Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość lussssia
słuchajcie ja mam wszystko co powinno być. piersi rosną od 2,5 lat, od początku rośnięcia strasznie bolą i czuje takie jakby gulki tam, włosy łonowe od 1,5 roku biodra zaokrąglone, włosy pod pachami są, śluz prawie codziennie od 3 lat. i co ? i wielkie nico!! lat 13 i okresu nie mam... chciałabym już mieć bo wszystkie moje koleżanki mają... mam humorki od paru dni. dzis sie wydarłam na kolege który nic mi nie zrobił... nie wiem kiedy moge dostać tego okresu czasem sie tak przejmuje tym bo czytam że dziewczyny dostają ok 11-12 roku życia najczęściej a ja nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy pierwsza miesiaczka moze trwac tylko 2 dni i czy moze byc jej bardzo malo.? :) Bo ostatnio bolal mnie brzuch i bylo mi goraco. (sluz mialam chyba ze 2 lata) 2 dni pozniej zobaczylam na bieliznie duzo brozowego (moze to byla krew nie wiem ale to bylo wyschniete i mialam zielone majtki wiec nie mialam pewnosci). Na drugi dzien mialam troche krwi i sluzu. Powiedzialam mamie ze chyba mam okres. A na trzeci dzien rano mialam TYLKO troche sluzu i czegos lekko brazowego na mojej podpasce. Czy to OKRES.?? Plz odpowiedzcie szybko.!!! :) :) :) :] :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podPasencja
do natolinka czy jakoś tak :) tak to był pierwsza miesiączka :) gratuluję:) i teraz musisz dbać o siebie. Musisz się dobrze odrzywiaćnie stresować się jeśli chcesz by twoje miesiączki były regularne :) mi się w sob. skończył pierwszy okresi czekam na drugi :) . Diwię się tyolko tym że podczas miesiączki nie bolał mnie bruchh teraz mnie boli ok muszę iść.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1804
Ja tez mam z tym problem... Mam prawie 13 lat, od 10 roku życia rosna mi piersi, mam owlosienie w okolicach lonowych i pod pachami, od 11 roku zycia mam wydzieline sluzowa. Ostatnio zauwazylam na bieliznie jasno-czerwone plamki ale wystapily one tylko przez 1 dzien... czy to moze znak ze niedlugo dostane okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
Hej dziewczyny od jakis 3 dni mam wiecej sluzu bo igdy w szkole tak nie czułam ze mi leci a zeraz to masakra co to moze znaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna12
A ja jeszcze nie mam ... Ale pielęgniarka muwiła ze niedlugo dostane i ... troche sie boje przyznaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
Hej dziewczyny odpiszcie co moze zanczyć wiecej tego sluzu nigdy tyle tego nie mniałam w szkole nie czułam ze mi tak leci a teraz to masakra jak bym sie zesikała odpiszcie prrrrrrrrrroooooooooosssssssszzzzzzzzzeeeeeeeeeeeee !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podPasencja
dziewczyny! moja pierwsza miesiączka sie skończyła tydzien temu i ....... dzis w szkole znowu dosatalam!!!!czy to normalne!? odpiszcie, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Tak, to normalne na początku [ jakies 2 lata ] są bardzio nieregularne miesiaczki. Jeśli bardzo sie martwisz, zapytaj starszej siostry, mamy lub kolezanki bardziej doswiadczonej niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
Odpisze ktos prosze to dla mnie wazne !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Kasiulek, najprawdapodobniej nasilenie się śluzu podchodzi pod objaw pierwsej miesiączki. Gdy śluz się zrobi żółty, lekko brązowy to zacznij wyczekiwać na "ciocie z czewoną walizką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
Dzieki plamkom czy jak tam ci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
do tygrysek 123456 takt0 normalne ja tez takmiałam to znaczy ze zbliza sie miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
Cześć mam 13 lat i wczoraj miałam dziwnego brązowego koloru upławy bolał mnie brzuch i głowa a dziś nie mam już nic co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
Cześć mam 13 lat i wczoraj miałam dziwnego brązowego koloru upławy bolał mnie brzuch i głowa a dziś nie mam już nic co to może być aaa nie miałam jeszcze pierwszej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podPasencja
nieobeznana gratuluję :)to twoja pierwsza miesiączka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
a mogła ona trwać tylko 2 dni, upłay były dość obfite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podPasencja
tak, jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
a czy ból dolnej partii pleców moż być oznaką pierwszej miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Tak, jest to możliwe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
ja nie mam miesiączki mam 12 lat napiszę Wam co się ze mną dzieje i jak ktoś będzie wiedział kiedy ją dostanę to pisać a więc mam: -wydzielinę ok. 1,5 roku -włosy łonowe ok 1,5 roku -włosy pod pachami ok 8-9 mies. -mdli mnie co dzień -boli mnie brzuch (codziennie) -jeśli nie założę podpaski tylko wkładkę higieniczną to przemaka mi przez majtki i przez spodnie ;/ -kolory śluzu to: żółty, biały, przeźroczysty, brunatny(tylko nie piszcie, że ten brązowy to okres bo mi mama powiedziała, że to nie to) -piersi od 2 lat (rozmiar 70 A lub małe B) jak już mówiłam mam 12 lat odpiszcie czy to już proszę ale nie tylko teraz boli mnie brzuch boli mnie od ok. 2 lat tylko teraz strasznie mocno i codzienie kiedyś miałam tak 2-3 razy w miesiącu mam 160 cm wzrostu mam 12 lat mam w biuście 80 cm w pasie 70 w biodrach 90 nie myślcie że jestem gruba waże 46 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka199720
jeszcze jedno pytanko kiedyś mialam slyz dosc brazowy utzrymywal sie przez 3 dni potem zolty bialy zoolty itd..... czy juz nie dlugo przyjdzie do mnie ukochana ciocia krew?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Natalka, z tego co mówisz [ miałaś brązowy śluz przez 2 dni ] to to powinna byc pierwsza miesiączka. Ale skoro masz pewność że nie, to na pewno nie długo ją dostaniesz. Myśle że tak duża ilość śluzu [ kiedy nie założysz podpaski, przemakasz ] jest niepokojąca. Ale nie jstem pewna. Każdy organizm jest inny. W każdym razie nie martw się, za niedlugo na pewno będziesz miala miesiączkę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Mam owłosienie łonowe, włosy pod pachami i na nogach. Wszystko to gole bo jest czarne i gęste. xdd jakies 6 miesięcy mam wydzieline. Nie dawno zaczęłam wkładki nosic bo zaczeło robić się jej tak strasznie dużo! Nieraz jej żółtawa, czy to normalne? Po za tym brzuch lekko pobolewa, w okolicach jajników, szczególnie lewym ;] Piersi już się pojawiły, pocenie się wzmocniło i włosy strasznie się przetłuszczają... Mama dostała okresu .późno. Z nią nie da gadać się o tych sprawach jest stara i uważa mnie za dziecko, dlatego proszę, nie każcie pytać się mamy. Mniej więcej w jakim czasie mam spodziewać się miesiączki? I czy miałyście jakieś specyficzne objawy tak jakies 2 dni przed okresem? Bardzo proszę o odp ;* Pozdrawiam sedecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
jak dzisiaj poszlam do toalety to zauwazylam na majtkach w śluzie taki jakby malutki brazowy skrzep. wiecie co to moze być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kotek12
powiedz o tym mamie bo to najprawdopodobniej twoja pierwsza miesiączka!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
chyba raczej nie bo to była taka malutka kropeczka chyba na milimetr. chcialabym zeby to była miesiaczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×