Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

Kapelusz - załuje, ze juz trzeba było dorosnąc, ale i tak duchem wiecznie będzie młoda, inteligentna, szuka zwiazków przyczynowo-skutkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonora napewno nie babcia i na pewno niestateczna .................osoba z poczuciem humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whim-chcialabym taka byc, ale niestety nie jestem ostra ...chlip chlip ;) leonora-babka z ciętym jezykiem, troche złosliwa, ale towarzyska i bardzo lubiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalallalal
na pomarańczowo jestem bo jak będę miałą stały nick to za chwilę zapomnę hasło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mnie- to faktycznie, zwiazana jestem z przedmiotami scisłymi(biologiczno-chemicznymi).. i zakochana faktycznie-w przystojniaku :D a czy słodka? zalezy dla kogo.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalallalal
ale do tego czasu, nim się będzie samo wpisywało- będę musiała je sama wpisywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapelusz Usmiechmistrza --> niech wie, że jestem rudzielcem, i uważam, ze każda spalona w solarium blondyna nadaje się tylko na śmietnik Papierowe_Nozyczki --> myśli, że jestem leworęczna, jest wysoka, szatynka, nie lubi liczby 4, pracowała gdzieś przez 2 lata, potem ją zwolnili, teraz pracuje gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalalala nie bedziesz musiala!Po prostu klikasz za pierwszym razem zeby ci zapamietalo;)Od razu zapamieta.Jedynie jak wejdziesz na nie swoj komputer to bedziesz musiala pamietac swoje haslo i wpisac je recznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrannoc wszystkim idę zamknąc oczki .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalallalal
Kapelusz Usmiechmistrza dzięki ale pewnie nick swój zapomnę.... spójrzcie na tą ilość l i a w moim nicku heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia Tuchałowa --> wygląda jak Bohun z ogniem i mieczem, jest jednak kobietą i nosi tanią chińską biżuterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonora - bardzo zdecydowana, ma własne zdanie na kazdy temat, wyraźne rysy :) zbiczek - mi sie kojarzy z niską, wesołą osobą, która lubi biologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzaj męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee :D ginorossi jest kobietą :classic_cool: kapelusz?? hmm zwariowany i lubi Kabaret Starszych Panów :D ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×