Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość magdalenka79
1. Po czym poznać, ile farba zakupiona w drogerii ma wody utlenionej?Przestudiowałam już kilka opakowań, nigdzie nie jest napisane. czy to tylko wiedza tajemna dostępna dla fryzjerek? 2.Czy w excellences jest odpowiednik vikinga z recitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
kati_77 mozesz dac viking jak bedzie za ciemny dasz przy nastepnym farbowaniu 03 excellence .Co do brazu bedzie on nieco jasniejszy ale napewno widoczy.Mozesz tez wszytski wyrobnac do brazu toscana z recitala. do specjalistek pisalam ci ze jesli masz wlosy jasniejsze niz na opakowaniu to bedzie ok jak ciemniejsze to napewno sie nie rozjasnia do takiego.Ten kolor nadaje sie do wlosow farbowanych ale nie ciemniejszych niz jasny braz!!. Magda pisze na opakowaniach ze albo nie potrzebna jest uprzednia dekoloryzacja albo zobacz na tabelce na opakowaniu do jakiego koloru rozjasnia i jak.Farby z woda 9% to 01,02,03 recital i excellence 100,111,101,98 nutrisse garnier,111,101,110 belle color itd.Moze tez pisac super rozjasniajace to wtedy maja 9%.Odpowiednikiem vikinga z excellence jest 9.1 ale wyjdzie troszke ciemniej niz viking. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira_k
Dziewczyny! Prosze napiszcie o swoich doświadczeniach z Ferią 3D o kolorach blond!! Na stronce z recenzjami wychwalany był kolor 84 champagne i 92 Indescent blonde. Podobno 84 wychodzi jak jasny beżowy blondzikMam włosy z natury ciemno blond, niestety nie rozjaśniają się jakoś bardzo łatwo. Jakie wody mają te i inne blondy ?? Napiszcie jakie u Was były efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
84 i 92 maja 6% wode.Jak masz wlosy ciemny blond i ciezko rozjasniajace sie to nie polecam ci tych kolorow ,odrost wyjsc rudawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira_k
Dzięki Jesss! Rzeczywiście ciekawy kolor, w ogóle w L'orealu można takich znaleźć najwięcej! Mnie z kolei zainteresował po1 metaliczny blond mam straszną chrapkę na niego :P niestety musze poczekać aż odrost sie pojawi.. Właśnie, co sądzisz - jeżeli nie wyjdzie identycznie jak na opakowaniu za 1szym razem (lub troszkę żółty), to czy przy nast można będzie przeciągnąć po całych włosach razem z odrostem i wtedy uda się?? Strasznie bym chciała mieć włoski jak na opakowaniu tej farbki .... PS teraz mam na głowie pasemka 01 excellence i wyszedł jaśniutki i 89 nutrisse, który wyszedł złoty blond - mniej więcej taki mi się rozjasniają włoski. A jak u Ciebie, będziesz robiła ten kolorek p03? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Wiesz niby powinien rozjsniac ten po1 twoje wlosy w kolorze ciemnego blondu .Ale moze sie zdarzyc ze beda lekko zlote to zrobisz plukanke najwyzej.89 nutrisse rozjasnia ci wloski? on ma tylko 6% wode:) z nutrisse 9% ma 111popiel,100naturalny(ale on wychodzi zolto),101 zimny bez,98cieply bezowo-zloty.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
jessss, jak zrobisz sobie feerią włosy, koniecznie daj znać - ja na Feerie od dawna mam chęć ale opinie tu na forum takie średnie-pisałyście, że nietrwała (chociaż co może być nietrwałego w farbie rozjaśniającej? przecież jak rozjaśni to już na amen). ciekawe jak ci wyjdzie, ja bym chciała te P01 mieć. Piszcie, keira i Ty, co wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
magdus nietrwale sa ciemne kolory szybko traca polysk i sie zmywaja :).ja ciagle poszukuje mojego koloru chce jakis ladny zloty blond jasniutki tylko ze mam ciemny blond odrost i z tym czasami problem mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciak1234
