Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość olenka..
robilam juz popielatymi i bezowymi zimnymi blondami i tak jak napisalam zlewa mi sie z moja buzia :( chce jakis ladny cieply odcien najpierw sprobuje te 02 a potem jak nie spodoba mi sie dam 98 nutrisse:) pozdrawiam napewno napisze jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYSIEK
witam!! :) czy ktos moze wie jak z jakiej farby mozna uzyskac taki kolor wlosow? http://www.fotka.pl/profil/oOoOoAnGELoOoOo/ naturalne mam raczej taki jasniejszy blond z refleksami rudosci... teraz mam ufarbowane farbo island.. bardzo prosze o rade! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
justyniek polz sobie toscane z recitala albo 5 ,5.3 z excellence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
Dziewczyny mam prośbe : ciągle szukam swojego koloru. Mam z natury włosy ciemny blond . Na głowie mam nakładzione różne farby, z ciemno blond odrostem. Ostatnio farbowałam 9 blond - niestety wyszedł w takim kolorze jak ten z boku pudełka (środkowy z prawej, tylko jasniejszy). Chciałaby mieć jasniejsze włosy od swoich, ale nie za jasne, ani też zbyt ciemne. Chciałam wybróbować 03 bo chyba zostały mi już tylko te rozjasniające skoro ten 9 nie zadziałał jak chciałam.. Podoba mi się też champagne, duzo czytałam pozytywnych opinii o nim tylko skoro 9 nie wyszła to ten tez nie wyjdzie? Czy zrobić jakąś mieszankę rozjasniającego z champagne, lub 9.3, który też wychodzi pieknie miodowo. Bo ja nie jestem zdecydowana czy ma być to ciepły czy zimny - oprawę mam ciemny blond a skórę opaloną czyli ciepły pasowałby, znów moja siostra ma zimny balejaż blond (w tonacji popiel) i wygląda świetnie a mamy właściwie takim sam typ. Bardzo proszę Was o radę będę bardzo wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
jak chcesz zloty blond to ladnie wychodzi mieszanka 02 i 9,3 excellence .02 wyjdzie ci jasniutko a 9,3 ciemniej zloto.Mozesz probowac tez odcien 98 z nutrisse jesli chcesz cieply zloto bezowy blond albo 01 preference naturalny b.jasny wszystkie farby 01,02,03 i 98 sa to superrozjasniajace z woda 9% te co wczesniej uzywalam maja 6% wiec moze sa za slabe na twoje wlosy.03 excellence wyjdzie ci zimny popiel ,jak chcesz cieply popielato-bezowy wez 03 preference.preference lepiej rojasnia niz excellence.do twojej karnacji bedzie ci dobrze i w zimnym i cieplym blondzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
jesss, czy jesli mam jednak jasny brąz naturalne ( a nie jak się wcześniej wydawało-ciemny blond, co wyszło przy farbowaniu preferences 03), to viking mi cokolwiek je złapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
a nie lepiej jak bys uzyla toscane bys miala ladny naturalny jasny brazik co do vikingu to nie nadaje sie na wlosy w kolorze jasny braz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
nie chce jasny brąz,chcę takie jak na opakowaniu Copenhagen.W zeszłym roku ładnie wyszły mi Islande-dokładnie takie jak na opakowaniu,ale teraz chcę ciut jaśniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
magda to sprobuj viking moze wyjdzie ok musisz zaryzykowac, ``do specjalistek' ciezko jest wybrac dokladnie taki odcien poniewaz farby nieprofesjonalne wychodza zawsze ciemniej na wlosach niz na ich pudelku najbardziej podobny braz to: jasny kasztan loreal preference 0.UE3 to masz stronkehttp://www.kosmetykionline.pl/product_info.php?manufacturers_id=102&products_id=2965 mozesz tez sprobowac toscane lub havane one sa jasniejsze od twojeg zdjecia ale na wlosach wyjda nieco ciemniej .a calkiem ciemne to flash feria brown p10,i jasny kasztan oue1 z recitala najlepiej najpierw zrobic jasnijeszymi brazami bo zawsze mozna poprawic a jak dasz odrazu ciemny bedzoe ciezko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do specjalistek
wielkie dzięki:) tak myślałam, że akurat z tym kolorkiem nie będzie łatwo, bo szczerze mówiąc rzadko sie taki spotyka więc i pewnie trudno go uzyskać:) ale ja pokombinuję i zobaczymy co wyjdzie;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
"o boże" to chyba nie jest miejsce dla ciebie. Tu panuje kultura słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita spragniona porady
dziewczyny doradźcie: zamierzam za parę dni rozjaśnić włosy i w związku z tym mam pytankos - najlepiej nakładac na włosy nieumyte,a moje w niektórych partiach prypominają siano, więc nałożyłam na nie serum , które zwwsze stosuję zeby wyjśc do ludzi(a' la olejek)do włosów. Czy to przeszkodzi w farbowaniu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
