Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość jesss
Asia uzyj vikinga z loreala wyjdzie ciemny naturalny blond i napewno nie bedzie rudy .Magdalenka79 ale z pasemke jesli zmyje ten blekit po kilku myciach a jak dasz na odrost ciemny blond jakis zloty moze wyjsc zolty i z tym bedzie wiecej problemu bo bedziesz musiala to przyciemnic .Ja ci radze 03 excellence lub 03 preference na odrost z 45 minut a na reszte 10minut i nie bedzie problemu z blekitnymi pasemkami.Jak nie bedzie ci sie podobac pokryjesz vikingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Myślę, że muszę postąpić zgodnie z głosem wewnętrznym, bo ile kobitek, tyle porad :). Zastanawia mnie, jak viking może wychodzić tak ciemno, skoro kiedyś miałąm położony Islande i wyszedł co do joty jak na opakowaniu Islande anie żadnym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Majrel, z tego co napisałaś Tak wiec zolcie najlepiej neutralizuje sie refleksem opalizujacym o oznaczeniu 2 np 9.2 9.02 10.02 10.2 lub polaczeniem refleksu popilatego o oznaczeniu 1 z opalizujacym o oznaczeniu 2 np 9.21 10.21 wynika, że najlepszy na pasemka byłby dla mnie excellence 10.21 bardzo, bardzo jasny blon perłowy. czy wtedy nie ma ryzyka niebieskiego i żółtego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
I wiecie co jeszcze, mało piszecie o feerii, jakaś taka niedoceniona, a jak patrzę na próbniki, to wszystkie jej odcienie blondu nadają się do włosów aż po jasny brąz (ja cały czas nie dowierzam tej fryzjerce, że mam coiemny blond i wolę traktować je jak jasny brąz). Napiszcie, jakie macie z feerią doświadczenia-trwałość, wierność opakowaniu, stopień zniszczenia włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Magda te numery farb co podala ci Majrel to profesjonalny loreal!10.21 z excellence nei rozjasni ci odrostu w kolorze ciemny blond bo jest na to za slaby.On sie nadaje dla wloswo naturalnie jasnych.Porady sa te same a nie inne jesli za dlugoi bys trzymala popielata farbe na pasemkach to beda niebieskie totez radze ci trzymac z 10minut.Vikibg najczesciej wychodzi jak na opakowaniu copenhagen majrel tez ci to napisala oczywiscie sa przypadko (szczegolnie jak ktos ma jasne naturalne wlosy) ze wyjda identyczne jak na opakowaniu.Ale to sa farby nie profesjonalne i wychodza ciemniej.Nie mozna sugerowac sie zdjeciem tylko testerem!!Co do ferii to polecam jak ale dla ciemnych wlosow blondow nie robilam.Nie jest specjalnie trwala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromit 2
chcę użyć vikinga na mój ciemny blond i resztki incendent blonde ferii. Mam tylko jedno pytanie: dlaczego wiele z was używa vikinga na ciemny blod, skoro na tej farbie pisze , że nie nadaje się do ciemnego blondu....czy na farbie piszą głupoty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj farbowalam wlosy odcieniem 5.3 kolor wyszedl cudownie sliczny brazik w sloncu mieni sie na zloto Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona20
Hej dziewczyny !Po raz drugi będę farbowala wlosy , wczesniej uzylam 92 Ferii i chcialabym je rozjasnic.Z tego co przeczytalam wynika ze dosc ladnie powinien wyjsc Preference 03 więc zamierzam sprobowac.Mam pytanie co zrobić zeby uzyskac ladny kolor?Tamten byl troszke rudawy potem się spral i wyszedl lekko żolty.Chodzi o to że nie mam pojecia jak farbowac już farbowane wlosy.Czy tak samo jak wczesniej?Tzn 30-45 min trzymać? Zawsze farbowalam wlosy mamie i ona zawsze trzymala dość dlugo nawet nowy kolor.Poradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
Pytanie do tiruriru.Zastanawiam się nad kupnem tej farby(03 Preference) Czy moglabys napisać jaki masz naturalny odcien i jak Tobie wyszla koloryzacja? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
Jeszcze jedno pytanko.Zawsze bylam ciekawa dlaczego powinno się nakladac farbe na nieumyte wlosy?Jest jakas róznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
iwona jaki kolor masz naturalnych wlosow,czy masz juz odrost?,opisz dokaldniej swoj obecny kolor.03 preference wychodzi bardzo jasny bezowy blond ale na wlosach ciemniejszych od ciemnego blondu moze wyjsc zolty to juz bylo tu pisane.Camille87 jaki ty tesz masz kolor i czy wczesniej farbowane?Farbe naklada sie na wlosy nieumyte najlepiej takei po 2,3 dniach poniewaz sa juz zanieczyszczone i lepiej przyjma farbe natomiast szampony koloryzujace na mokre wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
