Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość jesss
Roza wlasnie z safira jest roznie niektorym wyjdzie slicznie niektorym nie masz racje .Madziu nie bierz safiry ,aczkolwiek moja kolezanka ma jasny braz i kolor blask ksiezyca pokryl je i inny zolty odcien ale roznie to bywa wedz raczej 03 preference badz 111 nutrisse lub 101 i trzymaj tak jak napisalam.Roza moja koelzanka trzymala safire ok 50minut i bylo ok.Gromit 2 wez viking recitala 9.1 excellence wyjdzie naturalne ciemny chlodny blond. .K8 sprobuj dac toskane lub havane z recitala to ladne braziki .Ale nie gwarantuje ze konce wyjda brazowe najlepiej bylo by je sciac ale pisalam ze nie chcesz :) moze byc ze ladnie sie zrobia a moze ybc ze beda lekko ciemniejsze wybierz sobie cos albo havane albo toscane zobacz tez inne brazy od loreala ale pamietaj ze wyjda o ton ciemniejsze niz na zdjeciu:) tak zeby byla najmniej widoczna roznica ja nie widze twoich wlosokow wiec nie umiem ci powiedziec dokladnie.Sciagnac kolor mozesz ale to najlepiej u fryzera bo sobie wlosy zniszczysz i beda pomaranczowe jak zrobisz sama.Jaka mialas wczesniej farbe to tez isotne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Dziewczyny, kochane jesteście z tymi poradami. Ja już jestem zupełnie zgłupiała. byłam dziś w drogerii, oglądałam, porównywałam próbniki z opakowaniami - tez są inne zupełnie- z mojego doświadczenia wynika, że jednak najlepiej się sugerować opakowaniem, bo te włoski w próbnikach jakieś nienaturalne są. Miałam przy sobie porady jessssss wydrukowane na karteczce i np. zupełnie nie ma takich farb jak 9, 12 czy 13 nutrisse. Ale ok, znalazlam vikinga, ktory jednak najczęściej pojawia się w tych poradach. Spodobał mi się też bodajże Berlin - bardzo jasny blond złocisto-opalizujący. Co o nim sądzicie? aha, i jeszcze Chicago. nie pamietam numerów. Słuchajcie, a w ogóle czym się rózni excellence od recital? Zdaje mi się, że recital jest bardziej rozjaśniający- w każdym razie nie ma tam gwiazdek wskazujących na konieczność użycia dekolorantu. a może nie chcą zrażać i dlatego nie ma gwiazdek?ciekawi mnie to.:) Mało piszecie o Feerii, a ja mam dość dobre doświadczenia. zdaje mi się, że jest trwalsza niż tamte no i ładnie pachnie. Co do Safiry-miałam kiedyś złocisty cynamon. wyszedł dokładnie tak jak miał wyjść. czy to znaczy, że moje włosy akceptują Safirę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Dzwne ze nie ma tych nutrisse ale o milon lepsze sa farby loreala:) wiec tym vikingiem sobie wszystko wyrownasz na ciemny blond zimny.Berlin lub chicago moga wyjsc na odroscie zolte.Jesli chcesz zrownac gore z dolem tzn zeby miec jasny blond musisz uzyc farb z woda 9% a berlin i chicago maja tylko 6%..Wiec moim zdaniem najlepiej dla ciebie w przypadku gdy chcesz jasne to uzyc 03preference lub 03excellence (beda bardziej zimne jak na opakowaniu tej farby) lub 111,101 nutrisse i trzymac 40-50min na odroscie i potem na calosc 5min.Co to safiry ja nia nie robie wloskow ale kolezance wyszly ladne a ma jasnyy braz uzyla odcien blask ksiezyca .Wiesz moge ci radzic uzycie 03 excellence badz preference i trzymac tak jak napisalam jak nie wyjda ladne jasne poloz viking .Chyba tak bedzie najlepiej .Farby loreala nie niszcza tak bardzo wlosow .Ja tez mialam kiedys pasemka i byly zniszczone teraz robie farba i sa super!!.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
recital lepiej rozjasnia excellence sa bardziej trwale,odzywki maja te same.Excellence ma dodatkowo odzywke na koncowki w trakcjie rozjasniania.Co to ferii to jest nie trwala,moge polecic ciemne kolory ale napewno nie jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Czyli ogólnie najlepiej excellence? a sądzisz o tym odcieniu złocisto-opalizującycm. czy wychodzi rudo czy razczej szampańsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
