Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość YAsminelle2
a jak mi wyjdzie z tego komerycjnego ciemniejszy niz mój??? chyba sie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
farby komercyjne zazwyczaj wychodza ciemniej wiec lepsze sa profesjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do stefanka 777- taka platyne mozna uzyskac na wczesniej mocno rozjasnione wlosy stosujac farbe profesjonalna z londy nr 12/6 lub majiblond odcien 901s z woda 12%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jasminell2- fajna miesznka z farb komercyjnych ktora nie wyjdzie zbyt ciemno jest z farby garniera belle color tzn polowa odcienia nr 2 o nazwie blond z polowa odcienia nr 5 - ciemny blond zmieszac pol na pol, kolr ten bedzie bardzo ladnym i naturalnym ciemnym blondem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
czy mozesz polecic jakies odzywki chroniace kolor lub szampony? czy to nie jest pic na wode ze szampn myje nie naruszajac koloru i takie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyk
ups pytanie bylo do majrel .tak sie nastawilam na twoja odp ze mi sie nick pomylil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanka7777
mocno rozjasnione czyli przy uzyciu rozjasniacza z 9% czy 12%,moje sa teraz troche w oslabionej kondycji,jesli je rozjasnie moge od razu nalozyc majiblond z12% woda?mam obawy kurcze,zwlaszcza,ze moje wlosy teraz nie sa w jednolitej barwie tzn. wierzchnia partia jest jasniejsza i co tu duzo mowic slabsza:(,co sadzisz o cemencie termalnym kerastase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Nietety ale aby otrzymac taka platyne jak na zdjeciu musisz miec wlosy mocno rozjasnione, cement z kerastase jest bardzo dobry i bardzo wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YAsminelle2
mam wymieszac po polowie 2 farby z tych gotowych? mam obawy co wyjdzie na mojej glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeorginaFZX
co sądzisz Droga Mairel o farbach GArnier Belle color i GArnier Nutrisse>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeorginaFZX
i wogole czym one sie róznią. Bo ostatnio farbuje GArnier Nutrisse nr 111 ale wychodzą takie koniakowe. bardziej zolte niz platyna. moze jakis Belle color spóbowac.??tylko jakim>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna_k
Mam pytanie do Majirel. Od roku uzywam sredniego popielatego blondu farby Clairol,pokrywa mi idealnie,wychodzi troszke ciemny,ale po kilku myciach robi sie naturalny sloneczny z ppopielata poswiata.Problem w ty m,ze ta farba strasznie niszczy, wysusza wlosy i chcialabym ja zmienic na Majirel tylko niewiem jaki numer?Dodam,ze szukam tylko w zimnej tonacji,moze 7.1 a woda jaki numer? Czy mozna uzyc wody utlenionej innej marki niz loreal.Mieszkam za granica i przez internet kupic zazwyczaj mozna sama farbe,a i numery farb troche sie roznia od polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam jasnobrązowe włosy z rudym
Użyłam na moje jasnobrązowe włosy farby recital preference 01 (tak jak poradziłas) i faktycznie wyszły bardzo ładnie, miedz się niemal do reszty zneutralizowała. Przypominam, ze ten kolor był po dekoloryzacji i farbie ciemny blond. Niestety rozjaśniły się jedynie o 1 ton i przypominają baardzo bardzo ciemny blond. Czy użycie po raz kolejny tej samej farby superrozjasniajacej za kilka tygodni da jeszcze jasniejszy efekt? Chciałabym miec blond na poziomie 9 w ciepłym odcieniu. Czy regularnie jej stosowanie co miesiac rozjasni mi z czasem włosy do pożądanego odcienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hanna- mozesz uzyc farby majirel bedzie odpowiednikiem sredniego popielu clairol ja ci polecam maijrel odcien 7.1 a jesli chcesz bardziej chlodny to 7.11 miesza sie je z woda 6% jesli nie masz wody loreala moesz dac innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jasnobrazowe z rudym - a jaki jet twoj naturalny kolor wlosow ? poniewaz za kazdym razem stosujac preference odcien 01 jesli nie masz naturalnych wlsow zbyt ciemnych bedzie jasniejszy kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do yasminell- nic strasznego z tej miesznki nie wyjdzie poniewaz nr techniczny ciemnego blondu i blondu mozna ze soba ieszac sa to odcienie z gamy naturalnych podstawowoych i nie ma obawy, oczywiscie nie sugeruj sie zdjeciami na opakowaniu tej farby bo sa przeklamane. Jesli boisz sie zmiesznia to wybierz odcien nr 2 blond napewno nie wyjdzie za ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
