Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Od 2 dni biegam ze stolcem kilka razy dziennie(wcześniej prawie zawsze co 2 dni) i wczoraj miałam 3 razy w ciagu dnia-dziś 2 razy mocny i długi ból jak na miesiączkę i do tego mocne bóle krzyża...to obniżająca się macica czy skurcze przepowiadające-jak uważacie? A co do cc...to miałyście odrazu pokarm? Zastanawiam się jak to będzie tym bardziej,że nie mam siary do teraz a za 2,5 tygodnia mam już cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamagrudniowa
O jak miło Agata napisała:)Też Ciebie pozdrawiam heh no Nasze pociechy mają już 2 miesiące ale czas zleciał.....z karmieniem piersia nie dałabym tyle rady miałam anemie silną i przestałam. Co do laktacji po cc to ja miałam odrazu,a wczesniej od 38 tyg. miałam siare.I był przez prawie 3 tygodnie na cycku......ale cóż.Jęśli chodzi o samopoczucie po cesarce to ja akurat na drugi dzień już chodziłam i to nawet dobrze troszke bolało...zależy jaki się ma organizm bo wychodząc do domu to nawet nie pamietalam ze mialam cesarke.A macica na drugi dzien po cesarce mi sie skurczyła bo moj mały ciągle jadł i nie było widać,że rodziłam.Wszystko zależy od organizmu:)Także te które beda miały cc zycze takiego powrotu do zdrowia jak ja.I rana też jest ładna mimo tego ze szwy zostały mi w środku bo mi wrosły.Także ładnie zszywają.Trzymam kciuki!!POzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlala
Hej Megi . U nas z kupkami spoko ... pare na dzień , a ostatnio jakies bardzo rzadkie , ale to chyba nie biegunka bo nie marudzi i wszystko z małym oki ...może coś zjadłam ... my cały czas lecimy cycusie i butla, ale śmiejemy się z mężem ,że mały taaakie oczy robi jak widzi ,że coś wkładamy do buzi i jemy...chyba powoli zacznę coś podawać...nie wiem czy slyszałas coś o szejkach bananowych , które są bardzo odżywcze (miesza się banana z wodą) Chyba kupie w Almie (mam nadzieję ,że tam dostane chiguite) i zobaczymy jak mu zasmakuje, a marcheweczke tez :-) No i tak jak piszesz ... szkoły są różne , pediatrzy też ... człowiek potem wariuje co i jak ... chyba intuicja podpowiada najlepiej i obserwowanie dziecka. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
do marcowe szczescie: kochana,ja mialam w zeszlym tyg podobne objawy-bole miesiaczkowe+krzyza,tyle ze bez biegunki i postanowilam to sprawdzic.umowilam sie na szybka wizyte-doslownie spojrzenie na szyjke-i okazalo sie ze skrocona.dostalam luteine i nospe forte,a 5dni pozniej mialam juz taka normalna wizyte-szyjka skrocona w 80% i rozwarcie na palec!to byl 36tydz wiec wrocilam z zaleceniem lezakowania.dr stwierdzil ze dobrze byloby gdyby mala poczekala z 2tyg,choc od 37tyg jest oficjalnie donoszona.37tydz wlasnie mi sie zaczal i odetchnelam z ulga.z jednej strony chcialabym wczesniej urodzic,z drugiej na tyle donosic zeby mala nie byla taka mala:)reasumujac-to moga byc skurcze przepowiadajace,ale rownie dobrze skracanie szyjki wiec najlepiej poprostu to sprawdzic.pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafa
