Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość jesss
do ''dziewczyny doradzcie'' jasny braz z garniera jest za jasny dla twoich wlosow stad roznica .Jaki chcesz kolor ??Mozesz polozyc ten o ton jasniejszy z excellence nr 4 ale tez beda dosc ciemne i to jest farba.Jak chcesz szampon to polecam casting nr.24 braz ale wyjdzie jak ciemny braz jak chcesz braz to wez nr34 jasny braz.Przewaznie farby nieprofesjonalne wychodza o ton ciemniej .Patrz zawsze na tester z wloskami a nie na pudelko.Jesli chcesz zejsc z ciemnego koloru to uzywaj casting jak chcesz zostac przy ciemnym wez farbe.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Jak sa koloru brazu i ten jasniejszy odrost to wez 5 z excellence lub 34 z casting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny doradźcie
dzięki:) ale powiedz mi czy jak nałożę Casting to w końcu ten odrost wyrówna się? bo na tym mi najbardziej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny doradźcie
aha, bo jest jeszcze z Excellence 5.3 JASNY BRĄZ ZŁOCISTY - czy ten odcień w ogóle chwyci na moich włosach i wyrówna odrosty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny doradźcie
i czy teraz jak będę nakładać farbę to najpierw położyć na odrosty i odczekać, a dopiero potem na całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Trudno mi powiedziec bo nie wiem jaki masz dokladnie ten kolor poszukaj sobie z brazow mysle albo 4 (braz)albo 5(jasny braz) z excellence (farby) albo 24(braz) lub 34 (jasny braz) casting (szampony) i jeden i drugie ci pokryja ten odrost.Tylko farba zrobic ci to na stale a szampon bedzie sie zmywal robiac sie coraz jasniejszy.Pamietaj o tym ze kupujac 4 excellence lub 24 casting zrobi ci sie ciemny braz nawet jak na nich napisane jest braz.Zakladaj z gory ze wyjda o ton ciemniej niz na opakowaniu!!.Mysle ,zebys wziela 5 albo 24 i beda brazowe .Trzymaj na odrosie tyle ile pisza na opakowaniu a na reszte daj na 10-20minut.Co sie tyczy 5.3 mozesz go tez uzyc wychodzi bardzo ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny doradźcie
chyba jednak użyję Castingu, bo chciałabym pokryć te odrosty jak naszybciej, a jak napisałam ostatnio farbowałam włosy 6 dni temu więc odczekam jeszcze tydzień i farbuję, mam nadzieję, że jednak szampon będzie łagodniejszy dla włosów i po tak krótkim okresie czasu (od ostatniego farbowania - 2 tygodnie) nic złego nie będzie działo się z włosami dzięki raz jeszcze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Catingiem mozesz sobie wczesniej zrobic niz 2 tygodnie wez sobie 34 czyli jasny braz wyjdzie ci jak braz.Potrzymaj tyle ile jest napisane na opakowaniu .Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny doradźcie
jesteś kochana:) dzięki za poświęcony mi czas:) dobrej nocki, pozdrawiam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
magdalenka jesli chcesz miec zloty odcien blondu to polecam odcien 9.3 excellence lub 92 z ferii color daje bezowo cieple refleksy opalizujacy to odcien tak naprawde zimnego rozowgo z iletowym i tzn przy dodaniu tego barwnkia do blondow uzyskuja farby zimny bezowy efekt a raczej perlowy Asia jesli chcesz miec odcien ciemnego naturalnego blondu to polecam 7 exceellence creme lub color naturals garniera nr 6 ewentualnie zimny ciemny blond 7.1 excellence creme Roya chodyi ci o blondz opliyujace tak tyn 10.21 10.2 9.21 9.02 9.22 wsyzstkie te odcienie miesymz y woda 6% lub 9% pryz naturye ciemnz blond wsyzstkie te kolorz maja yimnz perlowz polzsk magdalenka co do excellnce nr 21 to mam miesyane ucyucia ponieway w farbach profesjonalnzch ten sam odcien daje bardyo ladnz yimnz efekt perlowego blondu jednak farbz excellence nie maja tzch samzch barwnikow co farbz profesjonalne pomimo ye to ten sam numer technicynz y tego co wiem to na wlosach ciemnz blond i sredni blond odcien ten daje efekt racyej cieplawego beyu Co do ferii color to niestetz nie nadaja sie do wlosow jasnz bray tak pisye producent ale tak nie jest nigdz na tak ciemnej bayie nie otryzmamz jasnego chlodnego blondu feria color to prawie to samo co preference tzlko ye blondz maja wode 9% a wlosz sa bardyiej slniacepo