Czesc dziewczyny, przeczytalam to forum od poczatku, ale sie troche pogubilam i prosze o pomoc. Otoz tak - jestem dosc konserwatywna w dokonywaniu zmian na glowie, ale poniewaz zaczely mi sie pojawiac siwe wlosy, co mnie strasznie deprymuje, postanowilam zaczac stosowac na stale kolor, po Waszych pochlebnych opiniach, Loreala, a konkretnie na Excelence creme, bo bylo najwiecej dobrych opinii. Do tej pory od czasu do czasu stosowalam balejaz, ale ostatnio fryzjerowi nie zbyt sie udalo to, o czym myslalam, a teraz mieszkam w miejscu, gdzie fryzjerzy sa strasznie drodzy i niestety, nie najlepsi. Wiec bede robic kolor samodzielnie. I teraz prosze o rade, bo nie chcialabym wskutek zlego doboru miec czarnych, zoltych badz rudych wlosow. Naturalnie mam ciemny blond, tzw. mysi blond. Ubieram sie w tonacji chlodnej, bo w takiej mi najlepiej. Zostalo troche resztek po balejazu w blizej nieokreslonym kolorze/kolorach (blizej temu do troche zlotego rudego, ale nie jest to mocny zloto-rudy). Chcialabym najchetniej zachowac ten swoj ciemny blond lub ewentualnie uzyskac blond sredni, ale nie za jasny, przynajmniej na razie. Na pewno nie chcialabym miec koloru ciemniejszego (brazu, itp) Co polozyc na wlosy, jaki numer farby exelence creme? I jeszcze jedno pytanie: chcialabym polozyc te farbe bez koniecznosci dodatkowej dekoloryzacji (mam dosc slabiutkie wlosy). Ogromnie dziekuje za wszelkie odpowiedzi. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciak1234
I cos mi sie jeszcze przypomnialo: czy te jasne blondy exelence, o ktorych pisalyscie m.in. na tym forum, mozna uzyskac z ciemnego blondu, ale bez dodatkowego rozjasniania wlosow? To pytanie na przyszlosc, gdybym chciala zostac jeszcze jasniejsza blondynka. Jaki kolor uzyskalabym, gdybym na ciemny blond polozyla farbe exelence jasny blond (tu wymienialyscie 9.0 lub 9.1)? Na zdjeciu opakowania widzialam sliczny jak dla mnie ciemny blond (chyba 7.0). Czy jakbym go polozyla na moj obecny rowniez ciemny blond, to ... co uzyskam? :-) Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
witaj ewa,niestety ale musisz wiedziec ze nie wyjda tak jak na opakowaniach tylko zawsze o ton ciemniej:).Patrz na tester a nie na pudelko.tak ,wiec 7 excellence wyjdzie pod braz wiec za ciemno. Jesli chcesz miec jasny blond to uzyj 01 naturalny lub 02 zloty ,03 popielaty z excellence albo z recital preference.W sumie recital lepiej ci rozjasni .Pamietaj ze jesli masz duzo siwych wlosow nie bierz tych superrozjasniajacych.Mozesz wziac 9 albo 9.1 ale tez duzo ci nie rozjasnia (patrz obok tabelka na farbach) one maja po 6% wode .Lepiej juz hollywood albo scandynawie .viking z recitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkaxx
a i jeszcze prosze powoedz mi jak mam je farbowac... czy tak jak pisa na opakowaniu ze zwilzyc woda czy raczej na naiemyte?? i ile trzymac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Wyjdzie o ton ciemniej na to mozesz liczyc napewno .Ale z wlosami sredni blond nie bedzie zadnego problemu uzyskac braz:).Oczywiscie nie myj ich ! tylko na takie nie umyte 2,3 dni najlepiej tylko pomocz leciutko woda i naloz farbe na 30minut .Ja ci radze najpierw zaczac od nieco jasniejszych brazow np. toscane,havane ,Ue3 jasny kasztan poniewaz jak dasz ten ue1 to nie bedzie odwrotu jak wyjdzie ciemno .Pozdrawiam i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciak1234