hej dziewczynki, Ja juz jestem po cesarce, druga już nie była taka fajna jak pierwsza, ale da sie przezyc. opieka jak zwykle rewelacyjna i warunki tez. Najwazneijsze ze mam swoja coreczke przy sobie juz. odezwe sie pozniej jak cos pytajcue. Beciu, Daj znac jak u Ciebie bylo, i jak Zosia. szkoda ze nie moglysmy dluzej polezec na sali.pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako osoba zainteresowana tematem porodu na Łubinowej (termin mam na 10 marca) mam do Was, Szanowne Forumowiczki, prośbę - nie zaśmiecajcie tematu postami o własnych stolcach, diecie Waszych dzieci, ilości snu itp. To jest temat o SZPITALU i takich informacji tu się oczekuje. Wkurzam się, jeśli muszę przebrnąć przez kilkanaście wypowiedzi zdecydowanie niedotyczących szpitala żeby uzyskać jakiś konkret. Nie mówię, że Wasze posty są mniej ważne/nieistotne, ale to nie jest miejsce na takie wypowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama już w marcu!- dziękuję za odpowiedź;) -wizytę u dr Kozy mam w przyszły wtorek i mam nadzieję,że wytrwam:) Jak narazie się trzymam i jesli objawy się nie nasilą poczekam jeszcze troszkę ze sprawdzaniem:) Ja dziś mam 37 tc i 3 dzień więc nie jest źle;) Nastawiłam się na marzec:P więc mam nadzieję,że synek jeszcze choć tą chwilkę pcozeka;) Pozdrawiam również :):):) Karafa-gratuluję serdecznie:) qwertymnbvcxz -wybacz najmocniej,że zakłóciłam posta, który według Ciebie powinnien być pisany o tym a nieowym kpytaniem o własny stolec..Wybacz również dziewczyną, które piszą o swoich dzieciach, ich kolkach czy żywieniu... Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORÓD MARCOWY
JESTEM PO KONSULTACJI ANESTEZJOLOGICZNEJ NA ŁUBINOWEJ I PO WIZYCIE U MOJEGO LEKARZA. MAŁA WAŻY 3600, UJŚĆIE NA 1,5 CM I RACZEJ NIE DOTRWAM DO 2 MARCA I WCZEŚNIEJ WYLĄDUJĘ NA ŁUBINOWEJ- ZOBACZYMY CZAS POKAŻE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
qwertymnbvcxz wybacz ale trochę wkurzył mnie Twój post, nie będę wprowadzała tutaj chorej atmosfery bo jestem na tym forum od 4 miesiąca ciąży a moje dziecko ma teraz 4 miesiące. To forum jest owszem o szpitalu ale też po to żeby się wspierać, pomagać i odpowiadać na wszystkie pytania! Jeśli marcowe szczęście ma ochote powiedzieć nam o tym że robi kupe nawet 10 razy dziennie to ma do tego prawo, bo może się bać że to jest już oczyszczanie organizmu a to może zwiastować zbliżający się poród i my tutaj jesteśmy po to żeby ją uspokoić i doradzić co dalej, i to właśnie my - które już urodziłyśmy. A co do kolek itp to owszem jest od tego forum "rozpakowane" ale pisałyśmy tu niejednokrotnie o specyfikach na kolki i różnych innych rzeczach które mamą które urodzą na dniach, bardzo się przydadzą bo uwierz mi, jak się rodzi dziecko i ma kolki to nie masz czasu żeby wejść na forum i czytać i szukać, to właśnie teraz przed porodem dobrze dowiedzieć się pewnych rzeczy od dziewczyn które już urodziły. I moim zdaniem od tego jest właśnie forum! jak chcesz się dowiedzieć czegoś typowo o szpitalu to polecam stronę szpitala, ulotki albo zadzwoń tam i się zapytaj! tam nikt Ci nie będzie zawracał głowy swoimi problemami!! i to na tyle w tym temacie bo sorry ale jesteśmy tutaj za bardzo zżyte i za fajna jest atmosfera żeby ktokolwiek ją popsuł! A ty marcowe szczęście się nie martw:) tak to jest już przed porodem że się biega do ubikacji co chwilkę:) ale to dobrze, poczujesz się lżejsza hehehe :) a dzidzia niech jeszcze troszkę sobie poczeka na przyjście na świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi-podpisuję się pod Twoim postem nogami i rękami!!! Każdy ma prawo pisać co go trapi,co mu dolega i pytać o co chce..Łączy nas miejsce porodu i to,że jesteśmyw ciąży lub już urodziłyśmy(jak Ty szczęściaro :) ) więc nie wiem skąd Twoje oburzenie..nieważne.. Megi dziękuję za miłe słowa i ścisakam Was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz w marcu!
