Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Jola29
Do Zygfistach- ja bym Ci radzila kupic sobie wszystko nie wiadomo jak urodzisz ja chcialam naturalnie a skonczylo sie cc i cale szczescie ze mialam cala wyprawke w domu bo tak maz by musial biegac i kupowac a wiadomo nie ma to jak samej sobie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JuciaS na ten numer telefonu do dr Dynii podany przez Ciebie trzeba dzwonic tylko w godzinach przyjec? dzwonilam pare razy rano i nie odbieral nikt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez slyszalam rozne przesady ale pod koniec 7 msc nie wytrzymalam i kupilam cala wyprawke. ja mam termin na 3 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygfistach
Pyćka, to może się spotkamy na porodówce, a Ty rodzisznaturalnie czy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nic sie nie zmieni to sn :) ale mam nadzieje ze urodze wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygfistach
ja też mam taką nadzieję, bo maluszek ma baardzo nisko główkę i mam skróconą szyjkę:) jest juz całkiem duży, ma 3kg:) A upały dają mi strasznie w kość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.Czy któraś z Was chodzi do Dr.Kozy z mężem?Byłam na pierwszej wizycie sama ale teraz chciała bym iść z mężem tak jak chodziłam do poprzedniego lekarza prowadzącego ale nie wiem czy doktorowi to nie przeszkadza. Wiek: 26 28.09.2010 płeć: dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie111
Wikula, dr Kozie na pewno mąż nie będzie przeszkadzać, ja nieraz byłam z mężem. Zwykle robiłam tak, że wpierw wchodziłam sama, a po badaniu ginekologicznym prosiłam lekarza, czy może poprosić męża, żeby sobie USG zobaczył. Wiadomo, że samej ciężko poprosić, jak się już w majtach tylko lata ;-) I lekarz zawsze chętnie prosił. A jak byłam na badaniu połówkowym i weszłam bez męża (bo myślałam, że wpierw będzie badanie na fotelu, ale nie było) to lekarz sam zapytał, czy mąż nie chce wejść i popatrzeć. Więc spokojnie możesz brać męża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zygfistach- masz moze jakies objawy skracajacej sie szyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję aggie111 i Carol77 Następną wizytę mam u doktora 26 lipca to pójdę już z mężem :-) Poproszę doktora żeby go zawołał po USG tak jak robił mój poprzedni lekarz.Pozdrawiam Wiek: 26 28.09.2010 płeć: dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam się chodziło mi że poproszę żeby doktór zawołał męża po badaniu ginekologicznym na USG :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe87 Ja tez czasem niemogłam sie tam dowdzonic do dr.Dyni musisz po prostu dzwonic do skutku:-) ostatnio to cały dzien próbowałam sie z nią skontaktowac i dopiero udało mi sie popołudniu .Musisz próbować:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygfistach
Pyćka, lekarz mi powiedział, że szyjka mi się skraca a ja czuję taki ucisk na szyjkę, jakby mały się pchał na świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Wtorkowe sprzątanie widać pomogło bo wieczorem odeszły mi wody a w środę przed 13 nasza Majusia była już po drugiej stronie brzuszka. Poród przyjmowała rewelacyjna pani Sabinka. Napiszę narazie krótko (więcej szczegółów napiszę jak będę miała wolną chwilę) - jeśli będę rodzić drugie dziecko to tylko na Łubinowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:-) Mam pytanko czy któraś z was miała wywoływany poród bo ja właśnie dziś mam ostatnie KTG a jutro ma już iść do szpitala na wywoływanie i własnie chciałam sie dowiedziec jak to mniej wiecej wygląda? Aga8207 GRATULUJE zazdroszcze ci ze masz juz swoja dzidzie przy sobie mnie juz sie to tak ciągnie juz jestem dzis 10 dni po terminie i nic:-( masakra jeszcze raz GRATULACJE:-) a ciekawe co u menia 80?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga8207 gratuluje i bardzo sie ciesze ze jestes ze swoja coreczka juz w domku :) JuciaS trzymaj sie juz wkrotce tez bedziesz tulic swoje malenstwo. Glowa do gory :) Menia 80 powodzenia :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia132