farbe nalezy nakladac na wlosy suche najlepie nie umyte z 2,3 dni.wtedy dobrze przyjmie,nie polecam nakladac farby na mokre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita spragniona porady
Dzięki Jess! Mam w takim razie jeszcze pytanie- recital preference należy nakładać o ile pamiętam na mokre włosy - czy chodziło Ci również o nałożenie tej farby na suche???? Bo w instrukcji tak pisze, czy masz doświadczenia z farbiwaniem na sucho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
preference nie naklada sie na mokre tylko na lekko pomoczone wlosy .ja farbuje zawsze na sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
gdzie to przeczytalas ze sie nie nadaje do wlosow farbowanych? jesli masz wlosy farbowane na blond i naturalny do ciemnego blondu to jest ok mozesz go uzyc.opisz jaki masz teraz ale taki jasniutki wyjdzie ci po 2,3 razach nie za pierwszym oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
pomylilam sie 03 to jest bardzo jasny blond myslam ze o niego sie pytasz nie skojazylam sie z tym wczesniejszym foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do specjalistek
Chodzi mi o farbę, którą zamieściłaś w linku w pierwszym swoim poście do mnie - UE 3 (Ultrarozjaśniający Popielaty Kasztan) ona nadaje się tylko do włosów naturalnych ciemnych. Tak jest napisane na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
ja jestem fryzjerka i mowie ci ze mozsze ja uzyc na farbowane ale musi to byc kolor jasniejszy niz ta farba bo ciemniejszy moze wyjsc brzydko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do specjalistek
To dlaczego na opakowaniu jest napisane, że farba nadaje się tylko i wyłącznie do ciemnych NATURALNYCH włosów i jeszcze naywa się ULTRAROZJAŚNIAJĄCY...??? sama mam ciemny brąz, ale farbowane więc na swoje na pewno nie mogę położyć tego odcienia...eh już nic nie rozumiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwki...
Witam:) Od pewnego czasu używam farby L'oreal Excellence. Mam z natury ciemne włosy i niestety już pojedyncze siwe, dlatego farbuję tez ciemną farbą, ale niestety moje siwki nie przyjmują jej (albo pozostają siwe albo lekko żółte). Jeśli wiecie, co z tym zrobić, proszę o poradę;) Pozdrawiam! Emi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska bestia
Kobitki prosze napiszcie jaką farbą na farbowanym blondzie i naturalnych ciemno blond włosach można ozyskać taki kolor??? http://www.pudelek.pl/artykul/3060/kreglicka_w_bizuterii/ Tylko nie piszcie,że ma balejaż ja wiem i tez że ma farbami profesjonalnymi-nie oczekuje identycznego efektu tylko cczegoś w tym stylu, w tej tonacji ;) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska bestia
Najlepiej kolor widac na przedostatnim zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
do specjalistek napisalam ze mozesz polozyc skoro jestes madrzejsza to idz do fryzjera i nie pytaj sie tutaj co robic skoro i tak postepujesz tak jak ty chcesz! siwki bardzo dziwne excellence jest swietna farba i dobrze pokrywa siwe wlosy , moze zmiec na recital preference. ciekawska bestia uzyj odcien 9.3 z excellence albo holllywod z recitala one daja taki zloty naturalny blond.ale oczywiscie ona ma robione wlosy u profesjonalnego fryzjera wiec nie oczekuj koloru identycznego.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terek
Od 20-lat farbuje wlosy farba loreal excellence.Kiedy nie mialam siwych wlosow to farbowalam 9,3 i dodawalam 9.Jezeli chcialam miec jasny blond to dodawalam wiecej 9.Obecnie mam bardzo duzo siwych wlosow i nadal korzystam z nr 9,3 i dodaje 8(u nas w Polsce nie moge dostac,to sprowadzam z Niemiec).Wszyscy sie zachwycaja moim kolorem wlosow.Przez tyle lat farbuje i moje wlosy sa nadal w dobrej kondycjiNaprawde polecam ta farbr wszystkim farbujacym.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati_77
jess lub majrel, baardzo proszę o pomoc :) mam na głowie balejaż w kolorze jasny blond + jasny brąz, jednak ogólny efekt jest jak dla mnie zbyt żółty, liczyłam na coś bardziej popielatego jakich farb z loreala mogłabym teraz użyć, żeby zrównać te kolorki i aby wyszedł popielaty blond - nie taki super jasny, ale też nie bardzo ciemny, coś pośredniego? myślałam o Viking, pisałyście, że wychodzi ciemniej, ale boję się, że nie pokryje tych włosów, które są obecnie brązowe i że wyjdzie mi jakieś zółtko :((( z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do specjalistek
Byłam u fryzjera i fryzjerka powiedziała mi, że nie podejmie się nałożenia tej farby na moje włosy, bo nie jest przeznaczona (ta farba) do włosów farbowanych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×