Do Camille87: mój naturalny kolor to ciemny blond, a co do efektu koloryzacji to nie mogę jeszcze nic powiedzieć bo jesss radziła mi odczekać przynajmniej 2 tygodnie od ostatniej koloryzacji Nutrisse 111, więc malowanie we wtorek lub środę.O rezultacie,mam nadzieję pozytywnym, na pewno napiszę.Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
No i rzutem na taśmę zrobiłam sobie 03 preferences. Pierwszy raz nakładałam na same odrosty i było to niewyobrażalnie trudne,bo włosy mam gęste.Poprosiłam o pomoc męża, który nie ma najmniejszego doświadczenia,ale jakoś nam to wyszło. Zadziwiją mnie rady: trzymać 40 min na odrostach-farbę nakładałam w sumie 25 minut,więc trudno mi policzyć ile była w którym miejscu. Przypominam, że odrosty mam bardzo ciemny blond, reszta to były jasne pasemka położone na a) odrost i b)poprzednią farbę w kolorze jasnokasztanowato-złotym.Na reszcie trzymałam to 03 jakieś 15 minut. Efekty: odrost i poprzednio farbowane włosy - stare złoto (czyli blondzik rudawy) pasemka kładzione na farbie - popielaty jasny blond pasemka kładzione uprzednio na naturalny odrost - lekko błękitne (nie byłam w stanie kładąc farby na odrosty nie zahaczyć o te najjaśniejsze partie pasemek i dlatego wyszły niebieskawe,ale myślę, że po 1-2 umyciu włosów będzie ok.) W sumie nie jest źle, ale całość sprawia wrażenie lekko rudawego.Jak ktoś nie lubi to niech się nie bierze za 03.Mi nawet odpowiada.Tylko drżę, jak będzie, gdy pojawi się odrost.Wtedy pewnie pozostanie mi viking. Aha,powiem jeszcze, że moje włosy mają sporo czerwonego pigmentu (najwidoczniej) bo cokolwiek mam na głowe nawet popielatego to daje efekt złoto-rudego.Może innym będzie wychodził zimny odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond , farbowalam Ferią 3D Champagne nr 84 i wyszly na początku lekko rudawe, teraz są jaśniejsze bez rudawego odcienia ale to jeszcze nie jest to.Chcialabym uzyskać ladny naturalny odcien , ani żólty ani zbyt platynowy. farbowalam 3 tygodnie temu i mam bardzo maly odrost, wogole niewidoczny (fryzjer stwierdzil ze wolno mi rosną wlosy i to nawet dobrze).Zastanawiam się nad 03 Preference.Podoba mi się taki kolor: http://zyciegwiazd.onet.pl/51063,0,1,blyszczenie_to_podstawa,galerie.html lub: http://reese.witherspoon.filmweb.pl/ (zdjęcie u gory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessssssssssssss
magdalenka79 w sumie powinnen sie odrost w kolorze ciemnego blondu ladnie rozjasnic mysle ze masz ciemniejsze wlosy stad stare zloto.Na nastepny raz najlepiej gdybys zainwestowala w farby profesjonalne z 9% lub 12% woda .Chyba ze sama najpierw rozjasnisz odrost a potem dasz farbe np 03 .Sprobuj ten odrost troszke stlumic plukanka poleam fioletowa badz sredrna .Sa tez szampony z dodatkiem plukanki wella regeneral czy joanna srebrny szampon .Z loreala najlepiej rozjasniajacym jest wlasnie ten kolor co uzylas .Moja kolezanka ma wlosy jasny braz i super rozjasnia jej safira blask ksiezyca daje na 50min i pod folie.Niektorym na zolc pomaga briliance 811 skandynawski albo 101,111 nutrisse .Ale jesli masz we wlosach pigment czerwony prawie kazda farba sklepowa ci wyjdzie z odcieniem rudym.Najlepiej udac sie do dobrego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
A co sadzicie o odcieniu Y -Hollywood? Na jakich wlosach wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Camille ten odcien nalezy do najlepszych z recital preference tak jak scandynawie viking i champagne.Powinien wyjsc ladnie ale wiesz ,ze kazdy ma inna strukture wlosa i roznie to bywa:) .Mozesz sprobowac hollywood jak nie wyjdzie dasz viking.Hollywood ma 6% wode.Zobacz tez scandynavie :).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
A właśnie jakie stężenie utleniacza ma Nutrisse 111, którą już malowałam, a jakie Preference 03, którą planuję pomalować???Chcę mieć bardzo jasny blond.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
