Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość HapyGirl
Wiecie troche się denerwoje bo moja miesiączka spóźnia się 10 dni i nie wiem czy to dobrze czy źle. Pomóżcie bo się boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi77
Dziewczyny mam pytanie czy ja moge nie długo dostać okresu -mam owłosienie łonowe -piersi mi rosną już 3 lata -często mnie boli brzuch i mam biegunke co to znaczy? -mam także duży trądzik -owłosienie pod pachami -mam takie humory że nie wiem jak bym chciała kogoś zabić wszystko mnie drażni -ostatnio zachciewa mi się słodkości -mam śluz 1,5 roku pomóżcie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi77
A no i mam 12 lat 13 skończe w czerwcu plis odpisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafffaa
Piszcie na moje gadu gadu to odpowiem na wasze pytania 9548279

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam 11,5 lat ! Nie miałam jeszcz miesiączki ! Piersi rosną mi już 0,5 roku , mam owłsienie łonowe i malutki owłosieni po pachami ! Śluz mam duży ! Jak mam się do tego przygotować ? POMÓŻCIE !!! PLIS !!! Z GÓRY DZIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżas
hej dziewczyny dostałam okresu jak mam to powiedzieć mamie >??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mam 11,5 lat ! Nie miałam jeszcz miesiączki ! Piersi rosną mi już 0,5 roku , mam owłsienie łonowe i malutki owłosieni po pachami ! Śluz mam duży ! Jak mam się do tego przygotować ? POMÓŻCIE !!! PLIS !!! Z GÓRY DZIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzas 4326
tygrysku i inne dziewczyny które nie dostały okresu!! okres to nie jest fajna rzecz tylko się traz martwię zeby ....spodnie. tygrysku nie wiem ale możesz ze soba zaczac nosic podpaski ja nosilam i i sie przydaly a teraz powiem jak to wygladalo ; poszlam do lazienki przed matma sie stresowalam bo byl sprawdzian. W lazience ... poszlam do pielegniarki ona mi dala podpaske . no i mnie teraz podbrzusze boli. a przed miesiaczka polaly mnie jajniki i mialam duzo sluzu musialam prawie caly czas chodzic do lazienki. I tyle ... . Więc powtarzam to nic przyjemnego ojjj jutro mam wf ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
a ja mam 13 lat niedlugo skoncze 14 i tez nie mam jeszcze miesiaczki. bardzo sie denrwuje poniewaz mam bardzo duz sluzu i jest dość żółty. boje sie ze to jakas infekcja czy cos:( jak myslicie kiedy moge sie spodziewac miesiaczki? sluz mam juz od 2 let piersi tez rosna od 2 lat owłosienie tez jest. prosze odpiszcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dzas 4326
a jak zareagowałs opowiedz jeszcze raz jak to bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc opowiem jak to było z moją miesiączką: często bolala mnie głowa i mniałam mdlości (tego dnia co dostałam też miałam mdłości)!!!!!!pewnego dnia b olał mnie brzucho i poszłam do wuceta a tu plama krwi na papierze :( o niczym nie milam mamie. ale ta miesiączka to akie cholerstwo ponieważ boli brzuch , czesto sie spóznia , mdłości temperatura włosy łonowe i pod pachami strasznie kłują jestem rozdrażniona a najjgorszy... BRZUCH!!!! podczas miesiączki ciągle boli............ ajjjć a mam 12 lat!!!!! okres jest do d**y wo***ej a teraz to moj emiesiączki sa coraz to obfitsze :( pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne kobietki PS.nie życze wam takichmiesiączkowych "niedogodnień" pozdro :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Ja dostałam miesiączkę 14.09.2009 ok 17 przed karate poszłam do wc i zobaczyłam czerwoną plamę na gaciach...Przed miesiączką miałam bardzo dużo śluzu byłam strasznie rozdrażniona brzuch mnie nap******ał i głowa...W po karate poszłam do domu i powiedziałam mamę że dostałam okres a nas się ucieszyła i mi pogratulowała.Następnego dnia miałam 2 wf bo 2 godzinach wf-u myślałam że umrę z bólu i okres się zrobił większy.Więc mama napisała mi usprawiedliwienie.Teraz czekam na 2 miesiączkę i boję się że ona może być nie