Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość millae033
Pomóżcie mam już od półtora roku śluz (ostatnio zreszta bardzo obfity) i wogóle mam huśtawki nastroju.Mam 12 lat i nie mam pojęcia kiedy dostane okresu.Nieraz mysle ze juz dostalam a to ten okrpny sluz ;/ odpiszcie pliisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelineczka14
Ja mam dopiero poważny problem! Ostatni byłam na bilansie, który musieliśmy przejść w klasie 1 gimnazjum. Jestem troche taka niedorośnięta. Doktorka pytała mnie się czy mam jakies bóle w podbrzuszu o śluz i wogólę. Ja nie mam nic i w sumie sie z tego cieszyłam. Pani doktor skierowała mnie na wizyte z 3 miesiące do ginekologa jeżeli nie dostanę żadnych objawów ani okresu. Teraz modlę się o miesiączkę bo panicznie boję sie ginekologa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14ewelineczka14
Ja mam dopiero poważny problem! Ostatni byłam na bilansie, który musieliśmy przejść w klasie 1 gimnazjum. Jestem troche taka niedorośnięta. Doktorka pytała mnie się czy mam jakies bóle w podbrzuszu o śluz i wogólę. Ja nie mam nic i w sumie sie z tego cieszyłam. Pani doktor skierowała mnie na wizyte z 3 miesiące do ginekologa jeżeli nie dostanę żadnych objawów ani okresu. Teraz modlę się o miesiączkę bo panicznie boję sie ginekologa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinQa
Hey =) ja jeszcze nie miałam miesiączki.Czy musze mówić o tym mamie? trochę się wtydze tego xD a wy mówiłyście .. ?? Pliss odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinQa
Hey =) ja jeszcze nie miałam miesiączki.Czy musze mówić o tym mamie? trochę się wtydze tego xD a wy mówiłyście .. ?? Pliss odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela13
Ja jestem bardzo chuda oran niska, mam 13 lat mam owlosienie lonowe ale nie mam wogole pod pachami :( Ja tez mialam ten sluz jakies 2 lata i w grudniu 2008 dostalam miesiaczke a raczej plamienia takie brazowo-czerwone lub czerwone.Ciagle mam ten bialy sluz niewiem czy to normalne.Pozatym martwie sie kiedy dostane nastepny okres.Dotego jeszcze mam bardzo male piersi i nie nosze stanika bo nie ma co :( Mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela13
Ja mam tak samo ja wy wszystkie mam 13 lat chce juz miec nastepny okres :) Tylko martwi mnie ze go nie dostane bo waze 35 przy wzroscie 147 a czytalam w necie ze trzeba wazyc co najmniej 45 zeby miec okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela13
Ja mam tak samo ja wy wszystkie mam 13 lat chce juz miec nastepny okres :) Tylko martwi mnie ze go nie dostane bo waze 35 przy wzroscie 147 a czytalam w necie ze trzeba wazyc co najmniej 45 zeby miec okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinQa
Hello a może odpowie mi ktoŚ na moje pytanie? i jak sie wstawia te fajne buźki ?? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinQa
Hello a może odpowie mi ktoŚ na moje pytanie? i jak sie wstawia te fajne buźki ?? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możże jek ktośś odpisze na moje wcześśniejsze pytania (str 20) błłagam pliss !! (to ważżne) nowłłaśśnie jak wstawia sięę te buzzki : ) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga_10_
Hej!Kiedy będe mieć okres?Skoro wydzielina biało-przezroczysta pojawiła sie ok.1.5 miesiąca temu a piersi mi rosną od ok1.5roku ale wciąrz są małe ,mam wiele włosów w różny miejscach.I mam łupież, a i mam prawie 13 lat .Część moich koleżanek już mają miesiączke,a ja nie! Czy mam się spodziewać okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia13
hej tez mam 13 lat i nie mam jeszcze okresu ale mam juz owłosenie i wyrosły mi piersi jakis czas temu lecjała mi brązowa wydzielina po tygodniu przestało lecieć i teraz znowu mi leci brązowa wydzielina czy to normalne przed miesiączką albo może to jest miesiączka proszę o odpowieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIngaaaaaaaaaaaaa
słuchajcie ja nosze wkładki i leci mi śluz.I powiem wam coś. Byłam u siostry ale zapomniałam wkładek i moje majtki były całe mokre i śmierdzące . Zalegała w nich gesta wydzielina.3 dni pużniej lała mi się krew z pochwinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia13
No i stało sie dostałam okresu. Powiem wam ze to nic fajnego. Może wiecie ile czasu trwa pierwsza miesiączka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia13
Hej mam 13 lat i wczoraj wieczorem dostałam pierwsza miesiaczke. I nie wiem czy wszystko jest wporządku bo mi leci i leci. Jak długo moze trwać pierwsza miesiączka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywiec
pierwsza miesiaczka trwa roznie czasami kilka dni lub kilkanascie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywiec
pierwsza miesiaczka trwa roznie czasami kilka dni lub kilkanascie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywiec
pierwsza miesiaczka trwa od kilku do kilkunasstu dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka1143
Hej=) Chodzę do 6 klasy!! =) Mam owłosienie łonowe i pod pachami, leci mi ten śluz i jest przeźroczysty :] Mam również włosy na nogach. Rosną mi piersi i zaokrągliły mi się biodra :) Ale brzuch pobolewa mnie tylko co jakiś czas i krótko!! Czy mam się uż spodziewać 1 miesiączki????ODPISZCIE PLIIIIS...xDxD :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlA 114
Hej=) Chodzę do 6 klasy!! =) Mam owłosienie łonowe i pod pachami, leci mi ten śluz i jest przeźroczysty :] Mam również włosy na nogach. Rosną mi piersi i zaokrągliły mi się biodra :) Ale brzuch pobolewa mnie tylko co jakiś czas i krótko!! Czy mam już spodziewać się 1 miesiączki????ODPISZCIE PLIIIIS...xDxD :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlA 114
I jeszcze mam dość częste bóle w krzyżu...;P POMÓŻCIE TYLKO SZYBKO PLIIIIIS... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlA 114
I jeszcze mam dość częste bóle w kręgosłupie...:P POMÓŻCIE BŁAGAM... :D TYLKO SZYBKO... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany. kto dal dostep do forum o sexie 12-13 latkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa14
hej:) chodzę do 1 gimnazjum nie miałam jeszcze 1 miesiączki Mam śluz od około roku ostatnio trochę większy i wydziela nieprzyjemna woń mam owłosienie łonowe pod pachami małe ostatnio więcej rosną mi piersi, mam huśtawki nastrojów ostatnio boli mnie często głowa mam brak apetytu i ostatnio lekko boli mnie brzuch. Mam około 155 cm wzrostu i ważę 39 kg . Wyjeżdżam na ferie czy mam się jakoś przygotować? To znaczy czy mam wziąść ze sobą podpaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpaski zawsze trzeba mieć przy sobie:) bo gdyby tam nie było sklepu to... nie zazdrościłabym ci:) A okresu nie da się tak przewidzieć ale na około dwa lata po rośnięciu piersi. Mi 2 lata temu gdzieś w styczniu zaczęły rosnąć piersi i w styczniu 10 tego roku dostałam okres. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×