>witaj ewa,niestety ale musisz wiedziec ze nie wyjda tak jak na >opakowaniach tylko zawsze o ton ciemniej .Patrz na tester a nie na >pudelko.tak ,wiec 7 excellence wyjdzie pod braz wiec za ciemno. >Jesli chcesz miec jasny blond to uzyj 01 naturalny lub 02 zloty ,03 >popielaty z excellence albo z recital preference.W sumie recital lepiej ci >rozjasni .Pamietaj ze jesli masz duzo siwych wlosow nie bierz tych >superrozjasniajacych.Mozesz wziac 9 albo 9.1 ale tez duzo ci nie >rozjasnia (patrz obok tabelka na farbach) one maja po 6% wode .Lepiej >juz hollywood albo scandynawie .viking z recitala. Czesc jesss :-) dziekuje za szybka odpowiedz. Napisz prosze, ktory z tych numerkow mam nalozyc, zeby miec zwykly, nie za jasny blond o zimnej ale nie szarej karnacji? Mocniejsze rozjasnianie zostawie sobie raczej na pozniej. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskoleczka
Pytanie do Majrel, witaj Majrel, moze mi cos poradzisz bo z poprzednich kilku odpowiedzi nie moge sie jakos polapac - mnie rowniez interesuje uzyskanie dobrego blond koloru ale nie zlotego czy rudego ani tez szarego gdyz mam szarawa cere - ogolnie jestem chlodnej tonacji. Moim naturalnym kolorem wlosow jest myszowato-popielaty blond raczej ciemny. Chcialabym uzyskac o 1-2 tony jasniejszy. Najasniejszy jaki moglabym miec to taki jak na opakowaniu tekturowym Champagne. Forumowiczki wypowiadaja sie tu duzo pochlebniej o farbach Excellence niz innych. Czy preference sa gorsze bardziej niszcza wlosy gorzej wypadaja po nalozeniu? Bede wdzieczna za wszelka pomoc. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Ewa zimne blondy to viking albo jasniejszy 03 excellence.Zimny jasny bez to 101 nutrisse,popielaty jasny 111. 03 excellence wyjdzie ci podobnie jak na jego opakowaniu a viking tak jak na opakowaniu copenhagen.Ja bym wziela na twoim miejscu hollywood albo 01 preference lub 01 excellence to takie naturalne blondy jasne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciak1234
Jess, wielkie dzieki, tylko ze ja nie chce jasnego blondu raczej ciemny blond (ale nie brazowy) bo lubie siebie w ciemnym blondzie (przynajmniej na razie). A to co mi podpowiedzialas to dotyczy zdecydowanych rozjasnien. Moglabys mi, prosze, podpowiedziec, po nalozeniu czego uzyskam kolor sredniego-ciemnego blondu? Wypatrzylam na zdjeciu excellence creme 7.1 i 8.1 i w zasadzie o takie kolory mi chodzi. Mi zalezy na pokryciu pierwszych siwych wlosow a nie na radykalnej zmianie koloru. Skoro zawsze pisalyscie, ze kolor na wlosach wychodzi o ton ciemniejszy niz na opakowaniu, to czy jesli kupie 8.1 to uzyskam cos zblizonego do 7.1 czy mocniejszy jak 7.? Moze ktos inny moglby sie tez na ten temat wypowiedziec, najdalej w przyszlym tygodniu musze poprawic nature bo mam bardzo wazna prezentacje a lepszy wyglad dodat mi otuchy. Serdecznie pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza
do jeesss :)) Chciałam sie pochwalić że w końcu znalazłam suuuper kolorek, tak jak wcześniej Ci wspominałam miałam problemy z odrostem, po jakimś czasie mój odrost robił się rudy a przypomnę że mam trudno rozjaśniające sie włosy i ostatnio poleciłaś mi z profesjonalnych pop.blond i 12% wodę i tak też zrobiłam i jest super :))))) Ja jednak muszę mieć 12% wyszedł b.ładny kolor , w ogole jeśli chodzi o jakość profesjonalnych farb jest ok, ale nie mogę też złego słowa powiedzieć o farbach Lorela exellence czy preference bo są naprawdę dobre tylko jak dla mnie za słabe.Jeszcze raz dzięki jeeesss!!:))))Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanettta
Pytanie do Majrel chcę pofarbować włosy na popielaty blond, czy farba pokryje mi równomiernie włosy? Mam 7-centymetrowe odrosty(ciemny blond) a reszta to pasemka robione od dwóch lat. Chciałabym doprowadzić włosy do koloru zbliżonego do mojego własnego ciemnego trochę mysiego blondu. Proszę o radę Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 154