ja rowniez podpisuje sie pod wami dziewczyny!sama jeszcze nie urodzilam a interesuje mnie wszystko co zwiazane z porodem czyli nie tylko moment od rozpoczecia do urodzenia dziecka ale rowniez znieczulenie,bole,szkola rodzenia,sale porodowe,niezbednik noworodka,kupki,pieluchy,kolki,wozki lewatywy i wieeeele innych!bo to wszystko wiaze sie wlasnie z porodem i od tego jest to forum.moze wiec zamiast pouczac o zmianie99% towarzystwa tutaj poszukaj forum ktore bardziej ci odpowiada.. do marcowe szczescie:mam nadzieje ze twoje malenstwo jest grzeczne i poslucha prosby mamy:)moja cora postanowila pokazac kto tu rzadzi juz w brzuchu i nadal pcha sie rekami nogami bo mimo lekow nadal mam te bole.jutro jej tatus obchodzi urodziny..moze chce mu zrobic prezent?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
:))) Marcowe szczęście i inne dziewczynki które czekają na poród, polecam Wam książkę język niemowląt Tracy Hogg, ja ją przeczytałam od deski do deski i powiem Wam że naprawde jest super, nie jest droga więc polecam i nastawcie się na to że pierwsze tygodnie są trudne:) ale każdy to przetrwa. Moja Julcia ma teraz niecałe 4 miesiące i jest super!:) uśmiecha się cały czas, ładnie się bawi tak więc pamiętajcie że każdy uśmiech dzidziusia wynagradza kolki i nieprzespane noce:) trzymacie się dzielnie przed porodem a my uciekamy na spacerek bo ładne słoneczko jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi02
:))) Marcowe szczęście i inne dziewczynki które czekają na poród, polecam Wam książkę język niemowląt Tracy Hogg, ja ją przeczytałam od deski do deski i powiem Wam że naprawde jest super, nie jest droga więc polecam i nastawcie się na to że pierwsze tygodnie są trudne:) ale każdy to przetrwa. Moja Julcia ma teraz niecałe 4 miesiące i jest super!:) uśmiecha się cały czas, ładnie się bawi tak więc pamiętajcie że każdy uśmiech dzidziusia wynagradza kolki i nieprzespane noce:) trzymacie się dzielnie przed porodem a my uciekamy na spacerek bo ładne słoneczko jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a korzystałyście lub bedziecie korzystac z patnej opieki okołoporodowej jesli tak w jaki sposób to wyglada - na czym to polega ? dzieki za odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a korzystałyście lub bedziecie korzystac z patnej opieki okołoporodowej jesli tak w jaki sposób to wyglada - na czym to polega ? dzieki za odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doro_tea
A ja dzisiaj idę na konsultację do chirurga naczyniowego ze względu na te cholerne żylaki w pachwinach. To 32 t.c a ja dosłownie chwilami nie mogę chodzić z bólu. Jakoś mi ten Rutinoscorbin i Diosminex w niczym nie pomagają...brzuszek rośnie, uciska żyły i tętnice i będzie chyba tylko gorzej..:( auuu:( Ciekawe co mi powie ten naczyniowiec. Strasznie upierdliwa ta dolegliwość, no i "nieestetyczna":( Wygląda to strasznie:( Czy któraś z Was też się zmaga/zmagała z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama już w marcu!-trzymam kciuki żeby i twoja cóunia jeszcze chwilkę wysiedziała w brzuszku ;)-ja 8 marca mam planowane cc-może się spotkamy w szpitalu:) Megi-słyszałam same super opinie o tej książce i mimo,że dużo czytam nie udało mi się do niej zabrać...ale jak starczy mi jeszcze czasu to napewno nadrobię ;) Miłego spacerku...ale Wam zazdroszczę ;) Marzec2012-wiem,że można "wykupić: położną jak się nie mylę za 1000 złotych...ale sprawdź jeszcze na stronie szpitala..ja nie będę korzystała ... Doro-tea-współczuję:/ Ja na szczęście nie mam żylaków w żadnym miejscu.., mam predyspozycje do pękających naczynek i mam kilka popękanych ale to wszystko..tfutfu..Powodzenia na wizycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORÓD MARCOWY