ups,nie zauważyłam, że już odpowiedziałaś powyżej. Sorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Wniosek z powyższego taki, że im więcej wody utlenionej, tym jaśniejsze i mniej żółte. obawiam się jasnych włosów, bo po pierwsze mam czarne brwi, które mocno rzucają się w oczy, a po drugie te paskudne odrosty widać już po tygodniu. Dlatego przerażają mnie te 03 i 111 itd. bo to są "bardzo bardzo"-jak piszą na opakowaniach. Jak farbowałam na ciemne, to nigdy sie tak nie wahałam i nie obawiałam, a z tymi blondami to duże ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Muszisz sie zdecydowac :) ja bym ci proponowala zrobic 03 excellence zobacz jego opakowanie wychodzi jak na jego zdjeciu.Jak on nie wyjdzie to dasz viking.Masz ciemny blond i pasemka wiec albo wszystko pokryc pod kolor odrostow czyli vikingiem albo do koloru pasemek.Wszystkie kolor zlote dadza ci zolc na odroscie .Muszis wybrac cos co jest popielate .Jak chcesz jakis zloty to musisz isc do fryzjera oni ci zrobi zloty balejaz.W sumie sa odcienie zlote np.9.3 albo 02 z tych super jasnych ale nie polecam ci tego moze sie uda moze nie ,ale masz juz rozjasnione i na pasemkach ktore sa juz dosc wytrwawione ciezko uzyskac zloty kolor.Chyba zebys przeszla sie do hurtowni fryzjerskiej i zapytala o profesjonalny loreal(majirel) jest duza gama farb i niech ci cos doradzi na wodzie 9% .Jak chcesz miec takie zloto bezowe to wez 101 lub 98 nutrisse i trzymaj 40 i 5 minut tak jak wyzej opisalam.Jak nie wyjda zrob viking .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Im wieksza woda tez nie gwarantuje ladnego blondu bez zolci.Ale na wlosy ciemny blond uzywa sie 9% lub 12% zeby uzyskac jasny blond 6% to za malo na takie wlosy i wyjda zolte.Ciezko jest uzyskac ladniutki blond w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko i kura
MAJREL czy na kolor 5.3 moge nalozyc Toscane i co mi wyjdzie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys0663
a mam prosbe.... ma ktos jakis link ze zdjeciem viking z recitala ciemny blond?? a moze juz ktos farbowal na ten kolor i moglby wrzucic foteczki?? bo za porada jesss chcialam zrobic sobie ten kolorek.ale nawet nie wiem jak wyglada..cos tam znalazlam w internecie..ale wiadomo ze lepsze jak jest juz sprawdzone przez kogos...wiec za jak kolwiek pomoc z gory dziekuje;** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessss
justys0663 to jest fotka vikinga -http://www.kosmetykionline.pl/product_info.php?manufacturers_id=102&products_id=2959 ale tak jak napisalam wczesniej od wychodzi na wloskach jak na opakowaniu copenhagen czyli tak: http://www.kosmetykionline.pl/product_info.php?manufacturers_id=102&products_id=2960 Nigdy nie mozemy sie sugerowac fotkami na zdjeciach farb bo zawsze wychodza farby o ton ciemniej:) wiec bedziesz miala po vikingu taki jak na zdjeciu od copenhagen.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessss
jajko i kura mozesz dac wyjdzie ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza
witam ponownie nie wiem jak wy ale ja zauwazylam ze ostatnio nie odpowiada nam nasza Majrel?? Hmm :((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Witam po przerwie bylam na szkoleniu we farncji firmy loral professionnel Tak wiec odcien viking to nie ciemny blond tylko odcien jasnego popielu ale czesto daje poswiate bezu szczegolnie na wlosach z natury sredni lub ciemny blond Najjasniejszy sposrod calej gamy preference i excellence jest preference 03 ktrory w sumie daje bardzo jasny efekt bezowego blondu nastepnie z nutrisse 98 cieply bez i 101 nitrisse zimny bez Wczesniej juz pisalam ze odcienie rozjasniajacych brazowych kasztanow z serii preference nadaja sie do ciemnych wlosow niefarbowanych pozniej macie taki efekt ze przy skorze sa jasne a na dlugosciach ciemne takie wlosy mozna uratowac odcieniem virginie jasny zloty braz lub 5.3 excellence Pisala tez dziewczyna ze pofarbowala excellence odcieniem 4 braz ona wychodzi bardzo ciemny jesli nie ma sie siwych wlosw mozna ten kolor sciagnac dekoloryzatorem ale tylko z srodkowych partii i koncowek przy skorze odradzam nakladanie a pozniej polozyc odcien excellence 5.3 da to odcien jasnego cieplego brazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
To ze viking wychodzi ciemniej czy jasniej zalezy od struktury wlosa jego zniszczenia porowatosci a przede wszystkim od naturalnego barwnika we wlosie czyli melaniny przewaznie daje on efekt taki jak na opakowaniu kopenhague ale znam osoby u ktorych wychodzi tak jak na opakowaniu vikinga ale fakt jest taki ze farby nieprofesjonalne zawsze wychodza ciut ciemniej tyczy sie to zawsze np farby excellence ktora jest przeznaczona do pokrywania siwych wlosow. Serdecznie wszystkich po0zdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Jeszcze jedno na wlosy z pasemkami czasem odcienie popielate nawet te super jasne jak 03 daja poswiate niebieska Tak wiec zolcie najlepiej neutralizuje sie refleksem opalizujacym o oznaczeniu 2 np 9.2 9.02 10.02 10.2 lub polaczeniem refleksu popilatego o oznaczeniu 1 z opalizujacym o oznaczeniu 2 np 9.21 10.21 niestety te refleksy szczegolnie opalizujace wystepuja w profesjonalnych farbach np majirel lub tonberach milk shake z serii hi richess Ale efekt jest zwsze ten sam zimny blond bez niebieskiej lub szarej poswiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1199
