Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Cześć z samego ranka :) Widzę że jest popyt na termin 7.06 ;) no i dobrze, trzymam za Was wszystkie kciuki. Fajnie że RMUA nie chcą na Łubinowej, ale mogą ją chcieć na Ligocie gdy np dziecko tam przewiozą (odpukać). Duphalac ja biorę od kilku tyg ale niestety nie wiem czy można w I trymestrze, wtedy jeszcze nie miałam takich problemów, działały kefir, śliwki i woda. Koleżanki pomóżcie na sutkach od jakiegoś czasu zauważyłam takie żółte punkty w załamaniach, schną i wyglądają jak strupki? przy kąpieli odmoczyłam i lekko próbowałam usunąć, ale na drugi dzień znów są, lekarza mam w przyszłym tyg., czy to normalne, może zacząć smarować czymś? Aa i jeszcze, wyobraźcie sobie puchną mi ... pięty, nie nogi w kostce tylko pięty, chyba za cieżka już jestem..myślałam że po nocy przejdzie ale dziś dalej bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, czytam to forum juz od dłuższego czasu i postanowiłam dołączyć, szczególnie że nie będę juz teraz jedyną oczekującą na grudzień :-)Konefkaefka - na kiedy masz dokładniej termin? Ja zaliczyłam wczoraj pierwsze badanie prenatalne i przy okazji lekarz powiedział, że na 90% chłopczyk, to myślę, że coś tam dojrzał :P - wiec z tej okazji kupiłam pierwsze malusie body - oczywiście niebieskie :) Już się nie mogę doczekać jakichś większych zakupów, alez tym to jeszcze trochę poczekam. To forum jest super, szczególnie dla kogoś tak zielonego jak ja!! Pozdrawiam wszystkie mamusie, te po i te przed i czekam na kolejne relacje z porodów, żeby się utwierdzić w przekonaniu że Łubinowa to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magart strasznie duzo miałaś tych ubranek w szpitalu, tak mi sie przynajmniej wydaje... wszystkie wykorzystałaś? ile leżałaś na Łubinowej? Ja szczerze mówiąc nie wiem czy mam tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konefkoefko, też chciałabym już wspominać z perspektywy kilku miesięcy. I to wspominać z poczuciem, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ech... Sie zobaczy, co los przyniesie :) Iwciala, to tną nas jedna po drugiej. Mam nadzieję, że z moim terminem nie będzie problemów. Że nikt się nie pomylił. Miał w tym wziąć udział mój stały ginekolog-położnik, ale najprawdopodobniej nie da rady, więc podrzuci mnie komuś innemu. Też panikuję i chyba zaczyna mnie łapać jakiś dół, choć to dużo za wcześnie i powinnam być jeszcze na hormonach szczęścia :p Ha! Mam za oknem przedszkole, a dzisiaj Dzień Dziecka wszak :D Właśnie czeladka odśpiewała "Ogórka" - ach, stare, dobre czasy :) Matule, kupowałyście maluchowi termometr z miękką końcówka firmy Canpol (koszt 30zł)? Czy jednak coś droższego? W aptekach nie mają, a ten w smoczku jest ponoć bardzo mało dokładny i wymaga od maluch a dostosowania się instrukcji obsługi *pac głową w blat* AAAA! Teraz tańczą kaczuszki do francuskiej wersji :) Chcę tam być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie termometrów, to od poniedziałku były w Lidlu takie do uszka albo do czoła za 45zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwciala czemu tak szybko Cie mają ciąć? to przecież 15 dni wcześniej. masz jakieś konkretne wskazania, czy cos sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
Nie wiem czy slyszalyscie, ale chyba od lipca ma byc podniesiony vat na artykuly dzieciece. Trzeba by bylo jednak to potwierdzic bo powiedziala mi to kolezanka, ktorama termin na pazdziernik i wyprawke juz kompetuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
Czy ja wiem czy mialam duzo...z tego co widzialam to moja wspollokatorka tez troche miala. Nie wiedzialam jak Mały sie urodzi wiec wolalam miec wiecej. Na 56 ogolnie mialam bardzo malo i chyba wszystkie do szpitala zabralam. Lezalam 48h i wykorzystalam z tego bardzo malo :) Moze z 3 -4 ciuszki. Na początku kupa nie wyplywa, siku jest malo wiec nie ma sikana po rodzicach ani przesikanych pieluch, nie ma nawalu mleka wiec nic po ubranym maluchu sie nie leje i idzie malo ciuszkow. W domu to juz co innego :) Najpierw trzeba bylo sie nauczyc dobrze pieluchy zakladac, potem nie topic synka w mleku Mamy, potem nauczyc sie sprawnie wycierać rzadka kupkę bez brudzenia wszystkiego dookola. 