Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość jesss
Magda zrob sobie plukanke 1-1,5nakretki na 3litry wody zawsze polowe tego co pisza na opakowaniu a najlpeije jak dodasz 1-2 nakretki do szamponu i nim myj .Jak bedzie maly efekt dolej wiecej plukanki do szamponu.A jak robisz plukanka polewaj tylko wlosy ta woda nie trzymaj ich w niej bo wyjda fioletowe .Jak zrobisz za mocna to sie i tak to zmyje:).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
Wklejam linki do zdjęć o bardzo podobnym odcieniu blond. (Mogą się jeszcze komus przydac) Chcialabym uzyskac zblizony kolor wlosów.Wczesniej pisalam ze mialam wlosy farbowane ferią 84 i cos nie wyszlo bo na poczatku byly rude teraz są bardziej zolte.Naturalny kolor to ciemny blond.Radzilyscie zeby uzyć Preference 03 ale nie jestem pewna jaki uzyskam efekt.Kolejną polecaną farbą byla Excellence 03 ktora podobno ma bardziej zblizony do tego odcien.Gdzies slyszalam tez ze farby takie jak np Hollywood czy Scandinavie naklada się dopiero po dekoloryzacji.Prawda to? Poradxcie co do wyboru farby bo musze niedlugo kuoic farbke.Help...Z gory dzięki Pic1: http://www.celebritywonder.com/photos/reesewitherspoon_003.html Pic2: http://www.celebritywonder.com/photos/reesewitherspoon_025.html Pic3: http://www.celebritywonder.com/cgi-bin/frame/redirect.cgi?siennamiller==http://www.superiorpics.com/sienna_miller/pictures1.html Pic4 http://www.celebritywonder.com/cgi-bin/frame/redirect.cgi?kristenbell==http://hicelebs.com/gallery/kristen_bell/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
Co do Pic2 to zdjecie jest na 2 stronie drugie w drugim rzedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
Cos zakręcona dzisiaj jestem..Pic 3 nie 2... Wiosna..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Camile farbami dostepnymi w sklepach nie uzyskach takich wlosow.Te aktorki maja zrobione balejaze farbami profesjonalnymi.Bardzo jasno wychodzi 03 preference jasny bez,02 preference zloty jasny blond 03 excellence wyjdzie ci popielaty jak na jego zdjeciu wiec ten odpada,101 nutrisse bezowy blond,98 zloto bezowy blond,112 zloty blond,01 preference jasny naturalny blond.Preference lepiej rozjasnia ci wlosy niz excellence.Moja znajoma ma po 111 nutrisse biale wlosy a naturalny ma jasny braz ale roznie wychodzi ten odcien na wlosach.Mozesz sprobowac scandynavie badz hollywod ale wyjda o ton ,dwa ciemniej niz te ze zdjeci.Hollywood i scandynavie maja wode 6% a odcienie superrozjasniajace 01,02,03 preference 101,111 nutrisse i ten 112 belle po 9%.Na ciemny blond mozesz spokojnie dac hollywod lub scandynavie bez rozjasniania ich jesli masz ciemniejszy niz ciemny blond wtedy wymagana jest wczesniejsze ich rozjasnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
Jessss dziekuje Ci bardzo za te porady.Jestem wdzieczna Ci za to ze poswiecasz nam swoj czas i przede wszystkim ze się na tym znasz.Chyba wybiorę 03 preference po przeczytaniu wszystkich twoich porad wynika że daje cieplejszy odcien niz 03 Excellence a wlosy po nim nie powinny byc ani żólte ani rude.Tiruriru pisala tez ze siwa poswiata powinna zniknąć po kilku myciacich.Jak tylko zrobie wloski to opowiem jaki byl efekt. Dzięki!!! Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carola89
Hi! dziewczynki, błagam o poradę: mój naturalny kolor: kruczo czarny, po balejażach: brąz z ładnym blondem, odrost: ojj... 4cm ale nie jest już tak ciemny, jak przed farbowaniami po ostatnim szamponie koloryzującym Casting- złocisty brąz: po 2 myciach moje blondy są miedziane Chce mieć ładny brąz, najchętniej to taki jak miała Mili w Zbuntowanym Aniele :P ale równie dobrze może być i ciemniejszy, tylko nie czarny, bo źle się czuje w bardzo ciemnych. I teraz pytanie: jakiej farby z Loreala użyć, aby mi pokryło odrost, tak zeby sie nie odznaczal? Blagam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessss
hej Camile tylko trzymaj tak jak ja radzilam dziewczyna wczesniej. Do carola89 uzyj z excellence 5 jasny braz albo 5.3 zloty braz albo z recitala toskane powinno byc ladnie trzymaj jak pisze na opakowaniu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Dolałam płukankę srebrną do szamponu tak jak radziłaś, jesss.potem jeszcze przepłukałam włosy roztworem. Na razie spektakularnego efektu nie widze, ale cos jakby mniej intensywny ciepły ten odcień. jak często stosować te specyfiki płukankowe? czy to niszzcy włosy dodatkowo, bo napisali, że wręcz nadaje miekkość i połysk (faktycznie, swiecą się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Magda rob raz w tygodniu wystarczy tylko tym szamponem.Moga bys potem lekko wysuszone wiec daj odzywke na koniec.Naloz na mokre wlosy szampon z plukanka (mozesz jej wiecej tam dolac)) i trzymaj na glowie kilka minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_m
Mam bardzo jasne włosy platynowo biale,tlenione u fryzjera...ale teraz potrzebuje jzu robic tylko odrosty ktore mam sredni braz...Czy istnieje farba jaka mogłabym uzywac?? Zakupiłam tez rozjasniacz niby profesjonalnej firmy Ce-Ce z 12% woda utleniona...ale czy moge go sobie nalozyc na odrosty cale od skory..bez uzywania jakiejs folii jak przy baleyagu?? nie wypali mi skory? a moze farba jakas chwyci tak na jasno...np przy dolaniu 12& wody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
