Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość błękittek

Dziewczynki mundurowe i nie tylko

Polecane posty

Powód był doskonały, ale myślałam, że waga natychmiast spadnie a tymczasem... Ale powiem Ci na uszko, że zaczęłam dietę i po ok 1,5 m-ca jej stosowania spadło mi 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonisia23
elf13.... nie jestem w pracy niedawno wrocilam zagranicy i tutaj poszukuje pracy..... chcialabym miec mundurek chyba jak wiekszosc dziewczyn. Narazie jestem na etapie zbierania dokumentow. Mam nadzieje ze uda mi sie dopiac swego trzymajcie kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elkiku, to zdradź jeszcze co to za dietka. Może spróbuję, chociaż nigdy w życiu nie musiałam się odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonisia: pewnie, że będziemy trzymać! Składaj dokumenty jak najszybciej! Na pewno się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagro: nazywa się : dieta plaż poludniowych. Na jej temat najlepiej jest poszukać w internecie, bo ma kilka etapów a tam są ich opisy a nawet konkretne przepisy do każdego etapu.Ciekawe w niej jest to, że tylko w pierwszym są istotniejsze ograniczenia (przez 2 tygodnie) Potem już luzik. A działa.I co ciekawsze bardziej widać efekty na ubraniach niż na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonisia23
dziewczyny mam pytanko bo widze, że niektore z Was pisza prace.... niewiecie gdzie znalazlabym ankiete na temat niedostosowania spolecznego wsrod mlodziezy gimnazjalnej..... potrzebowalabym wzor..... a prawde mowiac mam w glowie pustke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonisia23
Appache witaj a masz zamiar skladac papiery?Jak tak to o jakim mundurze myslisz.... trzymam za Was kciuki dziewczynki napewno sobie poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonisia23
appache..... a nie chcialabys przynajmniej sprobowac? Co Ci szkodzi ....... jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz......... moze najwyszy czas zrealizowac swoje marzenie?! Oj chyba az taka stara nie jestes??? Jezeli jestes przed 60tka to nie zaliczasz sie do starych osob :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonisia23
Appache ....... a myslalam ze masz 50 :)))) wejdz na stronki tam jest wszystko opisane jakie dokumenty, jak przebiega rekrutacja.... i wszystkiego mozesz sie dowiedziec z tamtad.Skad jestes? Ja jestem z opolskiego. Co Ci szkodzi sprobowac, sama to wszystko naspokojnie przemysl..... wiem ze nabor do policji jest w lipcu papiery trzeba skladac do ostatniego maja wiec masz jeszcze czas aby podjac decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Appache; do niedawna przyjmowali tylko do 35 lat. Teraz-z tego, co kojarzę ta granica została zniesiona. Pewnie, że możesz spróbować. Jeśli się zdecydujesz-mogę powiedzieć Ci co i dokąd składać. 25-lat-to Ty młodziutka jesteś. Myślę, że bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonisia23
Appache.... widzisz nie masz wyjscia posprawdzaj i wtedy podejmiesz decyzje, a na realizacje marzen nigdy nie jest za pozno powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Appache; widzisz, trochę to inaczej wygląda...Najpierw wysyłają Cię na szkółkę na niespełna rok. Potem pracujesz troszkę, a jak masz odpowiednie stanowisko-to na oficerkę. Jeśli masz jakieś pytanka-wal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 23 rzeczywiście przyjmuja do wojskowych szkół oficerskich po maturze (czyli pięcioletnich) w trybie dziennym oczywiście. Ale po studiach nie ma w tej chwili ograniczenia dla kandydatów do rocznych szkół oficerskich. W Woju tez masz jeszcze szanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonisia23
Appache.... zycze ciekawej lekturki, daj znac co postanowilas. Trzymam kciuki pozdrawaim wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Appache 🌼 a my się będziemy bardzo cieszyć jeśli te marzenia się spełnią. Póki co-trzymamy kciuki za decyzje. Wiesz, gdy mnie przyjmowano miałam 28 lat... Na eliminacjach i na szkole-bez problemu. Przeżyłam. Dasz radę i Ty. Nic strasznego. Za trafne decyzje! :D Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonisia- a Ty zagranicą w pracy byłaś? Dzielna z Ciebie osóbka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonisia23
