Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość pytanko do doświadczonych
a więc tak mam taki poważny problem;) a więc wczoraj wieczorem poszłam się umyć a tu na majtkach miałam taką brązową wydzieline no to (z tego co czytałam to tak wygląda pierwsza miesiączka) założyłam podpaske i dzisiaj cały dzień nic, nul tylko tam kropelka może tego brązowego więc czy to jest ten cholerny okres bardzo prosze o odpowiedzi i z góry baaaardzo dzękuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia2912
Hej !!!mozeciemi powiedziec czy moge sie spodziewac miesieaczki mam takie objawy jak *-żółty śluz, Kremowy mam już ok2 lata *-owłosienie w odpowiednim miejscu *-piersi takie sobie *-brzuch mnie boli czsami i krotko Odpiszcie prosze was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowy mśiciel
do kol wyżej Jak przyjdzie czas i pora to dostaniesz okresiora xd ps. ze 100 os już pytało o to samo więc czy nie możesz sb przeczytać poprzednich komentarzy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta obdarrrtaa
Nie pamietam kiedy dostałam pierwszą piesiaczke, pewnie ok 12-13 roku. I zdziwiłam się, kiedy pisałyscie na kafeteri, ze pierwszy okres to takie tam plamienie...ja pamietam, że mnie dosłownie zalało.....krwawiłam bardzo. Nie było objawów, nic nie zapowiadało, że nadchodzi pierwsza miesiaczka. Tego chyba nie da się wyczuć, ale moze się myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mita
Mam 12lat cieknie mi sluz czasami jest go duzo a czasami mało co to może oznaczac???? Nieraz boli mnie brzuch... Mam nieraz rózne zachcianki...Mam uksztaltowane piersi, mam owlosienie łonowe i podpacha. Ostatnio zaczełam sie strasznie pocic co to może oznaczac????????? Odpowiedzcie plisssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara12
Do miki Możesz się spodziewać lecz pamiętaj że każdy organizm jest inny i że możesz dostać jutro albo też za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara12
Hej mam pytanie: czy jak od koło roku leci mi śluz , a od lutego taki żółty i mam włosy w miejscu intymnym i pod pechami,straszliwie boli mnie brzuch to moge nie długo dostać miesiączki!!! PLIS ODPISZCIE z góry baaaaaaaaardzo dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara12
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12
Ja mam wydzieline o 2latek owłosienie łonowe tez a piersi rosną od 3 latek mam pytanie czy mogę mieć niedługo miesiączke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12
aha niedawno miałam wielką brązową plame na majtkach czy to mogógł byc okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna06
hej dziwczyny pomorzcie wczesniej pisalam i podalam e mail i caly czas przychodzi mi wiadomosc ze ktos na pisal na tym forum jak to moge usunac zeby mi nie przychodzila bo mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domaa
Powiedzcie mi.... od tygodnia mam dziwne kłócie u dołu brzucha .. na początku myślałam, że to wyrostek... Od 3 dni mam całkiem dziwny inny śluz.. biały i jakiś taki ciągłu "gumowy" . Piersi rosną mi od 3lat.. ja mam już 15 ... CZy to objawy przed okresem ... Jeśli tak to kiedy po wystąpieniu tych objawów dostane miesiączkę .. Cieszę się, że to już koniec roku.. i mam nadzieję ze dostanę w domciu:))) odpiszcie na e-maila domi_5678@wp.pl lub tuuuu na forum plisss!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna06
hej dziwczyny pomorzcie wczesniej pisalam i podalam e mail i caly czas przychodzi mi wiadomosc ze ktos na pisal na tym forum jak to moge usunac zeby mi nie przychodzila bo mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona _ D
Czesc ... Mam taka sprawe ... pewnego dnia zauwazylam czerwone plamy na bieliznie,i ciagle ich przez dzien przybywalo, na nastepny dzien nie bylo nic .. Potem za 3 dni Znow mialam troche takich plam, ktore zauwazylam na papierze toalet...Strasznie przez 3-4 dni mnie brzuch bolal... To byla pierwsza miesiaczka...? Prosze o odpoiwedz jak najszybciej . .! Najlepiej na maila, ale Moze byc rowniez na kafeterii ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara12
piszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara12
Możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara12
Do Justynka06: możesz dostać miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_D
Pisalam wczesniej.. Dajcie mi odpowiedz - jak najszybciej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno była miesiączka.Często u młodych dziewcząt miesiączki są skąpe ale to nie jest reguła . Obserwuj swój organizm.Początkowo miesiączki sa bardzo nieregularne i następna może pojawić dopiero za kilka miesięcy ale może się tez pojawić za miesiąc. Każda kobieta jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domma
pisałam juz wczesniej i ... czy ktos mi moze wkoncu odpowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domaa
odpowie mi ktos ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati12
Ja mam małe piersi, średnie biodra, od roku leci mi śluz i denerwuje mnie bo na papierze jest przezroczysty a majtki mi brudzi na żółto i od miesiąca boli mnie brzuch tak pod pępkiem. Czy będę miała miesiączkę ?? Moja koleżanka dostała już a ma tylko szersze biodra i małe piersi tak jak ja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati12
aaa... i jeszcze ciągle teraz kłócę się z mamą i bratem (z bratem się bije i chcę go nieraz zabić) z byle czego mogę zrobić aferę i chce mi się podczas kłótni płakać ;( jednym słowem jestem MEGA ROZDRAŻNIONA I NERWOWA !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doma13
Mam 13 lat,wczoraj zauważyłam na wkładce higienicznej brązowo czerwony śluz wcześniej nic nie czułam a dzisiaj boli mnie trochę brzuch i tez mam ten śluz czy to oznacza ze jest to moja pierwsza miesiączka??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 12 lat, owłosienie łonowe od ok. 2 lat, zaczynają mi rosnąć włosy pod pachami. Śluzu na razie nie mam. Po jakim czasie pojawienia się śluzu może pojawić się miesiączka? Pliiiiiiisssss odpisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow222
Ja jeszcze nie mam ale boli mnie w okolicach(same wiecie czego) a jak boli mnie brzuch to boli mocno ale bardzo krótko ostatnio nie mogłam się schylać albo skakać ponieważ bolało mnie w okolicach(same wiecie czego) Czy to znak ,że mogę mieć niedługo miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow222
Ja jeszcze nie mam ale boli mnie w okolicach(same wiecie czego) a jak boli mnie brzuch to boli mocno ale bardzo krótko ostatnio nie mogłam się schylać albo skakać ponieważ bolało mnie w okolicach(same wiecie czego) Czy to znak ,że mogę mieć niedługo miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shadow222 mozesz miec ale pod warunkiem ze masz owlosienie lonowe i pod pachami rosna ci piersi i masz od ok. 2 lat sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×