regularna ale nie chodzi mi że się spóźnia 2 tyg.lub jest o 2tyg.za wcześnie tylko jest przerwa ok 3-6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Ja nie chcę martwić siebie i was ale wyczytałam że nie regularna miesiączka może być oznaką nie płodności... -nieregularne miesiączki są dopuszczalne tylko u kobiet, które zaczęły miesiączkować lub zbliżają się do wieku menopauzalnego (u nich poziom hormonów ulega zmianom, dlatego mają odstępy pomiędzy miesiączkami raz krótkie (co 14 dni), a raz długie (powyżej 35 dni). Nieregularne miesiączki mogą być również sygnałem chorób tarczycy, stresu, nieprawidłowego wydzielania protaktyny, polipów, nowotworów oraz nieprawidłowej budowy narządów rodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś w błędzie pierwsze miesiączki mogą pojawiać się nieregularnie nawet do 2 lat po pierwszym okresie, gdyż często zdarzają się wówczas cykle bezowulacyjne (podczas cyklu komórka jajowa niekiedy się nie uwalnia). Uważa się je za stan fizjologiczny (normalny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Ja to co napisałam w poprzedniej notce to wzięłam z internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
a ja mam 13 lat niedlugo skoncze 14 i tez nie mam jeszcze miesiaczki. bardzo sie denrwuje poniewaz mam bardzo duz sluzu i jest dość żółty. boje sie ze to jakas infekcja czy cos jak myslicie kiedy moge sie spodziewac miesiaczki? sluz mam juz od 2 lat, piersi tez rosna od 2 lat owłosienie tez jest. bardzo was prosze odpiszcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
mam w śluzie takie paprochy jakby czarne co to jest i czy ktoś z was też tak miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Do" kotek12" -Wiesz z tego co opisałaś to możesz niedługo dostać OKRES. Ej słuchajcie po co każdy z osobna się pyta jakie były objawy przed pierwszą miesiączką?Wystarczyć spojrzeć na tej czy poprzedniej karcie.Czy to tak wiele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominissia
Do nieobeznanej!!! Ja osobiście takiego czegoś nie miała ale moja przyjaciółka mówiła że takie coś to ona miała przed okresem bo to są jakieś brudy które się wydostają ze śluzem czy takie coś...Ale najlepiej się zapytaj swej Mamuśśśki...Możecie pisać do mnie na gg chętnie odpowiem :367733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego co pisze w internecie to nie zawsze może być prawda. W szkole gdy będziesz miała WDR ( wychowanie do życia w rodzinie) nauczycielka omówi z wami dokładnie wszystko o co zapytacie i nie tylko :) Jak coś się bedziecie chciały jeszcze spytać to pisać do mnie na gg8705958:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego co pisze w internecie to nie zawsze może być prawda. W szkole gdy będziesz miała WDR ( wychowanie do życia w rodzinie) nauczycielka omówi z wami dokładnie wszystko o co zapytacie i nie tylko :) Jak coś się bedziecie chciały jeszcze spytać to pisać do mnie na gg8705958:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HapyGirl
Wiecie troche się denerwoje bo moja miesiączka spóźnia się 10 dni i nie wiem czy to dobrze czy źle. Pomóżcie bo się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim którzy mo dopowiedzieli i doradzili co mam zrobić. mam jeszcze jedno pytanko: brać do szkoły wkładki chigieniczne czy podpaski?? i czy wogóle mam coś nosić.. Pozdraiwam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
bardzo dziekuje za odpowiedz:) i jeszcze jedno. do nieobeznana: ja tez mam w sluzie takie czarne paprochy i tez nie wiem co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
ej wczoraj na majtkach (czarnych) miałam strasznie dużo sluzu i on był zmieszany z czymś białym.. Co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
jesli ktos z was wie co oznaczaja te czarne paprochy w sluzie to prosze napiszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEfirowaa
spox to tylko paprochy normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×