Elf13 ..... tak elfiku na 5 tygodni bylam w Holandii ale nawet te pieniadze co sie tam zarobi nie zrekompensuje tesknoty za krajem.... chce znalezc w kraju prace tylko nie wiem czy mi sie uda ale przynajmniej sprobuje.... pozatym jeszcze dalej chce isc na studia wiec musze zalapac jakos prace pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też założyłam mundur w wieku 28 lat. :D To świetny wiek :D Wiesz co chcesz i organizm masz w takiej formie, że możesz góry przenosić!! Trzymamy kciuki i powodzenia!!! Appache❤️ jak już to przemyślisz to się koniecznie odezwij!!! Lecę na rehabilitację. Zajrzę do Was wieczorkiem. A jak się stęsknię to może troche wcześniej. ;) 🌻🌻🌻 Buziolki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonisia: Dzielna z Ciebie istotka. Domyślam się jak bardzo musiałaś tęsknić... Milagro: owocnych ćwiczeń. Jestem pod wrażeniem zbiegu okoliczności (28 lat-jak ja :D ) To prawda, że można góry przenosić. Ale zobaczysz, jeszcze to powtórzymy-te góry. Niech no tylko Ty się podkurujesz a mnie dzieciątko podrośnie :) Pozdrowienia dla wszystkich, Dziewczątka. Niech popołudnie upływa radośnie i cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się stęskniłam ;) A propos gór Elfiku: Wpadłam na genialny pomysł: Wyobrażacie sobie jaki byłby czad gdybyśmy się spotkały naprawdę i wybrały razem na jakąś imprezę?? Tyle różnych, ciekawych kobitek, tyle kolorów munduru ... Co Wy na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagro: ja jak najbardziej jestem za. Tylko chyba nie spotkałybyśmy się w mundurach? Bo chyba wzbudziłybyśmy nie lada sensację. Ale co powiesz na początku na przesłanie zdjątka? twojelf@o2.pl a imprezka... :D pomysł jest świetny! Co na to reszta brygady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, chcesz zdjęcie w mundurze czy cywilne? Patrzę i szukam, szukam i patrzę ale nie wiem co by się nadawało ;) A tu masz mój adres violek5@o2.pl i też czekam na Twoje zdjęcie. I od pozostałych koleżanek-mundurówek jeśli wyrażą taką chęć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagro! Jest śliczne! A mogę teraz w cywilu? Ja już odpisałam. I powtórzę: ładniutka kobitka z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kwiatuszek_
Heya,heya;) Witam kolezanki Mundurówki🌻 Pozdrawiam,ja dzisiaj miałam taki ciezki dzien...ze nie mam na nic sily...pozdrawiam🌻 Melduje,ze nigdzie sie nie zagubiłam,jestem zawsze zwarta i gotowa do działania...hehehe....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, jakie ślicze dzieciaczki ;) ;) ;) A ten maluszek jest naprawdę słodziutki. A z moją \"urodą\" to nnie przesadzaj. Wysłałam Ci jeszcze jedno, takie malutkie. Ja na razie mam tylko aparat analogowy więc zdjęcia mam generalnie na papierze. No i nie mam ich zbyt wiele. Te, które mam na kompie, to były robione przez kogoś, czyims aparatem, przy jakiejs okazji. Ale jak zrobimy sobie kiedyś jakąs imprezę to poprzynosimy całe torby zdjęć ;) Kwiatuszku 🌻 no nareszcie się odezwałaś! pamiętaj jednak, że w naszym towarzystwie możesz zapomnieć o troskach nawet najcięższego dnia ;) A jak tam Twój zalotnik (zalotnicy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Appache ---> już myślisz jak mundórówka;) Zatem do roboty - składaj papiery i gotuj sie do egzaminów! Zaraz wyślę Ci te same zdjęcia co Elfikowi ;). Pozdrawiam;) I czekam na Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagro: 🌼Na następnym wyglądasz jeszcze młodziej! Dzięki za cieplutkie sowa. Ten na zdjęciach to rzeczywiście Moje Szczęście. Kwiatuszek 🌼 super, że do nas zajrzałaś. Appache 🌼 Zuch dziewczyna! zacznij zatem od Twojej Komendy Powiatowej Policji (chyba, że mieszkasz w mieście wojewódzkim) Tam powinni Ci dać ankietę do wypełnienia. Z nią musisz potem pojechać do wojewódzkiej komendy. W powiatowej powinni Ci też powiedzieć jakie musisz zgromadzić dokumenty. Na pewno świadectwa ukończonych szkół i kursów oraz zaświadczenie o niekaralności ( z sądu okręgowego-ale się upewnij) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagro: ZA SłOWA oczywiście dziękuję nie żadne sowa :) Appache: zdjątka doszły. Sympatyczne i śliczne z Ciebie dziewczątko! Pozdrawiam wszystkie dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×