farby garniera jesli chodzi o te blondy te superrozjasniajace nie sa zbyt dobre poniewaz czesto kolorek wychodzi zolty nutrisse 111 i belle color 111 jesli chodzi o odcien techniczie numeracja niczym sie nie rozni - tzn to jest ten sam refleks , natomiast belle color zawsze wychodzi jasniej niz nutrisse ponadto belle color jest farba delikatniejsza i daje efekt bardziej naturalnego koloru ze wzgledu na dodatek barwnikow naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do stefanki- jesli koniecznie chcesz swoje wloski rozjasnic mozesz uzyc slabszej wody np 6% z majiblond 901s ale nie ma gwarancji ze bedzie to kolor platynowy, natomiast mozesz sprobowac farby profesjonalnej z londy nr 10/8 - perlowy blond z woda 6% albo farby alfaparf evolutions z serii superrozjasniajacych 101ss z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor włosów
Droga majrel, robiłam włoski 8.13 z perłowy bez z L'oreala, ale to nie jest jeszcze to czego chcę - odcień jest zbyt ciepły, a stwierdziłam,żer mnie jest dobrze tylko w zimnych kolorach. (lub neutralnych). Kupiłam sobie dzisiaj belle color nr 2 blond, będę nim robic za tydzień, ale tylko odrost w kolorze ciemy blond. Pewnie na nast odroście zrobię znów co innego - do skutku az znajdę TEN WŁAŚCIWY, bo nie chce co 3 tyg przeciągac kolorem po całych włosach- sa już dosc zniszczone!Napisz mi jeszcze, które kolorki są godne uwagi - bardzo poodbaja mi sie blondy z Garnier Color Naturals, czy polecasz jakiś konkretny? Pozdrawiam cieplutko PS Szukam naturalnych kolorów, nie "typowyego jasnego blondu" , tylko czegoś 'pomiędzy' czyli jaśniejszego od moich, ale nie bardzo jasnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honortak2344
witam Was kochane. mam takie pytanie. mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. ostatnio farbuje kolorem z garniera nutrisse nr 111. jednak ten kolor wychodzi bardziej platynowy niz złoty blond. Podoba mi sie kolor tej dziewczynki z TYLKO MNIE KOCHAJ-michaliny. jakim kolorem moge miec takie swoje wloski:)? tylko proszę nie z koloró majirel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
nie polecam farb garniera color naturals - szybko sie wyplukuja sa bardzo agresywne, jesli chcesz chlodny blond to fajnie wychodzi majirel 8.11 belle color nr 2 to taki naturalny odcien sredniego blondu ale poza tym belle color garnier nie ma juz fajnych chlodnych srednich blondow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do stefanka- ten kolor wlosow ktory ma modelka wystepuje w palecie majirel nr 7.40 ale trzeba go robic na podjasnione wlosy z woda 9% chyba ze z natury jestes blondynka wiec wychodzi ok a jeszcze lepiej mozna uzyskac ten kolorek stosujac odcienie majirouge mix+ tzn 7.44 pomieszac z 0,400 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanka7777
acha,czyli pomieszac majirel 7.44 z majirouge 0.400 czy majirouge 7.44 z 0.400?:)a czy ty majrel jestes moze rowniez stylistka? bo nie wiem czy taki rudy pasowalby mi,jestem blondynka o niebieskich oczach,mam piegi na nosie takie zlote,wydaje mi sie ,ze jestem typem wiosna,co sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_m
Droga majrel... Chciałabym sie jeszcze dowiedzieć czy farby majiblond są równie delikatne dla włosów jak marijel? Jak już wcześniej pissałam bardzo mi się podoba odciń 10.21 tylko zastanawiam się ciągle czy ładnie chwyci na moich średnich blond włosach, i czy nie lepiej by było kupić którąś z palety majiblond. I ewentualnie które odcienie najładniej wychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Stefanka - tej m iesznki majirel nie zrobisz sama bo mixy nie sa dostepne ani na allegro ani w hurtowniach one sa tylko dla salonow prcujacych na lorealu ale mozesz sprobowac sama na twoje wlosy odcien 7.40 z woda 9% twoj typ urody bardzo ladnie wyglada w rudych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Odcien 10.21 nie wyjdzie na wlosach sredni blond ten kolor wychodzi ladnie na wlosach ktore z natury sa na poziomie 8 - jasny blond i wzwyz az do bardzo jasnego blondu , jesli masz wlosy sredni blond wloski trzeba poddac dekoloryzacji , farby majiblond sa mocniejsze ale nie zawsze kolory tych farb daja zimny odcien blondu jesli chcesz chlodny blond to z majiblondow najlepiej wychodzi kolor 911 z woda 9% odcien 921 nie zawsze daje odcien chlodnego blondu raczej wychodzi jak bezowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanka7777
mam dostep do majirouge mix 0.400 moge go kupic,ale nie wiem co z drugim odcieniem tym 7.44 czy ma byc to majirel czy majirouge,pytam bo nie chcialabym decydujac sie jus na radykalna dla mnie zmiane osiagnac zbyt jaskrawego lube tez zgaszonego odcienia,taki jak na fotce jest idealny:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
7.44 to odcien majirela z serii majirouge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×