marzec 2012 ja też nie będę korzystała z płatnej opieki okołoporodowej, ale na stronce szpitala czytałam co nieco o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamagrudniowa
Do marzec2012-ja bym nie brała na Twoim miejscu bo ona tylko jest przy porodzie potem juz Ciebie zostawiają samą a przy porodzie zazwyczaj są fajne kobieciny(położne)więc szkoda pieniedzy. JEŚLI CHODZI O POST qwertymnbvcxz BARDZO NIE FAJNIE,ZE PISZESZ TAKIE RZECZY KAZDY MA PRAWO PISAC O CZYM CHCE I CO CHCE!!!DZIWIE SIE ZE CIEBIE KOLEZANKO NIE INTERESUJE TO CO TU PISZEMY!!TO NAPRAWDE WAZNE INFORMACJE DLA PRZYSZLYCH MAM I NAS MAM ROZPAKOWANYCH TYM BARDZIEJ JAK KTORAS PIERWSZY RAZ ZOSTANIE MAMA TO NAPRAWDE ZENUJACE!!JESLI CI SIE RZECZYWISCIE NIE PODOBA TO Z SZACUNKIEM ALE PO CO TUTAJ WCHODZISZ TO FORUM DLA WSZYSTKICH:) trzymajcie sie i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doro_tea
No i po konsultacji u "naczyniowca". Niestety takie są "uroki" ciąży i muszę to jakoś zaakceptować:( Nie ma na to rady, ani lekarstwa. Pomóc może spanie z poduszką pod pupą...ale jak tu spać w takiej pozycji, gdy maleństwo kopie jak szalone;)))???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks86
hej dziewczyny! zauwazylam ze dosc duzo kobiet tu ma wskazania do cc,czy moglybyscie napisac jakie byly w waszym przypadku?? z góry dziękuje za odp. a co do zasmiecania tematu,dla mnie tutaj kazde informacje sa zbedne,poprzez kupki,kolki i karmienie,choc do porodu jeszcze troche zostalo...a nóz widelec przydadza sie te informacje w przyszlosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks-ma będę miałą cc ze względu na to,że w kręgosłupie szyjnym mam wszczepiony tytanowy implant i neurochirurg boi się czy przy "normalnym" porodzie nie poluźni się...-jestem po operacji kręgosłupa prawie 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za radę mamagrudniowa to mój pierszy poród nie chciałabym żeby o mnie zapomnieli ;) ale z tego co widze na forum wszytskie położne są w porządku i opieka jest bardzo dobra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megisu78
witam was dziewczyny, co do porodu to jeszce daleko daleko bo dopiero wrzesień ale ciesze sie bardzo z tego forum i skrupulatnie czytam wasze posty. również uczęszczam na łubinową i będe tam rodzić. pozdrawiam i życzę samych szczęśliwych chwil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki;) Jak to fajnie sie czyta jak tak piszecie ze Wasze maleństwa już maja po kilka miesiecy i sie tak wymieniacie wspomnieniami. A czas tak szybko leci niebawem juz kolejne dzieciatka beda wsrod nas i wszystkie przygotowania sie zakoncza;) ps. Dla kobiet ktore juz byly ostatnio u anystezjologa na łubinowej cena wizyty nie uległa zmianie?? I w ktorym tygodniu odbyla sie wizuta?? czekam na odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORÓD MARCOWY
JA BYŁAM NA KONSULTACJI ANESTEZJOLOGICZNEJ NA ŁUBINOWEJ CENA 100 ZŁOTYCH, DWA TYGODNIE PRZED TERMINEM PORODU. LEKARKA SUPER, WSZYSTKO MI WYTŁUMACZYŁA. DODAM ŻE CHODZI O ZNIECZULENIE DO PORODU NATURALNEGO. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagahgsh
czesc Dziewczyny:) wie ktoś może ile kosztuje usg w 3D bo cos slyszalam ze trzeba za nie dodatkowo placic? zapytam lekarza jak cos jak bede ale tak z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka-ja miałam wizytę u pani anestezjolog w zeszły czwartek-3 tygodnie przed cc...cena 100 złotych Haga-ja chodze do dr Kozy i nie płaće za usg w 4d...to jest wliczone w koszt wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz;)) to jeszcze troszke czasu pzede mna;) a co do usg 3d to ja za kazdym razem przy wizycie mam usg 4d i oczywiscie zdjecie ze sliskiego papieru gdzie nie musze nic z nimi robic by miec pamiatke na cale zycie;) Nio i to jest wliczone w cenie wizyty bez dodatkowych kosztow;) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×