę jaśniejsze zółto-rude , czasem mam wrazenie że przy ciemnym świetle wpada w zielony :/ teraz chciałabym to jakoś zmienić bo nie tak to miało wyglądac :/ marzy mi sie taki kolor: http://i4.dobramama.pl/e4ab2fc27121edcedd94fd7b53e27f09/Zrzut%20ekranu%202012-05-28%20o%2019.11.56.png czy jeśli teraz użyję koloru marjirel 10.21 i 9.1 to mi taki wyjdzie?? tylko pytanie z jakim oxydantem?? 6% czy 9% ? i czy wczesniej mam sobie zrobić dekoloryzacje?? prosże Cie o pomoc :"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majirel mam pytanie odnośnie farbowania, właśnie zeszłam z ciemnego brazu za pomocą metody "kąpielowej" i wyszły mi żółto rude włosy wiec zafarbowałam je lorealem excellence 10,21 i wyszły mi trochę jaśniejsze zółto-rude , czasem mam wrazenie że przy ciemnym świetle wpada w zielony :/ teraz chciałabym to jakoś zmienić bo nie tak to miało wyglądac :/ marzy mi sie taki kolor, tylko bardziej chłodniejszy: http://i4.dobramama.pl/e4ab2fc27121edcedd94fd7b53e27f09/Zrzut%20ekranu%202012-05-28%20o%2019.11.56.png czy jeśli teraz użyję koloru marjirel 10.21 i 9.1 to mi taki wyjdzie?? tylko pytanie z jakim oxydantem?? 6% czy 9% ? i czy wczesniej mam sobie zrobić dekoloryzacje?? prosże Cie o pomoc :"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi87
Zapomniałam dodać, że chodzi mi o zdj nr 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK UZYSKAĆ EFEKT OMBRE NA JASNYCH WŁOSACH??? witam, chciałam zapytać jakiego koloru powinnam uzyću nasady włosów aby uzyskać efekt ombre, mój naturalny kolor to ciemny blond, w tej chwili wyglada na mysi usmiech.gif , oczy sa koloru niebieskiegododam, że włosy są dość zniszczone poprzez farbowanie na bardzo jasny blond,a w chwili obecnej mam juz 2 cm odrost.pomóżcie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerkam
Pytanie do Majrel Farba sklepowa feria 102 to odpowiednik loreala majirel 10.21, inny odpowiednik feria P01 to odpowiednik majblond 901 s , z jaką wodą uzyć profesjonalnych żeby miały siłę tych sklepowych bo mam wrażenie ze bardziej rozjaśniają. Którą serię wybrać przy odroście jasny brąz żeby ładnie rozjaśniło bez efektu rudego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×