tzch farbach jakosc tey jest ok Viking nie nadaje sie do wlosow ciemnz blond nie da efektu jasno popielatego blond tzlko jakis syaro cieplz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Już trzeci dzień przyzwyczajam się do efektu uzyskanego po 03 preferences - umyłam włosy, położyłam odzywkę rozjaśniającą. Włosy są złoto beżowe i chyba mi pasują - całe szczęście mam ciemne oczy i czarne brwi, bo przy jasnej karnacji i jasnej oprawie oczu ten kolor mógłby wyglądać mdło. Jessss napisałaś, że najwidoczniej nie mam jednak ciemnego blondu - no tak włąśnie sądziłam, ale fryzjerka przykładając mi próbnik do matrixa określiła go jako ciemny blond. Teraz to już sama nie wiem. Jest jak jest i przez najbliższe 2 tygodnie tak będzie, potem pojawi się odrost i będę się konsultować, co dalej z tym fantem uczynić :D Dzięki za wszelkie porady, szczególnie jesss i majrel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Magda nastepnym razem pokryj znow na calosc tzn odrost ok 50min a reszte krocej 10-15minut.Jesli chcesz miec bardziej popielaty stostuj szampony z plukanka np z wella .Albo wez nastepnym razem 03 excellence .Jesli chcesz naturalny blond wez 01 a jak zlocisty 02 preference.Traktuj swoje wlosy jednak jako jasny braz:).Moja kolezanka tez ma jasny braz i swietnie jej pokrywa je 121 blask ksiezyca z safiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
No i pomalowałam Preference 03.Szczęśliwie nie mam na włosach żadnych błękitów,lecz właśnie beżowy blond z gdzieniegdzie białymi pasemeczkami, są też miejscami trochę szare refleksy, ale to kwestia dwóch myć.Generalnie efekt bardzo mnie zadowala.Całą "operację" wykonałam zgodnie z instrukcjami yessss (duuuuża buzia!!!)czyli:trzymałam 30 min pod folią.Nie muszę chyba wspominać o pięknym połysku włosów, jak zawsze po L'orealu.I na koniec moje podziękownie dla yessss, która nie zważając na nasze "marudzenia" rzetelnie odpowiada na każde pytanie. I to bezinteresownie!yessss przesyłam Ci same serdeczności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
I jeszcze jedno pytanko:czy kolejne aplikacje 03 sprawią,że włosy będą coraz jaśniejsze?Dążę do naprawdę bardzo jasnego koloru.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocielle
a ja natomiast mam farbowane na czarno włosy , farbowałam jakies 2 miesiace temu i kolor zdazył wyblaknąc , mam odrosty tuz przy głowie moj naturalny kolor włosow to mysi brąz ....moje pytanie brzmi czy cgwyci mi na rudo-czerwono moje farbowane włoski? słyszałam ze ta farba jest bardfzo dobra i działa nawet na czarne kosmyki .. ale czy na farbowane tez? prosze o szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocielle
mam konkretnie na mysli farbe Loreal Feria 3d odcien mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
dzieki tiruriru i bardzo sie ciesze ze jestes zadowolona:).Mozesz jeszcze z 2 razy pokryc na calosc powinny byc jasniejsze a potem rob tylko odrosty . Rocielle feria 74 mango nie nadaje sie do wlosow farbowanych na czarno.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
Do tiruriru : Sluchaj a moze moglabys wkleic czyjas fotkę badz swoja jaki wyszedl Ci mniej więcej kolorek? Tez mam ciemny blond chcialabym uzyskac ladne naturalnie wygladajace jasne wloski i coraz bardziej sklaniam się do kupienia tej farbki.Pozdrawiam wszystkie farbujace się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SebciaE
dziewczyny doradzcie mi prosze 2 lata temu moje wloski (ciemny blond naturalen) przefarbowalam na BARDZO jasny blond (w sumie nie wiem co to byl za kolor ani farba-bylam u fryzjera) no ale chodzi o to ze wloski mialam prawie biale , bylam b zadowolona, wogole b dobrze sie z tym czulam pozniej musialam sie przeprowadzic, do fryzjera poszlam jak wloski juz stracily blask i ladny kolor, jednak obecna fryzjerka nie umiala doprowadzic moich wlosow do poprzedniego koloru wyszedl taki najzwyczajny blond :( jestem zawiedziona widzialam tu jedna fotografie, ja mialam podobny kolor z tym ze jasniejszy -nawet mamy taka sama dligosc wlosow a teraz pisze w sprawie kolezanki: otoz moja przyjaciolka przed swietami poszla pofarbowac sobie wlosy