Prośba do znawczyni:) Moje naturalne włosy to ciemny blond. Obecnie mam pofarbowane Ferią 92 incendent blond, który wyszedł dosc ciemno, miodowo. źle czuję sie w takim ciepłym kolorze. Czy mogę przy kolejm\nym farbowaniu nałożyc vikinga? czy jest ryzyko ze wyjdą brzydkie, zielone np? Czy moze lepiej hollywood? z góry dziękuję za pomoc..sama już nie daję rady z tymi farbami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie! Czym farbować ,żeby był taki kolor jak ma Magda M. - ta z serialu Dziekuje pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Ewa jak wezmiesz viking wyjdzie ci jak na opakowaniu copenhagen ,jak wezmiesz copenhagen to tak jak na zdjeciu island.Wiec,zastanow sie miedzy tymi dwoma :viking i copenhagen.Polecam ci recital a nie excellence bo lepiej on ci rozjani ten ciemny blond:) roza ciesze sie ze ci wyszlo:) anetta wez viking albo 9.0,9.1 z excellence ania154 ale viking nie wyjdzie tak jasno patrz na opakowanie copenhagen bedzie podobny do takiego jesli chcesz to mozesz go polozyc ,hollywood tez mozesz tylko viking bedzie zimnym popielatym blondem a hollywod cieplym :) Dajma nie mam pojecia jaki ma teraz magda m nie ogladam na bierzaca bo nie mieszkam w polsce wiec wyslij mi jakies foto to pomoge papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jess- pieknie dziękuję zobacz na stronie www.magdam.onet.pl Podoba mi sie kolor Magdy M. albo rudy Agaty sama jestemtaka kasztanowa z zielinymi oczami i piegami - długo nosiłam rude włosy ale chyba juz mi sie znudziły . Takie jak Magda M. moze nie byłyby złe - jak radzisz Pozdrawiam Dajma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
magda m. ma takie włosy jak ja, bo jest do mnie podobna i zawsze naśladuje moje fryzury. Mówię zupełnie poważnie! Nie mam telewizora, gazet prawie nie czytam, czasem zobaczę w sklepie okładkę z nią i i niemal zawsze wygląda jak ja. A wszyscy mi mówią, że to ja jestem do niej podobna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciemną blondynką z natury, przez ostatnie lata robiłam pasemka (brąz z blondem) wychodził ładny balejage. Ale ja to oczywiście zepsułam... Włosy trochę podupadły na kondycji i chciałam je trochę potratować i zrobiłam sobie całą głowe na brąz z jakimś dziwnym odcieniem kasztanowym (który doradziła mi fryzjerka... jest to półfarba semi color z kenue). Niestety w jednym, ciemnym kolorze jest mi źle, nie pasuje mi bo mam też jasną karnacje i przy ciemnych włosach wyglądam bardzo blado i szaro, a jeszcze ten odcień kasztana, na jasnych pasmach zostaje czerwny odcien... Fraba sie wymywa powoli, bardzo powoli... nie wytrzymałam zrobiłam po tygodniu blond pasekma co trochę ogólnie rozjaśniło ale nie wygląda to zbyt ładnie. Minęły od tego czasu 3 tygodnie i moje pytanie - Kiedy moge i jakiej farby użyć żeby dojść do średniego beżowego, karmelowego blondu, nie zajasnego ale też nie z odcieni popielatych ( bo taki tez już kiedyś miałam i było jeszcze gorzej...) Prosze poradźcie mi cos. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolll
Co wyjdzie ładniej na naturalnym ciemnym blondzie: recital copenhague czy excellence 8.1?? Chodzi o to, która farba da lepszy chłodny efekt, bardziej wpadający w popiel. Chcę nieznacznie rozjaśnić włosy, ale nie na rudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Dajma te aktorki maja pofarbowane wlosy farbami profesjonalnymi takie kolory nie sa dostapne w palecie farb dostepnych w sklepie.Podobne kolory do Agaty to feriaP78,FeriaP54,Feria Mango natomiast po Magdy to loreal excellence 7.43 albo 8.42 .Jesli chcesz zloty blond wez hollywood albo 9 z excllence.Jaki jest twoj naturalny??. Kobieta z klasa wez 9 z excellence albo 9.3 zloty lub hollywod z recitala . Karoll ja bym wziela viking wyjdzie ci tak jak na opakowaniu copenhagen natomiast copehagen wyjdzie jak islandie z opakowania.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×