witam mam pytanie bo w piątek jade na łubinową do pani anastozjolog jak ta wizyta wygląda co ona będzie robić i sie mnie pytać czy za to sie płaci? a kiedy sie płaci za te znieczulenie bo nie jestem zdecydowana czy je wziść u mnie może w poniedziałek będzie już po wszystkim bo ide wyjąć krążek a przypuszczam ze zaraz potem zaczną sie bóle i skurcze.już odchodze od zmysłu tak sie boje bo pierwszy poród był straszny ciekawe czy jak mówią że drugi jest lepszy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie111
Monia, za znieczulenie płacisz dopiero przy wypisie ze szpitala. W trakcie porodu decydujesz, że chcesz je wziąć, czy nie, i jeżeli weźmiesz to zapłacisz dopiero idąc do domu. Położna tylko mówiła, że jeżeli się rozważa znieczulenie to dobrze jest o tym powiedzieć przyjeżdżając rodzić, bo im nie wolno proponować znieczulenia. Ale jak powiesz z góry, że może będziesz chciała, to w trakcie porodu Ci dadzą znać że teraz jest ten moment kiedy można je wziąć. Wizyty u anestezjologa nie miałam, więc Ci nie powiem dokładnie, ale z tego co czytałam tu na forum jest raczej bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa12345
Dziewczyny, a czy Wy nie wiecie przypadkiem, czy można się umówić z konkretną położna na poród (oczywiście odpłatnie)? CZasami w szpitalach jest coś takiego praktykowane czasami jest to zabronione. Wiem, że parę położnych jest rewelacyjnych.... Czy coś wiecie na ten temat? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie111 bardzo dziekuje za informacje. można sie umówić z położną ale to chyba kosztuje 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, wreszcie chwilowy koniec upałów, jak dla mnie rewelka :D Mam pytanie do doświadczonych bardziej :D Boli mnie kilka razy dziennie-codziennie brzuch. Nie jem nic co mogłoby spowodować te bóle, do tego ganiam do kibelka też kilka razy dziennie od jakiś 4 dni. Nie wiem czy to stres przed porodowy :P Czy lepiej się zgłosić do lekarza? Ale specjalnie do Katowic jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA8207 GRATULACJE, życzę dużo zdrówka dla Was i samych przespanych nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sedonia często oczyszczanie się organizmu jest zwiastunem zbliżającego się porodu tak organizm jest zaprogramowany - stąd możliwość częstszych wizyt w toalecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia S Strone albo dwie strony wczesniej jest caly moj post o wywolywaniu porodu na Łubinowej. Ja tam tak rodzilam 14 czerwca ubieglego roku wiec sie chyba strasznie duzo nie zmienilo :) oczytaj nie ma sie czego bac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAPPYMUMMY Ale mam nadzieję, że to nie zwiastuje jakiegoś szybkiego porodu... :O Muszę dotrwać do zaplanowanego 14stego lipca ze względu na urlop męża itd :D Już się nie mogę doczekać synusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :D:D:D Nasuwa mi się jeszcze pytanie, czy na ściągnięcie szwów również trzeba jechać na Łubinową, umawia sie na to jakoś specjalnie jak na wizytę? 2 lata temu jechałam do kliniki na ściągnięcie i pamiętam, że jak później przyszła połoźna do mnie to powiedziała, że sama by mi je ściągnęła :O Ała.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sedonia na ściągnięcie szwu jedzie się na Łubinową - trwa to sekundkę ja miałam jeden ciągły - nawet nie poczułam a już było po. Może jak mieszkasz daleko od Łubinowej to mogłabyś u siebie gdzieś usunąć albo faktycznie położna może to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carol77 -z tego co mi wiadomo to robia m.in. po to zeby ci ulatwic zycie po cesarce jak musisz lezec :) powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroll77 Ponoć robią lewatywe przed CC :O Trzeba udawać, że się cieszymy, haha :D Daj znać jak już będziesz w domku z maleństwem, ja za równy tydzień jadę, zaczynam już tchórzyć hihi :D:D:D Trzymaj się, powodzonka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×