najlepiej zrobilabys idac do fryzjera i zrobic tylko ten odrost.nie znam tego rozjasniacza wiec nie wiem jak dziala sprawdz na nadgarstu zeby potem ci nie podraznil skory glowy podczas rozjasniania .moezsz rozjasnic tym odrost a potem dac np.03 excellence ,111 nutrisse cos podobnego do wlosow jakie masz tzn tych platynowych.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_m
zeszłam z czarnego farbowanego do takiego blondu wiec sie na chodziłam do fryzjera dlatego chcalam sama juz sobie tylko ten odrost zrobic...zaniose ten rozjasniacz do fryz niech ona kombinje ale fajnie by bylo troche oszczedzic i domowo zrobic;) jak by byla mozliwosc to prsoze napiszczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
honey m opisz dokladnie ten kolor wyslij zdjecie podobnego to ci pomoge dobrac farbe. napewno przy naturalnych wlosach koloru sredni braz bedziesz musiala zawsze rozjasnic je i potem nalozyc farbe . bardzo jasne popielate to 03 excellence,111 nutrisse,03 preference,111 belle color itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie proszę
Czy szampon koloryzujący Casting Loreal można stosować DWA RAZY? 23:59 odpowiedzcie proszę chodzi mi o to, że jeśli nałozyłam go tylko na odrosty i zostało mi go całkiem sporo to jeśli zalepię dziubek taśmą klejącą to mogę go użyć za miesiąc? 06:59 hewletta no jak juz wymieszasz skladniki to nie. chyba ze wymieszasz to wszystko w miseczce a to co jest w tej buteleczce zakleisz tasma. hmmm chociaz to chyba nawet mozna odkrecic 09:50 odpowiedzcie proszę a jeśli nie wymieszam wszystkiego na raz tylko podzielę na pół i to czego nie użyję czyli krem koloryzujący zakręcę (bo jest z zakrętką), a krem utleniający zakleję taśmą to będzie sie nadawało do koloryzacji za miesiąc? 09:51 anka szklanka nie, niestety nie możesz. Po wkręceniu dolnej buteleczki dochodzi do pomieszania składników. I nie należy przechowywać takiej mikstury i używać po jakimś czasie bo efekt może być zniewalający Pozdrzawiam 10:04 odpowiedzcie proszę ale gdybym nie wymieszała wszystkiego na raz tylko połowę w miseczce, a reszta zostałaby w swoich pojemniczkach nie wymieszana tylko zakręcona i zalepiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
tak mozesz trzymac jesli nie wymieszasz jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Dziewczyny, piszcie! Uwielbiam wchodzic na tę stronę i czytać, a tu od kilku dni zastój!Może napiszcie, jak często farbujecie włosy i jakie jest minimum odtepu czasowego pomiędzy kolejnymi koloryzacjami tak, aby włosy były w miare dobrej formie. Czy wypadanie włosów jest związane z farbowaniem czy razcej z ogólnym stanem organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza
Do jesssss No niestety ale ja jednak nie moge miec farb z 9% utleniaczem na moich wlosach odrosty wychodza zloto-rude, ostatnio wkurzylam sie i zrobilam sobie odrosty rozjasniaczem , na poczatku przez 3dni b.jasne a pozniej z kazdym dniem kolor ciemnieje i jest naprawde ok i tu mam pytanie, niedlugo czeka mnie farbowanie odrostow , jaki bedzie efekt , albo moze inaczej jaka jest roznica miedzy i tu chce uzyc: majirel10.1 z 12%utleniaczem a loreal platinum ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza
do magdalenka79 Na 99% jest to związane z ogólnym stanem zdrowia ,ja juz bardzo dlugo farbuje wlosy i nigdy mi nie wypadaly,ostatnio zle sie czulam ,oslabiona , na skorze wyskoczyly mi jakies plamy no i o zgrozo wlosy wychodzily garsciami, po miesiacu wszystko wrocilo do normy oczywiscie za sprawa witamin i owocow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
roza loreal platinum to rozjasniacz a 10.1 majrel to farba.platinum uzywa sie przewaznie do pasemek i balejazu .natomiast jesli chodzi o odrost to niekotre osoby robia najpierw platinum a potem farbe.jesli masz ciemne naturalne wlosy to uzyj platinum jesli masz ciemny blond,sredni blond to tylko farbe.ja napisalam ze 10,1 mozna uzyc z 9% lub 12% nie wiem jakie masz wlosy wiec wypisalam dwa stezenia wody do tej farby papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWEK
Majrel, mam znowu do Ciebie ogromną prośbę o poradę- wszystkie Twoje poprzednie były super! Farbuję włosy mieszanką 02 i 9,3 Excellence. Jest ok- słoneczny blond, bardzo jasny, ale nie biały.( po 02 były za białe, po 9,3 za ciemne, naturalne włosy to jasny blond). Otworzono koło mnie hurtownię z materiałami fryzjerskimi i jest tam farba Loreala, o której kiedyś wspominałas którejś z dziewczyn- Majirel, czy jakoś tak. Czy warto spróbować, jesli mam ją pod ręka? jaki odcień wybrać? tam jest 9003- czy to odpowiada 02 czy 9,3? Jaka wodę utlenioną wybrać-9 czy 12%?Ponoć farby profesjonalne są lepsze od tych ze sklepu. No, i odpadłoby mi to mieszanie buteleczek i tubek z dwóch różnych opakowań....będę baaardzo wdzięczna.W zamian mogę udzielić porad lekarskich;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka.....