niby nic, chciala pasemka 2 odcienie jasnego blondu plus czkoladkowy braz ktory wyszedl na czarny, do tego pasemka zlaly sie w ciemny odcien,ogolnie nieciekawie to wygladalo, dodam ze caly spod wlosow ma ciemny braz pofarboalam jej wlosy farba l'oreala -metaliczny blond, kolorek super, bardzo bylysmy zadowlone , spod zostaliwalm ciemny jednak jej zachcialo sie po miesiacu kupic sobie plukanke srebrna i lowsy wyszly jej...jasno zielone-koszmar, nie mogla ich domyc, wiec polecaiala po farbe i pofarbowala sobie paleta na popielaty blond, ktory w sumie przyciemnij jej wlosy jest tragicznie, jak przywrocic znowu jasny metaliczny blond? i pozbyc sie zielonych pasemek? pomozcie proszeeeeeeeeeeeeeeeeee pozdrawiam i przepraszam za dlugi wywód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róza
Do Majrel !!! Majrel mam pytanie dot farb majirel blond lecz tym razem nie chodzi mi o blondy popielate ale o blondy - odcienie fioletowe- troche ich bylo i kolory bardzo ladne, jak one wychodza na wlosach i o jakim stezeniu musimy uzyc utleniacza.? mam jeszcze jedno pytanie czy majirel 10.1 mozemy uzyc z 12% utleniaczem?? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
coś sknociłam.zaraz spróbuję drugi raz wkleic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesss
Do sebciae wyslij mi to podobne zdjecie to tych ktore wczesniej mialas tutaj jest kilka wklejonych wiec nie wiem o jaki ci chodzi:).Co do twojej kolezanki nie potrzebnie pokryla znow wlosy.Plukanka srebrna napewno by sie wkoncu zmyla musiala za duzo jej dac totez takie wyszly.Farby pallety to jedne z najgorzych farb ciezko teraz cos z tym zrobic.Opisz dokladnie jej kolor obecny . Do roza chodz to pytanie do mnie ale 10.1 mozesz zrobic na wodzie 9 i 12 na wodzie 12% wyjda jasniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
cholerka nie wiem o co chodzi, zanim nacisnę "wyślij wypowiedz"to mi otwiera a jak wyślę to już nie.Może to tylko mi coś się pochrzaniło, bo jak wysłałam ten link koleżance na gg to otwiera jej bez problemu.Jak nie otwiera Ci się Camille87 to spróbujmy "na piechotę": http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114228&page=2&highlight=blond wejdz na tę stronę i to zdjęcie jest w wypowiedz nr 14 (niejakiej Iam) i jest to zdjęcie w dolnym rzędzie pierwsze z lewej. Boshe przypominają mi się najgorsze kawały o blondynkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
Tiruriru sprobuje wkleic to zdjęcie. http://pretty.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=393897&d=1146579180&postid=1753371 Czy to o nie chodzi? Rozumiem ze wyszly lekko siwe takie naprawdę jasne.A jak dlugo trzymalas na wloskach bo to tez wazne jaki kolor uzyskac.Mi się jeszcze podoba taki odcień: http://pretty.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=662253&d=1163533115&postid=3079007 lub http://pretty.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=394419&d=1146591832&postid=1755072

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
Zdjęcia wyswietlają sie jak wejdziesz na stronę glowna wizazu (oczywiscie trzeba byc zalogowanym) a potem klikniesz na podane linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
Trochę techniki i się gubię, ale cieszę się,że Tobie udało się poprawnie wkleić fotki.Tak, włosy mam teraz bardzo jasne i jak wcześniej pisałam z trochę szarym refleksem, ale on na pewno się wypłucze.A marzę o jeszcze jaśniejszych...A co do Twgo pytania, to trzymałam farbę 30 min, dodatkowo,według zaleceń yessss,przykryłam włosy folią aluminiową co miało przyspieszyć rozjaśnianie.Nakładałam na włosy wg instrukcji nr 3 podanej na ulotce.A te, które ci się podobają, te Sienny Miller, na moje oko mają taki złocisty odcień,ale jak go uzyskać pytaj już yessss lub Majrel!Buziaki i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
zakupiłam dziś płukankę srebrną z zamiarem nadania włosom nieco mniej cieplego odcienia, ale po przeczytaniu Sebciae doniesień o zielonych włosach koleżanki nabrałam wątpliwości. jak zrobić, żeby było dobrze? I czy ta płukanka chwyta na stałe czy się wypłukuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×