Witam cie serdecznie Majrel mam na wlosach 101 nutrisse i czuje sie z nim zle .Jestem blada i twarz zlewa mi sie z wlosami.Jaki odcien bys mi polecila mysle nad cieplymi odcieniami blondu.Mi sie podoba 02 preference taki jak na opakowaniu czy on wychodzi podobnie i czy nie bedzie zolty?Mam juz 1 cm odrost w odcieniu sredniego blondu..Albo czytalam tez o tym 98 tutaj wiec moze tez byl by dobry dla mnie.101 jest za zimny dla mojej karnacji.Dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys0663
a ja bym chciala jeszcze ciemniejsze..taki ciemny blond...duzo ciemniejszy od tego...bo ten w sumie jest tak mniej wiecej tak jak teraz mam na wlosach a nawet jasniejszy...czy jest jakas farba ktora wychodzi w miare naturalnie i bron boze zeby mi rude nie wyszly..co ostatnio mi sie zdarzylo... prosze o rade..i jesli moge to tez o zdjecia!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
Witaj Majrel!Przestraszyłam się trochę tego co napisałaś o tych niebieskiej poświecie na włosach.Mam teraz na głowie Nutrisse 111, który jednak troch zżółkł i chciałabym malować włosy trwallszą farbą.Yesss poleciła mi Preference lub Excellence 03 i po namyśle kupiłam Preference 03 i dziś miałam zamiar malować, ale teraz trochę się boję, że wyjdą mii niebieskie.Malować czy lepiej nie ryzykować? Poradz!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga79
Witam wszystkie forumowiczki :) Czy ktoras z Was uzywala moze farby L'oreala bardzo bardzo jasny perlowy blond ? Jakie sa wasze opinie. Moj naturalny kolor wlosow to bardzo ciemny zimny blond. Aktualnie na wlosach mam farbe - jasny blond ( stary odrost jest minimalnie zoltawy, malo zauwazalne ), mam tez nowy ok 2cm odrost naturalny. Czy farba ta wyrowna mi wszystkie te kolory ? Docelowo zalezy mi na bardzo jasnym blondzie ( nie bialym, nie zimnym ale tez nie zoltym ... ) Prosze o pomoc :) Czy da sie uzyskac efekt ciemniejszych odrostow tylko nie zoltych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
justa zrob sobie ta island ona wyjdzie ci o ton ciemniej niz na opakowniu wiec bedzie prefekt dla ciebie, tiruriru odczekaj conajmniej 2 tygodnie z farbowaniem ponownym .Naloz 03 i trzymaj z 10-20min jak masz bardzo bardzo jasne to mysle tylko 10-15minut i na konce nawet nie dawaj albo na 3-5 min .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Majrel, ja mam włosy ciemny blond z dość jasnymi pasemkami - wcześniej jesss nastraszyła mnie, że jak dam na odrosty jakiś złoty odcień blondu to mi odrost wyjdzie żółty, teraz boje się, że jak dam popielaty odcień blondu, to tym razem pasemka wyjdą niebieskie. chciałabym ciepły złoty odcień blondu, bo w złotym najlepiej czuje się moja karnacja. Nie chcę pokrywać pasemek, dobrze żeby przebijały spod spodu. Co w końcu mam dać: viking, berlin czy jesczze co innego???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Aha, i napiszcie jeszcze, czym różni się "opalizujący" od złotego i "popielatego". Bo popielaty od złotego wiem,ale tego opalizującego jakoś nie potrafie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys0663
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia...
witam:) chcialabym przyciemnic moje wloski..teraz maja srednio jasny blondzik...i tak na dosyc ciemny blond! tylko nie wiem jaka farba,ostatnio farbowalam z loreala tylko nie pamietam jaki to byl numer! ale mialy wyjsc wlasnie ciemny blondzik...a wyszly taki podpadajace pod rudy..no i teraz jak kolorek sie spral to pod swiatlo sa troszke podrudawe... wiec bardzo licze na pomoc i z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza
Witaj Marel a juz myslalam ze zrezygnowalas a tu taka mila niespodzianka:))mam pytanie dot.farb majirel blond ale tym razem nie chodzi mi o odcienie popielate ale o blondy/ odcien fioletowy/, w ofercie jest ich troche.Kolory bardzo ladne. Jak ten kolorek wychodzi na wloskach i o jakim stezeniu jest woda utleniona? pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×