Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość nieobeznana
ludzie ja zwariuje brzuch mnie boli jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita12
. czy niedługo moge sie spodziewac miesiączki bo bzuch mnie pobolewa co dziennie a sluz z białego zrobił się żółty co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita12
. czy niedługo moge sie spodziewac miesiączki bo bzuch mnie pobolewa co dziennie a sluz z białego zrobił się żółty co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar95
hej mam pytanie ile dni najdłuzej moze trwac cykl miesiączkowi od pierwszej miesiączki. bo u mnie juz trwa 32 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
ja mam żółty i nie wiem co mam zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kar95 Cykl powinien trwać od 28 do 31 dni. Do kotek12 Najlepiej jest powiedzieć mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar95 ale jeśli to była dopiero twoja pierwsza miesiączka to kolejne na początku mogą być nierególarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always
u mnie w sqll dzis była pani psycholog i przeprowadzila z nami takie zajecia....... i na koniec dostalysmy ; ksażeczke o miesiączce, 4 podpaski always , wkładke always i discreet pudełeczko na podpaski i kalendarxyk miesiączkowy a co do mniesiączki to ja mam i to jest takie cholerstwo że szkoda gadać bolii brzucch :( :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita12
sorka ten sluz jest lekko brazowawy a nie zółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
no ja tez mam lekko brazowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaallleluja
Ja pierdole.. niedługo 5 latki bedą chciały miec okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always
kurcze ja nie moge...... boli mnie brzuch i okres mi sie spóznia :( a za 1 godz ide na urodziny do kolezanki i nie wiem czy włożyć podpaskę.....chyba włożę ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maraingeklainght
H*E*L*P!!! H.E.L.P.!!! HELP!!! MAM włosy łonowe i pod pachami od jakiś 2 lat...śluz też od ok, 1,5 roku jednak teraaz tego śluzy jest bardzo dużo i jest codziennie! Ostatnio odczuwam kłucia w jajnikach!!! słyszałam ,że to oznaka okresu. Brzuch mne TAM pobolewa tylko ok. raz na tydzień czy 2 razy ,ale mocno. Nie mogę biegać, pływać bo odczuwam boleśniejsze kłucie niż zwykle! PLISSS pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek8
Hej Dziewczyny Niewiem kiedy moge sie spodziewać 1 okresu :?Mam Objawy takie jak: Sluz od ponad 2 lat, Włosy tu i owdzie( No wiecie gdzie) Piersi rosną mi od 2 lat Trądzik, Wosy mi sie przetłuszczają Bli mnie podbrzusze ale chwilowo i zaraz mi sie chce do wc kupke Mam 13 lat niemoge sie doczekać miesiączki czekam jak glupia i mysle wiem ze dostane w takim miejscu ze takmnie zaskoczy a mozecie powiedziec mi kiedy to moze być ???? Czekam na odpowiedz z góry dzikuje i pozdrawaim ????? odpiszcie błagammmmmm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaxD
kasiulek nie wiadomo kiedy dostaniesz pierwszą miesiączkę ona przyjdzie z zaskoczenia. wiem o tym bo ja dostałam wczoraj na imieninach cioci... ale na szczęście w domciu założyłam wkładke bo śluz zrobił sie baaardzo obfity kilka dni temu i bałam sie ze ''przeciekne'' bo przedwczoraj wieczorem przed kąpielą miałam całe mokre majtki od sluzu... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka99
Jak przyspieszyć okres spóżnia mi się?? A za 30 minut umówiłam się z moim chłopakiem!!! Piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek8
lolaxD Dziekiwiem niemoge sie doczekać a pozniej bede miaładosyć chciałabymmiec juz z jednej strony a z drugiej nie boje sie ze jak dostane okres to bede np w szkole lub na zawodach ja czesto i geso jezdze na zawody i boje sie ze to w tedy sie stanie niemoge sie doczekaćha ha ha :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek8
LolaxD Dziekuje Wiem nie moge sie doczekać a mozesz mipowiedzieć czy jest szansa zebym dostała do konca 2009 roku Bardzo chciałabym mieć z gory dzikuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaxD
kasiulek8 to bardzo możliwe. To nieprawda zeby miec okres to trzeba miec duże piersi. Ja mam małe. A sluz miałam rok a nie dwa. A to było tak: ide do łazienki zeby sie załatwic a tu TAKA NIESPODZIANKA!!! Normalnie nie zatkało!! Mój pierwszy okres jest skąpy tylko kilka plamek krwi pomieszanej z brązowym sluzem...i to wszystko. A bóli nie mam żadnych.Nic! Ale tydzień przed pobolewał mnie delikatnie brzuch codziennie! Kasiulek8 życzę ci powodzenia!!! ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
Hej ;] Mam 13 lat i nie mam okresu. Od 3 lat rosną mi piersi a od 2 mam śluz. Po zaschnięciu robi się żółty. Włosy łonowe- obfite. Włosy pod pachami też mam. Często mam wahania nastrojów oraz wydzielina śluzowa jest dość obfita. Często mam ochotę płakać albo krzyczeć, często wybucham. Kilka razy bolał mnie brzuch w okolicy jajników. Kiedy moge dostać okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek8
Dziekuje no Ja nie mam Dużych piersi ale mam sluz juz ponad 2 latata a czytałam ze okrej jest po 2 latach sluzu a ja nie mam i boje sie ze ze mna jest cos nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Elli_111
Dziewczyny pomóżcie! mam 11 lat i mam już od pół tora roku śluz .Mam takie coś że strasznie boli mnie prawa pierś a lewa nie i ta prawa jest twarsza od lewej co ja mam zrobić?? bardzo wstydze się powiedzieć o tym mamie Pomóżcie PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappuccino 20
strasznie boli brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia9
Opowiedzcie, dzięki z góry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
Mogę jeszcze dodać, że często przetłuszczają mi się włosy i mam trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek8
Mia Mi też czstoprzetłuszczajasie włosy i mam troadzik :(:) he odpisze mi ktos na wczesniejsze pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia96
Do kasiulek8 Twój organizm nie musi być tak zaprogramowany jak piszą w książkach. Każdy dojrzewa w swoim tempie. To, że jeszcze nie masz okresu, nie znaczy, że coś z tobą nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Elli_11
Dziewczyny pomóżcie! mam 11 lat i mam już od pół tora roku śluz .Mam takie coś że strasznie boli mnie prawa pierś a lewa nie i ta prawa jest twarsza od lewej co ja mam zrobić?? bardzo wstydze się powiedzieć o tym mamie Pomóżcie PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×