iwek ja wlasnie mam zamiar farbowac 02 preference mam wlosy sredni blond teraz mam jasny blond czy ta farba wychodzi ladnie chce jasne zlociste wloski ale nie sztuczne tylko naturalne:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWEK
Witaj, U mnie 02 była za jasna, wychodziły prawie białe, złociste, ale nie sztuczne. Stad tez pomysł ze zmieszaniem 02 i 9,3. Bo sam 9,3 był za ciemny. Wg mnie zadne odcienie Loreala nie wychodza sztucznie, w przeciwienstwie do Welli np, a Safira to juz porazka. Mam wlosy, ktore latwo sie rozjasniaja, naturalny srednio jasny blond , cienkie. Teraz mam zlocisty, sloneczny bardzo jasny blond. Tylko zastanow sie, czy jestes ciepla czy zimna tonacja. Bo ja jestem Pani Wiosna bardzo typowa, z blekitnymi oczami, dla mnie zlote kolory sa ok. Moja kuzynka, typowa Pani Lato, farbuje 03 i jest zadowolona. Ona ma sredni blond, ciemniejsze od mojego naturalne, teraza ma bardzo jasny blond, naturalny, no , moze plowy.Jeli jestes zimna tonacja, to zlocistych mozesz wygladac sztucznie.Moje naturalne mialy rudawy odcien. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka...
teraz przeczytalam ze ty farbowalas 02 excellence a farbowalas tez 02 preference bo preference wychodzi jasniej od 02 exc z tego co czytalam.ja mam blada skore zielone jasniutkie oczy i mam teraz zimny bez i zle sie czuje jak by mi sie buzia z wlosami zlewala chce taki naturalny jasny cieply blond naturalny kupilam 02 preference i 98 nutrisse 02-zloty,98 bezowo zloty opalizujacy i nei wiem ktory pierwsyz uzyc:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiakkkkkkkkk2
Excellence cream ejst b dobry, ale niestety się troche zmywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWEK
Kiedys farbowałam 02 Preference , ale wyszły za jasne. super jasny blond, byly troche bardziej sztuczne niz 02 Excellence.To zreszta spowodowalo( ten złoty, a moglam poczekac , az sie zmyja.. ) ,że za tydzien pofarbowałam 01 Preferece.I zniszczylam sobie wlosy.Ja nie moge uzyweac tych super rozjaśniajacych, bo wychodza białe.Plus słonce, oczywiscie.Ponoc wszytkie Panie Lato, czyli chłodne jasne blondynki, miały w dzieciństwie jasniutkie, prawie białe wlosy. ktore potem sciemnialy.To wsazowka dla Ciebie, czy jestes ciepła czy chlodna w tonacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWEK
Hey, Olenka Wyszly , to bylo kila lat temu, bardziej zlote, niz na opakowaniu 02 Pref, ale nie poczekalam ,az sie zmyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka...
iwek ja juz kupilam ta farbke i 98 z nutrisse i nie wiem co robic:) ja mam bezowe wloski zimna toancja ale nie super jasne biale takie naturalne jasne a w dziecinstwie bylam blondynka ale nie taka super jasna takie zlote blond wloski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWEK
Olenka, spróbuj.Jak nie sprobujesz, to nigdy sie nie dowiesz.A jak będzie źle, to za 2-3 tyg przefarbujesz.Z tego co piszesz wychodzi, to tez jesteś ciepłą tonacją, wiec w złotym powinno Ci być dobrze.Napisz, jak wyjdzie. Właściwy kolor będzie po 2-3 myciu Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×