tiruriu 111nutrisse ma 9% i 03 recital tez ma 9%.To sa odcienie superrozjasniajace.111 wychodzi popielato-bezowo, ale to zimna tonacja a 03 recital wyjdzie cieply bez .Jesli masz jasna skore i jasne oczy to polecam cieple odcienie blondu jak masz sniada cere i ciemniejsze oczy to zimne blondy.Pozdrawiam rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Tiruriru jesli masz wlosy do ciemnego blondu 03 wyjdzie ladnie ale na ciemniejszych wyjdzie zloty.Trzymaj ten odcien na calosci jesli nie masz odrostow z 20-30minut zalezy jak jasny masz teraz?.Jesli jest bardzo jasny prawie bialawy trzymaj z 10minut na calosci tylko zeby zniwelowac zolc.Jesli chcesz mocniej rozjasnic to dluzej ale nie wiecej niz 30 .Dluzej mozna trzymac ale na wlosach ciemny blond,sredni blond.Jesli wyjda popielate to sie nei martw kilka myc i beda bezowe:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
Kurczę no, jessss Ty jesteś po prostu niezawodna!!!!!!!!!Zawsze mogę liczyć na odpowiedź!!!!!Super!Teraz to już tylko utwierdziłaś mnie w decyzji, mam jasną cerę i niebieskie oczy, więc pomaluję tym Preference tak za 2-3 dni, bo chcę odczekać te 2 tyg. od ostatniego farbowania.Odrostu prawie nie widać, a włosy nie są bardzo jasne-do białości jeszcze dość daleko, więc będę trzymać wg instrukcji na opakowaniu.Buziaki gorące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny doradźcie
2 miesiące temu farbowałam włosy farbą L`Oreal Excellence CIEMNY BRĄZ, był za ciemny jak dla mnie, czekałam aż się spierze by położyć coś jaśniejszego i tak 6 dni temu położyłam farbę Garnier Color Naturals JASNY BRĄZ no i oczywiście odrosty są zajebiście jasne i wygląda to tak jakbym nadal miała odrosty wiec teraz pytanie: co robić, bo nie mogę tak chodzić? czy po prostu położyć znowu ciemną farbę czy spróbować z jakąś jaśniejszą? a może szampon koloryzujący Casting mi chwyci? błagam, poradźcie coś, bo nie mogę mieć takich odrostów z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny doradźcie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Tiruriru jestes bardzo mila:) napisz mi ile trzymalas wczesniej ten 111 na wlosach? bo przewaznie on ladnie wychodzi ale trzymac trzeba z 45-50minut na ciemnych blond-jasnych braz wlosach.Trzymaj 03 tak 25-30minut przykryj folia aluminiowa to przyspiesza rozjasnianie.Buzki pozdrawiam i zycze milego wieczoru. Ciemne brazy w farbach nieprofesjonalych przewaznie wychodza jak czarne .Napisz dokladnie jaki numer excellence uzylas.I jaki kolor sa pozostale wlosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Uzylas 3 czy 4 excellence??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny doradźcie
jesss--------> czy to do mnie pytanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
Nutrisse trzymałam na włosach coś koło godzinki,ale jak pisałam bardzo szybko się "sprał".Dlatego liczę, że L'oreal będzie trwalsza.Bardzo chciałabym znaleźc odpowiedni odcień wśród tych farb, bo miałam już wcześniej do czynienia z produktem tej firmy(konkretnie odcień Viking, który był dla mnie za ciemny) i pamiętam,że włosy po tej farbie nie były wcale zniszczone, miałam nienaruszone końcówki, a po 111 włoski mam, no cóż, trochę sianowate...Całusy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessss
do ''dziewczyny doradzcie'' tak to do ciebie pytanie tylko nie wiedzialam jak sie do ciebie zwrocic:) okresl dokladnie swoj kolor obecny i ten ktorym zrobilas to bede mogla ci pomoc.Tiruriru trwalszym i lepszym odpowiednikiem 111nutrisse jest 03 excellence ale on wychodzi bardzo jasny zimny popiel czasami bez .Cos podobnego do jego opakowania.A tobie polecam jednak cieple odcienie blondu czyli 03 preference bedzie ok dla ciebie. Jeszcze jedno pytanko nie mialas wczesniej moze pasemek lub bardziej jasnych wlosow bo jak sie spieral to moze przez to ze wlosy byly juz mocno tlenione.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny doradźcie
ok:) ten CIEMNY BRĄZ to był ten cholerny najciemniejszy nr 3 :O no i jakby tu określić obecny kolor? ten ciemny brąz sprał się, ale naprawdę słabo i raczej tylko u nasady włosów; położyłam ten JASNY BRĄZ Garniera, ale raczej tylko widać go na odrostach (kolejny jasny odrost):O no generalnie włosy są jaśniejsze niż po farbowaniu 2 miesiące temu, ale jednak wciąż ciemne nawet nie wiem do czego mogłabym je porównać?:( ale mają juz odcień brązu, a nie tylko czerni:) w każdym razie teraz, gdy farbowałam włosy to nie kładałam farby na całość włosów tylko tyle ile starczyło jednej, a mam włosy prawie do pasa i dwie farby są zawsze niezbędne więc tym razem nic nie zostało położone na koncówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×