Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość błękittek

Dziewczynki mundurowe i nie tylko

Polecane posty

Gość ojejjjjjeeej
tak patrze ale iewidze czy mam kogos z branzy... jest ktos z SW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! jest z SW kobitka :D A czytania nie tak znowu dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjjjeeej
cos patrze i niewidze : ale mysle że to ze zmeczenia na oczy mi sie rzuciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjjjeeej
tak zgadza sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kochana wygląda na to, że jesteś pierwsza ;) Będzie mnie (i zapewne innym bywalczyniom) bardzo miło jak do nas dołączysz. I może się podzielisz jakimiś ciekawymi \"refleksjami\" na temat swojego fachu. I stuknij w wolnej chwili coś o sobie. Bo o nas to już chyba trochę się naczytałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Nie wiem jak u Was, ale u mnie zapowiada się śliczny dzień z mnóstwem słoneczka :) Czeka mnie więc wyprawa na naukę jazdy na rolkach (które wczoraj nieopatrznie kupiłam dla starszego synka. Uff, może być ciężko... Appache 🌼, ależ ranny ptaszek z Ciebie Dziewczynki, wstawać od kompów proszę i gotować się na wiosenny spacerek (no, może zwolnimy Milagro, bo nóżka pewnie jeszcze trochę boli...) Buźka dla wszystkich! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki dopiero nam serwer podłączyli spowrotem, co słychować moje mundurowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A hoj dziewczęta! Dzionek mamy dzisiaj super 🌼🌼🌼. Właśnie czekam na kolegę i koleżankę i idziemy biegać. Tylko muszę się jeszcze trochę ogarnąć. A potem chyba wybiorę się do biblioteki na uczelnię. Miłego dnia dla wszystkich 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe dlaczego mi wygwiazdkowali \"o\" i zmienili \"h\"? Tam było w przywitaniu A h.o.j. To taki okrzyk a nie przekleństwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski to ja nowinka,tylko przeszłam na oliwie bo gdzie indziej też piszę i zaczęło mi sie już mieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagro 🌼 mnie kiedyś zrobili identycznie z tym samym wyrazem :D Ale się ubawiłam. Biegać...świetnie! Ja już wieki nie biegałam sobie, ale zamierzam odkurzyć rowerek. Miłego biegania zatem. Oliwia 🌼 ja jeszcze łapię, że Ty to Ty :) Mam przerwę, bo maleństwo zasnęło. Powiedz mi-Ty teraz w pracy (tak?) a Twoje maleństwo z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie się dowiedziałam, że mój kolega odszedł od żony. Ma inną kobitkę. Żona przyjechała i poszła do szefa żeby pieniądze, które kolega obiecał dawać na dziecko przelewali bezpośrednio na jej konto. I w ogóle na niego nagadała. Teraz szef patrzy na niego krzywo. Uważam, że trochę przesadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękittek
Cześć, Dziewczynki! Jestem, tylko mnie jakieś choróbsko dopadło i z łóżka prawie wcale nie wstaję...Pozdrawiam wszystkich i mykam żeby żadnej nie zarazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrotu do zdrowia, Błękitek. Kuruj się wracaj szybciutko! Dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dobrze Ci z taką mamą. Moja jest\"pracująca\" i nie ma o tym mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elf>>>>>>>>>>>>>>> moja mama jest zawodową nianią, zrezygnowała z chlopczyka z którym była juz póltora roku dla mojej niuni,nawet nie prosiłam,bo wiedzialam, że to jej praca,a ona sama mnie zaskoczyla jak powiedzialam .żeby dala namiary na jakąś sprawdzona dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z rolek. Uff..poszło lepiej niż ośmielałabym sie przypuszczać. Moj dziecko śmiga jakby skrzydeł dostało... Chyba nauczycielem jestem niezłym :D Pozdrawiam wszystkie dziewczątka Oliwia🌼 pogratulaować mamy. Zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kwiatuszek_
Czesc Dziewczyny:) Alez dzis piekna pogoda,az chce sie zyc i opalac:P...Milagro zgodnie z obietnica odnalazla te aktykuly: -S.Cora "Zabójstwo pod wpywem silnego wzruszenia w świetle prawa i psychologii" Nowe Prawo nr 7-8 -K.Daszkiewicz "Motyw przestepstwa" Palestra nr 9 -J.Gierowski "Motywacja zabójstw" Wyd.AM Krakow 1989 -B.Holyst "Motywacja działan przestepczych" Przeglad Policyjny nr 3 2001 r. -R.Kokot "Zabojstwo kwalifikowane" Prokuratura i Prawo 1997, nr 11 -K.B.Madsen "Współczesne teorie motywacji.Naukopoznawcza analiza porownawcza." -A.Maslow "Motywacja a osobowosc" -A.Rejkowski "Osobowosc i sprawnosc dzialania w warunkach emocjonalnego wzburzenia" Studia Psychologiczne 1968 nr 9...jak cos jeszcze znajde dam znac;) Milego popoludnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Kwiatuszku 🌻🌻🌻 Wybiorę się jutro lub w przyszłym tyg. do czytelni to poszukam. A dzisiaj po bieganku też byłam w bibliotece i trochę poszperałam, coś tam wypożyczyłam. Jeszcze raz Ci bardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy już poszli spać z tego wspaniałego topiku? czy może jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jeszcze :) Trwonię resztę majątku na allegro :) Pozdrawiam cieplutko Appache: zaglądaj do nas. Nam też jest bardzo milutko :) Milagro: Mam nadzieję, że ta bibliografia jest wystarczająca. Jeśli nie-daj znać. Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku 🌻 bibliografii spokojnie styknie. Szczególnie, że afekt nie jest myślą przewodnią mojej pracy, a emocje. O afekcie potrzebowałam, bo w kontekście mojej pracy to jeden z istotniejszych rodzajów emocji. Dzięki Wam, trochę więcej posunęłam sie do przodu z pisaniem. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to dzisiaj dopadła mnie jakaś niemoc. W południe poszłam biegać (dziś się udało 6,5 km). Na ostatnim okrążeniu zaczęła mnie boleć głowa. Potem pojechałam do biblioteki, wróciłam ok. 18-ej, a głowa bolała dalej. Aż mi się zrobiło niedobrze. Dopiero ok. 23-ej mi minęło. Ale dzisiaj nic nie zdziałałam w pisaniu bo najpierw nie miałam warunków (goście i bieganie), potem nie miałam czasu, a potem ochoty. Jak mi minął ból głowy to weszłam na kafe. Jeszcze chwilę posiedzę i do łóżeczka. Buziaki 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wygląda na to, ze wiosna zadomowiła się u nas na dobre :D U mnie słoneczko świeci, że widać wszystkie niedoskonałości na umytych na święta szybach w oknach :) Milagro: mam nadzieję, że dziś po bólu głowy pozostanie już tylko wspomnienie :) Moja praca miła też kilka pozycji z zakresu psychologii szerszych niż sam afekt. Jeśli chcesz- mogę rzucić Ci kilka. A tak w ogóle 6,5 km zwłaszcza świeżo po kontuzji...Świetny wyczyn. Oby nie przemęczyć nóżki. Wczoraj był u mnie kolega z jednostki. Zmienił mu się przełożony i jest załamany zmianami... Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziewczynki. Niech słoneczko Wam świeci a dzień wypełniają same radosne chwile. Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×