1,5 tygodnia i juz jest troche lepiej :) Aha z tego co mi sie wydaje to laski po SN leza na 2 pietrze a po CC na pierwszym wiec nie wiem czy sie laseczki spotkacie. Ale tez nie wiem na 100% czy to taka regula.Pewnie zalezy tez od oblezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryna77 ja jyuz wczesniej wyczytałam na forum Two termin cc i jak byłamwczoraj u gina i ustalałam swój termin, to lekarz przy mnie dzwoniłdo szpitala i pytał czy moze to byc 9-ty. I wydawało mi się, ze mu powiedzieli, ze w tym dniu nie ma jeszcze żadnej zaplanowanej cesarki a za to są 3 na 10-tego. Więc jesli nie jesteś pewna, to sprawdź, czy czasami nie masz się dopiero stawić 9-tego a cięcie masz 10-tego, bo byś miała zonka :) Mała_Agatka, to moje trzecie dziecko, wczesniejsze rodziły się sporo przed terminem, więc teraz nie chcemy ryzyoawać rozpoczęcia wczesniejszego porodu, skoro i tak będę cięta. A wskazaniem jest ułożenie miednicowe malucha. Siedzi juz tak od 7 tyg i wg lekarza marne szanse już na odwrócenie, bo miejsca mało, a synuś już duży jest - 3350g. I donoszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwciala no ja, tzn. Moja mala też siedzi miednicowo, i lekarz mi powiedział że jeżeli będzie cc to w 39 tc. No ale zobaczymy... jestem strasznie ciekawa, ale takie mam ciche przeczucie że mala się jednak odróciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 09.06 mam ostatni,a wizytę u dr Wieczorka. Iwciala a ile lat mają i jakiej płci jest poprzednia dwójka? :) Rodziłaś wcześniej sn czy cc? Niby też planuję zabrać więcej ubranek bo przy cc dłużej się poleży, ale jak tak gorąco to w sumie niepotrzebna jakaś większa ilość. Ja mam zwykły termometr, zobaczymy, najlepsze i tak rtęciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_Agatka robimy średnią z tego co podałaś i wychodzi 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcialo, sprawdzone :) Obie mamy cięcie 9-go. Także jeśli zobaczysz brzydulę z dużym brzuchem i jeszcze większą torbą, a do tego z chorymi dłońmi, to będę ja ;D Yenno, rtęciowy leży w apteczce. Ale przy nim trzeba cierpliwego dzieciaczka ;) No i pewnie będę się bała zrobić cokolwiek, żeby malucha nie skrzywdzić :p MaŁa_AgAtko, wychodzisz w czwartej dobie po cięciu. Czyli jeśli cesarka będzie we wtorek, przyjmują Cię w poniedziałek wieczorem (nie pamiętam o 19 czy o 20), a wypisują w piątek :) No nie mogę :) Dzieciaki za oknem bawią się w rytmie kankana, muzyki celtyckiej, bałkańskiej, latynoamerykańskiej i polskiej muzyki filmowej. Czad! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryna77 też bym poskakała przy takiej muzyce :) W takim razie będę czekać na opisy Waszych cesarek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta ja jutro termin aż się boję ;p narazie nic nie zapowiada porodu choć dziś usłyszałam od sąsiadeczki że brzusio opadł :) ciekawe kiedy ten mój synuś zaplanował wyjść :) pozdrawiam czerwcóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes55
czerwcowa_karola - no to sie moze spotkamy:-0) Ja miałam termin wczoraj i nic:(.Jutro jade na pierwsze KTG.A Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mamusie dziś termin i chyba się zaczęło :D czuje taki rozrywający ból na dole aczkolwiek nie potrafię stwierdzić czy ból to skurcz bo jest to ból trwający a nie pojawiający się co jakiś czas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa_karola cieszę się i czekam na dobre wieści :))) Trzymaj się Maleńka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas_luk
Mocz z krwią to nie, ale na 3 dni przed porodem zaczęłam bardzo plamić krwią , bo główka się wstawiała z tym,, że nic mnie przy tym nie bolało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest takie uczucie rozpychania tam na dole a teraz po wizycie w wc zauważyłam że lekko zaczerwieniona woda w kibelku :/ a na łubinowej non stop zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa_karola może to nie mocz z krwią zabarwił wodę, tylko podczas siusiu wyleciał z Ciebie śluz z krwią. A to raczej normalne, wrota się otwierają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes55
Czerwcowa_karola- dzwon do swojego ginekologa.Mie sie pojawiły plamienia po badaniu i jak zadzwoniłam do swojej popłoznej ,to mi powiedziała ze to jest normalne po badaniu.Ale w moczu to niewiem:( Mnie tez cos dzis rusza,mam biegunke,mdłosci i boli mnie brzuch jak na okres.Kurcze pogoda wsam ras na poród:) modle sie zeby mnie w wekend ruszyło!!jestem juz 3 dni po terminie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie się dodzwoniłam stwierdzili że szyjka się rozwiera :) poczekać na rozwój sytuacji i ok 12 podjechać na ktg tylko silniejszych bóli mi brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa_karola trzymam mocno kciuki POWODZENIA, za szybki i jak najmniej bolesny poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×